دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

آیا این بنر اهداف کاندیداتوری فلاحت پیشه را در خود نهفته است؟

آیا این بنر اهداف کاندیداتوری فلاحت پیشه را در خود نهفته است؟

آیا این بنر اهداف کاندیداتوری فلاحت پیشه را در خود نهفته است؟

 

 آیا این بنر اهداف کاندیداتوری فلاحت پیشه را در خود نهفته است؟

 

 

کرمانشاه دیلی:  در روزهای گذشته بنری از دکتر فلاحت پیشه کاندیدای حوزه انتخابیه اسلام آباد در سایت توسعه کرمانشاه منتشر شد که موجی از انتقادات را متوجه این نامزد انتخاباتی نمود.

در پیام درج شده بر روی این بنر ادعا شده است که آقای فلاحت پیشه مردمی را که در دور قبل انتخابات دیگر به او اعتماد نکرده و آراء خود را سبد دیگر کاندیداها ریختند ، در موقعیت گریاندن قرار خواهد داد.

اگر چه این تصویر در تشدید انتقادات و تقویت عزم مخالفان ایشان بر مخالفت با وی ، موثر افتاد اما در عین حال مبین این نکته است که در پیرامون آقای فلاحت پیشه چه می گذرد و حلقه اصلی یاران وی چه دیدگاهی در خصوص مردم اسلام آباد دارند.

و اینکه تبلیغاتی بدین شکل نه تنها کمکی به تقویت جایگاه آقای فلاحت پیشه در میان افکار عمومی نمی کند بلکه انتقادات بیشمار از ایشان را فزونی می بخشد.

تمامی کاندیداها باید بدانند همه مسئولین اعم از نمایندگان و مدیران اجرایی شانی جز نوکری مردم ندارند و قرار نیست که نماینده بر تمام مقدرات مردم مسلط شده و همانند هزاران سال پیش نگاه رعیت گونه به مردم داشته و آنها را به تعبیر پیام مندرج در این بنر به گریه اندازد. بلکه این عزیزان باید از حصار چنین تفکراتی خارج شده و بدانند که نماینده خدمتگزار مردم است و نمی تواند مردم را تکریم نکند چرا که در غیر این صورت واکنش مردم قطعا قاطعانه و مانند همیشه حماسه ساز خواهد بود.

 http://tuseah.com/img/814719942_8903%5B1%5D.jpg

 

نوشته شده توسط admin در شنبه, 30 آبان 1394 ساعت 6:17 ب.ظ

164 نظر

 1. جناب آقای پرندین عزیز، به کوری چشم بدخواهان در آینده نزدیک شاهد تحقق معنی شعر را پیدا خواهید کرد.هرچند فلاحت پیشه خود را فرزند کوچک اسلام آباد می داند وخود را خدمتگذار یکایک این مردم محروم ورنجیده دوران دفاع مقدس می داند.او به دعوت همین مردم خواهد آمد.چون متعلق به همین آب وخاک ومردم است.مثل بعضی ها نبوده که رفتن وبه مردم وشهرش پشت کردند!

 2. آقای فلاحت پیشه مطمئنا از نماینده پایداری اسلامی که شما اصلاح طلب!!!!  رای دادید  بهتره

 3. دقیقا برادر پرندین این دیدگاه نه تنها او بلکه اطرافیانش را نشان می دهد که خود را جدا از بقیه می دانند. 

 4. شوری که در انتخابات گذشته برای فلاحت پیشه بود این دوره نیست خود اطرافیانش هم می دانند بسیاری از ارا او به سمت نادری امده

 5. با سلام اين چهار سال كجا بدون الان كه نزديك انتخابات هستيم شده اسلام آبادي مگر بقيه دوستان غير اسلام آبادي هستند

 6. آقای فلاحت پیشه خیلی به مردم اسلام آباد بدهکار هستند ایشان خدمتگذار باندهای ثروت و قدرت هستند نه مردم عادی اسلام آباد غرب ای کاش کسی برای کاری خدمت ایشان در مجلس می رفت بعد میفهمید که ایشان چگونه با تحقیر به مردم جواب می داد.حالا با این سیاه بازیها دیگه مردم دستشو خواندن داداش تکنیکتو عوض کن این سیستم دیگه جواب نمیده

 7. مردم اسلام آباد هیچ وقت از فلاحت پیشه دعوت نکرده و نمی کنندجناب آقای فلاحت پیشه امتحان خودش را در دوره های قبل داده آزموده را سه بار آزمودن خطاست مردم اسلام آباد این بار به کسی رای می دهند که اهل ریاو تزویر و دروغ نیست ،مردم اسلام آبادبه کسی رای می دهند که با خلوص نیت کار کند و فقط خدا را در نظر داشته باشدنه کسی که به فکر خودش باشد این خدمتگذار مردم کسی بود که در انتخابات قبلی به گروهی از مردم منطقه علنا توهین کرد این آقای خدمتگذار کسی است که در انتخابات از شیوه های کثیفی برای اخذ آراء مردم استفاده کرد…………

 8. با سلام خدمت مدیر محترم سایت کرمانشاه دیلی خواهشی داشتم این بنر که شما اینجا زدید قطعانظر شخصی یکی از طرفداران دکتر فلاحت پیشه هست و مردم هم آزادند که از هرکسی دوست دارند حمایت کنند ورای دهند حال به نظر شما چنین کاری درست است که طرفداری یک همشهری را به چالش بکشید این دوست عزیزی که چنین بنری طراحی کرده عقیده شخصی خود را بیان نموده من تعجب میکنم از سایت شما آیا شما دشمنی خاصی دارید تا انجایی که همه میدانند دکتر فلاحت پیشه بعنوان یک چهره سرشناس بین المللی افتخاری برای شهرمان محسوب میشود حال چه در انتخابات شرکت نماید چه ننماید مایه تاسف است که بعضی از همشهریان درک این موضوع برایشان مشکل است بجای حاشیه سازی لطفا ازفرزندان این مرزو بوم به نیکی یاد کنید مگر دکتر فلاحت پیشه فرزند اسلام آباد نیست به جای افتخار به چنین فرزندانی دنبال خراب کردن چهره نوابغ نباشید ما نوابغ زیادی داشتیم ازجمله دکتر لطیف صفری دکتر قدرت احمدیان دکتر صید محمدی دکتر نادر نادری خواهشن به جای حاشیه سازی سعی کنیم عزیزیان شهرمان را نه تنها در سطح شهر واستان بلکه در سطح بین المللی مطح کنیم نصرمن الله وفتح قریب

  1. در واقع آقای نویسنده خود پرسشی کرده و از خوانندگان سایت نظر خواهی کرده است ، حال نمیدانم چرا شما مسئله ی دشمنی شخصی را بیان کرده اید من خودم مدیر یک وبلاگ هستم و گاه گاهی پرسشی را مطرح میکنم ؛ واضح است طرح پرسش نشان دهنده ی دشمنی و خصومت شخصی نیست

   ، اما جالب است بدانید که اکثر خوانندگان سایت طرفدار فلاحت پیشه نبوده اند واگر ایشان از نوابغ هستند پس چرا به درجات بسیار بالای علمی دست نیافته اند؟یک نابغه در هر علمی میتواند خیلی زود به درجات بالای علمی دست یابد این حرف شما توهینی به نظام کنونی بوده است ، میتوان آنرا اینگونه تعبیر کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی نتواسته شرایطی برای یک فرد بسیار بسیار بسیار نابغه را راهم آورد تا پیشرفت کند حال در پاسخ حرف شما باید گفت در این نظام نوابغ بسیاری پرورده شده اند حال آنکه آقای فلاحت پیشه نتوانسته پیشرفت چندانی بکن پرسش بزرگی است شاید نشان دهنده ی اینست که ایشان یک نبغه نیییییییییییییست.

 9. عجب بنری!
  چه شخصیت شرم آوری دارد آنکسی که در برابر وعده گریاندن عده ای تصویر لبخندش حک شود

  1. باید کسانی شرمگین باشند که برای پول و منسب مردم را می فروشند یقینا دکتر فلاحت پیشه لایقترین نماینده در سطح کشور بوده و باز می تواند باشد انصافا ایشان وظیفه نمایندگی یعنی قانگذاری و نظارت را بخوبی از پسش بر آمد و تا جایی که توانست با وصف کارشکنی های که بود به شهر خدمت کرداز آمدنش خوشحالیم وباز به او اعتماد داریم و او فرزند خلف آسلام آباد است وایشان را از دیگر فرزندان اسلام آباد برای نمایندگی برتر می دانیم وبه او رای می دهیم به امید پیروزی ایشان و سربلندی تمام اسلام آبادی ها

 10. سلام خدمت مردم شريف اسلام آبادو دالاهو مگر آقاي فلاحت پيشه عنوان نمي كنند من شاگرد اول مجلس بودم چرا الان به همه مراجعه مي كند كه به من مجددا راي بديد گذشته را جبران مي كنم مگر در گذشته چه بلايي به سر مردم آوريد اين حرف كمي نيست بياييد براي مردم بازگو كنيد چرا مي فرماييد كه ديگر به اون اطرافيان بها نمي دهم آيا اونها هم به مردم ظلم كردند…؟؟؟؟ …مگر همين اطرافيان محترم شما نبودن كه شبانه روز براي شما زحمت كشيدن و باعث مو فقيت شما شدن چطور شد كه ناگهان طرد شدن آيا اين صحبتها بازي با افكار عمومي نيست ؟؟؟؟. شما در دور قبل فرموديد كه مخالفين من پر اسمبولي هستند چطور امروز به آنهامراجعه مي شود كه بهم راي بدهيد نه خير دوست عزيز حافظه تاريخي مردم پاك نشده است . كجاي خبر بيست و سي عنوان كرد (در سال 90) كه شاگرد اول مجلس راي نياورد اونها اعلام كردن كه نمايندگاني كه چند دوره در مجلس حضور داشتند مردم بهشان اين دوره راي نداده حدود بيست نفر را اعلام كرد شما جزء يكي از اونها بوديد برادر عزيز بياييد با مردم صادقانه صحبت بكنيم مردم بخوبي خوب و بد را از هم تشخيص مي دهند احتياجي به قيم ندارند شما هم اگر خدمتي براي مردم انجام داديد اينو بايد ايشان تشخيص دهند احتياجي به غوغا سالاري نيست ودر آخر خدمت شما واطرافيانتان عرض مي كنم كه هيچ گاه مردم را تهديد نفرماييد ..

 11. منتظر اولین سخنرانی دکتر فلاحت پیشه باشید تا شور واقعی رو ببینید . الان نیازی به شور و اقبال نیست چون مردم اصلا هنوز انتخابات براشون مهم نیست اما با شروع تبلیغات خواهیم دید که چه شوری ستادهای دکتر را خواهد گرفت . ضمنا شهروند عزیزی که می فرمایید این 4 سال کجا بودند !! مگه بقیه ی کاندیداها این 4 سال تو اسلام آباد بودند؟؟؟؟؟؟؟

  1. بله که بودن در خیر و شر مردم مشارکت داشتن حداقل چند جوان را مشغول کار کردند نه اینکه زمان انتخابات فرم اشتغال بین جوانها پخش کنند. واز این مرد سوء استفاده کنند

  2. اره منتظریم تا دوباره ماجرای اسموری و ملوچگگان دوباره تعریف کنه

 12. جوابیه پایگاه اطلاع رسانی دکتر فلاحت پیشه
  در خصوص انتشار بنری از طرف یکی از سایتهای همیشه منتقد(کرمانشاه دیلی)

  به نام خدا
  ” خدایا تو خود شاهد باش که به قصد خدمت آمدیم ”
  در هفته گذشته حضور دکتر فلاحت پیشه در سطح منطقه موجی از شادی و امید در دل مردم حوزه ی انتخابیه شهرستانهای اسلام آباد غرب و دالاهو ایجاد کرد.که خواسته و ناخواسته در این زمینه موضع گیری های مثبت و منفی در پی خواهد داشت.
  جلسات چند روز گذشته استقبال مردم نشان داد که “فرزند کوچک اسلام آباد غرب” “حشمت الله فلاحت پیشه” در گوشه ی دل مردم جای دارد و ایشان در تمام جلساتش متواضعانه کاستی های زمان نمایندگی اش را قبول دارد و می گوید اگر میدانستم سایه ی سکوت بر شهرم تا این حد سنگین تمام می شود ، دست تک تک دوستانم و از همه مهمتر منتقدینم را می بوسیدم.
  بارها از این وبلاگ و همچنین کانال فرزند اسلام آباد غرب در تلگرام اعلام کردیم تمام کلیپ ها و نوشته هایی که در معرض دید مخاطبین قرار میگیرد،موضع گیری جناب دکتر فلاحت پیشه می باشد.
  اعتراف میکنیم که در این بین برخی از عزیزان نظرات شخصی خود را ارائه میدهند.همانطور که بارها تاکید کرده ایم و در صفحات زیرین این وبلاگ اعلام کرده ایم هیچکدام از نظریات این دوستان را دکتر فلاحت پیشه نه تایید میکند و نه تکذیب.
  به تازگی دوستان هنرمندی ، عکسهایی را بصورت فتوشاپ از جناب دکتر فلاحت پیشه منتشر کرده اند که ظاهرا یکی از این عکس ها بهانه ای شده برای سایت همیشه منتقد (کرمانشاه دیلی) و آنرا به عنوان شعار انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی به حساب آورده ند.
  لذا از همینجا به خدمت تمام عزیزان حوزه انتخاباتی میرساند که هنوز هیچ گونه شعار برای انتخابات مجلس دهم از طرف جناب دکتر فلاحت پیشه و ستاد ایشان اعلام نشده است و هرگونه شعار و پوستری که در فضای مجازی و یا در بین مردم وجود دارد متعلق به دوره های قبل انتخاباتی و یا نظر شخصی افراد می باشد.
  در پایان برخود وظیفه میدانیم که از تمامی عزیزانی که به هر نحوه به استقبال کاندیداتوری جناب فلاحت پیشه آمده اند سپاس و قدردانی نماییم ، ورود آقای فلاحت پیشه به انتخابات مجلس دهم در درجه اول رفع کدورت های ایجاد شده بین ایشان و منتقدین دور قبل می باشد و در درجه دوم زنده کردن طرح های ناتمام ایشان از جمله پیگیری راه آهن غرب کشور،از بین رفتن 6400 فرصت شغلی،احداث فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب ، گاز کشی به مناطقی که هنوز از این نعمت برخوردار نبودند و…
  دیدار های چهره به چهره ، جلسات خانگی و تماس های تلفنی دکتر فلاحت پیشه دلیل واضحی بر این ادعا می باشد.

  در آخر برای چندمین بار تاکید میکنیم تنها پایگاه های رسمی دکتر فلاحت پیشه همین وبلاگ و کانال فرزند اسلام آباد غرب در تلگرام می باشدو تمام اهداف انتخاباتی ، برنامه ها ، کلیپ ها ،شعار های انتخاباتی برای انتخابات مجلس دهم تنها از طریق این دو پایگاه به اطلاع کلیه ی عزیزان خواهد رسید.
  با تشکر مدیریت پایگاه اطلاع رسانی دکتر فلاحت پیشه
  سجاد حسینی

  1. جناب موج عظیم شادی کجاست که دیده های بینای ما آن را نمی بیند؟؟؟ این مردم خرسند از آمدن فلاحت پیشه در کجای اسلام اباد و دالاهو هستند که فقط شما آنان را می بینید؟ فلاحت پیشه بارها جواب نه رسای مردم را شنیده و باز هم خواهد شنید چون مردم هنوز فراموش نکرده اند که از جانب این شخص نه تنها مورد حمایتی قرار نگرفتن بلکه به شأن و شعورشان توهین شد و خواسته های مردم را فقط در حد “سخنور” بودن خودشان تقلیل دادن آیا مردم ما آنقدر نادان و جاهلند که نیازشان فقط حرف است؟ این توهین فلاحت پیشه و طرفدارانش فراموش نشدنی ست منتظر نه دیگر باشید 

  2. از آمدن لایق ترین فرزند خلف اسلام آباد به کارزار انتخابات خوشحال و شادمان هستیم الحق دکتر فلاحت پیشه لایق مجلس می باشد،در ادواری که نماینده مردمان قهرمان حوزه انتخابیه اسلام آباد ،دالاهو ، حمیل وگهواره بودن وظیفه نمایندگی را به خوبی بجا آوردن نماینده ای فعال ، طراح وهمیشه صاحب نظر و دخیل در انتخاب یا رد وزراء ناظری مطمئن در مجلس بودن از حق مردم قهرمان ومظلوم حوزه اش بخوبی دفاع کردن بخش کرند تبدیل به فرمانداری شد خیابانهای ویران شهر مرحمت شد طرح هادی روستاها رونق گرفت بیشتر راههای روستایی آسفالت شد شاخه های دانشگاهی ملی وآزاد وپیام نور گسترش یافت پای بخش خصوصی به شهر باز شد مثل کاشی کاژه که باعث رفع بیکاری شد منطقه آزاد شکل گرفت فاز دوم بیمارستان امام شروع به ساختن شدو…..دنبال طرح های خوب دیگری بودن از جمله فرمانداری ویژه که امیدواریم با آمدنش و همت مردم غیور منطقه شاهد اجرای اهداف خوب ایشان ، سربلندی و رفع بیکاری جوانان منطقه به دستان توانایش باشیم

  3. خوب از گفته های ایشان نتیجه میگیریم که یشن بااااید دست نویسنده ی سایت را به عنوان منتقد ببوسند
   مراجعه شود به خط پنجم از متن

 13. در جواب آقای شهروند ایشان از آقای قالیباف حمایت کرد و اصلاح طلب نیست و سخنرانی های فراوانی در انتخابات گذشته برای آقای قالیباف انجام داد. 

 14. با سلام و احترام بهترین فرد جهت خدمت برای مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی دکتر فلاحت پیشه هستند ایشان چهره بین المللی و از افتخارات شهرستان هستند.
  از طرفی دکتر نادری و طرفداران ایشان هنوز هیچ مجوز رسمی جهت تیلیغات وجود ندارد در کوچه و بازار به دنبال جذب رای هستند این کار در شان تحصیل کرده کشور آلمان نیست و مردم بسیار آگاه هستند.

  1. داداش شمایی که سنگ آقا حشمت را به سینه میزنی چند روز پیش به همه حلقه های نزدیکش اعلام کرده این دکتر فقید تمام شماره های داخل گوشیتون را به من بدید اینطور فایده ای نداره مردم این سری عوض شدن باید به تک تک مردم شهر زنگ بزنم وقتی من به هر شخصی زنگ یزنم آن شخص پیش خودش افتخار میکنه که من به ان زنگ زدم و دیگه برای من دست و پا میشکنه تو را به خدا طرز فکر این دکتر را نگاه کن خودش هم فهمیده دیگه مردم با این مسائل گول نمی خورن

 15. خدمت مدیرت محترم کرمانشاه دیلی جناب آقای علی پرندین عرض سلام و ادب دارم .

  برادر عزیز مگر شما و دوستان هم فکرتان شب و روز در بوق و کرنا فریاد نمیزنید دکتر  فلاحت پیشه محبوبیت خودش رو در اذهان عمومی از دست داده !!!!؟؟؟  اگر کسی محبویت خودش رو از دست داده باشه نیازی نیست که حضرتعالی و دوستان بزرگوارتان از آمدن ایشان ترسی داشته باشند . 
  آنچه که بنده از نحوه عملکرد شما برداشت میکنم چیزی جز این نیست که حضور دکتر فلاحت پیشه در انتخابات دهمین دوره مجلس اسلامی , لرزه بر اندام دیگر رقبا افکنده و رقبای انتخاباتی ایشان را محبور کرده به جای اینکه توان خود رو صرف معرفی برنامه هایشان به مردم و تلاش برای یک رقابت سالم کنند , از هم اینک سعی دارند با مسموم نمودن فضای رقابتی ناجوانمردانه حریف خود رو مورد هجمه قرار دهند . 

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام بر شما
  دوست عزیز به نظر شما نقد شعار مندرج در این بنر را باید اینگونه تفسیر نمود؟ آیا شما قبول ندارید این دیدگاه که در این شعار انعکاس یافته شکاف های اجتماعی را تشدید می کند؟

 16. خدمت مدیرت محترم کرمانشاه دیلی جناب آقای علی پرندین عرض سلام و ادب دارم .

  برادر عزیز مگر شما و دوستان هم فکرتان شب و روز در بوق و کرنا فریاد نمیزنید دکتر  فلاحت پیشه محبوبیت خودش رو در اذهان عمومی از دست داده !!!!؟؟؟  اگر کسی محبویت خودش رو از دست داده باشه نیازی نیست که حضرتعالی و دوستان بزرگوارتان از آمدن ایشان ترسی داشته باشند . 
  آنچه که بنده از نحوه عملکرد شما برداشت میکنم چیزی جز این نیست که حضور دکتر فلاحت پیشه در انتخابات دهمین دوره مجلس اسلامی , لرزه بر اندام دیگر رقبا افکنده و رقبای انتخاباتی ایشان را مجبور کرده به جای اینکه توان خود رو صرف معرفی برنامه هایشان به مردم و تلاش برای یک رقابت سالم کنند , از هم اینک سعی دارند با مسموم نمودن فضای رقابتی ناجوانمردانه حریف خود رو مورد هجمه قرار دهند . 

 17. با سلام
  این آقایی که با نام حسینی خود را وکیل مدافع این وکیل الدوله معرفی میکنه چند سوال را هم از آقای شاگرد اول بپرسه.
  1- بفرمایند جناب شاگرد اول با چه حقی به خود اجازه می دهی مردم این شهر را پر اسمبولی فرض میکنید. و به مردم توهین کنید
  2- مگر در این شهر افراد نخبه کم بود رفتید از گیلان غرب نیرو برای روسای ادارات این شهر آوردید.و افراد شایسته این شهر را تحقیر کردید
  3- در طول هشت سال شما وقت نکردید یک طرح ملی(راه آهن غرب)کشور را پیگیری کنید.الان بفکر افتادید
  4- فاز دوم بیمارستان این شهر آن هم یک طرح ملی دیگر است کمتر سنگش را به سینه بزن این هم رحم مملکت به این شهر بوده نه پیگیری شما چون اگر پیگیر داشت مطمن باش زودتر از اینها سروسامان می گرفت
  5- اگر شما ادعای رفاقت با مسولان کشوری را دارید چرا تا بحال نتوانستید یک امتیاز برای این دیار خودت بگیری که الان برای رای گرفتن به عمو عمو نیفتید
  6- شما که ادعای سخنوری و دوستی با جناب قالیباف دارید. و در انتخابات ریاست جمهوری برای ایشان به آب و آتش زدید چرا ایشان به شهرداری شهرهای دیگر مثل خرمشهر و جاهای دیگر از بودجه شهرداری تهران به اندازه بودجه یک کشور است کمک میکنه ولی به شهر شما اهمیتی نمیده در حالی ادعای شما اینه که رفیق گرمابه وگلخانه هم هستید.
  7- چرا مردم را ساده فرض میکنید آن هم در بحبوحه انتخابات گذشته فرم استخدامی بین مردم پخش میکنید بعد هم پیش دوستان نزدیکت میگی با پخش شش هزار برگ کاغذ سی هزار رای جمع میکنم
  خیلی بدهکاری داداش وقت هم کم دارم بدهکاریتو اعلام کنم.
  بقول دکتر شریعتی میگه قدرت خیلی کثیفه بحدی کثیف است که انسانهایی که مست قدرت میشن بوی تعفن را از نزدیک حس نمیکنند. و درجایی دیگه میگه که قدرت از شهوت هم لذتش بیشتر است.

  ودر ضمن اگر این شخص مشکلی نداره چرا ادعا میکنه باید از مردم عذر خواهی کنه و دست همه را میخواد ببوسه
  امیدوارم گوشه ای از کاستیهای این فرد به ادعای خودش شاگرد اول است و وکیل مدافعه اش را داده باشیم.
  یا حق

  1. آقای محترم ! کمی انصاف هم خوب است ! لطفا وکیل الدوله را برای ما تفسیر کن . اتفاقا ایشان کسی هستند که توسط حامیان دولت قبلی (جبهه پایداری ) حذف شدند . ظاهرا کاملا از اوضاع کشور بی خبر هستید و معنی وکیل الدوله را هم نمیدانید .راه آهن غرب کشور یک پروژه ی ملی است و به تنهایی از دست نماینده ی اسلام آباد کاری بر نمی اید. پس بقیه ی نماینده های کرمانشاه و همدان و … چکاره بودند که نماینده ی اسلام آباد به تنهایی باید برای اسلام آباد راه اهن میکشید!!!!!!!!!! اتفاقا همین پیشرفت اندک راه آهن هم حاصل پیگیری های فلاحت پیشه بود

 18. سلام من یکی از طراحان این بنر هستم این بنر هیچ توهینی به مردم شریف دیارم نکرده واگر کسی از همشهریانم برداشت دیگه ای کرده است شخصا معذرت خواهی میکنم اما این بنر نظر شخصی بوده ومخاطبان خاصی داشته دکتر فلاحت پیشه افتخار غرب کشور هستن  هیچگاه خود را وارد این حواشی نمیکنن والبته با اینگونه کارها نمیتوان دکتر را تخریب کرد مردم قضاوت خواهند کرد واز همه اگاه تر هستند وگول سیاه نمایی نمیخورند

 19. باسلام لطفا آدرس محل موجهای شادی را بفرمایید چرا دروغ میگی اینو مگن فرار رو به جلو در ضمن سایت توسعه این عکسها را از تلگرام ایشان گرفته بود آقای عزیز اینطور هجومی با مردم صحبت نفرما

 20. آقای فلاحت پیشه بس کن مردم دیگر گول کارخانه شیشه و راه آهن و منطقه ویژه اقتصادی را نمی خورند. کجاست سوت قطاری که قول دادی. 

 21. این عکس توسط آقای داوری فر تهیه شده 

 22. آقای فلاحت پیشه قطعا نابغه نیست چرا که هرکسی حتی با سطح تحصیلات بسیار پایین گذشه وعمل کردوصحبتهایتش راکنار هم می گذاردناسپاسی رانسبت به مردم فخر فروشی وتوهین به شعور مردم رامی بیند این خصلتها ودها مورددیگر ازیک نابغه به دوراست حنایتان دیگر رنگ ندارد بیخودی شلوغ نکنید که مردم مصمم ترخواهندشد

 23. مدیر محترم سایت کرمانشاه دیلی

  ،با احترام بدینوسیله ضمن سپاس وتشکر بیکران از سایت وزین شما که با اطلاع رسانی خود در رشد وارتقاء فرهنگ شهر مان نهایت تلاش خود را می نمایید. مدت مدیدی است که این سوال در ذهن اینجانب وخیلی از افراد فرهنگ دوست وباسواد جامعه که از مخاطبین سایت شما نیز می باشند بوجود آمده است که «چرا درمورد دکتر فلاحت پیشه که الحق والانصاف یکی از افتخارات شهرماست،اینقدر دید انتقادی وتخریبی دارید؟»این را گفته باشم که اطلاعات اینجانب درمورد ایشان بیشتر از شماست وهیچ گونه وابستگی نیز به ایشان ندارم.

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام بر شما
  بله کرمانشاه دیلی منتقد آقای فلاحت پیشه است همانند تقریبا تمامی رسانه های اسلام آباد.
  اما تخریب را قبول نداریم شما اگر سندی دارید بفرمایید؟

 24. آقای فلاحت پیشه بعضی از اطرافیان شما از همین الان دارند برای مردم خط و نشان می کشند 

 25. برادران گرامی چرا شلوغش میکنید در سایت اپارات سرچ کنید نطق های فراموش نشدنی ایشان رو در باره راه اهن بیمارستان ودیگر طرح های شهرمان میبینید چرا سوال نمیکنید در چهار سال گذشته چه پیگیری هایی شده سابقه ایشان معلومه در جواب اون اقای محترم هم در سایت خود دکتر فیلمهایی مربوط به شور مردم هنگام سخنرانیهای ایشان موجود است سخنرانی 25000 نفری هم یادتون نره اما در مورد طراح این بنر من بهشون خسته نباشید میگم وهیچ توهینی نمیبینم

 26. اقایان وقتی با این لحن افتخار شهرتان را صدا میزنید وتوهین میکنید نمایان گر این است که هراسی در دلتان وجود دارد انسان را باید از طریق دوستان ودشمنانش شناخت در کامنت طرفداران دکتر فلاحت پیشه بی ادبی ندیدم اما کامنت دشمنان ایشان پر است از توهین وافترا

 27. متاسفم برای برخی افراد ك سخنرانی های دكتر در دوره قبل رو بد تفسیر كردند و دارن با احساسات مردم بازی میكنن دوره قبل سخنرانی شهرستانی جناب دكتر فرمودند كسانی ك دارن برا من توطئه میكنن پر اسمبولی هستن ولی برخی افراد دارن بحث كل مردم رو وسط میكشن .
  درضمن اقایانی ك بحث آوردن نیرو از گیلان غرب رو میكنین مگه دوره اول دكتر از نیروهای شهر ك اینجا من نمیتونم اسم ببرم استفاده نكردن ب طور مثال در شهرداری جقدر پول بالا كشید. 
  بحث راه آهن اكه ملی بود جرا بعد دكتر متوقف شد
  طرح مگه نیاوردن چرا جلیلیان از دستشون داد.
  در مورد سوال 6 هم ك جناب دكتر معاون جناب قالیباف بودن ب حكم رفاقت و همکاری با ایشان برای قالیباف تبلیغ كردن.  
  در پاسخ ب رامین

  1. اقای احسان نمیدانم شغل وتحصیلات شما چیه ولی باید بدانید در زمان فلاحت پیشه نفت 130 دلار بود ولی در چهار ساله اخیر قیمت نفت به نصف کمتر نزول کرد ول پول به پروزهای ملی تزریق نشد وتنها پول ترزیقی به پروزهای ابهای مرزی اختصاص داده شد در ضمن رااهن ربطی به جناب اقای جلیلیان وحشمت نداره یه پروژه ملی می باشد

 28. آقای پرندین شما اگر قصدتون اطلاع رسانی هستش باید طراح این بنر رو مورد مواخضه قرار بدید و به بنده ایراد بگیرید که این عکس رو طرح کردم نه کسی که روحش هم اطلاع نداره اما اگر قصدتون اطلاع رسانی نیست وفقط بنگاه تخریب باز کردید که شواهد هم همینو نشون میده بترسید از روز قیامت.

 29. از اقای فلاحت پیشه بپرسید در 8 سال دوران نمایندگی اش 8 نفر راتوانسته استخدام کنه که دور گذشته با توزیع 14000 پرسشنامه کاریابی قصد استخدام البته فریب این تعداد خانواده و مصادره آرائ آنها را داشت. ایشان در پیشگاه خدا و مردم مسئول 12 سال فرصت سوزی در حوزه انتخابیه اش است

 30. در روزگاری که در پایان 8 سال نمایندگی شما و 4 سال نمایندگی جناب جلیلیان چیزی جز بیکاری و بدبختی نصیب جوانان اسلام آباد نشد شما و جناب جلیلیان خودتون و 8 پشتتون رو بستید و دیگه لطفا بکشید کنار . آزموده را آزمودن خطاست.

 31. کمتر کسي است از ما که داستان «چوپان دروغگو» را نخوانده يا نشنيده باشد. خاطرتان باشد اين داستان يکي از درس‌هاي کتاب فارسي ما در آن ايام دور بود. حکايت چوپان جواني که بانگ برمي‌داشت: «آي گرگ! گرگ آمد» و کشاورزان و کساني از آنهايي که در آن اطراف بودند، هر کس مسلح به بيل و چوب و سنگ و کلوخي، دوان دوان به امداد چوپان جوان مي‌دويد و چون به محل مي‌رسيدند اثري از گرگ نمي‌ديدند. پس برمي‌گشتند و ساعتي بعد باز به فرياد «کمک! گرگ آمد» دوباره دوان دوان مي‌آمدند و باز ردي از گرگ نمي‌يافتند، تا روزي که واقعا گرگ‌ها آمدند و چوپان هر چه بانگ برداشت که: «کمک» کسي فرياد رس او نشد و به دادش نرسيد و الخ. . . 

  «احمد شاملو» که يادش زنده است و زنده ماناد، در ارتباط با مقوله‌اي، همين داستان را از ديدگاهي ديگر مطرح مي‌کرد. مي‌گفت: تمام عمرمان فکر کرديم که آن چوپان جوان دروغ مي‌گفت، حال اينکه شايد واقعا دروغ نمي‌گفته. حتي فانتزي و وهم و خيال او هم نبوده. فکر کنيد داستان از اين قرار بوده که: گله‌اي گرگ که روزان وشباني را بي هيچ شکاري، گرسنه و درمانده آوارۀ کوه و دره و صحرا بودند از قضا سر از گوشۀ دشتي برمي‌آورند که در پس پشت تپه‌اي از آن جوانکي مشغول به چراندن گله‌اي از خوش‌ گوشت‌ترين گوسفندان وبره‌هاي که تا به حال ديده‌اند. پس عزم جزم مي‌کنند تا هجوم برند و دلي از عزا درآورند. از بزرگ و پير خود رخصت مي‌طلبند. 

  گرگ پير که غير از آن جوان و گوسفندانش، ديگر مردان وزنان را که آنسوترک مشغول به کار بر روي زمين کشت ديده مي‌گويد: مي‌دانم که سختي کشيده‌ايد و گرسنگي بسيار و طاقت‌تان کم است، ولي اگر به حرف من گوش کنيد و آنچه که مي‌گويم را عمل، قول مي‌دهم به جاي چند گوسفند و بره، تمام رمه را سر فرصت و با فراغت خاطر به نيش بکشيد و سير و پر بخوريد، ولي به شرطي که واقعا آنچه را که مي‌گويم انجام دهيد. مريدان مي‌گويند: آن کنيم که تو مي‌گويي. چه کنيم؟ 

  گرگ پير باران ديده مي‌گويد: هر کدام پشت سنگ و بوته‌اي خود را خوب مستتر و پنهان کنيد. وقتي که من اشارت دادم، هر کدام از گوشه‌اي بيرون بجهيد و به گله حمله کنيد؛ اما مبادا که به گوسفند و بره‌اي چنگ و دندان بريد. چشم و گوش‌تان به من باشد. آن لحظه که اشاره کردم، در دم به همان گوشه و خفيه‌گاه برگرديد و آرام منتظر اشارت بعد من باشيد.

  گرگ‌ها چنان کردند. هر کدام به گوشه‌اي و پشت خاربوته و سنگ و درختي پنهان. گرگ پير اشاره کرد و گرگ‌ها به گله حمله بردند. 

  چوپان جوان غافلگير و ترسيده بانگ برداشت که: «آي گرگ! گرگ آمد» صداي دويدن مردان و کساني که روي زمين کار مي‌کردند به گوش گرگ پير که رسيد، ندا داد که ياران عقب‌نشيني کنند و پنهان شوند. 

  گرگ‌ها چنان کردند که پير گفته بود. مردان کشت و زرع با بيل و چوب در دست چون رسيدند، نشاني از گرگي نديدند. پس برفتند و دنبالۀ کار خويش گرفتند. 

  ساعتي از رفتن مردان گذشته بود که باز گرگ پير دستور حملۀ بدون خونريزي! را صادر کرد. گرگ‌هاي جوان باز از مخفي‌گاه بيرون جهيدند و باز فرياد «کمک کنيد! گرگ آمد» از چوپان جوان به آسمان شد. چيزي به رسيدن دوبارۀ مردان چوب به دست نمانده بود که گرگ پير اشارت پنهان شدن را به ياران داد. مردان چون رسيندند باز ردي از گرگ نديدند. باز بازگشتند. 

  ساعتي بعد گرگ پير مجرب دستور حمله‌اي دوباره داد. اين بار گرچه صداي استمداد و کمک‌خواهي چوپان جوان با همۀ رنگي که از التماس و استيصال داشت و آبي مهربان آسمان آفتابي آن روز را خراش مي‌داد، ولي ديگر از صداي پاي مردان چماق‌دار خبري نبود. 

  گرگ پير پوزخندي زد و اولين بچه برۀ دم دست را خود به نيش کشيد و به خاک کشاند. مريدان پير چنان کردند که مي‌بايست.

  از آن ايام تا امروز کاتبان آن کتابها بي‌آنکه به اين «تاکتيک جنگي» گرگ‌ها بينديشند، يک قلم در مزمت و سرکوفت آن چوپان جوان نوشته‌اند و آن بي‌چارۀ بي‌گناه را براي ما طفل معصوم‌هاي آن روزها «دروغگو» جا زده و معرفي کرده‌اند. 

  خب اين مربوط به آن روزگار و عصر معصوميت ما مي‌شود. امروز که بنا به شرايط روز هر کداممان به ناچار براي خودمان گرگي شده‌ايم! چه؟ اگر هنوز هم فکر مي‌کنيد که آن چوپان دروغگو بوده، يا کماکان دچار آن معصوميت قديم هستيد و يا اين حکايت را به اين صورت نخوانده بوديد. حالا ديگر بهانه‌اي نداريد.

  اين حکايت را با تکه شعري از سروده‌هاي «شهيار قنبري» تمام مي‌کنم. او مي‌گويد:

  چه کسي گفت: «خداوند شبان همه است
  و برادرها را تا ته درۀ سبز رهنمون خواهد بود.»

  من شبان رمۀ خود بودم 
  و کسي آن بالا
  خود شبان من معصوم نبود.

  غفلت من رمه را از کف داد

 32. داداش شمایی که سنگ آقا حشمت را به سینه میزنی چند روز پیش به همه حلقه های نزدیکش اعلام کرده این دکتر فقید تمام شماره های داخل گوشیتون را به من بدید اینطور فایده ای نداره مردم این سری عوض شدن باید به تک تک مردم شهر زنگ بزنم وقتی من به هر شخصی زنگ یزنم آن شخص پیش خودش افتخار میکنه که من به ان زنگ زدم و دیگه برای من دست و پا میشکنه تو را به خدا طرز فکر این دکتر را نگاه کن خودش هم فهمیده دیگه مردم با این مسائل گول نمی خورن

 33. ببخشيد ايل كرگاه كلهر جه ربطي به حوزه انتخابيه اسلام آباد دارد ؟؟؟؟؟؟ نكنه از ماهيدشت مي خواهيد بياييد اسلام آباد راي بديد يا به شما قول داده شده كه اين دوره شما تو اسلام آباد و دالاهو مسئوليت بگيريد

  1. سلام بسیاری از مردم شریف این ایل در شهرستان اسلام آباد غرب ساکن هستند.

 34. این مسخره بازیها چیه درآوردید . چرا دروغ میگید . حالا که گندش بالا آمده و بنر توهین به مردم نتیجه عکس داده میگید فلاحت پیشه از این بنر اطلاعی نداشته است. بنده فایل صوتی در اختیار دارم که شخص فلاحت پیشه به طراح آن گفته طوری طراحی کن ایجاد حساسیت نکنه. این دروغه و من اطلاعات دیگه ای هم در فایل صوتی دارم .تا اگر طرفداران دکتر بازهم عوامفریبی کردند ابعاد تازه ای از آن را فاش میکنم.ضمنا این کامنت ها همگی از یکجا وبیشتر جنبه خانوادگی دارند ومشخصا توسط یکی از برادران دکتر هدایت و سازماندهی میشوند. ایجاد موج و….و کمپین حمایت و اینطور چیزها یک شانتاژ تبلیغاتی بیش نیست اسفند نزدیک و مردم بیدار . البته اگر ایشان از فیلتر سفت و سخت شورای نگهبان بگذرد . چونکه حکم محکومیت ایشان در باره درگیری و ضرب وشتم مهدی زاده مسیول وقت شورای نگهبان وقت شهرستان صادر وبعید به نظر میرسد ایشان تایید شوند

 35. این جواد داوری فر در بالاتر گفته من طراح بنر هستم در پایین یادش رفته گفته به طراحش تبریک میگم. معلومه در تیم تبلیغاتی دکتر سر در گمی شدید به چشم میخورد

 36. لطفا کمی منطقی فکر کنید…

  6 سال از دوران نمایندگی دکتر فلاحت پیشه مصادف شد با دولت احمدی نژاد. تولید کشور دچار بحران شد . همه ی صنایع تعطیل شدند . کشور تحت شدیدترین تحریم ها قرار گرفت .امار بیکاری به شدت افزایش یافت . اون وقت انتظار داشتین ایشان در اون دوران برای اسلام آباد معجزه کنه ؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمی فکر کنید . ما الان به تجربه ی این شخص در مجلس بیش از پیش نیاز داری.. والله من بارها و بارها از زبان کرمانشاهی ها شنیدم که ای کاش ما نماینده ای مثل فلاحت پیشه داشتیم که لااقل حرف زدن بلد بودند. ایل گرایی و قبیله گرایی در میان تمام نماینده ها و حتی رجال دولتی و حکومتی امری طبیعیه . شما سایر آیتم ها و ویژگیهای کاندیدها رو مقایسه کنید و ببینید که فلاحت پیشه از همه یک سر و گردن بالاتره

  1. سلام من هم از تهرانی ها بارها اسم و رسم بزرگ فلاحت پیشه را شنیدم . حیفه این بارهم با دروغهای امثال صیدمحمدی و عبدالرضا رستمی , نادر نادری و علی پرندین و علی جلیلیان رای نیاره.

  2. داداش گلم بهانه دیگه کافیه چرا اینقدر اعصاب خودت خراب میکنی مردم دیگه نمیخوان این آقای فلاحت پیشه را کم بهانه بیارید.یک ضرب المثل هست میگه عروس نتونست برقصه گفت دیوار کجه

 37. عزیزم بنده با سند صحبت میکنم به ولای علی نامه هایی از دکتر فلاحت پیشه دارم که مردم را قلاب سنگ کرده و مردم را به افراد ساده لوح فرض کرده حالا زوده آنها را به یکی از این سایتها بدم که به مردم این شهر نشان بدن خوشبختانه به ایشان هم بگید این نامه ها شماره دارن میتونند از داکیومنتهای گذشته بیرون بکشند و ببینند چند صباحی که بگذره جو شهر انتخاباتیتر شود را اعلام میکنم
  در پناه حق باشید

 38. آقای مدیر سایت چرا نظر من را به اسم شخص دیگری
  ( جواد داوری فر ) به نمایش گذاشته اید ؟؟؟؟

  واقعا جای بسی خجالت است .

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  دوست عزیز کامنت های شما از یک آی پی و با نام های مختلف بود. جهت اطلاع

  1. از اقای پرندین باتوجه به اطلاعات و تجربه ای که دارن ممنون میشم اگر لطف کنند و پاسخ دهند اگر از یک اینترنت اشخاص مختلفی استفاده کنن مثلا از طریق یک وای فای افراد متعددی از طریق گوشی و لپ تاب و تبلت استفاده کنن آیا آی پی یکی هست یا باتوجه به سیستم گوشی و کامپیوتر و لپ تاب متفاوته حتی اگر منبع یک خط باشه؟ از اونجایی که اینترنت بنده تقریبا عمومی شده جواب شما کمک زیادی بمن خواهد کرد با سپاس

   پاسخ کرمانشاه دیلی:
   سلام
   به نظرم آی پی همه مشترک و واحد خواهد بود.

 39. سلام دوستان فلاحت راهی برای ماندن ندارد!
  کار از این داستانها گذشته. 

 40. لبخند خودت بخاطر چیست!
  مردم رو………گیر آوردی

 41. با سلام
  به نظرم آقای فلاحت پیشه
  که یک شخصیت بزرگ و بین المللیه و برای اسلام آباد و كرند غرب و حمیل زحمات زیادی كشیده من به عنوان یک كرندی از عملکرد 8 ساله ایشون راضی هستم و امیدوارم این دوره هم مردم قدرشناسش باشن تشکر از سایت خوبتون.

 42. آقای فلاحت پیشه شما امتحان خود را پس داده اید اگر کاری می کردید در هشت سال انجام می دادید مردم دیگر با شعار تبلیغاتی و عوام فریبی گول نمی خورند این منطقه ویژه اقتصادی و راه آهن و کارخانه شیشه کلا یک سری تخیلات می باشد همچنین خبر داریم از این طریق که من در این چهار سال نبودم و این پروژه ها و برنامه ها خوابیده رای جذب کنید. هنوز مردم انتصابات دوران شما را در ذهن دارند.

 43. جناب پرندین سلام

  امیدوارم بنده را به جا یباورید بارها و بارها این سوال به ذهن بنده خطور کرده و هر بار از شما پرسیده ام نمیدانم هراس شما از حضور دکتر فلاحت پیشه در انتخابات در چیست؟ حال دارید با چشمان خویش می بینید که مردم رنج کشیده شهر اسلام آباد بار دیکر از فرزند خود جهت حضور در عرصه انتخابات دعوت به عمل آورده اند
  و این بزرگترین نقطه قوت و مثبت یک انتخابات می تواند باشد نشر خبر حضور دکتر فلاحت پیشه موجی از امید و شعف در شهر به راه افتاده و حقیر نمیدانم چرا شما با شادی و امید مردم مشکل دارید به قول مثل معروف به دریا رفته میداند مصیبت های دریا را مردم دیگر آگاه شده اند و از یک سوراخ دو بار گزیده نخواهند شد همانگونه که در انتخابات شورای شهر پیش بینی سقوط دوستان همفکرتان را کردم این بار می گویم پیروز انتخابات آتی دکتر فلاحت پیشه خواهد بود پس شما هم به مردم بپیوندید . . .

  1. ت…………….

 44. من همه پستها را خواندم. متوجه شدم اکثر این پستهای انتقادی به دکتر فلاحت پیشه توسط خود شخص کاندیدهای رقیب دکتر نوشته شده اند از کسی اسم نمیبرم ولی وجدانن کمی انصاف داشته باشید کی بهتر از فلاحت پیشه لیاقت نمایندگی را داره. همه کاندیداها محترمن ولی تا بیان راهروهای مجلس را پیدا کنن دوران 4 سالشان تمام شده. لیاقت فلاحت پیشه بیشتره مردم هم اکثرا این را میدانن.

 45. با صحبتهایی که میشنوم اغلب مردم خالدی به استثنای چالاوبکر اکثرا به دکتر فلاحت پیشه  رای میدن 

 46. آقای جلیلیان نماینده گفته منطقه ویژه اقتصادی اسلام اباد روی کاغذ مانده است. باید بگویم که : پس تو چه کاره ای اگه دکتر فلاحت پیشه بود تا حالا افتتاح هم شده بود. خدا نگذره از کسانی که باعث شدن رای خالدی به طرف جلیلیان بره و دکتر فلاحت پیشه رای نیاره تا شهرو دیارمان از داشتن یه نماینده لایق محروم بمانه. ولی این دوره مردم دیگه گول این چندنفر را نمیخورن ( عبدالرضا رستمی، داریوش کیانی، صیدمحمدی و…) چون خداوکیلی دستشان برای مردم روشده

 47. با سلام با توجه ب اطلاعاتی ك بنده در مورد جناب فلاحت پیشه دارم و شناختی ك از طریق رسانه و اینترنت ازشون ب دست آوردم ایشون یك شخص با سواد، توانا و دلسوز و….هستن. 
  بنده هنوز حتی دكتر رو از نزدیک ندیدم و این افتخار رو نداشتم ولی بر خود واجب دیدم چند جمله ای در باره ایشون بگمن تنها همین شهرای اطراف بلکه استانهای دیگه هم آرزوی داشتن چنین نماینده ای رو دارن .
  باشد ك این دوره این نخبه دلسوز با حمایت مردم ب مجلس راه پیدا كند.
  ی خاهش دارم دوستانی ك دشمنی دارن با دكتر و در حد و اندازه دكتر نیستن كم دشمنی بكنن دكتر مطعلق ب كل استانه ب امید پیروزی دكتر فلاحت پیشه ممنون از وب سایت خوبتون جناب پرندین

  1. سلام گورا جو
   اول اینکه هدیه را باز نکرده پس فرستاد و مطعلق به خود شما بهتر اینکه این شخص را ندیدی بعدش هم یک کلاس املاء و انشاء حتما برو تمام نوشته هات اکثرا غلط املائی داره.از اینکه خودتو پشتیبان این شخص میدانی ممنونم چون این شخص کم و بیش مثل خو دت دهن از زرنگی میزنه.

 48. سلام من  از تهرانی ها بارها اسم و رسم بزرگ فلاحت پیشه را شنیدم . حیفه این بارهم با دروغهای امثال صیدمحمدی و عبدالرضا رستمی , نادر نادری و علی پرندین و علی جلیلیان رای نیاره.

  1. دوست گرامی و بزرگوار آیا صرف شنیدن نام اقای فلاحت پیشه از زبان تهرانی ها مصداق شایستگی توأم با توانمندی ایشان برای نمایندگی حوزه خود اوست؟ آیا نام جاری ایشان بر لسان پایتخت نشینان(بر فرض شما) گشاینده گره های کور زندگی مردان و زنان و کودکان شهر من هست؟ اگر هست کجاست اعجاز آن؟؟؟ پس چگونه است که در طی ادوار نمایندگی ایشان رنج ها بر جای ماندند و حتی بسیار گشتند… این توانایی و شایستگی ایشان مصروف چه کسانی شد؟ بنده برای ایشان احترام قائلم اما این احترام نباید باعث تعصب و غفلت گردد 

 49. نامه ای خطاب به مردم شریف اسلام ابادغرب و دالاهو
  من به عنوان یک دختر اسلام ابادی به وجود دکتر فلاحت پیشه افتخار میکنم. مگه ما چندتا امثال فلاحت پیشه داریم که باید انها را تخریب کنیم. متاسفم برای برخی افراد که ناآگاهانه علیه دکتر دروغ مینویسن. ما مردم اسلام اباد انتخابات دور گذشته را فراموش نکرده ایم. یکی از همین اقایان که خود را نماینده مردم خالدی معرفی کرد و در روز اخر به نفع جلیلیان کنار رفت خیلی راحت دستش رو شد و شد رییس اموزش و پرورش اسلام اباد. الان با چه رویی دوباره همون باند مجددا فعال شدن و خود را نماینده خالی می دانن. شرم کنید حیا کنید. ما نمیخوایم که شماها به نمایندگی از خالی صحبت کنید اگه قراره در این مورد کسی نماینده خالی بشه بهتره امثال دکتر لطیف صفری بشهنه امثال رستمی و صیدمحمدی و داریوش کیانی که در انتخابات گذشته با حمایت از جلیلیان گند بزرگ تاریخ اسلام اباد را زدن. هرچی فکرشو میکنم و قدوقواره کاندیدها را میبینم کسی لایق تر از دکتر فلاحت پیشه شایستگی نمایندگی مجلس را نداره.

 50. سلام خواستم بدونم این بار به چه کسانی قول سمت مقام دادی دوره های قبل که همه اطرافیان محترم ازوجود مبارکتون به نوای رسیدن این بارنوبت چه ادمهای خوش شانسیه پیش پیش ارتقاشونو تبریک میگویم

 51. مردم اسلام آباد حافظه تاریخی خوبی دارند.مردمی که به قول دکتر فلاحت پیشه پر یک استانبولی هم نیستند!!و بازهم حاضر نیستند شاهد حضور موج مسئولین چله گیلانغرب با ضرب آهنگ هم نژادی باشند. یا حق

 52. دوستان بیاییم منصفانه قضاوت کنیم،کارنامه ایشان رابابقیه نمایندگان قبلی این شهرمقایسه کنیم،سپس اظهارنظرکنیم.خدماتی که ایشان واسه این شهرانجام دادن واقعابی نظیره مثل کاشی کاژه،هرکدام ازنمایندگان قبلی یه کارخانه مثل کاشی کاژه روبه این شهرمی آوردند،آیا الان این وضعیت بیکاری رودرشهرمون مشاهده میکردیم؟

 53. خوبه دوستان ایشان از طرف اقوام وگروهای مختلف حوزه انتخابیه نظر گذاشتن یعنی کرندو گوراجوب ایل بزرگ خالدی و…… از طرف خانمها  همش توسط یک نفره  برید سرخودتان را کلاه بزارید این فیلمها دیگه قدیمیه 

 54. جناب مدیر سایت واقعا یا اطلاغاتتون کمه یا مقرضانه عمل میکنید حال چندتا سوا دارم ازتون لطفا جواب بدید

  شما در خانواده تان هر کدام با یک ای پی وارد فضای مجازی میشوید؟ یا اینکه ایا در محل کارتون تنها هستید واگر تنها نیستید همکارانتون ای پی جداگانه دارند؟در خصوص دکتر فلاحت پیشه شما عنوان کردید منتقد دکتر هستید ایا در طول سالیان گذشته تمام مسئولان کارشان را درست انجام دادن؟ اگر نه چرا منتقد انها نیستید؟امیدوارم پاسخ قانع کننده ای داشته باشید تا در افکار عمومی به عنوان خائن شناخته نشید.شما چند بار نقاط قوت دکتر را درکنار نقاط ضعف ایشان قرار دادید تا افکار عمومی با خیال راحت قضاوت کنند؟شما یا انقدر ساده هستید که از شعر این بنر چنین برداشتی کردید یا قصد تخریب داشتید چون هر کسی میداند وقتی میخواد نماینده ی مردمی بشود انها را تکریم میکند نه تهدید وخدمتگزار بودن دکتر ثابت شده اکنون شما ساده اید یا مخرب؟ودر اخر شما جایگاه خودتون رو در بین مردم چگونه میبینید که از طرف انها صحبت از برخورد قاطعانه میکنید؟

  امیدوارم ظرفیت تایید این سوالات وپاسخ قانع کننده را داشته باشید

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام بر شما
  دوست عزیز علی رغم خستگی و دیروقت بودن اما به احترام شما پاسختان را می دهم نه اینکه خدایی ناکرده قصد اسائه ادب به کسی را داشته باشم اما حتما مستحضر هستید که واقعا زمان پاسخگویی به کامنت ها وجود ندارد.
  بلی ما منتقد اقای فلاحت پیشه هستیم اما در عین حال ایشان را از سرمایه های شهرمان می دانیم و وی را به لحاظ دانش نظری و بیان مناسب فردی قابل می دانیم اما در کنار این تواناییها انتقاداتی هم به ایشان داریم. به نظر شما به عنوان شهروندی اسلام آباد آیا این حق را نداریم که به جناب دکتر فلاحت پیشه انتقاد داشته باشیم؟
  آیا بهتر نیست با ادبیاتی مناسبتر همدیگر را که همشهری نیز هستیم ، مورد خطاب قرار دهیم ؟ آیا رواست که ما را به خاطر انتقاد از دکتر فلاحت پیشه “خائن ” مورد خطاب قرار دهید؟
  بنده بارها یادداشت های آقای فلاحت پیشه را در همین سایت منتشر نموده ام، بارها بر برخی از قابلیت های ایشان تصریح نموده ام و حتی به درستی ایشان را در لیست نخبگان اسلام آبادغرب قرار داده ام و … اما انتقاداتی را هم مطرح نموده ایم اما بدانید که هر شهروندی حق دارد که مطابق دیدگاه خویش نماینده و هر مسئول دیگری را نقد کند و هیچکس نمی تواند این حق را از او سلب نماید اما متاسفانه هواداران آقای فلاحت پیشه واکنش های رادیکالی به انتقادات دارند و آسیب های این اسلوب دفاع نمودن، بیش از فواید احتمالی آن است.

  آیا شایسته است که ما را از آن روی که انتقادی نموده ایم “خائن “و “ساده” و “مخرب” و … بخوانید؟
  و در پاسخ جمله آخرتان ما از طرف مردم صحبت نکرده ایم و فقط بازخوانی تاریخ کرده ایم لطفا بیشتر مداقه بفرمایید.
  تندرست و سعادتمند باشید

  1. درپاسخ شماکه به آقای پرندین خرده گرفتی من قبلا درکنار فلاحت پیشه بوده ام ولی الان نیستم .دکترفلاحت پیشه همچنان تواناترین است وآقای پرندین ژورنال روشنفکروشریفی است که دغدغه همنوعانش دارد.من حتی حضورا یکبارهم باآقای پرندین ملاقات نداشته ام وتلفنی چندبار باایشان صحبت کرده ام .دوست عزیزوقتی از جاده انصاف خارج میشویم حال وروز شهرشماازاین بهترنمیشود.پس بهتراست همیشه دوطرف سکه راببینیدبعد قضاوت بکنیدوسرمردم راببرید

   پاسخ کرمانشاه دیلی:
   سلام
   دوست عزیز و ارجمند از لطف حضرتعالی که نمیدانم کدام بزرگوار هستید ، سپاسگزارم.

 55. هرچی نظر موافق می بینید توسط 2نفر از اطرافیان فلاحت پیشه  نوشته شده

  1. پس منم میگم نظرات مخالف توسط یک نفر نوشته شده . این درسته ؟؟؟؟؟ وقتی سخنرانی های دکتر رو دیدی اون موقع هم بگو این 25 هزارنفر همگی اطرافیان خودش هستند!!! 

 56. در دور گذشته با توجه به توان بالا وشخصیت خوب وقابل قبول آقای فلاحت پیشه مسئله قوم گرایی وایل گرایی مطرح شدکه متاسفانه به نفع مردم تمام نشدکه عده ای ازاین موضوع از آب گل آلود ماهی گرفتند وبه نوایی رسیدند وهنوز هم خود را صاحب رای مردم می دانند در حالی که  این  پندار اشتباه می باشد ،که در طول تبلیغات و گذر زمان نا گفته های  پشت پرده ی دوره ی گذشته وزد  و بند های تعدادی از این  دلالان سیاسی برای مردم نمایان خواهد شد ودست پلید این افراد از انتخابات برای همیشه قطع خواهد شد.

 57. با عرض سلام

  این شعار خطاب به مردم شریف و هوشیار اسلام آباد نیست

  بلکه منظور به سایر کاندیداهای خانه ملت است که خود را لایق تر از فلاحت پیشه می دانند

  در آخر از نحوه تفکر آقای پرندین که سعی بر تخریب فلاحت پیشه داشت انقاد مستقیم و محکوم می کنم

 58. جناب پرندین ابتدا به ساکن عرض کنم ما طرفداران دکتر قصد توهین نداریم وشما هم توی کامنت بنده هیچ کجا توهینی پیدا نمیکنید بنده عرض کردم پاسخ بدهید تا خائن خطاب قرار نگیرید ونگفتم خائن هستید. دکتر فلاحت پیشه بجز توانایی های که شما بدرستی ذکر کردید اما توانایی های دیگری هم دارند پاکی شجاعت توانایی گرفتن حق مردم از جمله انهاست به عنوان شهروند والبته یک شخصیت رسانه ای میتوانید انتقاد کنید اما فقط وفقط انتقاد شما کجا از دکتر شنیدید که مردم را رعیت خطاب کند که اینگونه مینویسید؟اینکه شما یادداشت های دکتر را انتشار دادید یااینکه ایشان را جز نخبگان شهرمان قرار دادید اعتباری برای سایت شما بوده چون این واقعیتی انکار نشدنیست هرجا اسم نخبگان شهرمان بیاید ودکتر در میان ان نباشد اعتباری ندارد.یک شهروند عادی میتواند هر نظری را دارد بگوید اما شما که شخصیت رسانه ای دارید باید بی طرف باشید ایا اینکه ادعا میکنید دکتر مردم را تکریم نمیکند بی طرفیست یا سندی برای ان دارید؟در مورد تاریخ حتما به یاد دارید چهار سال پیش جمعیتی بالغ بر 25000 نفر در سخنرانی دکتر شرکت کردند ایا این جز تاریخ نیست؟ من هیچ توهینی به شما نکردم فقط سوال پرسیدم. و همچنان پاسخ یک سوالم را نگرفتم ایا در چهار سال گذشته که دکتر هیچ دخالتی نداشتند همه چیز گل وبلبل بود؟اگر نبود شما چقدر انتقاد کردید؟ایا انتقاد از کاستی های مسئولان وقت مهمتر است یا شخصی که بدون حاشیه زندگیش را میکند؟

  در اخر شما پیرو فعالیت رسانه ای که دارید بازی با کلمات را خوب بلدید و من در پاسخ کامنتم چیزی جز بازی با کلمات ندیدم

  بقول اقای جلیلیان به موج خروشان مردم بپیوندید وخلاف جریان اب شنا نکنید چون سخت است وموفقیت امیز نخواهد بود

  یاعلی

  1. شما از کج میدونید که خود آقای جلیلیان این حرف رو زده؟

 59. سلام اقای پرندین عزیز در خصوص نظری (یاررهبر)که یا سهوا یا عمدا به اسم من گذاشته شد باید عرض کنم نویسنده اون نظر از اعضای خانواده من هستن وبا ایمیل خودشون نظر گذاشتن وبه نظرم ایراد نداره دو عضو یه خانواده نظر بزارن بنظر شما ایرادی داره؟بنده با افتخار هر جا برم جار میزنم عضو کمپینی هستم که تعداد زیادی جوان اسلام ابادی در ان حضور دارن واز افتخار شهرمان دعوت کردن والبته با افتخار طراح این کمپین نیز هستم گفتنی ها گفته شده ونیازی نیست سرتان را درد بیارم.موفق باشید البته یه گلگی هم دارم بابت تایید نشدن نظرات قبلی من

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  نظرات شما همگی تایید شده اند.

 60. داداشهای گلم خواهران عزیزم بهانه دیگه کافیه چرا اینقدر اعصاب خودتان را خراب میکنید مردم دیگه نمیخوان این آقای فلاحت پیشه را کم بهانه بیارید.یک ضرب المثل هست میگه عروس نتونست برقصه گفت دیوار کجه

 61. آقای پرندین بزرگوار بنده بعنوان یک شهروند اسلام آبادی از زحمات شما جهت اطلاع رسانی و افزودن بر سطح هشیاری مردم بسیار ممنونم و برایتان سلامتی در جسم و روح را آرزومندم

 62. جناب فلاخت بداند با هوچیگری و استفاده از جهل قبیله گرایی بعضی کور ذهنان دیگر به مجلس نخواهد رسید اگر ایشان دنبال قبیله گرایی اند روستاهای طایفه اش را بشمارد تا بداند کمتر از ذه هزار رای دارد. برخلاف توهمش مردم از او دعوت نکرده اند
  مردم شخصی را می خواهند که آزاد اندیش و بزرگ منش باشد نه فرد کوچک شخصیتی چون او که با هر قیمتی ولو هیاهوی چند بی فرهنگ چون آقای شابادی و جلیلیان و امثالهم میخواهد به مجلس برود
  کسی که میخواهد دیگران را بگریاند خدا اورا خواهد گریاند.به کوری چشم طایفه گران باز هم دست توانای تدبیر مردم او و هر قبیله گرای جاهلی را با تخت سینه برای همیشه به خاک خواهد زد

  1. از کامنت شما معلومه که چقدر با فرهنگ هستید!واقعا نوشته هات به شخصیت ندیده ات می خوره!لطفا برو فکری به وضع سلامتی روحیت بکن!خداوند شما را شفا بده!

 63. دوستان دوستدار دکتر اگر به عباراتتان دقت کنید خواهید دید چقدر شبیه اند و چند نفر بیشتر نیستید با هیاهو دکتر به در محتس هم نمیره
  وجدانه به این عبارت دقت کنید از کامنت ها چقدر مضخک است….

  سلام من از تهرانی ها بارها اسم و رسم بزرگ فلاحت پیشه را شنیدم . حیفه این بارهم با دروغهای امثال صیدمحمدی و عبدالرضا رستمی , نادر نادری و علی پرندین و علی جلیلیان رای نیاره.

  خاک بر سر کسی که با حمایت همچو تویی به محلس برود.از طرفداران حشمت شخصیت او رو میشود.

  1.  و منم میگم  خاک بر سر کسی که شخص بی ادبی مثل تو طرفدارش باشه . مگه نمیگی فلاحت پیشه رای نداره ؟ پس رای نمیاره دیگه  چرا ترسیدین ؟؟؟؟؟؟ 

  2. آقای شابادی 2
   بزار استرسشون را خالی کنند بنده خداها تحت فشارند.

 64. قابل توجه شابادی 2 معلومه داری خیلی میسوزی از اینکه رای دکتر فلاحت پیشه داره بالا می ره و مردم خودشان دنبالش هستند. بسوز بسوز. من که میدونم تو خودت از کاندیدهای رد صلاحیت شده قبلی هستی

  1. با این ادب و لحن معلومه طرفدار کی هستی

 65. با سلام. 
  بنده ب شما حق میدم ك این همه دكتر رو تخریب میكنین جناب پرندین، چرا ك دشمنی شما و تمام دوستان شما با دكتر از كسی پوشیده نیس و دوره قبل پش بردار كلهر خود را خالی كردین و پشتیبان جناب علی جلیلیان شدین پنج، شش نفر ك خود كاندیدا بودند میتونستن تو انتخابات شرکت كنند ولی چون ك ب تنهایی توانایی شکست دادن فلاحت پیشه رو نداشتین ب ناچار گروه تشکیل دادین. 
  و برای بار هزارم میگم امیر كبیر غرب این جمله را در سخنرانیش اعلام كردن ك تمام افرادی ك دارن علیه من توطئه میكنن پر استمبولی هستن ن مردم شریف و قدر شناس اسلام آباد غرب.
  در ضمن ما ده هزار رای داریم درست ولی پشتوانه ما مثل همیشه مردم اسلام آباده ن یك ایل خاص این بحث قبیله گرایی هم فلان آقا از فلان ایل راه انداخت ی كم واقع بین باشین.  

 66. آقای شابادی 2
  بزار استرسشون را خالی کنند بنده خداها تحت فشارند.

 67. برادر فلاحت پیشه سرکار به تک تک فرهنگیان هم زنگ بزنی فایده ای نداری، چون همانند دوره قبل به تو رای نمی دهند خیالت راحت باشد.

 68. دوستان بدانید رای قبل فلاحت پیشه براساس شعور مردم این شهرستان به اقای فلاحت پیشه بوده وهمه می دانیم ایشان تنها نماینده ای است که با کمترین هزینه در انتخابات این موفقیت را کسب کرده اند ورای ایشان رای توده مردم است ودر هیچ ائتلافی شرکت نکرده اند اگر هم شک دارید آمار رای صندوق های دوره قبل را بیاد بیاوریدوالان هم همه شاهد هستیم چه گروههای از عدم رای به ایشان در دوره قبل پشیمان هستند ودر صدد جبران هستند ایشان نیروی ارزشی ، دانا وسیاسی هستند وحیف بجای ایشان کسی دیگر با شاخص پایین تری به مجلس راه یابند تا این لحظه انصافا ایشان سر هستند وبی وجدانی است که دنبال توطئه دیگر برای این نخبه سیاسی باشیم زیرا در روز قیامت همه مسئولیم ( یکی از نیروهای غیر سیا سیا طرفرفدار)

  1. جاجگه بسین تا بمه پید ارای خود

 69. اگر تاریخ راگذری کوتاه داشته باشیم،مردان بزرگی راخواهیم دیدکه باوصف شجاعت،کیاست وهوش سرشارشان خدمات ارزنده وقابل ستایشی داشته اندودرزمان خود دردل ظلمت، روزگارخویش رامنور ساخته اند….
  اماهمیشه پرفروغ بودن به کام معاندان و اشخاص حقیری که خود چیزی برای عرضه نداشته اند جز کینه وبخل وحسد،تلخ آمده وسعی در خاموش کردن ستارگان پرفروغ دیگربرآمده اند آن هم به هرقیمتی حتی به قیمت ذبح کردن ارزش های انسانی..
  قائم مقام فراهانی اسطوره هوش وکیاست قربانی بدخواهی کسانی شد که تاب درخشش اورانداشتند…
  رگ های امیرکبیر بریده شد تاباردیگر تاریخ ثابت کند پرفروغ بودن تاوانی به قیمت مرگ دارد..غافل ازاینکه امیرکبیر برای همیشه زنده ماند ونامش گرامی است..
  واینک به شهرمظلوم خودبازمی گردیم،
  فرزند برومند اسلام آباد همچون ستاره ای درآسمان ایران اسلامی درکنار دیگرستارگان به درخشش درآمده است .اما …..
  اما باز دست هایی درکارند تا فروغ این ستاره درخشان راازدیده ها محوکنند.
  وباید به این دسته قلیل از کسانی که فقط قصد ترور شخصیت دکتر فلاحت پیشه رادارند گفت::
  توکه بی فروغی،گناه ستاره چیست که می درخشد…

  1. احسنت برشما جناب حاتمی.حرف حق رازدید حتی اگر به کام بعضی ها خوش نیاید
   ..دکترفلاحت پیشه درقلب مردم جای دارد وهرکس هم انتقادی کند دست اوراباید بوسیدامابه قول دکترروحانی انتقادسازنده نه تخریب..متاسفانه جناب پرندین یکجانبه به تخریب برامده..اگرچنین نمیبودباید مطلبی ازتوانیی های ایشان هم میدیدیم..کاش شهامت میداشتندوبه اشتباه خود که یکجانبه قضاوت کردن است اعتراف میکردند..همانگونه که همه انسانها دارای اشتباه هستند.فلاحت پیشه هم ازاین قاعده مستثنانیست..اماجناب پرندین اگربی طرفانه اتقادمیکرد بایدمطلبی اتقادی نسبت به نماینده کنونی یا دیگررقبا هم ارائه میکرد..نتیجه اینکه اقای پرندین رسالت خودرافراموش کرده وعقایدشخصی ومقرضانه خود رادرامر اطلاع رسانی دراولویت قرار داده است..وگرنه کیست که نداند روسای ادارات یاجلیلیانندیااحمدیان یاناصری ویالابی قدرت..چرازبان ازانتقادانان فرو بستید

  2. احسنت برشما جناب حاتمی.حرف حق رازدید حتی اگر به کام بعضی ها خوش نیاید
   ..دکترفلاحت پیشه درقلب مردم جای دارد وهرکس هم انتقادی کند دست اوراباید بوسیدامابه قول دکترروحانی انتقادسازنده نه تخریب..متاسفانه جناب پرندین یکجانبه به تخریب برامده..اگرچنین نمیبودباید مطلبی ازتوانیی های ایشان هم میدیدیم..کاش شهامت میداشتندوبه اشتباه خود که یکجانبه قضاوت کردن است اعتراف میکردند..همانگونه که همه انسانها دارای اشتباه هستند.فلاحت پیشه هم ازاین قاعده مستثنانیست..اماجناب پرندین اگربی طرفانه اتقادمیکرد بایدمطلبی اتقادی نسبت به نماینده کنونی یا دیگررقبا هم ارائه میکرد..نتیجه اینکه اقای پرندین رسالت خودرافراموش کرده وعقایدشخصی ومقرضانه خود رادرامر اطلاع رسانی دراولویت قرار داده است..وگرنه کیست که نداند روسای ادارات یاجلیلیانندیااحمدیان یاناصری ویالابی قدرت..چرازبان ازانتقادانان فرو بستید

  3. فلاحت پیشه بیشتر شبیه به یک آب …………..است که میخواهد با رأی مردم خود را به سمت قدرت جاری کند اما مردم داناتر از تصور او و طرفدارانش هستند

 70. دوست عزیزی که با افتخار اعلام میکنی مانند دوره قبل به دکتر رای نمیدهید دوره قبل که کاندیدای دیگری انتخاب کردید شما وکاندیدایتان چه گلی به سر شهرمان زدید?این چهار سال گذشته افتخاری داره?

 71. شابادی 2 اینکه در بیشتر نقاط کشور دکتر شناخته شده هستن مضحکه یا این عباراتی که در شان خودت هستن رو به دکتر وطرفدارانش میگید? یه لطفی به کاندید مورد نظرت بکن  ونگو طرفدارشی چون اگه مشخص بشه با این ادبیاتت طرفدار کی هستی حتی خانواده طرف بهش رای نمیدن

 72. فقط دکتر نادر نادری

 73. بدبخت به امیر کبیر که در اسلام آباد غریب افتاده هر ننه قمری خودشو به آن می چسبونه

 74. احسنت بر شماها جناب حاتمی و علی و زنده باد افتخار ایل بزرگ کلهر دکتر حشمت اله فلاحت پیشه (طرفداران دکتر از خالدی کلهر) 

  1. دوست عزیز من هم از ایل کلهر هستم و به فلاحت پیشه افتخار نمی کنم لطفا از طرف خودت صحبت کن و نظر شخصی خودتون رو بعنوان نظر شخصی گروهی آنهم بقول خودتان یک گروه بزرگ ابراز نکنید

 75. منظور این سخن دالالان سیاسی هستند که مردم خوب انها رامیشناسند

 76. صندلی سبز بهارستان فقط و فقط زیبنده ی دکتر نادرنادری است . اسلام آباد به روح تازه ای نیاز دارد و به 12 سال پیش یا 4 سال پیش بازنخواهد گشت .اینکه یک نفر بدلیل نفوذ دوستانش در صدا و سیما گهگاهی در تلویزیون ظاهر شود و حرف های قلمبه سلمبه بزند دلیل نمی شود که فرد لایقی باشد اگر معیار حضور در قاب شیشه ای باشد عمو پورنگ و امیرمحمد و جناب خان سرشناس تر از بعضی ها هستند !!! وعده ی ما 7 اسفند ماه پای صندوق های رای . رای ما رای به تغییر عبور از قبیله گرایی و آینده ای روشن در انتظار سرزمین راوند و دالاهو . اسلام آباد می تواند بروجرد کرمانشاه باشد. کرند می تواند شهمیرزاد کرمانشاه باشد. رای ما دکتر نادرنادری.یاحق

 77. عشقست نادر نادری

 78. من این نامه را از طرف یک درس عبرت گرفته از انتخابات قبلی و دلسوز شهر و مردم اسلام اباد غرب
  می نویسم. من اغلب کامنتها را خواندم و با شنیده هایی که از مردم اسلام اباد دارم ظاهرا دکتر فلاحت پیشه بدون رقیب خیلی جدی هستند. ایشان 40 هزار رای دور قبلی را دارن خیلی از مردم خالدی و کرند هم به ایشان متمایل شده اندبخصوص مردم خالدی که از انتخاب دور گذشته جلیلیان خیلی پشیمان هستند. بنظرم دکتر فلاحت پیشه حداقل 50 هزار رای دارن که البته لیاقت نمایندگی مردم اسلام اباد و دالاهو را دارن چون با احترام به بقیه کاندیداها در حد نمایندگی مجلس نیستند. نمونش جلیلیانه که افتضاح به بار آورد و مردم بدجوری از رای خود پشیمانن. ریزش رای جلیلیان خیلی زیاده. با احترام به آقای نادر نادری حداکثر رای ایشان 20 هزاره ونه بیشتر. دکتر صید محمدی هم معلوم نیست تایید بشه اگرم تایید شد حداکثر 10 هزار رای داره چون مردم خالدی بخاطر انتخابات گذشته و حمایت از جلیلیان در روز آخر از او دلگیر و ناامید شده اند. عبدارضا رستمی کاندید علیرضاوندی و خالدی هم اگه کمی عقل داشته باشه نباید شرکت کنه چون انتخابات قبلی بد جوری گند زد هم بخاطر انصراف و دادن رای های خالدی به جلیلیان و بعدش که شد ریس آموزش و پرورش اسلام آباد نشان داد که همش بخاطر پست و مقام مردم را بازی داده. بقیه کاندیداها هم حداکثر تا 5 یا 6 هزار رای دارن و هدفشون فقط اسم و رسم درآوردنه و میخوان فقط معروف بشن. با این حساب دکتر قلاحت پیشه یکه تاز این دوره است البته لیاقتش را همداره. خواهشمندم خیلی متمدنانه اگر شماها همشهریان و دوستان عزیر اگر نظری دارید بفرمایید تا باهم بحث مفید کنیم. با ارزوی پیروزی کسی که واقعا به درد دورنمای اسلام اباد بخوره نه کسی که فقط به فکر یک پیروزی مقطعی و زودگر باشه

  1. بی خبری خوش خبری ست… به همین خیال باشید که فلاحت پیشه منتخب مردم باشد درضمن اینکه نظرتان درباره سایر کاندیداها بسیار توهین آمیز است و البته این ویژگی بارز یاران فلاحت پیشه است که از خود ایشان کسب نموده اند

 79. اقای خاموشی بله جناب خان وامیر محمد سرشناس وحرفه ای هستند در زمینه خودشون دکتر فلاحت پیشه هم در زمینه مسایل سیاسی صاحب سبک وسخنور هستن. اینکه ایشان دوستان پر نفوذی دارند شکی درش نیست از جمله دکتر لاریجانی اما حضورش در تلویزیون فقط بخاطر لیاقتشه.اسلام اباد کسی رو میخواد که راه مجلس رو بلد باشه وتو راهرو های مجلس گم نشه اگر روح تازه بخواد همون جناب خان یا امیر محمد بهتر هستن از بعضی ها تازه میتونن بهتر از بعضی ها فضا رو ملطفت کنن.چرا اسلام اباد ودالاهو بروجرد وشهمیرزاد باشن اسلام اباد ودالاهو خودشان هستن وبا انتخاب فرزندشان اینده ای درخشان در مقابل دارند

  1. جناب آقای داوری فر شما هم مثل همه طرفداران آقای فلاحت پیشه نمایندگی مجلس رو ارث پدری و ابدی جناب دکتر میدونید و هرکش غیر از ایشان را بی سواد و غیر سخنور میدونید این رو همه میدونن اما انتقادات ما از آقای فلاحت پیشه و آقای جلیلیان بدلیل دشمنی با این آقایان نمی باشد بلکه بدلیل پیامدهای 12 سال حضور این هاست . آقای فلاحت پیشه بقول شما سخنور،بانفوذ اصلا همه فن حریف خداییش کمیسیون امنیت ملی چه سودی به حال مردم اسلام آباد دارد ؟ حضور در صدا و سیما و صحبت درباره مشکلات گینه بیسائو و معضلات بورکینافاسو وقتی که جوانان شهرمان دربه در بدنبال شغل هستند و همگی به شهرهای ساوه و اشتهارد و کرج و … می روند که حداقل درآمدی داشته باشند و آن را هم باید صرف کرایه منزل کنند ، چه سودی دارد ؟؟بله اسلام آباد می تواند بروجرد باشد و کرند می تواند شهمیرزاد باشد نمیدونم تاحالا اصلا این شهرها رو دیدید؟؟ بروجرد شهر دوم استان لرستان است اما چیزی کمتر از مرکز استان ندارد چرا اسلام آباد نمی تواند مانند بروجرد باشد؟؟ شما صحبت های بنده رو اصلا متوجه نشده اید جناب داوری فر .8 سال حضور جناب فلاحت پیشه مهم ترین ثمره اش را در سخن بذله گوی معروف شهرمان می توان شنید که نام خیابان شهرداری را با نام ایل این آقا می خواند و علتش را هم حضور دسته جمعی اعضای این ایل در صدر ادارات شهر که در خیابان مذکور قرار دارند بود . این آقا در طول 8 سال نمایندگی اش نماینده یک ایل و البته مافیای قدرت و ثروتی بود که بهتر است نام نبریم . یا حق

  2. http://uupload.ir/files/a703_reality.jpg

 80. سلام. این همه بگیرو ببند نداره که مردم شعور دارند و نهایتا روز اخر می فهمیم منتخب چه کسی خواهد بود . باسپاس طرف دار دکتر نورالدین زارعی

 81. این تحلیل جناب رضایی برنده مطلق را فلاحت پیشه اعلام کرده ولی گویا ریاضی ایشان ضعیف است باجمع کردن آراحدود دویست هزار رأی میشه که مگر با تقلب وپاک کردن شناسنامه این مقدار رأی جمع مبشه

 82. جناب خاموشی لطفا ب نادری بفرمایید این در شأن تحصیل كرده آلمان و اروپا نیس ك در تمام جلسات پیاده روی های روزانه در سطح شهر و كوچه و بازار ب تخریب دكتر فلاحت پیشه میپردازن اینطور فقط شخصیت خود را خورد میكنن در این جلسات وپیاده روی ها از توانایی ها خود اینکه آیا میتونن در مجلس صحبت كنن یا ن حرف بزنند. 
  و در آخر بهشون باید شما ك تحصیل كرده آلمان هستین اینجور رفتار میكنین وای ب حال رفتار دیگر كاندیدا ها. 
  دكتر فلاحت پیشه مردی برای همه اقوام اونا ك باید بدونن میدونن و حتی میلیونها تومن پول شهرداری(………)و دیگر ارگان ها را بالا كشیدن.

 83. این توهم خودبزرگ بینی فلاحت پیشه به طرفدارانش هم سرایت کرده و تا جایی پیش رفته که اونو امیرکبیر میدانند!!!!!!! یا از امیر کبیر چیزی نمی دانید که فلاحت پیشه را چون او می پندارید یا از فعل و فطرت فلاحت پیشه بی خبرید که این اشتباه فاحش در نظرتان وجود دارد اهدنا صراط المستقیم

 84. برای کسایی که قصذ تخریب دکتر رو دارن واقعا واقعا متاسفم

  – از طرف دیگه هم به دکترمون افتخار می کنم که این همه درست کاری و محبوبیتش باعث شده تا همه رشد و تعالی خودشون رو در پایین کشاندن ایشون می دونند- شعار هر دوره ما (( مرد فکر و اندیشه ، فقط فلاحت پیشه))

 85. واقعا برای کسانی که قصد تخریب دکتر رو دارن متاسفم – آخه یکی نیست به اینا بگه چه چیزیشون در حد دکتره که دارن در موردش حرف میزنن – البته قابل توجه همه باشه که اگه این همه تخریب کننده و بدخواه علیه دکتر وجود داره همش به دلیل کار درستی و محبوبیت ایشونه – طبق شعار هر دوره ما (( مرد فکر و اندیشه فقط فلاحت پیشه))

 86. واقعا برای کسانی که قصد تخریب دکتر رو دارن متاسفم – آخه یکی نیست به اینا بگه چه چیزیشون در حد دکتره که دارن در موردش حرف میزنن – البته قابل توجه همه باشه که اگه این همه تخریب کننده و بدخواه علیه دکتر وجود داره همش به دلیل کار درستی و محبوبیت ایشونه – طبق شعار هر دوره ما (( مرد فکر و اندیشه فقط فلاحت پیشه))

 87. آقااحسان به نکته خوبی اشاره فرمودی،خودبنده ازآقای نادری شنیدم که مامردسیاست نمیخواهیم وبه یک مرداقتصادی این شهرنیازداره!منظورایشان غیرازدکترفلاحت پیشه چه کسی میتونه باشه؟آقای نادری برنامه های خودت چیه؟دکترفلاحت پیشه واسه همه ثابت شده س،وبااین حرفاوجهه مردمی خودراازدست نمیدهند

 88. سلام، دست از تعصب های بیخودی بردارید که انشاالله این دوره کسی که لیاقت رفتن به مجلس رو داشته باشه به مجلس بفرستیم و اگر همین تعصب های بی خودی ادامه داشته باشه اسلام آباد از این هم بدتر خواهد شد.

 89. واقعا متاسفم برای بعضی از طرفداران آقای فلاحت پیشه که نعل وارونه می زنند و به دیگران تهمت تخریب می زنند درحالیکه خود تخریب چی های قهاری هستند.برادارن عزیز آقای احسان و آقا ریبوار براستی په کسی تخریب گر است ؟ فردی که در میتینگ انتخاباتی اش رقبایش را در حد یک استنبولی نمی داند تخریب گر نیست ؟ کسی که در انظار عمومی مردم محترم ایل خالدی را با کت مقایسه می کند تخریب گر نیست؟حالا آقای دکتر نادری یک انتقاد مودبانه کرده که کمیسیون امنیت ملی هیچ دردی از مشکلات اسلام آباد دوا نمی کند این تخریب و جرم است ؟؟ لطفا اخبار را وارونه انتقال ندهید و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنید هرچند برای شما سخت است و پیش زمینه خوبی در این مورد ندارید و مردم فراموش نمی کنند 4 سال پیش با ترانس چاه یکی از بزرگان ایل خالدی چکار کردید تخریب این است آقایان مردم ما که آلزایمر ندارند. یا حق و حقیقت

 90. آقای فلاحت پیشه شما مردم ایل…را پر استنبولی خواندید، حافظه تاریخی مردم قوی است. این چهار سال کجا بودی فکر میکنی با لیست شماره هایی که اطرافیانت به تو میدهند تا به آنها زنگ بزنی ارا جذب میکنی مردم فریب کارخانه شیشه خیالی شما را نمی خورند

 91. تو را به خدا بزارید ای دوره به همه زنگ بزنه کار بجایی رسیده که یک خانواده پنج نفره  که موبایل دارن به هر پنج نفر زنگ.میزنه به یگی زنگ زده میگه شما میگه من دکترم طرف هم میگه پرفسورم امرتون میگه فلاحت پیشه هستم خواستم بگم من را فرتموش نکنید ان هم بهش میگه من که تا حال شما را ندیدم الان هم بود و نبودت رای من فرق نداره یکی از این طرفدارهای با تعصب بگه  با با خدتو کم خراب نکن رای ارزش این کارها را نداره اینها حب قدرت است نه عاشق خدمت در هشت سال پیش هم ثابت کرد عاق قدرت بودن را

 92. جناب آقای خاموشی دکترنادری فردی تحصیل کرده ودانشگاهی ومحترم هستند،ولی بایدقبول داشته باشیم دکترفلاحت پیشه برای نمایندگی ازایشان شایسته ترهستند.دکترفلاحت پیشه درمجلس کارایی بیشتری نسبت به سایرکاندیدای محترم دارند

 93. اقای فلاحت پیشه واقعا متاسفم که طرز فکرت اینجوریه مطمءن باش مردم اگاه این شهرستان باز گول وعده های الکی  شما رو نمیخورن وجلو پارتی بازی ها،  ………..بودجه شهرستان و هزار تا استخدام های بیجایی که طی هشت سال انجام دادینو میگیرن ونمیزارن دوباره این شرایط واسه شهرمون پیش بیاد.  از خدا بترس دکتر فلاحت پیشه

 94. کسانی که دیگران را پر استنبولی میدانند در نظر ما پر یک بیل ………..لیشتر نیستند و همو که دیگران را کت میداند …….. کهنه ………… ای بیشتر نیست و همانها که از او دفاع میکنند مانند اویند

 95. با سلام
  خدایا فلاحت به چه روزی افتاده یه زمانی هر که به این آقا رای میداد برای خودش افتخار میکرد ولی الان از مخابرات تمام شماره موبایلهای همشهریان محترم را گرفته و به تک تک مردم زنگ میزنه دیروز دست بر قضا یک شماره نا آشنا به من زنگ زد جواب دادم بفرمایید میگه من دکترم من هم کم نیاوردم گفتم من هم پرفسورم شما کدام دکتر هستی گفت دکتر فلاحت پیشه هستم.شب هم به پدرم زنگ زد حالا بنده خدا بی خبر از اینکه بنده چند بار برای رفع مشکل پیش این اقا رفته بودم و بی محل کرده بود. وقسم خورده بودم که علیه ایشان کم نزارم الام موقع جبران بی محلیش است برای رای نیاوردنت کم نمیزارم

  1. شما که راست می گید ولی لعنت خدا بر آدم دروغگو، خخخخخخخخخخخخخخخخ

  2. تو که راست میگی چرا به ما زنگ نزده اگر بار دیگر زنگ زد بگو به بقیه مردم هم زنگ بزنه یک بام و دو هوا نمیشه

 96. جناب ریوار فلاحت در 8 سال که نماینده بود چه گلی به سر این شهر زد فقط برای مطرح کرن خودش در صدا سیما و دنبال لابی بازی سیاسی بود که جایی در ان بالا برای خودش پیدا کنه دکتر نادری در ست گفته در حال حاضر این شهر نماینده سیاسی نمی خواد کسی میخواد که مدیریت قوی داشته باشه و دنبال این وضع بیکاری و معیشت مردم باشه و به فکر جوانان این شهر باشه

 97. دوستان من این همه حرف زدم ولی شما و تمام كسانی نمتونین بزرگی دكتر رو ببینین دست ب دشمنی و تخریب میزنین و این هم كامنت آخر بنده است جناب خاموشی، كسانی ك دارن دكتر رو تخریب میكنن پر اسمبولی هستن ن كاندیدا های دیگه لطفا اول تحقیق كنین بعد كامنت بزارین تازه در همون سخنرانی اسمشون رو هم برد ك جاش نیس اسم ببرم. 

  1. بله اسمشون رو هم برد هم تو سخنرانی هم تو شب نامه معروف شب انتخابات که د.ک معرفی اش کرد!!! همون که در دو دور قبل آرا یک ایل بزرگ رو به سود ایشان جمع کرد و در سال 90 چون با آقای فلاحت پیشه نبود پر یک استنبولی شد !!!!

 98. سلام دوستان ، دور قبل فلاحت بخاطر رفتار زشت طرفدارانش که دور میدان امام صد نفری سوار پشت نیسان شدند!!!!!! شکست خورد!!! چون مردم ترسیدن اگه دوباره ادارات بیفته دست اینا چکارا که نمی کنن!!!بعضی از طرفداراش ایستاده رو لبه باربند ماشین در حال حرکت رقبای انتخاباتی را هو می کردند و سوت می زدند!!!!!؟؟؟؟؟ که اکثر مردم دیدند، این نوع طرفداری ها و این نظرات هم نشون میده که همونا بازم دور فلاحت جمع شدند. جوری میگن دکتر انگار در تمام خاور میانه فقط ایشان دکتری گرفتند، خوبه که درجه دانشیاری یا استادی نداره!!!!!!!!!!! بجای دکتر دکتر گفتن از نقاط مثبت آقای دکتر جونتون در طول 8 سال نمایندگی بفرمایید!!!

  1. با سلام خدمت آقا علی عزیز واقعا به نکته بسیار خوبی اشاره فرمودین ، امیدوارم هواداران دکتر فلاحت پیشه به عنوان نمونه ترین هواداران طوری رفتار نمایند که شخصیت برجسته جناب دکتر فلاحت پیشه که الحق دارای نقاط قوت بیشماری می باشد را به عموم مردم معرفی نمایند.مردم ما نیاز به یک نماینده کارآمد وتوانا داردودکترفلاحت پیشه یکی از این گزینه هاست. یا حق به امید اسلام آبادی آباد با مردمی با فرهنک ونمونه

 99. اسلام آباد غرب بخروش که فتحی دیگر در راه است….تعصب جاری در کلامت موی را به تن هر کرد زبان دلیر سیخ میکند…
  چقدر گوشهایمان تشنه فریادهای لبریز از غیرتت است…
  چقدر آن صندلی بیقرارت در مجلس برای آمدنت بیقراری میکند…
  دلهای همگان برای وجودت بیقرار است…
  چه خالصانه میگویی:”من فرزند اسلام اباد غربم”…
  خوشا به غیرتت ای دلیر مرد کلهر …
  فدای فریادهایت که خون را بجوشش می آورد
  دل و جانمان برای بودن دوباره ات بیقراری میکند ای لایق ترین فرزند این خاک…
  از آن لحظه که با اقتدار گفتی:”من فرزند اسلام اباد غربم” ما به این آب و خاک افتخار میکنیم…
  براستی چه فرزند شایسته ای

 100. علی جون احسنت این هم بدان که چه …………. همیشه ………. نیسان ……….. حالا اینها هم که …….. ………. شده بودن حرفه ایهاشون و اورجینالهای سیستم هستن دمت گرم کلی خندید.

 101. طبق اطلاعات موثق افرادی که نزدیک به فلاحت پیشه بودندواکثراتحصیل کرده بودند وقرابت با ایشان داشتند90درصدشان دیگردراردوی فلاحت پیشه نیستندمیتوانیدتحقیق کنید

 102. آقا احسان حالا اگرهم کسی آقای فلاحت پیشه رو تخریب کرده بود که دکتر نادری جز تخریب کنندگان نبود بازهم استفاده از ادبیاتی سخیف (استنبولی ، کت و …) در شان کاندیدای مجلس و کسی که 8 سال بهارستان نشین بوده نیست . دکتر نادری که در دانشگاهی با رنکینگ 81 جهانی تحصیل کرده اهل این حرف ها نیست . سیاست چماق و هویج دیر زمانی است که از ارزش تهی شده برادر عزیزم پرده ها کنار رفته و همه چیز را همگان دانند اینکه در دور قبل جناب دکتر که در کمیسیون امنیت ملی حضور داشتند و با پرونده سازی علیه دکتر نادری در نهادهای امنیتی سبب رد صلاحیت ایشان در 1 ماه طلایی انتخابات شدن ، تخریب و حق کشی نبود ؟ اگر آقای فلاحت پیشه شاگرد اول و سخنور مجلس بودن چه نیازی به این پرونده سازی های ناشیانه بود ؟ چرا با آبروی یک انسان متعهد بازی کردند و به چه حقی ؟ متاسفانه حالا میبینیم همین آقا که با هجمه شدید علیه آقای نادری و سایر کاندیدا ها در نهادهای امنیتی بر علیه ایشان پرونده سازی کرد و ایشان رو غرب گرا و… نامیده بود و یک ماه از زمان تبلیغات ایشان رو نابود کرد حالا میاد و انگ افراطی و تندرو بودن به ایشان میزند ؟؟ آیا خنده دار نیست ؟؟ این چه بود و آن چه بود ؟؟ حالا براستی چه کسی تخریب گر است ؟؟ مرد و مردانه قضاوت کنید.

  1. زبان از مهم ترین اعضاء بدن است . زبان ترجمان عقل و اندیشه و شخصیّت انسان است . استفاده از زبان هم در جهت خیر و هم در جهت شر ممکن است و به همین دلیل از جمله مباحث مهم و قابل توجّه ، بحث زبان و خاموشی زبان است . پیش از آنکه نعمت بیان و زبان مفید و ارزشمند است ، آفات آن زیانبار و ناپسند است. باید گفت همان گونه که هیچ عبادتی نزد خداوند برتر از سخن حق نیست ، هیچ گناهی بالاتر از سخن باطل نمی باشد. این را هم باید توجه داشت ، همان طور که بیشتر گناهان با زبان انجام می شود قسمت مهمّی از عبادات و اعمال نیک از قبیل ذکر خدا، ارشاد مردم ، تعلیم و تربیّت ، امر به معروف و نهی از منکر و جهاد، با سخن گفتن و زبان انجام می شود.( مکارم شیرازی ،ص 79 ، 1386) پس لطفا خاموش باش جناب خاموشی عزیز!

 103. مردم فهیم وبزرگوار اسلام آبادغرب وبخشهای تابعه برای بطلان تفکرات غلط قبیله گرایی این بار یکصدا به فرهنگی دانشمند جناب دکتر نادری رای می دهند

  1. جناب دکتر نادری قبیله ندارد اگر می داشت اون هم می شد مثل بقیه!همگی سروته یک کرباسند. میلیون ها تومان برای چه هزینه می کنند!اینها که شغل ومقام مدرک و… دارند به نظر شما ایشان برای من وشما دلسوز است!

 104. اقای رئوف

  اقای رئوف
  اقای رئوف
  بنده طراح پوستر های دکتر هستم وعضو کمپین دعوت از دکتر در طول این مدت دکتر حتی یکبار بامن تماس نداشته والبته انتظاری ندارم چون مثل بعضی ها بیکار نیست زنگ بزنه حالا چطور به شما وپدر بزرگوارتان زنگ زده.

  خوشحالیم که دکتر دشمنانی مثل شما دارد که اولا از روی کینه دشمن او هستید وبخاطر منافع شخصی ودوما خوشحالیم از دشمنی شما دشمنی که حتی انقدر روش های تخریب را بلد نیستن که به اینگونه دست به تخریب میزند

  واااااای به حال اون بنده خدایی که شما برایش تبلیغ میکنید لطفا نگو طرفدار کی هستی چون باعث شرمساری اون بنده خدا میشی

  1. دوست عزیز طبق “خوشحالیم از دشمنی شما دشمنی که حتی انقدر روش های تخریب را بلد نیستن” این متنی که شما نوشتین میشه روش های تخریب رو که شما طرفداران فلاحت پیشه در اون تبحر دارید روبه این دوستمون آموزش بدین.
    بالاخره زکات علم نشر اونه.

 105. عمو حشمت زور آخر را میزنه حیف که بی فایده است خدا وقتی نان مورچه را میبره که بهش پر میده

 106. یکی از خانواده های محترم ایل سیاسیا که در یکی از روستاهای این ایل بنام روستای حبیب هستند هیچکدام دیگه با فلاحت پیشه نیستن.
  در ضمن آقای قدرت خوشنام چند وقت پیش مگر جناب جلیلیان را به سیا سیا نبرد هنوز خبرش روی همین سایت است بهتر بنظر میرسد. که آقای فلاحت پیشه با این جو اصلا ورود نکنه چون مردم ایل خودش هم با ایشان هم قدم نیستن

 107. باسلام به خدمت برادر عزیز آقای پرندین 
  بهت تبریک میگم که با گذاشتن این عکس از مرد توانمندی چون فلاحت پیشه آمار باز دید از سایتت رو بالا بردی .این نشان از هوش سرشار جنابعالی دارد.

 108. داداش باکی که ندارم از کسی بنده و خانوادهام از دکتر حاج علی جلیلیان حمایت میکنیم. در این 4 سال به اندازه کل نمایندگان گذشته کار کرده یک نمونه اش هم این که تمام جاده های روستایی را آسفالت کرده. افراد بومی را در راس پستهای مدیریتی شهرستان گذاشته و چند نفر مثل شماها که دهن از سردار غرب میزنید دکتر فلاحت پیشه از ایشان بت می سازید و فکر میکنید که رای میاره نه اصلا این طور نیست فکر شما با سناریویی که مدیر سایت پیاده کرده جهت مطرح کردن فلاحت پیشه کاملا غلط و غیر حرفه ای است و خوشم آمد که دست شما ها رو شد. در ضمن آقای داوری فر شما میشه بفرمایید این آقای فلاحت پیشه چه کاری در مدت این 8 سال برای جوان این شهر انجام داده تو را به خدا 2 نمونه اش را بفرمایید. بجز نفاق و تخم کینه بین مردم و مردم را پر یک اسمبولی دیدن و آوردن مردم چله گیلان غرب برای پستهای مدیریتی و گرفتن وامهای آنچنانی برای یک سری افراد که کانونهای قدرت و ثروت هستند در این شهر و نمو نه ای این شیرین کاریها خیلی زیاد است که من نمیخوام بنویسم و مطمن باش حاج علی مرد خداست بدون حاشیه است و از این زدو بندهای شما بلد نیست فقط خدا کمکش میکنه و بزرگان دیگه وعده ما و شما در پای صندوقهای رای به امید پیروزی مرد فدار اسلام آباد دکتر حاج علی جلیلیان

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  دوست عزیز کامنت های قبلی شما در حمایت از دکتر نادری بود اما این کامنت شما در حمایت از اقای جلیلیان است تغییر عجیبی است

 109. واقعا جای تاسف داره

  مردم چرا باید افکار خودشونو با نام کسی به اسم فلاحت پیشه خراب کنن.حیف این پایگاه اطلاع رسانی نیست که یک صفحشو با این موضوعات پر میکنه
  .فلاحت پیشه اگر واقعا میتوانست کاری برای مردم بکنه در آن هشت سال انجام میداد. من ماندم با چه رویی دوباره با این تبلیغات الکی میخواد پا به میدان بذاره..فلاحت پیشه در کرند گوران قلخانی سنجابی 100 رأی نداره .اسلام آباد هم اینجوری که سایر دوستان میگن شاید دوهزار رای بیاره اونم رای اشخاصیه که ایشان بهشان باج داده.
  امیدواریم در پناه حضرت حق هر شخصی که لیاقت داره و دلسوز جامعه هست این دوره پیروز میدان باشه .

  1. احسن همشهری درود بر تو

 110. واقعا بسی جای خوشحالی داره

  مردم منتظر چنین روزی بودند که فرد توانایی که قبلا امتحان خود را پس داده وافتخار ی است برای این دیار مجددا به صحنه رقابت انتخاباتی بازگشته اند.این توانا کسی نیست جز آقای دکترفلاحت پیشه وعده همه ی ما هفتم اسفندماه1394، این دوره متفاوت تر از گذشته است .مردم تصممیم خود را گرفته اند.همه ی دست های پشت پرده رو شده است. ماهیت ها روشن شده. مخالفین زور الکی نزنند،تخریب نکنند چون باعث محبوبیت بیشتر او خواهد شد اون جاذبه بسیارقوی دارد که امواج آن باعث دفع شدیدمخالفین مقام پرست ودنیا دوستش خواهد شد.

  1. آقا یا خانمی که خودت رو کرندی نامیدی که مطمئن هستم کرندی نیستی حتما شما کرندی هستی و من غیرکرندی هستم ؟؟ یکبار اسم فامیلی من رو بخون مشخصات کامل ام رو هم خواستی در خدمت ات هستم الکی درمورد کرند حرف نزن.یکی از تاکتیک های لو رفته طرفداران آقای فلاحت پیشه اینه که با اسم مناطق مختلف میان نظر میذارن ( خالدی_گوراجو_ کرند _ شیان _کرگاه و…) که واقعا نخ نماست . اگر واقعا کرندی هستی با اون صحبت های که پس از پیروزی آقای فلاحت پیشه در سال (90 که پیروزی بدون حمایت جامعه اهل حق بود) بر علیه مردم اهل حق شد آیا واقعا می تونی به ایشان رای بدی ؟؟؟

   ياري چوارچيون باوري وجا ____راستي و پاكي، نيستي و ريا . یا حق

  2. خوب به قول خودت امتحان پس داده، آیا به خوبی امتحان پس داده!!!!!!!!!!! دوران آقای فلاحت پیشه، دوران قبیله گرایی به پایان رسیده دوست عزیز

  3. جناب آقای خاموشی بنده ساکن کرندغرب هستم وشهرم وسرنوشت جوانان آن که فرزندانم نیز جزئی از آنهاست برایم خیلی مهم است. بنده این اختیار را دارم که به هرکسی که دوست داشته باشم وبا معیارهایم هم خوانی داشته باشد رای بدهم واین فرد کسی جزدکترفلاحت پیشه نیست.اما شما چه آیا شما آزادی انتخاب دارید؟!مطمئنا شما ازخودتان هیچ گونه انتخابی ندارید. پس بیهوده نظر ندید!

  4. بنده با نام کرندی پیام اول را گذاشتم .الان با تاسف شخصی با نام کرندی 2 از آقای فلاحت پیشه اعلام حمایت کرده است .
   رأی مردم کرندغرب به هیچ وجه آقای فلاحت پیشه نیست .در جلساتی هم که مخفیانه ایشان در منزل شخصی به اسم ب.ر در کرند گذاشته بود دیگه کاملا مردم این دیار با ایشان آشنا شده اند .
   نه ایشان و نه کتر نار در شهرستان دالاهو گزینه منتخب مردم نخواهند بود .مردم این دیار با دیدی روشن و بصیرت بین انتخاب خواهند کرد آنهم شخصی که توانمند و لایق است .مطمئن باشید این دوره نه نادری و نه فلاحت پیشه هیچکدام به مجلس راه نخواهند یافت.
   یا علی

 111. علی جلیلیان به رأی میگه « رآ ». برین تو جلساتش.خخخخخ این آقا بیشتر به فکر موهاش تا مشکلات شهر. آسفالت کردن دو تا روستا شاهکار نیست. آزاد راه اسلام آباد به حمیل ربطی به جلیلیان نداره، همه میدونن که طرح دولته، طرفداران جلیلیان اگه مستنداتی دارن که ثابت کنه کار جلیلیانه، خوب بگن. مردم آگاه شدن گول این حرفا رو نمی خورن. فلاحت و جلیلیان عملکردشون مشخصه، این تعریف و تمجید ها بیشتر بوی چاپلوسی طرفدارا رو می ده تا نظرات واقعی مردم. متاسفم برای کسی بدون دلیل و منطق میگه زنده باد فلانی، نشانه تهی بودن این افراده. چهار تا از نقاط قوت و فعالیت های که کردن رو بگید، شاید ما هم مجاب شدیم که بهشون رأی بدیم.

 112. بنازم به ابهت بنازم به کاردانی بنازم به صداقت و حس وطن دوسیت کار خداست که یک جمله از یک هوادار در سایت کرمانشاه دیلی آورده شود تا نظرات مقرضانه و تخریبی بعضی ها برای همگان روشن شود و صلابت ، کاردانی این مرد خستگی ناپذیر بار دیگر هویدا شود،و اما استنبولی نشینان همان تخریب کنندگان دکتر لطیف صفری بودن که در دوره قبل دوباره خودی نشان دادن ماهیت انها هم مشخص است پول ومنسب پرستی رشد و ترقی شهر برای انها مانع و سم است برای همین اگر کسی پیدا شود شهر اسلام آباد و مناطق دیگر حوزه را در یک مسیر رو به رشد و ترقی بندازد برای کله پا کردنش دست به تخریب میزنن امیدوارم طی این چهار سال مردم این راه فهمیده باشن که حتما خوب فهمیدن که از آمدن دکتر خوشحال هستند. به نطرم موضوع بنری که مورد نظر خواهی الان است از طرف یک هوادار گریاندن همین استنبولی نشینان است نه مردم اسلام آباد مردم خوب این را می دانند واین گونه تخریبها را به جایی نمی برد .

 113. باسلام و احترام به همه کاندیدهای محترم نمایندگی اسلام آبادغرب
  ای کاش کاندیداهای محترم پول و هزینه این دوره انتخابات مجلس را صرف یک کار خیر کنند که ثواب زیادی را برای این کاندیداها داردو به نظرم پول خودشان را حرام نکنند. چون بنظرم این دوره اینقدر رای آقای دکتر فلاحت پیشه بالا هست و مردم طرفدارش هستند که با قاطعیت نماینده این دوره هستند. به نطرم این دوره اکثر مردم اسلام آباد ایل گرایی را کنار میگذارن و دکتر را با عقل و امید به آینده انتخاب می کنن. چون هرجا در مورد انتخابات صحبت میشه مردم حرف از رای به دکتر فلاحت پیشه را میزنن.

 114. جناب رئوف،شخص موردحمایت شماطی این 4سال چه گلی به سراین شهرزد؟میگن قراره جشن آسفالت به راه بیندازه!مطمئن باشین دوربعدیک چهارم دورقبل هم رای نمیارن.ایکاش ایشان هم یک صدم فعالیت وخدمات دکترفلاحت پیشه رودرمجلس داشتند.یه کم منصفانه قضاوت کن ونظربده

 115. متاسفانه دکتر فلاحت پیشه بیشتر از اینکه خود را نماینده مردم اسلام آباد بدانند توجه به مسائل ایلی (سیا سیا ) دارند ودر ادوار گذشته همواره سعی کرده که فقط به دنبال راست و ریست کردن کارها و پست دادن به اقوام خویش بوده است,’وگر نه انسان لایقی است

 116. جناب رئوف بقول اقای پرندین تغییر عجیبی کردید وبلافاصله کاندید مورد نظرت رو تغییر دادی شاید دلیلش اینه به حرف بنده رسیدی که با این ادبیات اسم کاندید واقعیتو نگی وباعث ریزش طرفداراش نشی اما خیلی ادم زیرکی نیستی وناشیانه کامنت میزاری تا زمانی دکتر نماینده بود میگفتید کارخانه کاشی مال خودشه اما وقتی رفت دیگه حتی اسم این کارخانه رو نیاوردین چرا نمیگید چند نفر تو این کارخانه مشغول شدن.منطقه ویژه کی تصویب شد?پروژه راه اهن کی متوقف شد?فاز دوم بیمارستان در زمان چه کسی تصویب شد?

 117. پاسخ به جناب جوادداوری فر-

  می گویند

  روزی ملااز سرشوخی به عده ای گفت اون بالاکباب می دهندوقتی همه مردم به آن طرف رفتندخود ملا هم به آنجا حرکت کردشخصی به اوگفت جناب ملاشماکه یقین داریدکه این واقعیت ندارد چرا به آنجامی رویدپاسخ دادشایدواقعا”این شوخی جدی ازآب درآمدومن کبابی میل کنم.نمی دانم سواد و آگاهی شما درچه حدی است یاواقعا”نمی دانیدویاخودرابه بیخبری می زنید.لطمات جبران ناپذیری که درزمان وکالت این آقابرپیکره این شهرواردآمده تادهها سال دیگرجبران نخواهدشد.باافتخارکاشی کاژه رابرزبان جاری می کنید آیا خبر دارید جزچند نفرکارگر ساده فلک زده نفعی عایداین مردم نشد.مطلب دیگرهم به عرض شمابرسانم شرکت پاکمایه یکی ازافتخارات دیگراین آقاست که نفعش به خانم رضایی رسیدوچندین نفربیچاره تحصیل کرده باچندسال کاررایگان راهی دردادگستری واداره کارنمودوآن بیچارگان هم به حق خودنرسیدند.مطلب دیگربرایت بگویم وآن مرکز سی تی اسکن وام آر آی بیمارستان بودکه باحیله ودسیسه وباارز ارزان ووام بلاعوض به چندنفرواگذارشدوهم اکنون درروبروی پمپ بنزین فقط به صورت آزادبه مردم خدمات می دهد.به نظرشمااین کارخیانت نیست؟اگراین مرکزدر بیمارستان امام خمینی می بودبرای مردم ضعیف وفقیرچه نعمتی بود.جناب داوری فربی خبرآیامی دانیداین دستگاههابه چه کسی واگذارشد؟اگرنمی دانیدقدم رنجه بفرماییدوبه آنجاسری بزنیدوببینیدچه کسانی ازاین کاربه نوارسیدند.به نظرم اگر چشمانت تاحالابرروی واقعیتهابسته ایدازامروزبازکنیدوبرویداستغفارکنیدچراتاحالادراین بیخبری خودراگرفتارکرده اید.من جزحق وحقیقت طرفدارهیچکس نسیتم وخیالم هم راحت است که به این آقاوسایرافرادقبلی راءی نداده ام ودر پیشگاه خداشرمنده نیستم وهرجایی که مردم ازمن دراین خصوص سوءال کنندباافتخاراینهارابیان می کنم امیدوارم به حق سیدوسالارشهیدان دراین اربعین حسینی مردم ولایتمدارمابابصیرت فردشایسته واصلح راانتخاب کنند.

  1. آقا یا خانم یاور اگرشما به وظایف یک نماینده مراجعه کنید خواهید فهمید! که دکترفلاحت پیشه اون وظیفه ای که باید انجام دهد به خوبی ازعهده آن برآمده ومردم هم به هر طریقی از رفاه ومزایای آن استفاده می کنند. راستی چرا قبلا این همه کارخانه ومرکز درمانی وسایر خدمات ارزنده در این شهر نبود؟آیا در این مدت چهارسال چیزی به
   آن اضافه شده است؟شما برید اصل 44 قانون اساسی وسیاست های کلی نظام وتوصیه مقام معظم رهبری ومصوبه مجلس مبنی بر واگذاري فعاليت ها و بنگاه هاي دولتي به بخش غيردولتي را خوب مطالعه کنید.لطفا بدون آگاهی واطلاعات صحبت نفرمایید.امیدوارم خداوند شما را ببخشد وبه راه راست هدایت شوید. من الله التوفیق

 118. دروووووووووووووووووووووودبرفلاحت

 119. جناب یاور من و شما کاملا نظر مخالفی داریم جنابعالی اگر بی طرف بودید اتفاقات این چهار سال گذشته رو پای دکتر همیشه سربلند نمیگذاشتید در ضمن شما به جوانان وکارکنان کاشی کاژه توهین میکنید یه کارگر زور بازوش رو میخوره وفلک زده نیست ایا کارگری بهتر است یا بیکاری محض?جنابعالی انگار هیچ دردی نداری شما برو تحقیق کن چند نفر از جوانان این شهر برای کار به شهرای دیگه میرن برای کارگری همین کارگری که جنابعالی با لحنی سخیف فلک زده میخوانیدش.اگر هر نماینده دوتا شرکت میاورد وجوانان این شهر از بیکاری نجات پیدا میکردن بهتر نبود?شما باافتخار میگید به دکتر رای ندادید میشه بفرمایید به کی رای دادی?میشه بفرمایی کسی که بهش رای دادی چه خدمتی به مردم کرده?جنابعالی باافتخار میگی به دکتر رای ندادی اما کسانی که به دکتر رای دادن افتخار میکنن که فردی شایسته انتخاب کردن .فردای قیامت هم رو سفید هستیم که با وعده پول رای وعده کار وعده سمت و دعوت شدن به ضیافت های پر زرق وبرق اخرت خودمونو خراب نکردیم دوست گرامی اینکه پشت سر یه نفر غیبت کنی وتخریبش کنی شک نکن در پیشگاه خدا شرمندگی فراوان دارد

 120. با سلام اخیرا دکتر حشمت داره به تعدادی از افراد زنگ میزنه و عذر خواهی میکنه اولا اینکه عذر خواهی بایت اشتباه است در ثانی به دکتر میگوییم دکتر فلاحت عزیز تو را به شرفت قسم بس کن انگار دوباره راههای رسیدن به ثروت تازه تری پیدا کردی امدی یاد انتخابات افتادی
  برادر و زن برادر و نوه و نتیجه خودتان را فرستادی توی ادارات لطفا لطفا بسه مار ا خر فرض نکن

  تو را به شرافتت کاری نکن جهاد غیرت مردم دالاهو توی تاریخ بایگانیت کنه بس کن برو دنبال درس دادنت

 121. همشهری عزیز اولا اگرکسی به کسی دیگر زنگ می زند برای عذرخواهی نیست بلکه بخاطر ارتباط وصمیمیت بین افراد است.دوما به فرض محال هم اگر برای عذرخواهی هم باشد نشان از برزگ منشی وافتادگی ایشان است نه چیز دیگر،سوما مگر شما می دانید که ثروت ایشان چقدره!ایشان ازنظر مالی همانند سایرهمشهریان متوسط هستند واز یارانه دولتی استفاده می کنند.چهارما ایشان هنوز نوه ونتیجه دارنشدند وکسانی که شما اسم بردین قبل از نمایندگی ایشان جزء کارمندان رسمی این مملکت بودند.درضمن شما خیلی بزرگوارهستید وکسی شما را چیز دیگری خطاب نمی کند.یا حق

 122. دروووود بر دکتر نادری

 123. فقط دکتر نادری

 124. چرا آخرین نوشته های من را نشان نمیدید و سانسور کردید

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  هیچ کامنتی حذف شده و ادعای شما کذب می باشد

 125. دکترفلاحت پیشه مرد علم وعمل

 126. ما یه تغییر نیازمندیم . رای به دکتر نادری رای به اندیشه ای برتر ، رای به مدیری ارزشمند ، رای به فرهنگی دلسوز و با درایت است که با الفبای کارآفرینی آشناست رای به فردی ارزشمند که به فکر کارآفرینی در شهرستان های اسلام آباد و دالاهو خواهد بود و نه به دنبال راهروهای صداوسیما جهت مطرح کردن خود در برنامه های که درباره مشکلات گینه بیسائو و بورکینافاسو و تانزانانیاست !!!! رای به فردی برای همه نه برای یک ایل . رای ما نادرنادری.وعده ما 7 اسفند حماسه ای از نوع 24 خرداد در راه است . یاحق

  1. اقای خاموشی به شما تیریک میگم گه ازنظروفتوای کسی پیروی نمی کنید وخودت دکترنادری را انتخاب کردید.مبارکت باشه

 127. Hello to all my citizens. I live in Cologne, Germany. Since you want to be the doctor H. Flahtpyshah vote

  Response Kermanshah Daily:
  Hi Peter Khan said Thank you for your comment

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام پیترخان
  آی پی شما و کارمند مشترک است.

  1. Daily Kermanshah thank you, good luck

   پاسخ کرمانشاه دیلی:
   Thank you. good luck

 128. جناب آقای پرندین اشتباه می فرمایید اگر می خواهید تخریب کنید این روشش نیست .از کامپیوتر بنده فقط شخص خودم پیام گذاشته ام .حالا شما چطور به این نتیجه رسیده اید که آی پی من واون آقا چطور مشترک بوده جزء کرامات شماست. ممکن است در یک عدد اشتباه کردین ویا ایشان از فیلتر شکن استفاده کردن ویا…درضمن جهت اطلاع شما می توانید در کوگل آنالیزور (google-analysts)عضو شوید آنوقت خواهید دید که مکان وشهر من با ایشان متفاوت خواهد بود.

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  متاسفم که اظهارنظرتان همراه با توهین و تهمت است بنده چیزی از خودم نگفتم که اشتباه باشد امکانات سیستم مدیریت این را مشخص می کند و هر دو کامنت دقیقا از یک آی پی فرستاده شده و خطایی وجود ندارد. ضمنا اگر فرد دیگری است شما که آی پی ایشان را ندارید چگونه آن را در گوگل آنالیزور بررسی نموده اید؟ مگر جنابتان صاحب کرامات باشید.
  موفق باشید

 129. Dear peter
  hello how are you ?i am sure you are from Black Black province in Germany

 130. قابل توجه جناب خاموشی
  طبق فرمایش جناب حق گو هنوز که بفرمایید طبق فتوای چه کسی ار نادر نادری حمایت میکنی. هنوز فتوی دهنده تان فتوی نداده ولی شنیدم بازهم فتوی به جلیلیان میده نه نادری ولی در هر حال درود بر دکتر فلاحت پیشه مرد عمل. بنازم به قدرت دکتر فلاحت پیشه که همه کاندیداها از جلیلیان گرفته تا نادریو صیدمحمدی و… به شدت قصد تخریبش را دارند و لی محبوبیت دکتر داره روز به روز بیشتر می شه

  1. من دانشجوی کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاههای تراز اول ایران هستم و به بلوغ سیاسی هم رسیده ام سحر خانم شما پرا این سوال رو از اون اهل حق نماهایی که از فلاحت پیشه حمایت کردند نپرسیدی ؟ اصلا خانواده شما به شما به عنوان یک خانم محترم اجازه میدن در بین طرفداران آقای فلاحت پیشه که معمولا به ………… به دیواره های افقی نیسان آویزون هستن حاضر بشید ؟؟ شما در بین طرفداران اصلی فلاحت پیشه امنیت دارید که میای اینجا از فلاحت پیشه حمایت میکنی ؟؟

 131. خدا گواه است سحر خانم الان با خانواده با نفوز چقاکبود صحبت کردم فحش و بد و بیراه به فلاحت پیشه میدن و با دکتر نادری هم پیمان شدند.

  1. میشه لطف کنید ادرس یا شماره یکی دو تا از اینها را بدید یا فقط دروغ میگید

  2. نفوذ منظورته اکبری جان.

 132. با این تهمتها و دروغها من و دیگران از حمایت دکتر فلاحت پیشه دست بر نمیداریم. من هم به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران با شجاعت اعلام میکنم که من و حدود 120 نفر از اقوام و خانواده ام  از ایلات خالدی کلهر  و همسایگان محترم اهل حق که در انتخابات قبلی ناآگاهانه به جلیلیان یا نادری رای داده بودیم  جلسه گذاشتیم و همگی به افتخار اسلام اباد دکتر فلاحت پیشه رای میدهیم. من خودم حاضرم برای دکتر فلاحت پیشه در زمان تبلیغات سخنرانی کنم و این به خاطر آینده شهرو دیارم است. ما نمیخوایم کسی بره مجلس که تا بخواد درها و راهروهای مجلس را پیدا کند 4 سال نمایندگیش تمام بشه. ما کسی میخوایم که در مجلس زبان گویای اسلام اباد باشه و این کسی نیست جز دکنر فلاحت پیشه. ما کسی میخوایم که باتجربه باشه . کسی میخوایم که از انتخابات قبلی تربه داشته باشه و چه کسی بهتر از دکتر فلاحت پیشه. این حرفها رجوع به عقل و شعور است.

  1. فکر کنم جناب فلاحت 8 سال رو در راهروهای مجلس بسر بردن که تا حرفی میشه همه اینو میگن که بقیه 4 سال در راهروهای مجلس گم میشن .شما خودت جایی میری باید 4 سال رفت و آمد کنی تا از راهرو عبور کنی ؟؟ منطق رو باش . ارشد دانشگاه تهران !!! ما 99 درصدی هستیم که دیگر فلاحت و جلیلیان رو نمیخوایم شما و طرفداران آقای فلاحت پیشه نطراتتون رو نگاه کنید در گرفت منفی از مخاطبان رکورد زدید واسه همینه که میگم ما 99 درصدیم.

  2. متاسفم که مثل کاندیدتان چشم دیدن این همه حمایت و شوق مردم از دکتر فلاحت پیشه را ندارید. من مطمئنم شما خاموشی نیستید و الکی این اسم را انتخاب کرده اید که بگید مردم کرند با نادری اند واقعا بسی جای تاسف دارد برای نادری و طرفدارانش

 133. به منظور انسجام هر چه بیشتر  و گذر از معضل قبیله گرایی , چهارشنبه شب مورخ ۱۱/ ۰۹/ ۹۴ به همت خانواده های  شهبازی و اسدی  ,   جلسه ای با حضور برخی بزرگان ایل بزرگ خالدی و دکتر فلاحت پیشه در روستای چقاکل برگزار شد  . 
  در ابتدای این جلسه جناب آقای شهبازی ضمن عرض خوش آمد گویی به دکتر فلاحت پیشه و همراهان , پیمان اتحاد و برادری مردم چقاکل را با دکتر فلاحت پیشه را اعلام و اظهار داشتند مردم چقاکل بعنوان یکی از ارکان و پایه های ایل بزرگ خالدی با تشکیل این جلسه ، تابوی ایل گرایی و تفرقه را شکستند و از مردم و بزرگان سایر روستاها و ایلات نیز انتظار داریم که این روند را ادامه دهند . 
  تلاش همه ما برای این است که بعد از این تاریخ کسی به خود اجازه ندهد که با مطرح نمودن بحث سیاه سیاه _ خالدی , گوران-  سنجابی یا منصوری – زنگنه و …… از سادگی مردم سوء استفاده کند و با کوبیدن بر طبل تفرقه و ایل گرایی مردم را فریب دهد . در انتخابات دوره گذشته مردم چقاکل  هیچ تقصیری نداشتند و در دام شایعات درون ایلی افتادند .مردم  همه ایلات برادر هستند و اگر سرنوشت کوورد و کوورد زبان برایشان اهمیت دارد باید از تفرقه اجتناب کنند . 
  ایشان در ادامه گفتند چندین و شاید چند دهه طول بکشد که شخصیتی همچون دکتر فلاحت پیشه و دکتر لطیف صفری پیدا شوند که بتوانند در صحنه منطقه ای و ملی و جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند و در تصمیم گیریهای کلان تأثیر گزار باشند . 
  اگر در گذشته نخبه ای چون دکتر لطیف صفری باعث افتخار ایل خالدی و کلهر بود ، اینک در همین جا در روستای چقاکل بعنوان یکی از ارکان ایل بزرگ خالدی از طرف خودم و همه بزرگان جمع حاضر و ایل خالدی اعلام می کنم که در حال حاضر دکتر فلاحت پیشه نه تنها افتخار ایل کلهر و سایر ایلات می باشد بلکه افتخار غرب کشور است  و بر خود می بالیم که از فرزند لایق خود حمایت می کنیم . 
  در ادامه جناب اسدی از بزرگان روستای چقاکل بیان داشتند : عزیزان تفرقه یک درد است و همه ما می خواهیم این درد مشترک را درمان کنیم و تنها راه درمان این درد بزرگ ‘’این است که بدور از هر گونه حب و بغض ‘ تعصبات کور ’ و کینه ها را کنار بگذاریم و ضمن اعتماد مجدد به دکتر فلاحت پیشه با انتخاب ایشان یک بار دیگر نام غرب کشور را در سطح ملی “زنده ” نماییم . 
  در پایان این جلسه دکتر فلاحت پیشه با  اشاره به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و لزوم دقت در انتخاب مسؤلان و دینی که مردم بر گردن منتخب خویش دارند ، برد و باخت انتخابات را گذرا  و خود را مدیون مردم و بزرگان ایل خالدی دانست و خدا را شاهد گرفتند که با هدف خدمت به مردم و جبران گذشته و اجرای عدالت پا به کارزار رقابت گذاشتند .✅
  با آرزوی سربلندی و پیشرفت اسلام آباد و اسلام ابادی

 134. سحر خانم خواهشا به اعصابتون مسلط باشید به پیر به پیغمبر ما مردم اسلام آباد هم کسی میخواهیم که زبان گویای این شهر باشه ولی متاسفانه آقای فلاحت پیشه از این فرصت 8 سال در اختیارشان بود اصلا خوب استفاده نکرد.باور بفرمایید اگر ایشان یک یا دو کار اساسی و اشتغال زایی در این شهرستان انجام میداند اصلا نیاز به تبلیغ نداشت.همه مردم از ایشان حمایت میکردند.ولی دریغ از یک کار اشتغال زا و صنعتی و مردم قبول ندارن کسی بگوید من در این 8 سال وقت کم آوردم و نتوانستم کار انجام دهم و این حق را به مردم بدهید که تغییر لازم است.ایشان از خودش برای مردم نگذشت و از مردم به عنوان پلکان طرقی استفاده کرد.اگر کمتر در مورد خاورمیانه صحبت میکرد و برای اسلام آباد در صدا و سیما بحث میرد الان کاسه چکنم چکنم دستش نمی گرفت و اعصاب شما هوادارهای محترم اینقدر خراب نمیشد.و شما هم با فراق بال کارتون را انجام میدادید.
  آرزوی سربلندی برای اسلام آباد و مردمش میکنم.

 135. ه منظور انسجام هر چه بیشتر  و گذر از معضل قبیله گرایی , چهارشنبه شب مورخ ۱۱/ ۰۹/ ۹۴ به همت خانواده های  شهبازی و اسدی  ,   جلسه ای با حضور برخی بزرگان ایل بزرگ خالدی و دکتر فلاحت پیشه در روستای چقاکل برگزار شد  . 
  در ابتدای این جلسه جناب آقای شهبازی ضمن عرض خوش آمد گویی به دکتر فلاحت پیشه و همراهان , پیمان اتحاد و برادری مردم چقاکل را با دکتر فلاحت پیشه را اعلام و اظهار داشتند مردم چقاکل بعنوان یکی از ارکان و پایه های ایل بزرگ خالدی با تشکیل این جلسه ، تابوی ایل گرایی و تفرقه را شکستند و از مردم و بزرگان سایر روستاها و ایلات نیز انتظار داریم که این روند را ادامه دهند . 
  تلاش همه ما برای این است که بعد از این تاریخ کسی به خود اجازه ندهد که با مطرح نمودن بحث سیاه سیاه _ خالدی , گوران-  سنجابی یا منصوری – زنگنه و …… از سادگی مردم سوء استفاده کند و با کوبیدن بر طبل تفرقه و ایل گرایی مردم را فریب دهد . در انتخابات دوره گذشته مردم چقاکل  هیچ تقصیری نداشتند و در دام شایعات درون ایلی افتادند .مردم  همه ایلات برادر هستند و اگر سرنوشت کوورد و کوورد زبان برایشان اهمیت دارد باید از تفرقه اجتناب کنند . 
  ایشان در ادامه گفتند چندین و شاید چند دهه طول بکشد که شخصیتی همچون دکتر فلاحت پیشه و دکتر لطیف صفری پیدا شوند که بتوانند در صحنه منطقه ای و ملی و جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند و در تصمیم گیریهای کلان تأثیر گزار باشند . 
  اگر در گذشته نخبه ای چون دکتر لطیف صفری باعث افتخار ایل خالدی و کلهر بود ، اینک در همین جا در روستای چقاکل بعنوان یکی از ارکان ایل بزرگ خالدی از طرف خودم و همه بزرگان جمع حاضر و ایل خالدی اعلام می کنم که در حال حاضر دکتر فلاحت پیشه نه تنها افتخار ایل کلهر و سایر ایلات می باشد بلکه افتخار غرب کشور است  و بر خود می بالیم که از فرزند لایق خود حمایت می کنیم . 
  در ادامه جناب اسدی از بزرگان روستای چقاکل بیان داشتند : عزیزان تفرقه یک درد است و همه ما می خواهیم این درد مشترک را درمان کنیم و تنها راه درمان این درد بزرگ ‘’این است که بدور از هر گونه حب و بغض ‘ تعصبات کور ’ و کینه ها را کنار بگذاریم و ضمن اعتماد مجدد به دکتر فلاحت پیشه با انتخاب ایشان یک بار دیگر نام غرب کشور را در سطح ملی “زنده ” نماییم . 
  در پایان این جلسه دکتر فلاحت پیشه با  اشاره به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و لزوم دقت در انتخاب مسؤلان و دینی که مردم بر گردن منتخب خویش دارند ، برد و باخت انتخابات را گذرا  و خود را مدیون مردم و بزرگان ایل خالدی دانست و خدا را شاهد گرفتند که با هدف خدمت به مردم و جبران گذشته و اجرای عدالت پا به کارزار رقابت گذاشتند

 136. این خانم این مطالب را از تلگرام کپی کردن فکر کنم دوستان جوابشان را هم انجا داده بودن که چگونه این جلسه برگزار شده.
  بهر حال کسی که از ماجرای این جلسه باخبر بود . نوشته بود به زور این جلسه را میزبان قبول کرده وگفته فاید ه ای نداره انگار

 137. آقای رئوف خاموشی از کرند (شهروند دالاهو) هرچه کامنت های خودت را لایک کنید فایده ندارد. به خدای یگانه قسم که دکتر فلاحت پیشه در نزد مردم همان محبوبیت قبلی را دارد.پس بیخود خودتان را عذاب ندهید وبیایید به سیل مردمی حمایت از دکتر فلاحت پیشه بپیوندید .درود بر اسلام آبادی های آگاه وواقع بین!

  1. اسم من رئوف نیست ایشان رو هم نمیشناسم مدیریت محترم کرمانشاه دیلی هم میتونن تصدیق کنن شما خودتون ازین کارها میکنید از ضعفتون هست .کافر همه را هم کیش خود پندارد

 138. جناب داوری فرعزیزمن خدای ناخواسته هیچگونه توهینی به قشرکارگرعزیزومحترم نکرده ام شایدشماازروی حب و بغض بافرافکنی مدارهدف کلام بنده راعوض می کنید.شمایاازماجرای شرکت پاک مایه خبرنداریدویااینکه واقعا”حقایق رابه شما خوب منعکس نکرده اند.آیاشما سفارش پیامبرعظیم الشان اسلام که فرمود:حقوق کارگرراتاعرقش خیس نشده است بپردازیددقت فرموده اید؟آیاکارگرانی که مدت دوسال واندی درآن شرکت باوعده های توخالی فریب دادند وبدون مزد سرانجام با مبلغ ناچیزی درقالب چکهای بدون پشتوانه سرگردان درب دادگستری واداره کارکردند را نعمت بزرگی می دانید؟اگرمایلیدتامن آن افرادرابه شمامعرفی کنم وتاپای درددلهای آنهابنشینیدوبدون تعصب ایلی به حال آنهاگریه کنید. بنده ازنزدیک خیلی ازاین افرادمحترم رادیده ام وبه حال شهرم تاسف خورده ام.در ضمن فرموده اید چهارسال بعدی رانیزمن به پای ایشان گذاشته ام .امابدان من ازاول خدمتتان عرض کردم درطول تمام نمایندگیها چشم بسته به هیچ کس راءی نداده ام زیرامن به تکلیف خودعمل کرده ام وامروزدرگناه افرادی چون شماسهیم نیستم ویالااقل عذاب وجدان ندارم.لذاازشماتقاضادارم چشمان خودتان رابرروی واقعیتهانبندیدوصادقانه قضاوت کنید. حال که شمااین همه حساسیت نسبت به مردم داریدچرادررابطه بامواردبهداشت ودرمان حرفی به میان نیاورده اید . امیدوارم که همه ماصادقانه قضاوت کنیم.

 139. سحر خانوم دوران امثال فلاحت پیشه تمام شده است.

  1. خواهیم دید که برای مردم اسلام اباد و دالاهو تازه شروع شده و ایشان 5 دوره اینده نماینده خواهند بود. چون مردم این را می خواهند

 140. تو كامنت یكی از دوستان كامنت گذاشته بود ك كامل ب حق بود جناب پرندین تو خواب هم نمیدید ك سایتش اینقدر بازدید داشته باشه با این پست ب این مهم دست یافت و جای تاسف داره شما ك تحصیل كرده این شهر هستین شدین تخریب چی وای ب حال افراد دیگه. 
  در پایان درود میفرستم بر مردان و شیر زنان ایل بزرگ خالدی و دیگر ایلات منطقه ب خصوص بزرگان روستای مومه ی و چغا گل ك دست یا علی ب دكتر فلاحت پیشه دادن. 

  1. چقدر دروغ میگین من زنگ زدم و پرس و جو کردم گفتند به خدا به زور خودش جلسه گذاشته است.این را بدان احسان عزیز ایل خالدی همان اتحاد قبلی را دارد

 141. اگر سایتش مشکل داره شما سر نزن و کاری نداشته باش حالا واقعیت برنامه های فلاحت پیشه را میگوید اینطوری بحث میکنید.بهترین سایت استان است.

 142. همین که این مطلب 140 نظر داشت یعنی این شخص چقدر مهمه

 143. دلم برای ساده لوح هایی که با حرارت از کاندیداها دفاع میکنن واقعا میسوزه،یه کم فکر کنید این همه جر و بحث کردن چه سودی به حالتون داره، وقتی بعضی میگن بزرگ ایل فلان خندم میگره، والله زن و بچه خودشون به حرفشون گوش نمیدن، تمام شد اون دوره، زشته که یکی به مردم بگه به فلانی رای بدین، یعنی مردم عقل ندارن خودشون تشخیص بدن، به نظرم توهین به مردمه!!!!!!!
  حتی پدر خانواده هم باید برا نظر افراد خانوادش احترام قائل بشه!!!!!!

 144. سلام
  عمه سحر کوتاه بیا فلاحت پیشه اینقدر با سیاست و دروغ با مردم صحبت کرده دیگه دستش رو شده یکی از دروغهایش دیروز از لسان خودش شنیدم من که همه چیز این بنده خدا را میدانم ایشان در تهران ماشینش لکسوس آر ایکس 350 است مبارکش باشه ما که بخیل نیستیم الان در اسلام آباد با سمند سفید میچرخه یکی از همراهان بنده با ایشان به شوخی گفت دکتر شنیدم شاسی بلند سوار میشی این بنده خدا رنگش قرمز شد به انبیاء و اولیا قسم می خورد که من ماشین ندارم اصلا گواهینامه ندارم منزل 185 متری در امیر آباد شمالی همسایه یک وکیل دادگستری اسلام آبادی است. این هم آدرس دقیق. بنده هم حفظ ابرو کردم چیزی نگفتم بعد از رفتن فلاحت 8 نفری که آنجا بودیم همه میگفتن عجب در این شرایط دست از این شامورتی بازی بر نمیداره

 145. سحرخانم قرارنیست که تمام کامنتهامال شماباشدیک بارنظرخودت رااعلام کرده بودیدوبه شماپاسخ دندان شکن دادند لازم نیست اینقدرادادمه دهید.فعلاهم معلوم نیست این اقاازصافی شورای نگهبان عبورکند.پس لازم نیست خودت رابه زحمت بیندازیددرضمن این آقاخدمات ارزشمندی نداشته وچنانچه این اتفاق بیفتدهم ایلات دیگرتحقیرمی شوندوهم مردم غصه دار4ساله می شوند.فکرنمی کنم این آقادیگراقبالی دربین مردم داشته باشد.

 146. قابل توجه رحمت
  خیلی داری زجد میکشی رای دکتر فلاحت پیشه این همه بالاست و مردم ازش حمایت میکنن. مواظب باش سکته نزنی
  در ضمن. بهتر از حمایت از کاندیدایی هست که تا پریروز اصلاح طلب بود، دیروز شد اعتدالگرا و امروز اصولگرا (ن ن). یا بهتر از کاندیدهای انتخابات گذشته خالدی ………….. حالا تو گول میخوری یا من. نچایی

 147. با احترام به کلیه کاندیداها وهواداران محترمشان ,,فقط وفقط دکتر فلاحت پیشه “به جمع ما بپیوندید برای ابادکردن اسلام ابادی اباد

 148. درودبرآقای علی بخش که روشنفکراست ومیداند دیگر گذشت آن وعده وعیدهای که به اصطلاح بزرگان قوم دادندو…….

 149. این سحرخانم که این همه پروبالهای کاذب می دهدکیست؟به نظرم شایدیکی ازکسانی باشدکه این آقارابه این روزانداخت باشد.مدیرسایت کرمانشاه لطفا”این بساط راجمع کنیدکه دیگرلطفی ندارد.142کامنت شایدحداقل متعلق به 10نفرتکراری باشد.

 150. سلام، دکتر نادری با نگاه برابر به تمام ایلات معادلات را بر هم خواهد زد.

 151. سحر خود بیل دکتر فلاحت پیشه دیگه کسی را نداره که یک زن رو میدان فرستاده. مردم دیگه گول حرف های شما را نخواهند خورد.

 152. خدمت شماخواهرعزیزسحر اتفاقا”این موردی که فرمودیدمصداق این آقاست که هم اصلاح طلب بودوهم اصول گراوهم اعتدالی وهم مستقل درضمن مواظب خودتان باشدازخوشحالی ذوق زده نشویدویاخدای ناخواسته ازدلواپسی وترس آدرنالینتان بالانرودوکاردستتان بدهد.

 153. خواهرگلم سحرخانم،ازحرف این کوته بین هاناراحت نشو.بانوان طرفدار دکترهرکدام یه شیرزن هستند،شیرکه ازبیشه بیرون بیاد نروماده نداره.

 154. سلام جناب پرندین، شرکت سد سازی ارسا ساختمان که مجری ساختن سد زمکان گهواره می باشدحدود 20 نفر از افراد بومی را که چند سال سابقه ی کار دارند در این فصل از سال بدون پرداخت 5 ماه حقوق معوقه اخراج کرده اند و تعدادی افراد غیر بومی را جایگزین کرده اند؛ بارها با نماینده و فرمانداری تماس گرفته اند که بی نتیجه بوده است. خواهش می کنم بخاطر دفاع از حقوق کارگران زحمت کش و همچنین رسالت خبری تان این موضوع را پی گیری نمایید و به گوش مسؤلان استان برسانید.

 155. اقای دکتر به ظاهر محترم مگر نماینده مجلس لات چاله میدانه که خط ونشان بکشه نماینده مجلس با منش ورفتارش حتی باید مخالفتن خودش را باید مجذوب خودش بکند

 156. اقای دکتر محترم مگر نماینده مجلس لات چاله میدانه که خط ونشان بکشه نماینده مجلس با منش ورفتارش حتی باید مخالفتن خودش را باید مجذوب خودش بکند

 157. سلام کرمانشاه دیلی،

  اگر واقعا شما قصد جانبداری و تبلیغ غیر مستقیم ندارید پس چرا تنها کامنت هایی رو که مربوط به فلاحت پیشه و نادری و جلیلیان است رو منتشر میکنید. شاید هرکدام از ای کامنت ها راه را برای بزرگ نمایی یکی هموار می کند.
  این است معنی رسانه عمومی ب؟ در آن سرزمینی که مردمانش عصا از کور می دزدند، من از خوش باور آنجا صداقت جستجو کردم…

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  دوست عزیز مگه ما کامنت کسی رو حذف کرده ایم؟ که شما چنین ادعایی دارید. این صرفا تحلیل عجیب و مبهم شماست.

 158. دوستان و خوانندگان عزیز!
  نوشته ها، حرف ها و درددل های شما را خواندم و نکات جالب و زیبایی در آن ها دیدم. حال حرف هایی مرا  به عنوان فرزند کوچکی از اسلام آباد ، اما از دیار غربت بشنویید:
  اولا جای بسی خوشحالی است که دوستان، نظرات خود را با کمال ادب بیان کرده اند. کسی که توهین کند نوشته هایش ارزش خواندن ندارد.
  ثانیا مردم عزیز اسلام آباد مردمی فهمیده و سیاسی و نکته دان و همه چیز فهم هستند و مطمئنا می دانند که سابقه ی کاری و اخلاق و صداقت هر کسی دلیل رآی دادن به اوست؛
  نماینده ای که در هشت سال نمایندگی خود به غیر از باندبازی و طرفداری از  صاحبان قدرت و باندهای خلاف و حمایت قاچاق چیان،  کاری برای مردم نکرده حق شرکت در نمایندگی مجلس را ندارد..
  کسی که به مردم شهرش توهین می کند –  آن اصطلاح معروفش  را که لایق خودش بوده  و من باز گو نمی کنم – حق شرکت در نمایندگی مجلس را ندارد.
  کسی که با هشت سال نمایندگی ( و با نفت بشکه ای 130 دلار) نتوانست طرحی در اسلام آباد پیاده کند و اکنون سنگ اتمام پروژه ی راه آهن و … را به سینه می زند ( در حالی که نفت بشکه ای 30 دلار شده) حق شرکت در کاندیتاتوری مجلس را ندارد.
  کسی که به مردم شهرش اس ام اس می دهد و حلالیت می طلبد و می گوید دیگر در انتخابات دوره ی بعدی شرکت نمی کنم، حق شرکت ندارد مگر این که به مردم بگوید دروغ گفته است.
  کسی که دو نفر از کاندیداهای اسلام آبادی در تهران به دیدنش رفته اند و به آن ها گفته شرکت نمی کند و فول همکاری به آن دو نفر را داده ، نباید زیر قولش بزند و حق شرکت در انتخابات مجلس را ندارد.
  کسی که بعد از چهار سال غیب شده و الان سروکله اش پیدا شده ، قصدی جز استفاده از احساسات مردم را ندارد و چنین کسی حق شرکت در نمایندگی مجلس را ندارد.
  کسی که چندین نفر را مأمور کرده ( قصد توهین  به هیچ شغلی ندارم) تا ازدستفروش و بقال گرفته تا شلغم فروش و …. شماره بگیرند و وی شخصا به آن ها زنگ می زند و گدایی رآی می کند، حق شرکت در امر انتخابات مجلس را ندارد.
  کسی که هر لحظه رنگ عوض می کند و یک روز اصولگرا و یک روز اصلاح طلب و یک روز معتدل و روز دیگر مستقل و یک روز ….. می شود، حق شرکت در انتخابات را ندارد.
  کسی که هیچ ریشه ای در بین ایل سیاه سیاه  ندارد  ـــ چون این آقا اصلا جد اندر جد سیاه سیاهی نیست  و این امر را  بزرگان قوم می دانند ــ حق سواستفاده از نام این ایل شریف و غیور را ندارد و حق شرکت در انتخابات را ندارد.
  کسی که خندیدن خود را به قیمت گریاندن رقبا و دیگران می بیند حق شرکت در انتخابات را ندارد 
  کسی که ………………..
  حال دوستان عزیز لطفا با دیده ی باز بنگرید و گرفتار احساسات و تبلیغات کذب نشوید. سرنوشت شهر ما در گرو اندیشه ی دقیق و صائب شماست. به دور از تعصب و احساس رأی بدهید و بدانید که در مقابل مردم ضعیف و مظلوم اسلام آباد مسئول هستید. 

   خدا آن ملتی را سروری داد               که تقدیرش به دست خویش بنوشت

  موفق باشید . 

 159. باسلام – جناب آقای پرندین ارجمند—لطفا سئوالات مـــرا خطــاب به فلاحت پیشه – بصورت نمایه ای مستقل در سایت پخش کنید . ممنونم
  آقای فلاحت پیشه !
  *** 1- ادعــای شمـــا که چنــد دفعــه از تریبــون مجلــس نام اســلام آباد بردی و عملا” هـــم هیچ فایده ای نداشته به چه دردی می خــورد؟
  مردم میخواهند صد سال اسم شهرشان گفته نشه … ولـــی درعوض حداقل امکانات را داشته باشد آیا مردم شما را 8 سال وکیـــل کردند تا اسم اسلام آباد را فریـــاد بزنید ؟
  به قول معروف : ماشا الله .ماشالله گفتن که آدم را سیــر و چاق نمی کنــد !
  این شعـــار شما که ادعای بی اساسی است تنها به درد فریفتــن عــوام می خورد وکسانی که می دانند حداقل رسم الـــخط سیاست چیست. این گونه ادعاها را مردم فریبــی می دانند.
  آیا تریبــون مایندگان : اصفهــان – تهــــران – شیــراز وتبریــــز و… روشـــن نمی شـــد ؟ایا تنها زبان باز ی کرده و عـــوام فریـــبی ؟
  …… آنهمه کارخانه تبریز از کجـــا آمـــده آیا ( اس ام اس ) میکردنــد؟
  *** 2.- اینکه گفته ای حلقــه تنــگ اطرافیانــم باعث ندیــدن واقعیــت ها شــد !
  به چند دلیل متن و استفهام مفهــومی این سخن تنها و تنها خــودت را متهــم می کند . چونگه مگر ممکن است آدمی هشت سال اشتباهی را نبیند ؟ دیگر اینکه شما کــه در حلقه تنگ کارایی نداشتید درحلقه های وسیــع تر چــه خواهید کـرد ؟
  آری – چنین نیست که گفته اید . و واقعیت این است که چون از ناحیه اطرافیان قطع امیــد کرد می خواهید با این سخن هم دل مردم را بدست آورید و هم تعدادی ازاطرافیانی که شما را رها کرده اند بیشتـــر برنجانیـــد .
  آیـــــــا ؟ همین اطرافیان نبودند که تو را درحالیکه احـدی نمی شناخت مطــرح کردند ؟
  آیـا ؟ جواب زحمات آنان چنین است که همه تقصیرات را به گــــردن اطرافیان بگذاری ؟
  آیا نمی دانی آن بیچاره ها چقدر برایت دویــدند – جنگیدند – خریدند – و نهایتا متهــم هم شدند؟
  آیا می دانی در کاشـــــی کــــاژه که حدود 60 نفـــر نیرو دارد فقط دو نفر اسلام آباد کـــارگـــری می کنند و مابقی کرمانشاهــــی اند؟
  چــــــرا زمین و مراتـع ملی و مردمی را برای سرمایه داران غیـــر بومـــی مصـــروف کردیــد ؟
  کدام کارخانه قرار بود بیاورید که بعد ازشما منتفی شد . مگر کارخانه بادکنک است که فوری طی 48 ساعت ناپدید شود ؟ همه میدانند اگر موافقت اصولی کارگاهی صادرشود به این راحتی ها کنسل نمی شود!…
  چـــرا یک روز اصلاح طلب و یک روز اصول گرا ویک روز رنگی دیگر دارید ؟
  کدام اسلام آبادی را مشغول بکار کردید ؟
  چند نفر کارگر شرکتی بکار موقت گماردن اشتغال است ؟
  چــــــرا باعث تفرقه و جدایی و کینه توزی مـــردم بزرگــــوار ایل بـــزرگ کلهــــر شدید که این ایل روزگاری سرآمــد استان بوده است ؟
  چرا آن همه مسئـــول را از خــارج از شهرستان بصورت اکیپی ( از روستاهای چلـه ) وارد نمودید وآبروی آنان را درمعرض اتهامات نهادی ؟
  چـــرا هنــوز هم ادعا داری که پروژه ملی راه آهن را تو می آوری ؟
  آیا می دانی وزیر راه ( خــرم ) را که بخاطر آوانس نداناستیضاح کردی اکنون بزرگترین مدیرعامل یکی از شعبات راهسازی است و لوح G..M مدیریت 2113 را دریافت نموده است ؟
  آیا می دانی دکتر پزشکیان ( وزیر بهداشت قبلی ) که استیحضاح شد اکنـــــون درمجلـــــس نماینـــده ای تواناست ؟
  چرا خود را افتخــار ونخبه غــرب نام نهـــادی ؟ درحالیکـــه درغـــرب کشور افــرادی بزرگ همچـــون:
  پرفسـور معصــومی – دکتــر مصــری – پرفســور شمسی پور – پرفسور رضائیان – دکـــتر اصفاــء – دکتر مالمیر – دکتر خدایی – دکتر احدی -دکتر عیوضی – پرفسور الهی – دکتر زنگنه – دکتر خسـروی – دکتر نجیب زاده – استاد پرتو – دکتر رحیمی – و هزاران نخبــه دیگر هستند که چنین ادعایی ندارنـــد …. واقعـا”چطــور توانستید ؟
  چـــرا بـــــارهـــا وقتی دراسلام آباد بودی درخانه دوستان و غیره ؟ به مردم می گفتید درجلسه هستم ؟
  کدام جلسه مهم دراسلام آباد برگذار شد ( شبــــانه ) ؟ که بایستی مردم را رد میکردی ؟
  چرا مردم را تا تهران می کشاندی و انجا گوشیت را خامـــوش میکردی ؟
  چرا فقط جواب موبایل عده ای خاص را میدادی ؟ مگر فقط آن چند نفر به تو رای دادند؟
  چرا برای تبلیغ خود در انظار عموم درگوش آن (مردم محترم ) زدی . جواب خدارا چه خواهی داد ؟
  ***
  صادقانه بگویم هیــچ گــاه جوابی منطقی و مـــردم پسند و وجــدان چسند برای این همه سئوال که خاطر همه مردم را آزرده است ندارید ؟
  فقط یکبار به دور از خودبینی واقعا” این سئوال را درخلوت از خودت بپرس آن 8 سال برای شهرما چه کردی ؟!
  ما باتو بودیم نه نیازی به تو داشتیم و نه نه کاری از توخواستیم …. خودت هم خوب می دانی .
  تنها حاصل این کار جز ……………..چیسـت ؟؟؟ !
  ناخودآگاه یاد دوبیت از استاد سخن [ سعـــدی بزرگ] افتــادم کــه فرمــود :
  ندهد خردمنـــد روشن رای به بی هنر کارهای خطیر
  بوریا باف اگرچه بافنده است نبرندش به کارگــاه حریر
  و مــا باید یگوییم : متاسفیم متاسفیم متاسفیم …
  چـــــراکه این رفتـــارهای عجیب رفتــار یک نخبــــه نیست! والسلام

 160. بنده اسلام آبادی نیستم و موطن ام یکی دیگر از شهرهای کرمانشاه است. وقتی که در مجامع علمی در حوزه علوم اجتماعی و جامعه شناسی سیاسی بحث می شود، حتماً از آرا دکتر فلاحت پیشه نیز استفاده خواهد شد؛ وقتی که ایشان در حال نوشتن تز دکتری خود در یکی از بهترین دانشگاه های کشور بودند، برخی از این نمایندگان فعلی و کاندیداهای فعال برای دور آتی، اصلا الفبای سیاست و قانون گذاری در سطح کلان را نمی شناختند؛ من به عنوان یک کرمانشاهی به حضور جناب استاد فلاحت پیشه در عرصه انتخابات یکی از حوزه های انتخابی کرمانشاه افتخار کرده و امیدوارم مورد اقبال عمومی نیز قرار گرفته و در دور آتی جز نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشند که قطعا باعث خیر و برکت نه تنها برای اسلام آباد، کرمانشاه بلکه همه ایران خواهند شد.

 161. دکتر فلاحت پیشه افتخار غرب کشور

 162. میخواهم درمورداین شعارش که نوشته افتخارغرب کشورچندجمله بنویسم/اگرافتخارغرب کشوراوست پس آن دلاورمردانی که هشت سال تمام سینه هایشان سپرامواج گلوله بودشبهاخواب رابرخودحرام کرده تاخواب راازدشمن بعثی صدام بگیرند کجای اینافتخارند/آن شیرزنانی که جگرگوشه های خودراتکه تکه دریافت وبربالای دستان خودمیگرفتندبرخاک می سپاردند کجا؟ان آزادگانی که بعد ازبیست سال اسارت ودوری اکسان خویش بودندکجا؟آن جانبازانی که بیش ازسی سال است که صندلی آنان ویلچروتخت است کجا؟جایگاه آن مادرانی که 35سال است که چشم براه جگرگوشه های خویش هستند که ازدرواردشودکجاست؟وووووووو……..وهزاران هزارسوال دیگر؟؟؟چرااین قدرافرادرابزرگ جلوه میدهین ازخدابترسین/افتخاربه دادوفریاد وغوغاسالاری نیست چراخیال میکنین مردم نادانند/ولا بلا اینجوری نیست/نیست/نیست…….

 163. یک جواب میخواهم به سوالهای فلاحت پیشه درمورد اینکه چندین بارنطق وچندین بار استیضاح ازطرف وی/راستش رابخواهید من خودم سه دوره طرفداراوبوده ام ولی الا ن فهمیدم که اشتباه کرده ام چون باعث این همه بدبختی رااومیدانم چرا؟چون اون آدمی مغروروخودخواه است وهرنماینده ای که خواسته وزیری رااستیضاح کندویراواداربه این امرمیکردند یعنی وی راسپرمینمودند وخودشان درپشت پرده قایم میکردند مه آن وزی باآنان سر لج نیفتد وبعد بادوستی باآن وزیر امتیازات میگرفتند ونماینده ماگول خورده وبی بهره ازهمه چیز/اقای دانشمندبه جای استیضاح  وزیربا اوطرح دوستی ورفاقت میریختی لقمه ای نان به اومیدادی ونمک گیرش میکردی وامتیازمیگرفتی این شدافتخار نه دادو فریاد وهیاهو بیخود یادبگیر/که نگرفتی ونخواهی گرفت چون مردم بازهم به شما نه خواهند گفت

 164. ……………………………………………………..

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه