پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

اسلام آباد غرب همچنان بدون سینما

اسلام آباد غرب همچنان بدون سینما
  •  اسلام آباد غرب همچنان بدون سینما

 

 

 

اگر فیلم هایی با نیاز مردم به نمایش گذاشته شود بلاشک با استقبال مردم رو به رو خواهد شد با شکل گیری دولت تدبیر و امید، امید است که سینمای ایران دوباره شکوفا شود

 

 

 

اسلام آبادتایمز:  شهری که در حال پیشرفت است و در حالی که سطح فکری و فرهنگی عمومی مردم  بیش از پیش پیشرفت کرده و به دنبال آن مردم نسبت به تمام امور آگاه تر گشته اند ,  با مصاحبه با این مردم عزیز دریافتم که مردم بسیار علاقه مند به داشتن یک سینما با امکانات روز دنیا است.

شاید بعضی ها بگویند شهری به این کوچکی با این جمعیت سینما میخواهد چه کند؟ این طرز فکر کاملا اشتباه بوده و ضربه مهلکی به بدنه سینمای ایران وارد می کند .

اگر فیلم هایی با نیاز مردم به نمایش گذاشته شود بلاشک با استقبال مردم رو به رو خواهد شد با شکل گیری دولت تدبیر و امید، امید است که سینمای ایران دوباره شکوفا شود و با تدبیر فرماندار محترم کلنگ ساخت سینمایی در شان این مردم عزیز بر زمین زده شود و ظرف چند سال هم به بهره برداری برسد.

فرماندار محترم , مردم این شهرستان نیاز به امکانات تفریحی دارند پس از شما صمیمانه خواهشمندم که به این مورد رسیدگی و با مشورت با نماینده شهرستان بودجه لازم را از مجلس بگیرید که به فضل اللهی این کار امکان پذیر است.

گزارش از محمد مهدی مرادی 

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 09 تیر 1392 ساعت 6:52 ب.ظ

دیدگاه