پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

آخرین شنیده ها از اسامی فرمانداران جدید برخی از شهرستان های استان کرمانشاه

آخرین شنیده ها از اسامی فرمانداران جدید برخی از شهرستان های استان کرمانشاه

آخرین شنیده ها از اسامی فرمانداران جدید برخی از شهرستان های استان کرمانشاه

 

اسلام آبادتایمز: شنیده ها حاکی از آن است که اسامی زیر برای برخی از فرمانداری شهرستان های استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است:

فضل الله رنجبر            کرمانشاه

یاور محمدی               اسلام آبادغرب

جهانبخش حیدری      سرپل ذهاب

عباس آبادی              صحنه

فرامرز اکبری              کنگاور

کرم محمدی             جوانرود

نوشته شده توسط admin در شنبه, 26 بهمن 1392 ساعت 7:37 ب.ظ

7 نظر

  1. آفرین بر معجزه تلفن پاوه چه آسان حذف شد

  2. صاحب امتیاز اسلام آباد تایمز با اهدای سلام – اول خدمت این دوست عزیز با نام پاوه ای عرض کنم این آقای … قبلا فرماندار روانسر بودند حکایتی از ایشان در آن وادی به گوش می رسید به تبع آن …. هم دارد که ….ایشان مورد تاییدسیستم امنیتی است بر این اساس جناب غفوری ابلاغ ایشان را لغونمود با رسیدن هاشمی به قدرت و خوش رقصی ایشان فرماندار پاوه شد و کسی هم فرماندار آن دیار شود در واقع باید تابع امام جماعت باشد تقصیری متوجه امام جمعه محترم پاوه نیست این فرد ….بدون آزمون در صدا و سیمای ضرغامی در مرکز کرمانشاه استخدام شده و مدارکی هست افرادی که حق استخدام داشتند و خانواده چندین شهید بودند چون همفکرشان نبودند با آن که مدرک دانشگاهی معتبر ایشان بالاتر از امثال …. و برادر آن یکی فرماندار …اورامانات بوده اما با احتساب نمره علمی بالا و تعهد حذف و اینان جایگزین شدندحال قضاوت کن این افراد نه تنها اعتقادی به دین داشته و صلاحیت …نداشته حاضرند برای دو روزه عمر کوتاه به شیطان نیز متوسل شوند. روی دیگر سخن با استاندار نا آشنای کرمانشاه می باشد به نظرت الآن رشته امور در دستت هست چه گونه امثال این آقا می توانند در جلسات استانداری شرکت کرده و از حق شهر مورد نظر دفاع کنند حدود هشت ماه از عمر دولت امید می گذرد اما دریغ از یک تغییر به نظر می رسد استاندار نیز ناتوانتر از حد تصور است ورنه چگونه است معلمی که شایستگی اداره کلاسی هم از لحاظ علمی و هم مدیریتی نداشته و فقط با رابطه شورای نگهبان سکان مدیریت شهری بر عهده داشته باشد و خروجی آن نیز موفقیت باشد آنچه امروز شاهد هستیم تماما ناتوانی و عدم کاردانی و فرصت سوزی بوده که مخالف نظر … صحیح است البته از احمدی نژادی ها چندان انتظاری بیش از این نیست.دیروز 3000 میلیارد بردند و امروز3000×3 دزدی رونمایی شده است تا فرزندان یتیم این مملکت آرزوی خوردن گرمی گوشت حداکثر آمالشان باشد . عیبی ندارد ببینیم عدالت خدایی کی رونمایی خواهد شد . حق نگهدارتان باد.

  3. اقای استاندار .فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی رو عوض کن و یه فکری به ابادانی این شهرستان بکنید این فرد لیاقت فرمانداری ندارن

  4. چرا سعی نمیکنید احد جلیلیان را حفظ کنید. ایشان از نیروهای معتدل هستند

  5. قابل توجه هم پاوه اي عزيز و هم آقاس اسفندياري ؛ نه آقاي خدرويسي در سمت فرماندار پاوه باقي خواهد ماند و نه آقاي احد جليليان و انشاا… به زودي حذف و بركنار خواهند شد.

  6. لطفافرماندار پاوه رو هر چه زودتر عوض کنید,چون تحمل همچین آدمی در این در سطح پایین درهمچین سمت حساسی غیر ممکن است

  7. این فرماندار پاوه گندای زیادی به بار آوردن,و اگر عوض نشه من شخصا در هیچ انتخاباتی شرکت نمیکنم دیگه,چون برام ثابت میشه دستای پشت پرده از رای ملت قدرتش بیشتره,ورای دادن ما کار بیخودیه

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه