یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

آیا بازیگر معروف خودکشی کرده است؟ همسر سابق فریبرز عرب نیا در کُما

آیا بازیگر معروف خودکشی کرده است؟ همسر سابق فریبرز عرب نیا در کُما
  • آیا بازیگر معروف خودکشی کرده است؟ همسر سابق فریبرز عرب نیا در کُما

در حالی که عسل بدیعی بازیگر زن سینما و تلویزیون از روز گذشته به کما رفته است هنوز مشخص نیست که عامل اصلی این مرگ مغزی چیست؟ خانواده بدیعی از این مساله سخن گفته اند که مسمومیت عامل اصلی مرگ مغزی عسل بدیعی بوده است اما شایعات حکایت از آن دارند که گویا یک ضربه روحی مهلک عامل این وضعیت بوده است.

 اسلام آباد تایمز:  در حالی که عسل بدیعی بازیگر زن سینما و تلویزیون از روز گذشته به کما رفته است هنوز مشخص نیست که عامل اصلی این مرگ مغزی چیست؟ خانواده بدیعی از این مساله سخن گفته اند که مسمومیت عامل اصلی مرگ مغزی عسل بدیعی بوده است اما شایعات حکایت از آن دارند که گویا یک ضربه روحی مهلک عامل این وضعیت بوده است.

مسمومیت دارویی شدید عامل اصلی مرگ مغزی بدیعی عنوان شده و این در حالی است که برخی احتمال خودکشی این بازیگر را داده اند به این معنا که وی قصد داشته با مصرف تعداد بالایی قرص دیازپام خود را به دیار باقی بفرستد! دلیل این عمل بدیعی هم قرارگیری در یک وضعیت روحی تکان دهنده بوده است.

عسل بدیعی که همسر سابق فریبرز عرب نیا بازیگر نه چندان خوش خُلق ایرانی است، به واسطه کیانوش عیاری وارد سینما شده و با بازی در «بودن یا نبودن» عیاری و ایفای نقش دختری به نام «آنیک» که نیاز به پیوند قلب دارد، تواناییهای بازیگری خود را نشان داد.

بدیعی طی سالهای اخیر فعالیت سینمایی چندانی نداشته است و آخرین فیلم سینمایی نسبتا مطرحش «شمعی در باد» پوران درخشنده بود.

منبع:شبکه ایران

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 12 فروردین 1392 ساعت 7:59 ق.ظ

1 نظر

  1. عرب نيابه نظرم بداخلاق نيست.چراوقتي كسي ميميره منتظريم مرگشو بابيانهاي مختلف گردن كسي بندازيم كه مرده پرستي كنيم.اون وخدارحمت كنه اقاي عرب نياصراحتاگفت كه ازسركسي كه اين اتهام هاروبهم واردكنه نميگذرم…بياين قضاوت بيجا نكنيم.عادت كرديم بازيگراي مردمون مدام بخندن حرف بزنن مصاحبه كنن بعضياهم بي غيرتي كنن..اگه عادت نكرده بوديم به عرب نيالقب مردواقعي رو ميداديم نه بداخلاق!

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه