دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر

کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر
  • کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر

منبع: سایت ظهور 12     http://www.zohur12.ir/tag/%D8%B2%D9%86-%D9%84%D8%AE%D8%AA/#

وبلاگ یادداشت های یک عجم نوشت : یک گروه از کاتولیک های فرانسه راهپیمایی در حمایت از ارزش های خانواده به راه انداختند اما در مسیر حرکت این مسیحیان، چند زن لخت عضو  گروه‌ رادیکال فمینیستی فیمن مزاحمت ایجاد کردن، با شعار های تحریک آمیز و پوشیدن لباس زنان راهبه، خشم فرانسوی های متدین را برانگیختند. این اقدامات طرفداران ازدواج با همجنس، مخالفین همجسبازی را مجبور به حمله به دختران فاحشه فمینیست کرد و کاتولیک های فرانسه آن زنان هرزه را بشدت کتک زدند. از همه طرف مشت و لگد و سیلی  به سمت گروه فیمن زده میشد. (بعضی از مسیحیان تلاش کردن گروه فیمن راه نجات دهند).

کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر

گروه های انارشیست و کمونیست به کمک فمینیستها شتافتند و حتی زنان و کودکان مسیحی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

 در این میان ملی گرایان فرانسه هم که دل خوش ای از فیمن نداشتند با دیدن چنین وحشیگری، به میدان نبرد آمدند. جمعیت خشمگین به زنان فمینیست لخت حمله کرده و آنقدر زیاد بودن که پلیس هم نتوانست همجنسبازان و طرفدارانشان را نجات دهد و به ناچار همگی متواری شدند .

کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر
کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویرکتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویرکتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویرکتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویرکتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویرکتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر

مسلمانان فرانسوی هم واکنش مناسب نشان دادن:

گروه‌ رادیکال فمینیستی فیمن پرچم ” لااله الاالله محمد رسول الله ” را روبروی یک مسجد آتش زدند و سپس قصد داشتند با بدن لخت وارد مسجد شوند. بعضی از فمینیست های روبروی مسجد از کمونیستهای افراطی ایرانی بودند.

کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر

کتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویرکتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویرکتک کاری با زنان فمینیست لخت در فرانسه + تصاویر

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 10 تیر 1392 ساعت 2:25 ب.ظ

1 نظر

  1. ytyt

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه