دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

انتصاب رییس جدید آموزش و پرورش منطقه حمیل+تصاویر

انتصاب رییس جدید آموزش و پرورش منطقه حمیل+تصاویر

انتصاب رییس جدید آموزش و پرورش منطقه حمیل+تصاویر

 انتصاب رییس جدید آموزش و پرورش منطقه حمیل+تصاویر

کرمانشاه دیلی:  طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، بهروز جلیلیان به سمت رییس اداره آموزش و پرورش منطقه حمیل منصوب شد.

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه، در آیینی بهروز جلیلیان از فرهنگیان خوشنام و با تجربه منطقه حمیل با حکم سلیمان محبی، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به عنوان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه حمیل معرفی و از خدمات حیدر احمدیان، رییس سابق اداره آموزش و پرورش منطقه که به افتخار بازنشستگی نیز نائل شد تقدیر و تشکر گردید.

گفتنی است این آیین صبح امروز با حضور محمدرضا بسامی، معاون سواد آموزی استان و جواد یاری، رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات برگزار شد.

یادآور می شویم بهروز جلیلیان سابقه معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش حمیل را در کارنامه کاری خویش دارد.

مدیریت کرمانشاه دیلی این انتصاب را به جناب آقای بهروز جلیلیان که از فرهنگیان اصلاح طلب ، بااخلاق و خوشنام آموزش و پرورش می باشد تبریک گفته و صمیمانه برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی را دارد.

جهت پیشگیری از دروغ پردازی برخی کوتوله های فرصت طلب که ید طولایی در این کار دارند و معمولا در چنین انتصاباتی خود را عامل موثر معرفی می کنند ، مخاطبان عزیز بدانند که این افراد هیچ نقشی در این انتصاب و همچنین انتصابات پیشین نداشته و ندارند.

http://kermanshah.medu.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=96e33418-7d21-45de-9698-e24d0f053297

http://kermanshah.medu.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=e24b86bf-8859-4222-b673-cd3a303cd838

http://kermanshah.medu.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=f34d73c4-36c8-4700-ae71-37f644f5d8b9

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 24 آذر 1393 ساعت 6:32 ب.ظ

21 نظر

 1. انتصاب شایسته وبحق آقای جلیلیان به ریاست آموزش وپرورش حمیل رابه مردم شهیدپرور آن منطقه ،فرهنگیان فرهیخته حمیل وحضرت ایشان صمیمانه تبریک گفته وبرای وی آرزوی موفقیت دارم.

 2. ایمه بابد له دست خیل جلیلیان باربکیمن . قبلا فلاحت پیشه بی سیه سیه الانیش ای بدبختی سه

 3. سلام خذمت برادر بزرگوارم اقای پرندین ،خبری از گهواره نیست؟

  پاسخ:

  سلام برشما بزرگوار؛ اطلاعی ندارم سعی می کنم خبر بگیرم

 4. اقا علی به داد آموزش و پرورش شهر کرند هم برسید
  البته فکر نکنم چون جلیلیان است

 5. باز هم تسلیم نماینده ….. شدند تبریک به اداره کل

 6. ج فقط جلیلیان

 7. کرند غرب

 8. جدا از نظر تحمیلی نماینده، انتصاب آقای جلیلیان بیشتر تحت تاثیر فشاررسانه ها صورت گرفت!

 9. ببخشیدآقایان که میگن اداره کل تسلیم نماینده شدبرعکس چون …… اصلا”باعلی جلیلیان روابط خوبی نداردودرسته ماکرمانشاه هستیم ولی اصلاح طلبان بنام رامی شناسیم تبریک به حاجی بهروز

 10. تشکرآقای پرندین

 11. گهواره 10 روز دیگه

 12. درود بر نماینده محبوب راست گو خدمت کار کار کشته حاج علی جلیلیان سر بلند ایل بزرگ زنگه

  1. زنگنه نه زنگه —–مجید دلبندم

 13. ترا به خدا اقای پرندین به داد اموزش و پرورش گواوور از توابع بخش گیلانغرب هم برسید

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام بر شما؛
  دوست عزیز ما چه کاره ایم که در مورد آموزش و پرورش گواور تصمیم گیری بکنیم؟ آقای محبی و دوستان ایشان در این رابطه تصمیم گیری می کنند.

  پیام این دوست عزیزمان این خاطره را برای ما یادآوری کرد که دوستی روایت می نمود که چگونه عده ای با قصد مزاح کامنت هایی را به یکی از سایت های خبری ارسال نموده و از مدیر آن سایت تقاضا می نمودند که مدیریان را عزل و نصب نماید و ظاهرا به علت آشنایی با روحیات مدیر آن سایت بعضا با لفظ دکتر وی را مورد خطاب قرار داده و سپس بنا به گفته این دوست واکنش مدیر محترم آن سایت به این کامنت ها ظاهرا اسباب انبساط خاطر این عده را فراهم می نمود و گویا این فرد به مرور در اثر توهم ناشی از این مزاح ها ، خود را فردی صاحب جایگاه قلمداد می نمود.

 14. ج فقط جـــــــــــــــــــــلیلیان!

  1. ج مثل ج……

 15. شما خودتان بااین مقالات خودتان رابالاکشیدیدوخوانندگان فکرمی کننداین مقالات چاپلوسگرانه برادرتان می نویسدولی خودشمابااین مقالات حرمت فرهنگی وآموزش وپرورش رازیرسوال بردیدمحبی ازمسیراصلاح طلبی خارج شده فقط دوستان قدیمی ودینوریهاراپست داده است بدبخت به ماکه درغرب استانیم.

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام بر شما.
  دوست عزیز این مقاله نیست فقط نقل یک خبر از پورتال آموزش و پرورش اداره کل می باشد. ضمنا به نظر شما دفاع از عملکرد آقای محبی را چاپلوسی لقب دادن حرمت فرهنگی وآموزش وپرورش رازیرسوال بردن نیست؟
  و بدانید هیچ مدیری نیست که عملکردش خالی از ایراد و اشکال باشد.

 16. جناب اقای پرندین اگر راست می گویی …. ………..

 17. تا این خبر پاک شه بعضی ها از استرس

 18. آقای پرندین شمابامحبی ارتباط دارین بهش بفرماییدنماینده تام اختیاربهروزهمتی که هم اکنون هم معاون تربیت بدنی اداره کل میباشدوجزءبورسیه غیرقانونی هم است رابرکنارنمایدوازاین بیشترآبروی اطلاح طلب واصلاح طلبی راکه دم میزندنبرد.

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام دوست عزیز؛

  بنده ادعا نکرده ام که با آقای محبی ارتباط دارم اما قبلا هم شنیده بودم که ایشان از نیروهای آقای بهروز همتی هستند به هر حال برای این موضوع باید تدبیری اندیشیده شود

 19. سلیمان محبی چراغ خاموش حرکت میکندقراراست محمدجعفرنجفی بجای خانم نجومی معاون ابتدایی منصوب میشودویکی ازمعاونین دینوری ایشان بجای نجفی منصوب میگردد.محبی آموزش وپرورش رامحدودبه سنقرودینوروفامیلهای خودتبدیل کرده واصلاح طلبان کرمانشاه بنظروی فقط اینهاهستندومتاسفانه ………………

 20. اداره کل شده لکستان

 21. باسلام تبریک می گم به اقای جلیلیان خیلی خوش حالم شدم واقعا.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه