یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

اظهارات معقول محسن چنانی در خصوص تبعیت از نظر اصلاح طلبان اسلام آباد

اظهارات معقول محسن چنانی در خصوص تبعیت از نظر اصلاح طلبان اسلام آباد

اظهارات معقول محسن چنانی در خصوص تبعیت از نظر اصلاح طلبان اسلام آباد

 نشست اصلاح طلبان اسلام آبادغرب جهت انسجام بخشی با حضور بزرگان اصلاحات استان

کرمانشاه دیلی:  پس از آنکه در چند روز گذشته بیان دیدگاه های شخصی آقای حمیدرضا صمدی جرقه اختلاف میان اصلاح طلبان استان زده شده بود اما خوشبختانه بزرگان و فعالان متعهد اصلاح طلب استان حالا یک به یک با موضع گیری های معقول و اصلاحی خویش در حال جمع کردن این تکروی تفرقه افکنانه هستند که اصلاح طلبان اسلام آباد از اقدام اصلاح طلبانه شخصیت های مدبری همچون آقایان حاج ابراهیم فتاحی ، حسن نوری ، مهدی فتاحیان ، محسن چنانی و … که با تدبیر خویش از وقوع تفرقه اندازی بزرگی جلوگیری به عمل آوردند ، کمال قدردانی را داریم.

در این چند روز مدیریت کرمانشاه دیلی ضمن رایزنی هایی با بزرگان و عزیزان دلسوز اصلاح طلب استان ضمن انتقال دیدگاه اصلاح طلبان اسلام آباد در خصوص اقدام آقای صمدی ، خوشبختانه متوجه شدیم که این دیدگاه صرفا محدود به آقای صمدی بوده است ضمن اینکه دیگر دوستان اصلاح طلب شهرستان و از جمله شورای هماهنگی اصلاح طلبان اسلام آباد اعتراض شدید خویش را در خصوص این اقدام اعلام نموده و مرتبا پیگیر قضایا بوده اند.

شدت اعتراض ها که انعکاس تنها گوشه ای از آنها در رسانه های شهرستان مشهود بود بیانگر ناراحتی شدید اسلام آبادیان از اقدام آقای صمدی بود.

در ادامه توجه مخاطبان عزیز را به بیان مواضع جناب آقای محسن چنانی در این مورد که کاملا معقول و در واقع در راستای تقویت اصلاح طلبان بوده است ، جلب می کنیم. ضمن اینکه به مخاطبان عزیز اطلاع می دهیم که در حال بررسی ریشه های موضعگیری عجیب آقای صمدی هستیم که انشاءالله در پستی جداگانه نتایج حاصله را تقدیم خواهیم نمود.

طی تماس تیتر نیوز کرمانشاه با جناب آقای چنانی رئیس دوره ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان ایشان بیان نمودند :

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان باید با خواست اکثریت مردم موضعگیری کند.
محسن چنانی عضو شورای مرکزی و سیاستگزاری حزب اراده ملت ایران و دبیر کرمانشاه گفت: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان برای همگرایی و همسویی در جهت پیشبرد تفکر اصلاح طلبی از احزاب، شخصیتهای حقیقی و حقوقی تشکیل شده و باید در راه خود مصمم و با اقتدار پیش رود.
چنانی گفت: از آنجا که دولت تدبیر و امید از حمایت اصلاح طلبان برخوردار بوده لذا در جهت تضعیف دولت نباید موضعگیری کند اما این موضوع نافی نقد منصفانه نخواهد بود.
چنانی گفت: از آنجا که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد لذا تمامی مواضع آن باید با در نظر گرفتن خواست اکثریت فعالان سیاسی در آن شهرستان باشد و در صورت راه اندازی این شورا (شورای هماهنگی جبهه اصلاحات) در آن شهرستان تصمیم گیری به خود آنان موکول گردد.
رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کرمانشاه گفت: با توجه به اتفاقات اخیر در خصوص موضعگیری شورا در اسلام آباد غرب و واکنش فعالان سیاسی این شهرستان مبنی بر عدم مداخله این شورا، بنده در جلسه فوق العاده روز شنبه به اعضاء پیشنهاد میدهم هرگونه موضع گیری را به خود فعالان سیاسی اسلام آباد غرب موکول کنیم  و از دستور کار شورا خارج شود و در صورتی که قرار شد موضعگیری شود این موضع منوط به حمایت از تصمیم فعالان سیاسی این شهرستان باشد.

نوشته شده توسط admin در جمعه, 14 آذر 1393 ساعت 7:48 ب.ظ

4 نظر

 1. اقای پرندین عزیز خدا وکیلی برای ما معلوم نشد شما خالدی هستی یا سیا سیاه /اصول گرا هستی یا اصلاح طلب/مسلمانی یا یهودی/؟

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام دوست عزیز،
  دوست عزیز اینها مشخص هستند و مواضع ما در سایت کاملا عیان هستند حالا اینکه حضرتعالی متوجه نشده اید برای بنده بسیار شگفت انگیز است. در دیدگاه شما نسبت به بنده دشمنی هویداست و گرنه همانگونه که عرض کردم مطلب مورداشاره شما بدون دقت هم از سایت قابل فهم است

 2. انشالله نماینده مواظبت کند. مثلی است معرف .مار در آستین پرورش دادن است ..حالا خود دانی؟

 3. خداوکیلی این مطلب رو نزنید تو سایت اصلاح طلبی که چنانی مدیرش باشه آب بردش ایشان ….. ……. تقریبا 15 ….. در …… ……. دارد

 4. دکتر علی جلیلیان با اشاره با اختلاف با فرماندار گفت: متاسفانه افراد فرصت طلبی هستند می خواهند این اختلاف را بعنوان بحث جناحی مطرح نمایند در صورتیکه اینچنین نیست بلکه بحث زیر سوال بودن مدیریت فرماندار مطرح است و بنده بعنوان نماینده مردم که حق نظارت دارم در فکر اصلاح اوضاع هستیم.وی افزود: برخی افراد هم که هیچ جایگاه قانونی ندارند در این قضیه دخالت می کنند و این افراد با مطرح کردن نظر شخصی در وبلاگها یا سایتهای بخصوص، خودشان را بعنوان قیم و دلسوز مردم می دانند و این ها با خودشیرینی قصد انحراف اذهان عمومی را دارند در صورتیکه اصلا” بحث جناحی نیست بلکه مشکل مدیریت فرماندار است.

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام.
  اصرار شما برای اینکه این مطلب را ما ببینیم احتمالا به این خاطر است که واکنشی را برانگیزید توقع شما چیست مشاور اعظم؟

  1. فرمایش نماینده کاملا متین میباشد …

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه