پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در مسیر پویایی / فریبرز منصوری

آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در مسیر پویایی / فریبرز منصوری

آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در مسیر پویایی / فریبرز منصوری

 

اسلام آبادتایمز: فریبرز منصوری از اصلاح طلبان طراز اول شهرستان اسلام آبادغرب است. او دوره کارشناسی خویش را در معتبرترین دانشگاه ایران یعنی دانشگاه تهران سپری نموده است. وی با کسب رتبه 2 ایران مقطع کارشناسی ارشد خویش را در رشته تاریخ و تمدن ملل اسلامی نیز در دانشگاه تهران  گذرانده  است.

به لحاظ بنیه علمی ، بیان شیوا و سجایای اخلاقی بدون تردید و با اذعان همگان ایشان از چهره های شاخص اسلام آبادغرب هستند.

فریبرز منصوری در یادداشتی ارسالی با عنوان ” آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در مسیر پویایی ” به تغییر مدیریت اخیر در آموزش و پرورش اسلام آباد پرداخته است.


آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در مسیر پویایی / فریبرز منصوری


در فروردین ماه که رستاخیز طبیعت است و فصل رویش و زایش پدیده ها و جلوه گری شکوفه ها در قامت رعنای بهار، شاهد تحولی در آموزش و پرورش اسلام آباد بودیم که بر اساس آن همکاری عزیز و بزرگوار ، نجیب و مثال زدنی در تکریم و مردم داری مسند مدیریت را با گشاده رویی رها نمود و عرصه خدمت برای برادری ارزشمند و محبوب مهیا شد.

آقای عبدالرضا رستمی به فراخور توان و قائم به اندیشه خود تمام قابلیت خود را در طبق اخلاص گذاشت تا اینکه اراده مدیرکل محترم و همفکرانش بر این تعلق گرفت تا با حضور عزیز دیگری ، روح تازه ای در کالبد این نهاد تاثیرگذار دمیده شود.

بدون تردید همه همکاران عزیز و فرهیختگان صاحب تمیز به قابلیت های ذاتی ، عقلانیت ، خردگرایی و حسن سلوک آقای رجبی اذعان دارند و نیازی به معرفی ایشان نیست.

اما اشاره به چند نکته برای تنویر ذهن دوستانی که از ایشان شناخت ندارند خالی از فایده نخواهد بود. دانش و تجربه دو بال صعود به سمت کمال و پویایی هستند و سیرکننده بدون برخورداری از آنها از طی طریق باز می ماند. خوشبختانه آقای رجبی بواسطه قابلیت  و استعداد از دانش پایه و تخصص لازم برخوردار است و این مهم را با مطالعه مداوم و مجالست با اهل فضل برای ایشان محقق شده است.

از طرفی دیگر بواسطه فرصت خدمتگزاری در نهاد مقدس تعلیم و تربیت در پست های مختلف و کسب عناوین برتر استانی در وظایف محوله من جمله رتبه اول استانی در طرح پرسش های مهر رئیس جمهور ،  برپایی همایش های فرهنگی اقیانوس نماز و خورشید مدینه با همکاری دیگر نهادهای فرهنگی و عناوین دیگری که فرصت اشاره به آنها نیست ، کوله باری از تجربه را در گنجینه ذهن و ضمیر خود اندوخته است.

از همه مهمتر رویکرد نخبه پروری و استفاده از ظرفیت نخبگان فرهنگی منطقه توسط ایشان و اعتماد و اطمینان صاحب نظران و نخبگان وهمراهی و همکاری آنها با وی و تصمیم سازی و تصمیم گیری بر اساس خرد جمعی ، نویدبخش تحرکی جدید و تحولی عمیق در سیر پویایی و کمال در آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب است.

حسن ختام ، موفقیت ایشان ر ا در عرصه تعلیم و تربیت و تحقق آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی از خدواند سبحان خواهانیم.

 

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 28 فروردین 1393 ساعت 5:02 ق.ظ

5 نظر

  1. احسن برآقای پرندین انصافاآقای منصوری فردی لایق بااخلاق وتوانمنداست که درارزیابی عملکردآموزش وپرورش اسلام آبادموفق بودوزمانی که رئیس شوراهای حل اختلاف شهرستان بودکارهای بسیارخوبی انجام داد.

  2. احسن برآقای پرندین انصافاآقای منصوری فردی لایق بااخلاق وتوانمنداست که درارزیابی عملکردآموزش وپرورش اسلام آبادموفق بودوزمانی که رئیس شوراهای حل اختلاف شهرستان بودکارهای بسیارخوبی انجام داد.

  3. حسن …..

  4. این ……….. ……………………………..

  5. …….. که چه عرض میکنم ………

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه