چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

استعفای ریاست دانشکده سما اسلام آبادغرب

استعفای ریاست دانشکده سما اسلام آبادغرب

استعفای ریاست دانشکده سما اسلام آبادغرب

 

کرمانشاه دیلی: صدای جامعه از استعفای دکتر رضا کیانی ریاست دانشکده سما اسلام آبادغرب خبر داده است.

گفته می شود که ایشان در این مدت عملکرد خوبی داشته اما گویا برخی شرایط وی را بر آن داشته تا عطای ماندن را به لقایش ببخشد.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 02 اسفند 1396 ساعت 10:03 ب.ظ

29 نظر

 1. تو را به خدا چرا مدیری که در هفت هشت ماه به مقدار ده سال کار کرد را باید به این راحتی گذاشت رفت. پسر خود من در دانشگاه سما درس میخواند تازگی چند بار من به این دانشگاه رفتم تعجب کردم دانشگاهی که تا قبل از آمدن دکتر کیانی بسیار نا منظم بود چه جوری با آمدنش یکباره این اندازه نظم پیدا کرده. به خدا دلم برای اسلام اباد میسوزد که اگر مدیری در ان خوب کار می کند کاری می کنند استعفا بدهد برود.

 2. درود بر مدیرانی که مثل ایشان با کسی تعارف ندارند و به عشق پشت میز نشینی اهل تملق نیستند

 3. دکتر کیانی مرد اخلاق و عمل.چند سالی است که ایشان را می شناسم هرگز دربرابر ناحق کم نمی آورد. بسیار شجاع و قاطع است. منظم، مدبر، شجاع و اخلاق مدار است

 4. حتما اوامر اطرافیان نماینده نامعقولانه بوده کسگم؟

 5. من قبلا کیانی را نمی شناختم. توی یک جلسه که رئیس دانشگاه آزاد قبلمان برگزار کرده بود کیانی آن چنان احمدی را سرجاش میخکوب کرد که خیلی خوشم آمد. از همون وقت او را مدیری دیدم که به کسی باج نمی دهد.

 6. عملکرد نا معقول اطرافیان نماینده مخصوصاً برادرش باعث شده این بنده خدا به تنگ آمده واستعفا داده نخبه کشی به این میگن.

 7. ایشان به دانشگاه آزاد رو به زوال اسلام آباد به ریاست محمد بستان باج نداد. دانشگاه آزادی که شش هفت ترم حق التدریس ما اساتید حق التدریس را نداده و در آستانه فروپاشی است. درود بر شرف مدیرانی که انسانیت را فدای میز و صندلی ریاست نمی کنند. درود بر دکتر کیانی فرزند دلاور خالدی کلهر

 8. شاباد مديريت دست برادر نماينده است ايشان سفارشهاي برادر نماينده را نپذيرفت تورا كسانيكه براي مديريت ازسوي فلاحت پيشه معرفي شده اند خوب نگاه كن ببين چه كساني هستند

 9. بنده از اساتید دانشکده سما هستم. بدون هیچ تعصبی، دکتر کیانی بهترین مسئولی است که توی تمام عمرم دیدم. بسیار منظم و مقتدر و باهوش. ننگ بر کسانی باد که با شنیدن استعفای دکتر کیانی به جای این که مانع از رفتنش شوند دنبال جانشین براش گشتند.

 10. زنده باد دکتر کیانی. احسنت بر مدیری که به شغال باج نداد. درود درود درود درود درود درود درود درود درود

 11. برادر نماینده که ازش میگین صدقه سر آموزشکده ………………..؟؟؟؟وگر نه تو روستاهای حمیل ………………….!!

 12. دکتر کیانی از نخبگان شهر اسلام آباد ه.ومعلوم انسان درست وصادق نمیتواند با دروغ کلک بازان کار کنه.درود بر شما دکتر کیانی. ..اینها دیگه آخرهای هارتو پورتشانه ماهیتشان برای همه روشنه.

 13. از اول هم دکتر کیانی باید قبول نمیکرد . چونکه در اطراف فلاحت کاملا مشخص است که امور چطور پیش میره !!! کلا بر اساس ……… و قبیله گرایی و ……… ……… است . دکتر کیانی کار بسیار خوبی انجام داد

 14. ایشان که نور چشمی نماینده و هاشم خان بودند و برای هر پستی که مطرح می شد معرفی می گردید؟
  چه عجب که گفته می شه با نماینده مشکل پیدا کرده.

 15. آخر این قماش نمک خور ونمکدان شکنن آن کسانی که اینها را کسی کرد الان با ایشان بسیار فاصله دارند. خدا هم ناظر ………..های این قماش هستند .لذا برای حفظ آبرو باید ازشان دوری کرد.ودکتر کیانی بهترین کارو انجام داد.چون اینهایعنی همین دارو دسته نماینده ظرفیت محدودی دارن.اما باز تاسف برای مردم که با احساس نه تعقل میفتن دنبال شعارهای پوچ.
  البته برد ایشان مرهون نبود رقیب انتخاباتی بود.

 16. منصفانه بخواهیم قضاوت کنیم دکتر کیانی مدیری بود که به دانشگاه سما شخصیت بخشید.

 17. ایشون مدیری مدبر و اخلاق مدار هستند. عشق من به عنوان یکی از اساتیدی که سما تدریس می کنم اقتداری بود که در وجود ایشان دیدم در عین اینکه انسانی خوش اخلاق بودند؛ اما اقتدارش زبانزد همه کارمندان و اساتید و دانشجویان ایشان است. به هر حال، به ایشون خدا قوت می گویم و برایش آرزوی توفیق دارم.

 18. اصالت یعنی این!

 19. سهراب جان بی ریشه هم یعنی اون؟؟

 20. واقعا دکتر کیانی شأن بسیار والایی دارد و من از شخصیتش خیلی خوشم میاد. توانمندی دکتر خیلی بالا است و امیدوارم موفق باشد. این که یک مدیر به کسی باج ندهد یک فاکتور بسیار مهم است که من هم آن را وجود این جوان لایق دیدم.

 21. روسای دانشگاه اسلام آباد را نگاه کنید، همه ……………. . رئیس پیام نور آقای x رئیس دانشگاه آزاد آقای y . حالا یک مدیر خوب توی این شهر پیدا شد به اسم کیانی، اهل معامله نبود، عطای ماندن را به لقایش بخشید و رفت.

  1. کیانی از ضعیفیش استعفا داده . آدم توانایی نیست. بنده خدا اینکاره نیست.

 22. دانشگاه آزادی که رئیسش نخبه ای به اسم بستان باشد که حال روزش از این بهتر نیست. آفرین بر کیانی که منزلت خود را بالاتر از آن دید که معاون این رئیس باشد. دانشگاه آزاد اسلام آباد اگر سه چهار ماه دیگه دوام بیارد یک معجزه رخ داده.

 23. بستان که هنوز 3ماه نیست رِیس شده .اگرنابسامانی هست حاصل مدیریت6ساله مدیرقبلی باید باشد
  عجب آدمهای بی انصاف وخدانشناسی هستید.که چه ناسنجیده قضاوت میکنید وازخداهم نمیترسید
  باشد که خدا شما رابدام می اندازد این وعده خداوند است.

 24. بنده با این نظر سروش که مدیر قبلی دانشگاه را به این حال و روز انداخت موافقم، اما مدیر قبل رفته و الانه شما باید خودت را نشون بدهی.

 25. سروش= ممد

 26. سروش= ممد

 27. مدیریت باید در آن وجدان به کار بره، مدیری که همیشه از اصل وظیفه خارج شه و بسوی مسائل حاشیه ای پیش بده و بخواد خودشو را جوری جلوه بده که نیست مدیر نیست. مدیریت جناب کیانی را در مدتی که افتخار همکاری با ایشون را داشتم بسیار خوب دیدم. ما چند نفر کارمند قرارداد ساعتی بودیم که با پیگیری او ما تبدیل وضعیت شدیم. فقط میخواهم بگم خدا ازش راضی باشه که برای ما خیلی مفید بود. امیدوارم شخص جدید بتواند به ما کمک بیشتری کنه.

 28. جناب آقای عمو غلام ده بالایی بازیگر سریال پس از باران (=م.ش) هنوز پرونده مزاحمتهای قبلی شما مسدود نشده که دوباره در حال خاله زنک بازی هستی، پرونده تو در مرحله نهایی است. ضمنا، مرد آن است که در مقابل، حرفی برای گفتن داشته باشد، نه این که در پشت نقاب اسم دیگر خودش را پنهان کند و مثلا عقده گشایی کنی. اسرار زیادی از شما در نزد ما است؛ اما برای همیشه بایگانی نشده است. برو به…………………….. برس غلام جان.

 29. دکتر کیانی مدیر شایسته ای که در میام خیل نامردان بود و او دست پاک و شریف و بزرگوار بود و هست
  او کسی‌بود که زیر‌بار حرف زور نرفت و استقلال عملش بالا بود
  و من استعفای‌دکتر کیانی‌را بهترین کار میدانم
  زیر من بعنوان یک استاد دانشگاه ازاد وقتی‌میبینم ريس‌مجموعه آزاد ……..در حد کارمند زیر ددست دکتر کیانی هم نبود ایت روا هست که یک شخصیت فاخر معاون یک چهره ضعیف که در خدو اندازه دفتر دار دکار کیانی‌هم نیست باشد….

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه