چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

انتخاب طرح پژوهشی دکتر نادر نادری به عنوان طرح برتر کشوری

انتخاب طرح پژوهشی دکتر نادر نادری به عنوان طرح برتر کشوری

انتخاب طرح پژوهشی دکتر نادر نادری به عنوان طرح برتر کشوری

 دکتر نادر نادری

کرمانشاه دیلی: طرح پژوهشی دکتر نادر نادری استاد دانشگاه و مدیر گروه مدیریت و کارآفرینی دانشگاه رازی به عنوان طرح برتر کشوری شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

طرح پژوهشی وزین “بررسی وضعیت فرهنگ کارآفرینی در شهرستان کرمانشاه و ارایه الگویی برای توسعه آن” که در سال1395 به صورت میدانی در بین جمعیت 15 تا 65 سال انجام گردید به عنوان طرح برتر کشوری شناخته شد و از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت.
 دکتر نادری در روز سه‌شنبه مورخ 1396.12.8 در حاشیه آیین اختتامیه معرفی برترین های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پژوهشگاه فرهنگ،هنر و ارتباطات وزارت مذکور در مورد نتایج به دست آمده از اجرای این طرح اظهار نمود: وضعیت فرهنگ کارآفرینی در کرمانشاه از نظر مولفه های ارزشهای کارآفرینانه، طرز تلقی و رفتار کارآفرینانه در حد متوسط می باشد و سرمایه های انسانی و اجتماعی و عوامل محیطی به به عنوان پیش بینی کننده های قوی برای توسعه کارآفرینی شناخته شده اند. اما وضعیت کرمانشاه از نظر سرمایه های انسانی، اجتماعی و حمایتهای فرهنگی،  اجتماعی و ساختاری حامی رفتارهای کارآفرینانه متاسفانه در حد قابل قبولی نبوده اند. این در حالی است که مردم کرمانشاه از نظر ویژگی های شخصیتی دارای فرهنگ کارآفرینی نسبتا بالایی بوده اند اما نتایج بیانگر این واقعیت است که وضعیت موجود شهرستان نیازمند حمایت های جدی نهادی، محیطی و توسعه سرمایه انسانی و اجتماعی برای بروز و ظهور و ارتقاء فرهنگ و رفتار کارآفرینانه در بین مردم کرمانشاه است.
دکتر نادری همچنین بیان نمودند که بر اساس نتایج به دست آمده از این پروژه تحقیقاتی پیشنهادهای کاربردی ارزنده ای در قالب یک الگوی مشخص به منظور توسعه و تقویت فرهنگ کارآفرینی در کرمانشاه ارایه شده است.
در این آیین، لوح تقدیر و جوایز طرح پژوهشی مذکور توسط دکتر محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایشان اهداء گردید.
همکاران علمی دکتر نادری در انجام این طرح وزین آقای دکتر نعمت الله شیری، سرکار خانم دکتر مژگان خوش مرام و سرکار خانم شهناز فتاحی بوده اند.

کرمانشاه دیلی این موفقیت را به آقای دکتر نادری که از شخصیت های ارزشمند و محبوب دیارمان می باشد تبریک عرض نموده و صمیمانه برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون را دارد.

نوشته شده توسط admin در جمعه, 11 اسفند 1396 ساعت 9:17 ق.ظ

3 نظر

  1. دکتر لایقی برای خدمت،مردم منتظرن.

  2. سلام
    واقعا” از شنیدن این خبر مسرت بخش بسیار شادمان شدم،اما از ته قلبم بغض کردم که چنین دانشمند فرزانه ای

    چرا بایستی الان در حاشیه باشد؟چرا نبایستی جوانان ما،مردم مااز نعمت وجود این چنین افرادی بهرمند باشند؟حق چنین افراد نخبه ای است که مدیریت کلان وکلیدی استان را به عهده بگیرند وبس…..

  3. برادر ارجمند جناب دکتر نادری خبر خوشحال کننده طرح پژوهشی شما به عنوان طرح برتر از لسان یکی از همکاران تهرانیم شنیدم که گفت به این خبر دقت کن که همشهریت طرحش به عنوان پژوهش برتر شناخته شد.در آن لحضه خداوکیل به خود بالیدم انشالله که همیشه سربلند و سلامت باشید و به افتخرات شهرمان بیفزایید

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه