یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

انتصاب یک زن به عنوان رئیس اداره بهزیستی اسلام آباد غرب

انتصاب یک زن به عنوان رئیس اداره بهزیستی اسلام آباد غرب

انتصاب یک زن به عنوان رئیس اداره بهزیستی اسلام آباد غرب

کرمانشاه دیلی: یک دهه قبل ، زمانی که در دوران اصلاحات خانم اعظم ناصری پور پس از پیروزی در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی بر کرسی نمایندگی شهرستان اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی تکیه زد ، خیلی ها این انتصاب را سرآغاز حضور فعال بانوان در مناصب مهم و طراز اول شهرستان اسلام آباد غرب می دانستند ؛ لیکن بیش از ده سال طول کشید تا باز هم یک بانوی اسلام آباد غربی بتواند به طراز مدیریتی بالا همچون ریاست یک اداره برسد و این بار این اتفاق مبارک در دولتی “تدبیر” نام و “امید” شعار رخ می دهد .

دولت تدبیر و امید علی الخصوص با انتصاب بانوان به مناصبی چون بخشداری  و … در شهرستانهای استان کرمانشاه به خوبی الزام دولت را بر استفاده از بانوان توانمند در تمامی حوزه های اجرائی نشان می دهد . 

اما این بار نوبت شهرستان اسلام آباد غرب و اداره بهزیستی است ، جایی که مقصد بعدی تغییر و تحول خواهد بود.

شنیده ها حاکی از این است که به زودی سرکار خانم فرشته اکبری به عنوان رئیس اداره بهزیستی اسلام آباد غرب منصوب خواهند گردید .

خانم فرشته اکبری کارشناس روانشناسی و مسئول واحد حمایتی اداره بهزیستی اسلام آباد غرب است.

کرمانشاه دیلی این انتصاب قریب الوقوع را به  سرکار خانم اکبری تبریک گفته و برای او آرزوی توفیق در خدمتگزاری تحت لوای پرچم تدبیر و امید را دارد.

سروش نوید

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, 18 شهریور 1393 ساعت 4:57 ق.ظ

9 نظر

 1. انشاءالله که مبارک است …

 2. تا باشه از این جابجایی ها .خدا را شکر که یک مهره ناکار آمد از این پست کنار رفت…………………. …………………..الحمدالله

 3. ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺘﺼﺎﺏ ﺭﺍﺑﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﺍﮐﺒﺮﯼ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﻣﯽ‌ﮔﻮﯾﯿﻢ.ﺍﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﺩﺭﺩﻭﺭﻩ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺷﺎﻫﺪﺧﺪﻣﺎﺕ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺪﺩﺟﻮﯾﺎﻥ ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ ﺑﺎﺷﯿﻢ.ﻭﻣﺸﮑﻞ ﻣﺴﮑﻦ ﻣﻬﺮﻣﺪﺩﺟﻮﯾﺎﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﺣﻞ ﺷﺪﻩ ﻭﺷﺎﻫﺪﺗﺒﻌﯿﺾ ﺩﺭﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩﺩﺭﺍﺩﺍﺭﻩ ﻧﺒﺎﺷﯿﻢ.ﭼﻮﻥ ﻭﺍﻗﻌﺎﺣﻖ ﮐﺸﯽ ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺭﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻭﺣﺎﺿﺮﻡ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺼﺪﺍﻗﯽ ﻫﻢ ﺛﺎﺑﺖ کنم

 4. سلام به نظر من با وجود نیروی خوب وبرتوان وکارامدی واشنا به علم مدیریت وچهره ای سرشناس همچون حسین صفری که در حال حاضر معاونت اداره بهزیستی اسلام اباد را بر عهد ه دارد شایستگی بیشتری نسبت به دیگران برای مدیریت اداره بهزیستی اسلام اباد غرب دارد

  1. به نظرم اصلاً هم اینطور نیست …

   آقای صفری عملکرد مثبتی در دوران معاونت خودشان هم نداشتند ، چه برسد به ریاست …

 5. واقعا خیلی نظر خوبی دادید به نظر من هم حسین صفری لیاقتش رو دارد

  1. شنیدید که کسی با خودش پینگ پنگ بازی کند ؟ در یک طرف میز “فورهند” می زند و به سرعت به طرف دیگر رفته و “بک هند” پاسخ می دهد !
   حکایت “ناشناس” عزیز است . یکجا نظر می دهد و در جای دیگر خودش آن را به گرمی می ستاید …!

 6. در اسلام اباد انتصابات تا بوده بر اساس قومیت و طایفه ای صورت گرفته و این مورد هم مثل بقیه س.لابد پدرش یا خانواده ش سرشناس هستند و حسابی ..!!

 7. واقعا فکر کنم نظر اکثریت آقای صفری رئیس میشد خیلی بهتر بود چون کار بلده نه مثل بعضیا که با پارتی بازی رئیس شدن

 8. سرکار خانم فرشته اکبری انتصاب شما رابه سمت ریاست اداره بهزیستی اسلام آبادغرب که برازنده لیاقت وشایستگی شما می باشد تبریک عرض می نماییم امید است با همکاری وهمدلی باکارکنان فعال وپرتلاش بهزیستی بیشتر درخدمت محرومان ومدد جویان عزیز باشید

  1. هر کسی بیاد همینه خانم اکبری .صفری .امر و بکر هر کی بیاد هیچ کاری نمیکنه مختص اداره بهزیستی هم نیست هر جای ادارات ایران همینه 

 9. آقای صفری هم زیادبه فکرحل مشکل مددجویان نیست،من که تابه حال کارمثمر ثمری از ایشان ندیدم…

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه