یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

افتتاح مرکز رادیولوژی دیجیتال بیمارستان اسلام آبادغرب

افتتاح مرکز رادیولوژی دیجیتال بیمارستان اسلام آبادغرب

افتتاح مرکز رادیولوژی دیجیتال بیمارستان اسلام آبادغرب

 دکتر بیگرضایی

کرمانشاه دیلی:  به گزارش اسلام آبادخبر،به مناسبت دهه فجر با حضور جمعی از مدیران شهرستان، مرکز رادیولوژی بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال  افتتاح و به بهره برداری رسید.  

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلام آباد غرب در گفتگو با اسلام آبادخبر عنوان کرد:  در راستای طرح تحول نظام سلامت اقدامات بسیار خوبی انجام شده است و  خدمات رسانی مطلوبی در این زمینه به مردم شریف شهرستان انجام می گیرد.    

وی بیان داشت: این دستگاه رادیولوژی دیجیتال از نوع پریموم با پرینتر سونی به مبلغ ۴۲۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی استان و درآمد شبکه بهداشت و درمان شهرستان خریداری شده است.  

وی اضافه نمود این دستگاه از هیئت امنای ارزی با دلار ۱۵۰۰ تومان خریداری شده و قیمت اصلی آن بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان می باشد.   

دکتر بیگرضایی با بیان اینکه در غرب استان فقط اسلام آبادغرب و کرمانشاه دارای این نوع دستگاه پیشرفته هستند، گفت: با راه اندازی و بهره برداری از این دستگاه با پرینتر رنگی کیفیت عکس های بیمارستان اسلام آبادغرب خیلی بالا رفته و قابلیت ذخیره سازی و بایگانی و ایمیل برای پزشکان و متخصصان سراسر در این دستگاه وجود دارد.  

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این دستگاه رادیولوژی دیجیتال می تواند از تمام اجزای بدن با کیفیت بالا عکسبرداری کند تشخیص را برای پزشکان خیلی راحت می نماید همچنین دارای اشعه بسیار کمتری نسبت به دستگاههای قبلی می باشد.

منبع:اسلام آبادخبر

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 15 بهمن 1393 ساعت 10:27 ق.ظ

1 نظر

  1. واقعا افرين به رئيس شبكه با اين همه اطلاعات جناب دكتر اشعه راديواوژي ديجيتال تقريبا دوبرابر انالوگ ارزش تشخيصي انالوگ بالاتر از ديجيتال است خود كشورهاي سازنده اين دستگاهها دارن با سي ار گرافي مي گيرن و حاضر نيستن پرسنل و مريضاي بيچاره اين قدر اشعه بخورن حالا ما داريم تبليغ مي كنم اشعه دستگاه كمه

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه