دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

ازدواج محمد مرسی با هیفاء مرعی” زیباترین ومشهورترین دخترمسیحی “

ازدواج محمد مرسی با هیفاء مرعی” زیباترین ومشهورترین دخترمسیحی “

 ازدواج محمد مرسی با هیفاء مرعی

 العالم: روزنامه لبنانی الدیار به نقل از منابعی در کاخ ریاست جمهوری مصر نوشت: «محمد مرسی، رئیس‌جمهور مصر، تا یک ماه دیگر با «هیفا مرعی» ازدواج خواهد کرد. 

اسلام آبادتایمز:به نوشته این روزنامه لبنانی، هیفا مرعی، که دختری مسیحی بود، پس از اطلاع از ضرورت مسلمان شدن برای ازدواج با رئیس جمهور مصر، تصمیم گرفت به دین مبین اسلام مشرف شود.

 الدیار به نقل از منابعی در کاخ ریاست جمهوری مصر نوشت که اقدامات لازم برای ازدواج «هیفاء مرعی» مشهورترین و زیباترین دختر مسیحی با مرسی در حال انجام است و از سه ماه پیش گفت‌وگوهای بین دو طرف در مورد این ازدواج در جریان است.

روزنامه الدیار، با بیان اینکه هیفا مرعی لبنانی تبار از ۹ سال سابقه کار در سفارتخانه‌های کشورهای خارجی در مصر برخوردار است، نوشت: همگرایی فکری او با محمد مرسی و سیاست‌های او درباره مصر از نکات مثبت است که مرسی به آن توجه دارد.  گفته می‌شود که جشن عروسی محمد مرسی و هیفا مرعی با حضور روسای جمهور برخی کشور‌ها برگزار خواهد شد.

تاکنون هیچ یک از منابع رسمی یا رسانه‌ای مصری این خبر را تایید یا تکذیب نکرده و فقط به انتشار این خبر به نقل از روزنامه لبنانی الدیار اکتفا کرده‌اند.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 23 مهر 1391 ساعت 12:53 ب.ظ

1 نظر

  1. نوش جانش مابهترازهیفائ راداریم غمی هم نداریم قوربون خدابرم

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه