جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

اسلام آبادغرب بیشترین بارندگی را در کشور به خود اختصاص داد

اسلام آبادغرب بیشترین بارندگی را در کشور به خود اختصاص داد

اسلام آبادغرب بیشترین بارندگی را در کشور به خود اختصاص داد

 باران

سرپرست هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بیشترین بارش ۲۴ ساعت گذشته کشور در ایستگاه هواشناسی اسلام آباد غرب با مجموع بارش ۱۳ میلیمتر به ثبت رسید.

کرمانشاه دیلی:  علی‌محمد زورآوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: بارش شهر کرمانشاه هشت میلیمتر گزارش شده و بیشترین بارندگی مربوط به اسلام‌آباد غرب با 13 میلیمتر است.

سرپرست هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هوای امروز استان نیمه ابری است، گفت: امروز هوای استان در برخی نقاط مه‌آلود و به تدریج با کاهش مه پیش‌بینی می‌شود.

زورآوند از استقرار جریانات نسبتا پایدار در جو منطقه خبر داد و افزود: از امروز بعد از ظهر تا پایان هفته، افزایش دمای هوای روزانه و مه صبحگاهی مهمترین پدیده های جوی در سطح استان خواهد بود.

وی در مورد کمینه و بیشینه دمای استان کرمانشاه گفت: شهرستان قصرشیرین با دمای 16 درجه و شهرستان سنقر و کلیایی با دمای منفی پنج درجه گرمترین و سردترین مناطق استان در روز سه‌شنبه خواهند بود.

سرپرست هواشناسی استان کرمانشاه دمای شهر کرمانشاه را در سردترین و گرمترین ساعت منفی سه و 10 درجه پیش بینی کرد و اظهار کرد: هوای اکثر مناطق استان تا پایان هفته صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می‌شود.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 5:25 ق.ظ

دیدگاه