جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

افشاگری ها علیه فردوسی پور / عادل یک پرسپولیسی است

افشاگری ها علیه فردوسی پور / عادل یک پرسپولیسی است
  • افشاگری ها علیه فردوسی پور / عادل یک پرسپولیسی است

فراز کمالوند: « شما قبول دارید که سال ها پیش با بنده همکار بودید. من و شما یادمان هست که آن زمان شما به شدت طرفدار پرسپولیس بودید.»…. مجتبی شریفی: «همين خود شما مگر براي بخشيده شدن علي كريمي براي بازي با سپاهان پا درمياني نكرديد.»…. مهدی رحمتی: «به هرحال ما همسايه آقاي كرش هستيم. ما از رفت و آمد‌هاي ايشان مطلع مي‌شويم و مثلا خبردار شديم كه خود شما همين چند روز قبل مهمان كرش بوديد.»

مجری برنامه نود که از آغاز برنامه اش تا به امروز بیش از 10 سال می گذرد، در هفته های اخیر مورد انتقاد برخی اهالی فوتبال قرار گرفته و افشاگری هایی که در برنامه زنده نود علیه شخص عادل فردوسی پور صورت گرفت، سبب شد تا بر شمار منتقدین وی افزوده شود.

دو هفته پیش بود که سنگربان تیم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با مجری برنامه نود دست به یک افشاگری جالب زد. هنگامی که سید مهدی رحمتی از علت کناره گیری اش از تیم ملی فوتبال سخن می گفت به نکته ای اشاره کرد که در یک لحظه فردوسی پور را شوک زده کرد.

  • پرده اول: افشاگری رحمتی

رحمتی که خود را همسایه کارلوس کی روش در ساختمان محل زندگی اش معرفی کرد خطاب به مجری برنامه نود گفت: «به هرحال ما همسايه آقاي كرش هستيم و آپارتمان‌هاي‌مان در يك مجتمع قرار دارد. ما از رفت و آمد‌هاي ايشان مطلع مي‌شويم و مثلا خبردار شديم كه خود شما همين چند روز قبل مهمان كرش بوديد.» رحمتي با دادن اين آمار قصد داشت به تحركاتي اشاره كند كه برخي از عناصر تيم ملي عليه او انجام مي‌دهند، اما خواسته يا ناخواسته دردسر بزرگي براي مجري نود درست كرد. این افشاگری از سوی مجری نود هیچ واکنشی در بر نداشت تا اینکه در برنامه هفته گذشته، فردوسی پور نیز پاسخ رحمتی را داد.
 

  • پرده دوم: پاسخگویی فردوسی پور

فردوسی پور در مواجهه با اين افشاگري ناگهاني رحمتي ترجيح داد واكنش خاصي نشان ندهد، اما جنجال‌هاي مربوط به اين مساله يك هفته تمام او را رها نكرد. روزنامه‌ها به موضوع پرداختند و امير قلعه‌نويي در مصاحبه‌هايش بارها به اين مساله اشاره كرد.  از همین رو فردوسی پور در برنامه هفته گذشته نود، هنگامی که امیر قلعه نویی روی خط زنده برنامه خطاب به فردوسی پور عنوان کرد که “خانه کی روش شام چه خوردی؟” برآشفته شد و در خصوص ماجرای حضورش در منزل کی روش اظهار داشت: «بنده هیچ گاه در منزل کی روش حضور نداشته ام و فقط برای حضور در برنامه نود یکبار به لابی محل اقامت ایشان رفتم و از وی دعوت کردم که در برنامه حضور یابد.  در خصوص جلسه با سرمربی تیم ملی هم هر گاه که نیاز باشد من با سرمربی تیم ملی جلسه می گذارم. در گذشته نیز به مربیان تیم های ملی کمک کرده ام و این به بعد هم اگر لازم باشد با ایشان و هر فرد دیگری که این مسئولیت را بر عهده داشته باشد جلسه خواهم گذاشت.»

  • پرده سوم: واکنش مربیان سابق تیم ملی به ادعای فردوسی پور

علی دايي و امیر قلعه‌نويي، ادعاي جنجالي فردوسی پور در مورد برگزاري جلسه با سرمربيان تيم ملي را رد کرده اند. در اين ميان افشين قطبي هم كه به قول خود فردوسی پور گذاشته و رفته و دسترسي به او ممكن نيست. اين وسط جاي طرح اين پرسش باقي مي‌ماند كه آيا مجری برنامه نود فقط به برگزاري جلسه با سرمربيان خارجي اعتقاد دارد؟
امیر قلعه نویی که همواره جزو منتقدین اصلی مجری برنامه نود به شمار می رود، اولین فردی بود که نسبت به اظهار نظر فردوسی پور واکنش نشان داد و در گفتگو با رسانه ها گفت: «نه، در دوران من هيچ وقت چنين اتفاقي رخ نداد. در طول مدتي كه بنده مسووليت تيم ملي را برعهده داشتم، آقاي فردوسي‌پور فقط يك بار وقتي مريض بودم براي عيادت از من به منزل‌مان آمد كه در آن گفت‌وگوي خاصي هم انجام نشد.»
بعد از قلعه نویی نیز صدای دیگر سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان درآمد. علی دایی در گفتگو با برخی رسانه ها ادعای مجری نود را رد کرد و گفت: «خير، هرگز با ايشان جلسه نداشتيم و هيچوقت چنين اتفاقي رخ نداد.»

  • پرده چهارم: افشاگری های نود علیه فردوسی پور

جنجالی که صحبت های مهدی رحمتی در برنامه نود به پا کرد، اولین افشاگری علیه مجری این برنامه نبوده و آخرین آن نیز نخواهد بود.  
پیش از این نیز یکبار زمانی که مجتبی شریفی، ریاست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را بر عهده داشت، علیه عادل فردوسی پور دست به افشاگری زده بود. شریفی در یکی از گفتگوهایش با مجری برنامه نود، هنگامی که به شدت از سوی فردوسی پور تحت فشار بود، برای تعدیل فضا دست به یک افشاگری زد و گفت: «همين خود شما مگر براي بخشيده شدن علي كريمي براي بازي با سپاهان پا درمياني نكرديد.» این افشاگری کافی بود تا بار دیگر امیر قلعه نویی که سرمربی وقت سپاهانی ها بود، لب به انتقاد از مجری برنامه نود بگشاید. سرانجام موج این انتقادات باعث شد تا مجری برنامه نود در برنامه هفته بعد خود خطاب به شریفی بگوید:« شما در مورد خيلي از احكام با من مشورت مي‌كنيد و من در اين مورد فكر كردم كه اين محروميت حق علي كريمي نيست.»
در یک افشاگری دیگر نیز فراز کمالوند، سرمربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، زمانی که برای حمایت از طرفداران تبریزی با عادل فردوسی پور گفتگو می کرد خطاب به وی گفت:« شما قبول دارید که سال ها پیش با بنده همکار بودید. من و شما یادمان هست که آن زمان شما به شدت طرفدار پرسپولیس بودید.» همین ادعا کافی بود تا پرسپولیسی بودن مجری برنامه نود مشخص شود. ادعایی که از سوی فراز کمالوند مطرح شد و هیچگاه از سوی فردوسی پور تکذیب نشد. 

نوشته شده توسط admin در شنبه, 14 بهمن 1391 ساعت 2:50 ب.ظ

4 نظر

  1. بسیار جالب بود

  2. خوب که چی؟

  3. خوب که چی؟چیو می خواید ثابت کنید؟

  4. باسلام..خدا روشكر كه بالاخره يه نفر ادم عاقل و فوتبال دان تو اين كشور پيدا شد…تا از شيطان صفتها وفتنه گرهايي كه در ورزش كشور و علي الخصوص فوتبال كشور رخنه كردن…و معروفترينشان (فردوسي پور) و امثال اين ……………از پشت كوه امده را كه مافياي ورزش وفوتبال را تشكيل داده اند…وبراي گمراه كردن مردم از حقيقت در برنامه هاي مزخرفشان فكرها رابه سمتي ديگر سوق ميدهند تاحقايق اشكار نشود…وشماگوشه اي از حقايق فوتبال ودستهاي پشت پرده ان را كه اين فردوسي پور هم يكي از عاملين اصلي فساد فوتبال و ورزش كشور ميباشد را پرده برداري كرديد…من خودم و چند نفر از رفقا كه از فوتبال دوستان قديمي هستند از همان روزهاي اول توليد اين برنامه فتنه انگيز (نود) و حتي تا به امروز … انتقادات خود راازطريق نامه وبعدها با اس ام اس با روابط عمومي تلويزيون مطرح كرده وميكنيم..اما چون يه عده ادمهاي ناصالح مانند خود اين مجريان بي شرف در سازمان نفوذ كرده اند..درنتيجه تا الان هيچگونه ترتيب اثري به اين انتقادات داده نشده…اما الان كه اين مطالب شمارا خواندم كمي اميدوار شدم به اينكه همه كه نفهم نيستند وادمهايي هستند مثل شما كه خوب و از بد واصل رو از بدل تشخيص ميدن…..اينگونه افراد باپاچه خواري و استفاده از ديگر راههاي غيرانساني سعي در حفظ جايگاه خود و دارودسته خود ميباشندالبته اگر بگذشته اينافراد وبخصوص:(فردوسي پور) وغيره سري بزنيم ميبينيم كه محروميت وبعضي عوامل باعث عقده اي شدن اين گونه افراد ميشود …ويكي از علتهايي كه باعث جذب اين مرديكه ……عقل و امثال او در تلويزيون شده: علاوه بر نسب بودن با برخي از سياستمداران كشور…حفظ بودن اسامي بازيكنان فوتبال جهان ميباشد…درحاليكه اين دليل به كارشناس شدن اين اشخاص نالايق از جمله فردوسي پور ودخالتشان در امور اداري فوتبال نميشود…مثلا اين فرد براي معروفيت وحفظ جايگاهش دست به هركاري ميزند مثال دعوت از اشخاص سياسي مانند:(سيدحسن خميني) اشخاص هنري مانند:(مرتضي احمدي..محسن تنابنده و… )وغيره….ويا هروقت فوتباليست يا مربي معروفي وارد فوتبالكشور و يا وارد كشور ميشود سعي ميكند اولين كسي باشد كه با انها مصاحبه كرده ويا دربرنامه انگليس صفتش دعوت بعمل اورد…البته فساد اين شخص وبرنامه فتنه انگيزش بقدري زياد استكه باندازه اين سالها بايد درموردش برنامه ساخت…البته ايندگان انشالله قضاوت خواهند كرد…و دراين ميان كسانيكه طرفداريش راميكنند مانند چند نظر كه قبل از بنده نظرشان را گفته اند… اكثرا نسل نوجوان ونسلهاي جديد ميباشند واز زمانيكه فوتبال را شناختند اين مرديكه وامثال ان را ديده وشناختند….وهمينها باعث طرفداري ويكي از عوامل بقاي او و يكي از عاملهاي ارسال بيشترين اس ام اس به برنامه نود توسط اينگونه افراد صورت ميگيرد…البته در پشت پرده علتهاي ديگر ي هم وجود دارد كه گفتنش وقت بيشتري را از شما ميگيرد….خلاصه دراينده نه چندان دور شاهد ديدن روشهاي جديد وگوناگوني از سياستهاي اين عروسك خيمه شب بازي(فردوسي پور) براي جلب توجه وبقايش و بقاي دارودسته اش در تلويزيون وفوتبال كشور خواهيم بود….شرمنده كه زياد حرف زدم… باميد ريشه كن شدن اينگونه افراد انگل و فتنه انگيز وعقده اي و حاميانشان…….انشالله

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه