دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

انتقاد دکتر حشمت الله فلاحت پیشه از کاندیداتوری سیدحسن خمینی

انتقاد دکتر حشمت الله فلاحت پیشه از کاندیداتوری سیدحسن خمینی

انتقاد دکتر حشمت الله فلاحت پیشه از کاندیداتوری سیدحسن خمینی

 فلاحت پیشه

کرمانشاه دیلی:  دکتر حشمت الله فلاحت پیشه فعال سیاسی اصولگرا و کارشناس مسائل سیاسی در بخشی از اظهارات خویش در گفتگو با فرارو گفت:

«من معتقدم نگاه منصفانه این است که بیت مرحوم امام مصداق کلیت و وحدت در ایران است و کاش ایشان در شرایطی وحدت بخش در انتخابات حضور پیدا کنند نه اینکه جریانی بخواهد وزنه سیاسی خود را با حضور ایشان تقویت کند.» 

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: «هیچگاه حضور مرحوم سید احمد خمینی در عرصه سیاسی کشور مبتنی بر جناحی خاص نبود؛ بلکه حضور ایشان همواره وحدت بخش بود. لذا من معتقدم اعلام حضور سیدحسن خمینی به عنوان لیدری که وحدت بخشی ایجاد کند مورد اقبال همه جریان ها قرار نگرفته است و جریانی خاص سعی می کند با حضور ایشان وزنه خود را تقویت کند که این امر با شان و جایگاه بیت امام همخوان نیست و ایشان باید ملاحظه این موضوع را بکنند.»

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 26 آذر 1394 ساعت 8:40 ب.ظ

51 نظر

 1. نادری و فلاحت پیشه چشان شده!!!!!

 2. آخرش ندانستیم آقای فلاحت اصلاح طلبه یا اصول گرا . البته حنای ایشان دیگه رنگی نداره . نه اصول گراها فریب حرفهای ایشان رو میخورن و نه اصلاح طلب ها

  1. همین طور اقای نادری

  2. اگه شما به پاسخ این نکته پی بردی به بقیه ملت اسلام آباد و دالاهو خبر بده!!!! حرف شما واقعا” حقه ! جناب فلاحت پیشه هر سمت که خوب باد بیاد بقول کردی خودمان شن میکنند !!!! علیرغم سواد و مدرک بالائی که دارند فکر میکنم هنوز مفهوم اعتقاد و پایبندی به تفکر سیاسی و جناح و حزب را خوب درک نکرده اند!!!!!!!!!!!

 3. بیانیه آخر نادری و صحبت های فلاحت در باب یادگار امام(ره) که تقریبا تمام علمای حوزه و بسیاری از اصولگرایان هم از آمدن یادگار امام عزیز خوشحال شدند را مقایسه کنید با حرفهای اخیر دکتر احمدیان در روزنامه صدای آزادی…  بعد متوجه میشوید که اصول گراست کی حزب باد .دکتر احمدیان یک اصولگرایی واقعی است که از چارچوب فکر خود هیچگاه برای قدرت عدول نکرده است.مردم باید علیه این “دوزیست ها” بپاخیزند

  1. اشتباها دکتر احمدیان اصول گرا نوشته شده

 4. نادر و فلاحت برای محبوب شدن در پیشگاه برادران نظارت در حمله به اصلاح طلبان با هم کورس گذاشتند.رقابت برای کسب دل اصولگرایان میان این دو جدی است.این در حا لیست که وقتی به اصلاح طلبان میرسند میگن این حرفها مصلحت است و ما اصلاح طلبیم.این اوج نفاق است

 5. آقای فلاحت پیشه به نظرم قات زده آق نیا تو عرصه انتخابات ضایع میشی

 6. با سلام ببخشید کی از شما نظر خواست  شما نمی توانید ودرجایگاهی نیستیدکه مورد بیت امام (ره) نظر بدهید لطفا اظهار نظر نفرمایید

 7. آقای حشمت اله فلاحت پیشه مواضع خود را در رابطه با نوه حضرت امام (ره) اعلام نمود. و آفرین بر ایشان که همیشه یک موضع داشته است نه آقای نادر نادری که هر روز تغییر حزب می دهد.

 8. طفلکی نمیدونست باید از شما اجازه می گرفت ب بزرگی خودتون ببخشید

 9. دکتر طفلکی نمیدونست باید از شما اجازه می گرفت ب بزرگی خودتون ببخشید

 10. اقای فلاحت پیشه حزب بادن

 11. اگر پشت پرده آمدن سید حسن موردی نباشدآن را باید به فال نیک گرفت اما متاسفانه گروههای هستند آگاهانه ایشان را به سمت وسوی سوق می دهند که عاقبت خوشایندی ندارد

 12. توصیه تاریخی دکترفلاحت پیشه کارشناس ارشد بین الملل ومشاورتیم هسته ای به بیت امام خمینی(ره)نشان از بزرگی وآینده نگری این فرزند لایق اسلام آباد دارد.ایشان سه ماه پیش در شبکه سراسری خبر و یک تحلیل داشتند که 24آذر ایران پرونده اش در بحث هسته ای بسته می باشد.

  1. دروددددد فرآوان لایک

 13. قلب اسلام آبادغرب و مردمانش برای آمدن فرزند غیورش می تپد.به امید پیروزی افتخارغرب کشور دکتر فلاحت پیشه

 14. امروز آقای تیمور بستی برای جلسه آمده بود روستای چغاکبود اما مردم این روستا جواب رد به ایشان دادند.

 15. عشق امید اندیشه “””دکترفلاحت لایقی همیشه
  دکتر فلاحت””””حمایت حمایت
  دکترفلاحت “””حمایت حمایت

  1. براستی روی این شعار ها هیچ فکر کرده ای .بعد از هشت سال ازگار ونا امید شدن مردم ازتوباز دم از امید برای مردم میزنی یا امید به اینک خود دوباره به نوایی برسی؟؟؟؟

 16. بستی هم باز کمی خوبه “””خدا به داد نورالدین خان زارعی برسه که 150عدد رای میاره…محترمانه. پخخخخخ

 17. سلام خدمت سردار غرب چرا حقیافتو قبول نداریم روچشم دیدن دکتر فلاحت را نداریم ندیم که در موقع حساس هسته ای دکتر بعنوان مشاور تیم هسته ای چه کارایی کرد حیف حیف 

 18. فلاحت غیر از کلی بافی  و بیان عبارات بی سروته چیزی برای گفتن نداره.ایشان نیروی کد دار صدا و سیمای میلی است که اول بهش میگن چی بگو.چرا اينهمه متخصص برجسته تو کشور داریم را دعوت نمی کنند.
  فلاحت عبارات خنده داری داره مثل “روانی به من زنگ زد جواب رد بهش دادم” ؛” ظریف گفته فلاحت استاد من است”؛”من مشاور تیم هسته ای هستم”؛”و…..متاسفانه نهادی هم نداریم که این حرفها را کنترل کنه.یک مناظره واقعی میان او و دکتر احمدیان پیش را رو آب میریزه و بافته اش را رشته میکنه.البته اگر انشاا…. زمینه اش فراهم شد

 19. در این دوره خواهیم دید که آقای دکتر زارعی هم درون ایلی و هم در سطح منطقه چطور با فلاحت پیشه تقابل خواهد کرد این یکی از موضوعات مهم انتخابات اسلام آباد هست که اتفاق خواهد افتاد .باید دیدکه آقای فلاحت چگونه این مشکل را حل خواهد کرد . آیا با جنگ ودعوا ؟ آقای فلاحت امسال مجبوره در دو جبهه یکی درون ایلی و یکی منطقه تقابل کنه که هیچکدام به نفع ایشان نیست .آیا این را چطور حل خواهد کرد ؟ از مشکلات این دوره آقای فلاحت پیشه اظطراب و نگرانی و دست پاچگی شدید ایشان هست که شرایط را برایش سخت تر خواهد کرد . تمام کاندیداهای انتخابات برعلیه او عمل خواهند کرد . آیا این را چگونه حل خواهد کرد ؟ این دوره هم آقای فلاحت پل ترقی کسی دیگر در انتخابات خواهد شد وهر چه ایشان تلاش کند به نفع کسی دیگر تمام خواهد شد . آیا این را چطور حل خواهد کرد ؟ . آقای فلاحت از یک سو بیشتر یاران وهمراهان خود را از دست داده و از طرفی دولت و سیستم انتخابات با او همراه نیست آیا چکار خواهد کرد ؟ ایشان دور گذشته باتوجه به اینکه تمام سیستم اداری و دولت و انتخابات در کنار او بودن کاری از پیش نبرد واین بار این امتیازها را ندارد آیا چکار خواهد کرد ؟ ایشان دور قبل از طرفند سیاسیاه و خالدی استفاده کرد ولی این بار این موضوع اتفاق نخواهد افتاد آیا این را چکار خواهد کرد ؟ در تلویزیون صحبت کردن و تحلیل مسائل سیاسی برای مردم نان آب نمیشود وهیچ دردی از مشکلات و محرومیت منطقه راحل نخواهد کرد و اتفاقا یکی از موضوعاتی که مردم از ایشان ناراحتن همین که بیشتر وقت ایشان در خدمت رفع محرومیت مردم منطقه نبوده و فقط بدنبال میزگرد و سفر خارجی بود وهمین باعث بی توجهی ایشان به درد و مشکلات مردم بود . اگر ایشان آدم توانمندی بود چرا در این چهار سال که نماینده نبود هیچ شغلی چه در دولت و یا در مجلس به عنوان مشاور و یا دستیار که معمولیه به وی ندادن وایشان این مدت در تهران فقط به کار روزنامه مشغول بوده . اینها نشان میده که فقط ایشان به درد کار تحلیل کردن میخوره نه مجلس .

  1. دوست عزيز،فلاحت پيشه قرار نيست نان وآب سفره هاي ما بشود وسفره هارا رنگين كند با ديده انصاف به وضعيت منطقه نظري بينداز ،ايران ،افغانستان ،پاكستان، عراق،سوريه ، يمن و…به شدت تحت تاثير جنگ وتحريم وجنگ نيابتي است وكشور ما نيز تحت تاثيرات جو موجود است وشما به دنبال محكوم كردن فلاحت پيشه ودامن زدن به اختلافات هستيد. بزار من جواب شمارابدهم كه اگر راي نياورد چكار خواهد كرد؟ مگر دوره قبل با بي تدبيري فرصت طلبان راي نياورد چكار كرد؟نهايت جليلياني ديگر روانه مجلس خواهيم كرددوست عزيز بخداي عزيز وبلند مرتبه بنده شاهد بودم بعد از پيروزي آقاي جليليان بسياري از مخالفان فلاحت پيشه به اشتباه خود اقرار نمودند (بغير از افرادي كه در اين واديه به مناصبي رسيدند.) ونكته آخر اينكه كسي كه بعنوان نماينده اسلام آباد در مجلس حضور خواهد يافت برايند شعور وآگاهي ودانايي من وتو(ما) خواهد بود واز روي انتخابمان در مورد شهرمان قضاوت خواهد شد.

 20. اقای فلاحت پیشه کشور ما درسطح جهانی از نظر وحدت ملی حرفی برای گفتن داره چرا حسن اقا دراین شرایط نیایید

 21. به نظر من جناب فلاحت پیشه بازهم بازی های سیاسی وفریب مردم رو شروع کرده
  به هر طرف که باد میاد میرقصه
  برادر عزیز مردم دیگه فریب نمیخورن
  مردم تورو خدا چشماتون رو باز کنید

 22. متاسفم برای کسانی که چشم بصیرت ندارن شما دقت کنید بینید مواضع دکتر فلاحت پیشه عینا مواضع خود سید حسن خمینی نوه حضرت امام هست ایشان خودشون به صراحت اعلام کرده که مستقل امده و وابسته به هیچ حزب و جناحی نیست ودرستش هم همین است کسی که از خانواده امام هست دیدگاهش فراتر از اینه که وابسته به حزب و جریان خاصی باشد زیرا این انقلاب حاصل خون شهدای عزیزی است که جانشان را فدای این نظام و انقلاب کردن که نباید فدای آمال حزب و جریان خاصی شود

 23. آقای پرندین سلام
  انتشار گزینشی خبر و گرفتن عبارت های منفی و برجسته سازی آنها فقط برای تخریب یک شخص صورت می گیرد. رسالت شما به عنوان یکی از مهمترین سایت های خبری استان تخریب دکتر فلاحت پیشه نیست. مطلب شما از سایت فرارو گرفته شده در حالی که شما به تمامی مطلب توجهی نکرده اید و سعی دارید دکتر را در مقابل بیت امام ره قرار دهید.

  این بخش از سخنان دکتر فلاحت پیشه را دقیقا مطالعه کن بعد تیتر بزن.«فلاحت پیشه در پاسخ به این سوال که چرا برخی جریان های سیاسی نسبت به حضور سیدحسن خمینی در انتخابات خبرگان واکنش منفی نشان دادند؟، گفت: «حضور سیدحسن خمینی در انتخابات خبرگان اولین حضور انتخاباتی یکی از اعضای خانواده رهبر اول انقلاب است و طبیعتا با استقبال انتخاباتی هم مواجه می شود.»

  وی ادامه داد: «اگر جریانی در پیوند با شخص ایشان قرار بگیرد و یا سرلیست آنها شود امکان رای آوری دارد و لذا مخالفین حضور ایشان از این بابت نگران هستند.» ( نقل قول مستقیم از سایت فرارو)

  کجای این مطلب انتقاده آقای پرندین؟

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  عرض سلام و احترام به محضر شما مخاطب گرانمایه دارم که با رعایت اخلاق و ادب انتقاد خویش را طرح نموده اید و از این حیث شما را شایسته تمجید می دانم.

  اما دوست عزیز شما در سطر اول کامنتتان تلویحا اذعان داشته اید که عبارت های آقای فلاحت پیشه به تعبیر جنابتان “منفی” بوده است و و در ثانی گفته اید که با این عبارات منفی تخریب می کنید ، فراموش نکنید که این به تعبیر شما “عبارت های منفی” را آقای فلاحت پیشه بیان داشته اند و اگر تخریبی صورت گرفته باشد از جانب گوینده سخن ( آقای فلاحت پیشه) می باشد وگرنه ما کوچکترین دخل و تصرفی در فرمایشان ایشان صورت نداده ایم و دقیقا نقل به عین کلمات نموده ایم.

  عین مواضع و عبارات را نقل نموده ایم و کلمه ای بیش یا کم بر آن نیافزوده ایم آن هم به نقل از یک سایت کشوری. و آن را مطابق مشی اصلاح طلبانه سایت منتشر نموده ایم به نظر شما به خاطر نقل این خبر از سایت کشوری فرارو سزاوار مواخذه هستیم؟ اگر مواضع موجود در این اظهارات مورد تایید جنابعالی نیست قطعا انتقادتان باید متوجه آقای فلاحت پیشه بنمایید و انصاف نیست که ما را به خاطر انعکاس دیدگاه های آقای فلاحت پیشه ، تخریبگر ایشان بخوانید.

  به هر حال باید بپذیرید که اینها بخشی از مواضع آقای فلاحت پیشه بوده است و بدون تغییر و تحریف در کرمانشاه دیلی منعکس شده است.
  و در پایان به عرض می رساند که نظر بنده انتقاد آقای فلاحت پیشه کاملا واضحه حالا ممکن نظر شما به گونه ای دیگر باشد.

 24. مطالب این سایت همش گزینشی وازروی غرض ورزی هست.دست شما برای همه رو شده

 25. جناب پرندین برا شما متاسفم جدای از رسالت اطلاع رسانی دقیق شما یک فرد فر هنگی هستی شما با وارونه نمودن مطالب جهت تخریب دکتر فلاحت پیشه در واقع هم حرفه ی اطلاع رسانی و هم منزلت معلمی خود را زیر سئوال برده ای تا کی میخوای دست از این شیطنت بازیهات بر نداری تا کی میخوای وجدان خود را زیر پا بذاری و بخاطر دنیای دیگران دین خود را بفروشی بعنوان یک دوست ویک همکار به شما توصیه میکنم دست از این اعمال زشت بردار

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام بر شما
  هرگز در زندگی دین خود را به دنیای احدی نفروخته ام و نخواهم فروخت. من عقیده ام را بیان می کنم.
  آیا بهتر نبود که در حمایت از آقای فلاحت پیشه ، انصاف و دین خویش را زیر پا نمی گذاشتید و به جای تهمت و توهین نمودن و کلی گویی ، مصادیق “وارونه نمودن مطالب” از جانب ما را عنوان می نمودید؟
  خدا را قاضی این قضاوت خویش قرار بدهید آیا انعکاس نقل قول آقای فلاحت پیشه در این سایت ، تخریب محسوب می شود؟ در حالیکه عین عبارات ایشان را نقل کرده ایم ؟
  تاکید می کنیم عینا جملات ایشان نقل شده و اینگونه نیست که ما تحلیل و دیدگاه خویش را در خصوص ایشان نوشته باشیم. هر چند که این حق بنده و هر شهروند دیگری است که می توانیم آقای فلاحت پیشه و یا هر کاندیدا و هر مسول دیگری را از زاویه عقاید خویش نقد کنیم و اطرافیان دکتر فلاحت پیشه نباید درصدد سلب این حق و ایجاد خفقان در جامعه برآیند. بی شک از درون خفقان و نقدناپذیری فساد و رانتخواری و هزار مفسده دیگر بیرون می آید شما برای حضور مفید در انتخابات که امری دمکراتیک و در واقع مظهر دموکراسی می باشد باید روحیه و منشی دموکراتیک در خود ایجاد کنید. معتقدم که یکی از بزرگترین عواملی که در دوران نمایندگی آقای فلاحت پیشه به ایشان آسیب جبران ناپذیر وارد نمود همین رویکرد بود که اطرافیان و هواداران ایشان با بت سازی از او و قرار دادنش در هاله ای از تعریف و تمجید و بستن فضای نقد در جامعه اجازه ندادند تا مردم و دلسوزین انتقادات خویش را بر این چهره مستعد سیاسی عرضه نمایند و این انتقادات همچون آتشی در زیر خاکستر در اسفند سال 1390 زبانه بکشد و آنگاه که دیر شده بود او را متوجه انتقادات عمیق مردم از وی و اطرافیانش نماید.

  من منتقد آقای فلاحت پیشه هستم اما برای ایشان احترام قائل هستم.
  لطفا دفاع از آقای فلاحت پیشه را با توهین و تهمت و تخریب منتقدانش رقم مزنید که از این کار هیچ عاید ایشان نخواهد شد و خود موجب دافعه بیشتر خواهد گردید.
  دوست عزیز و همشهری محترم به خاطر آقای فلاحت پیشه هم که شده لطفا حداقل در دفاع از وی این ادبیاتتان را بکار نگیرید.
  بنگرید که چگونه در دو سطر این همه توهین وتهمت گنجانده اید؟ یک پنجم آن را از استدلال و منطق بهره می گرفتید آنگاه برای ایشان مفید واقع میشد.

  1. باسلام 
   به نظر من دلیل این همه دشمنی آشکار آقای علی پرندین و حمیدرضا صیدمحمدی و تیمور بستی و نادر نادری و دیگران حمایت روزافزون مردم اسلام اباد و دالاهو بویژه ایل خالدی و مردم اهل حق از دکتر فلاحت پیشه است. 

 26. سلام : به نظرمن جلیلیان و فلاحت پیشه کنار بکشند بهتراست که پولی که دارند هزینه کنند

 27. سلام : اقای جلیلیان و دکتر فلاحت پیشه خدا وکیلی بعداز انتخابات چند بار آمدی تو روستاها برای سرکشی که ببینید مشکل روستایان چه هست فقط زمان شروع اتخابات روستاها عزیز شماها می شوند آقای جلیلیان شما فقط تو هرسم همه چیز اوکی کردی کدام بارامدی روستای چقاجنگاه از مردم سوال کنید آیا مشکلی داریندیا نه به چه خوبی رای به شماه دو نفر بدهند

  1. سلام می خواستم بگم تو حوزه انتخابه اسلام اباد ودالاهو روستایی نیست که جلیلیان سه بار یا بیشتر نیامده باشد. خودم دیدم که امد روستای چغاجنگه و طرح هادی را افتتاح کرد

 28. اقای فلاحت پیشه خواهشا شما اول موضع جناحی خود را مشخص کن که اصولگرا هستی یا اصلاح طلب ودر ثانی شما در هشت سال نمایندگی چه تحول ودستاورد اقتصادی وصنعتی برای شهر مظللوممان داشتی شما در مجلس بجای انکه عضو کمسیون بودجه وکشاورزی واقتصادی بشی عضو کمسیون امنیت ملی شدی ما سیاستمدار حوزه قفقاز نمی خواهیم ما کسی میخواهم اگاه به مسائل زیر ساخت وکشاورزی واقتصاد باشد تا بتواند تحولی در این شهر به وجود اورد ضمنا خواهشا نگو من راه اهن به اسلام اباد اوردم چون این پروزه یک پروزه ملی است وجهت انتقال وترانزیت ئانساتی وکالا از ایران به عراق می باشد

 29. البته معتقدم این اظهار نظر پیش از آنکه خاستگاه اصولگرایی آقای فلاحت پیشه را توضیح دهد تاکتیکی است موقتی برای دفع خطر احتمالی رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان است . اما سوال اصولی تر از آقای دکتر فلاحت پیشه این است که میانداری خانواده محترم خمینی و بیت جماران به عنوان مرجعی بزرگ برای افکار عمومی در چه شرایطی صادق است . آیا چنین توقعی از حسن خمینی و نزدیکان وی مستلزم این قاعده نیست که این گونه بیاندیشیم : 
  دو بال اصلی فکری – اعتقادی – سیاسی موجود در حاکمیت 37 ساله پس از انقلاب اکنون در شرایطی نسبتا متوازن از نظر میزان قدرت حاکمیتی ( رسانه – امکانات مالی – نزدیکی به مراکز تصمیم سازی و …) هستند.
  با یک حساب سرانگشتی و با اندکی آگاهی از مسائل سیاسی روز کشور می توان به این نتیجه رسید که توازنی در میان نیست و کفه ترازو به شدت به سمت راست سنگینی میکند . اکنون با احتساب این نکات و همچنین با درک بنیادین این مسئله که اولا اصلاح طلبان همان نیروهای چپ سنتی حاکم بر دهه اول انقلاب هستند و دوما طرد سیستماتیک آنان در سپهر سیاست امروز  ایران توسط نیروهای اصولگرای حاکم کنونی نمیتوان از کسی (حسن خمینی) که تبارش به دهه اول انقلاب باز میگردد و اقبال از او به دلیل نزدیکی خونی و فکری با بنیان گذار جمهوری اسلامی است( که خود ایشان هم در مدیریت کشور به چپ های اسلامی ( اصلاح طلبان کنونی) اعتقاد بیشتری داشتند ) انتظار داشت که سانتیمانتالیستی به با قضیه برخورد کند و بازی را به جناح مقابل واگذار کند 

 30. هیچوقت فکر می کردی یک روز جنابعالی راجع به نوه امام خمینی نظر بدی و توصیه کنی که در انتخابات شرکت نکنه!!؟
  در دیزی بازه….شما چرا؟

 31. خدا ب داد مردم برسه از دست مرد دروغ و فریب مرد عوام فریب

 32. دکتر فلاحت پیشه بخاطر خدا از این بیشتر بین مردم اختلاف ننداز ،،، شما که تکلیفت معلومه هشت سال تمام در اوج فروش نفت بشکه ای 150 دلار برا شهرت هیچ نکردی الان با این کسری بودجه شدید میخواهی چه گلی به سر مردم بزنی،، شما که فرزند عامل و لاریجان هستی خوب شما که این همه در سطح عالی کشور میشناسنت برا لیست تهران اسمت رو مینوشتن ،، مگه همین شما نبودین بزرگان ایل خالدی رو در اون سخنرانی کذایی اسمبولی صدا زدید مگه ،، الان با چه رویی اومدی طلب رای از مردم میکنی

  1. دکتر فلاحت پیشه “برای خوبمان” وقتی رهبر روحانی رفسنجانی قالیباف قبولد دارند دیگه چکار این خراب شده دارید.برو اونجا کاره ای بشو وقتی دستد به اونا بند شد اونوقت شاید تونستی برای برادرات اینجا کاری بکنید. کم دیگه یکبار تعریف اصلاح طلبا بکن یکبار تعریف اصول گرا ها. خودت باشو و خودت باش

 33. مطالب شما ازروی غرض ورزی وگزینشی است چرا کل متن مصاحبه رانگذاشتی.

 34. در جواب جناب پرندین باید عرض کنم غرض ورزی شما منوط به یک مورد و دو مورد نمیشود بارها این عمل شما در سایت خودت وسایتهای مختلف به کرار دیده شده نمونه اش همین تیتری است که زده ای و آنرا انتقاد نامیده ای این کجاش انتقاده شما مینوشتی نظر دکتر فلاحت پیشه بهتر بود یا نوشتی انتقاد بهتره البته به زعم شما چون نیت تخریب داری گزینه دوم بهتره بقول معروف بفرما و بنشین و بتمرگ هر سه یک معنا را میرساند اما ادب فرد چقدر باشد که از کدام گزینه استفاده کند

 35. باسلام
  بزرگی وکرامت آقای دکتر فلاحت پیشه بر هیچ کس پوشیده نیست و سایر کاندیداها هم به خوبی بر این امر واقف هستند اینرا همه میتوانند از حرفها نظرات آنها بفهمند که هیچ برنامه و تز مشخصی برای ارایه به مردم ندارند وفقط در صدد تخریب دکتر فلاحت پیشه هستند.من حتی یکبار نشنیده ام که ایشان حرفی درمورد دیگر کاندیداها و درجهت تخریب انها به زبان بیاورد ،چون احتیاجی به این کارندارد ودر ذات او نیست.

  1. من به این دلیل از آقای فلاحت پیشه دلخورم که متاسفانه فخرفروشی میکند ضمنا تحلیل هایی که داشتید باید قاپ بگیری چون همه عکس از آب در آمدند

 36. آقای ارسلان . سلام . دوست خوب ومحترم یا جنابعالی هیچ آشنایی از رفتار آقای فلاحت پیشه نداری و یا اینکه از سر دلسوزی برای وی حرف میزنی . ایشان چند روز گذشته در جلسه ای گفتن که تمام کاندیداهای این دوره توان وشایستگی لازم را ندارن وهمین امر باعث شد تا بنده در این عرصه حضور پیدا کنم . ایشان فرمودن که تمام کاندیداهای این دوره فقط برای تخریب بنده آمده اند . ………شما فقط خوب به تفکر این آقا توجه کنید . …. هنوز تنور انتخابات داغ نشده بعد میبینی که ایشان چطور علنی همه را تخریب میکنه . این مدت یکی از کارهایش فقط تخریب آقای دکتر زارعی و آقای دکتر بستی و جناب آقای صابری از هم ایلی های خود بوده و هر جا که میرسید میگفت اینها همه بعدا کنار میرن اینها همه برای من تبلیغ میکنن وبعد نفع بنده کنار میرن . همه شاهد هستن که آقای فلاحت پیشه خودش در دور اول انتخابات در سخنرانی کنار مسجد جامع اصلا بلد نبود صحبت کنه . ایشان حاضره به هر دری بزنه و به هر قیمتی رای بیاره . ایشان از شایعه درست کردن و تخریب دیگران استاده . البته این مردانگی نیست . دور قبل انتخابات در روز آخر اطلاعیه ای برای آقای آزادی از منطقه حسن آباد درست کردن که ایشان به نفع فلاحت پیشه کنار رفته . تا این بنده خدا خواست از خودش دفاع کنه و این بیانیه را تکذیب کنه کار از کار گذشته بود . ظلم های انتخاباتی آقای فلاحت پیشه بر کسی پوشیده نیست . ایشان لازمه دست از سر اسلام آباد برداره چون وجود ایشان فقط باعث تنش وسردر گمی مردم در انتخابات خواهد شد و نتیجه انتخاب مردم از سر لج بازی یکی مثل آقای جلیلیان خواهد بود . البته هر چند در جاهایی رفتار و عملکرد وی از فلاحت پیشه بهتر بوده . مردم چطور باید به ایشان بقبولانند که آقای محترم دست از سر مردم بردار . بهترین خدمت ایشان به مردم اینه که در انتخابات این حوزه شرکت نکنه . این خود بهترین خدمت هست چون عملکرد و رفتار ایشان باعث تنش ودر نهایت انتخاب بدی خواهد شد واین خود ظلم بزرگی در حق مردم این شهر خواهد بود .

  1. سلام آقا یا خانم محترمی که زبان گویای مردم اسلام اباد شده ای بنده خیلی خوب وبهتر از شما دکتر فلاحت پیشه را میشناسم والبته ایشان هم احتیاجی به دلسوزی بنده ندارد شماکه از منتقدین ایشان هستی معلومه که تو جلساتش هم نبودی و این حرفهایی که میزنی همه از دشمنانش شنیدی اما من که در چندین جلسه اش بوده ام حتی یکبار نشنیده ام که کسی را تخریب بکند چون همانطور که گفتم این از شاخصه های کاندیداهای ضعیف ،بیسواد وبی پشتوانه مردمی است .این آقایان محترمی هم که از ایل سیاسیا کاندیدشده اند و ادعای روشن فکری دارند بهتر است که خیلی محترمانه وعاقلانه کنار کشیده تا باعث تفرقه بین مردم نشوندوهزینه وقت خودرا الکی صرف نکنند چون همه میدانند که ردای مجلس به تنشان خیلی گشاد است تا انشاا.. دکتر فلاحت پیشه با اقتدار کامل وبا سربلندی هرچه تمام تر مجددا برای شهرمان افتخاربیافریند وسلام.

 37. منتظر کاندیدای جدید و اصلاح طلب بزرگ اسلام اباد باشید که فلاحت و بقیه را کنار خواهد زد

  1. وه شو خخخخخ

 38. دعا کنید فلاحت پیشه ردصلاحیت نشود تادرعرصه انتخابات حتی دررقابت باضعیفترین فرد صدای شکستن استخوانهایش شنیده شود ردصلاحیت اورا زنده نگه میدارد

 39. ………………………. مثل 4 سال پیش بازم زمین میخوری

 40. سخنان دکتر فلاحت پیشه همیشه بجا و با تفکرات عمیق همراه است ؛صلاحدید ایشون این بوده و کاملا صحیح میفرمایند 

 41. به امید خداو پشتیبانی مردم فهیم و باشعور اینبارم دکتر فلاحت پیشه با اقتدار نماینده خواهد بود تا جایگاه شاگرد اولیشدر مجلس را احیا کند همانا مشت نمونه خروار است و حضور ایشان در مجلس نماد ملت شریف اسلام اباد و الاهو است که همه بهش افتخار میکنن

 42. سلام مردم عزیز        اقای مصطفایی     معلم قدیمی و بزرگوارزمین شناسی من  شنیدم کاندید شدید موفق باشی شما هم بخونید …
  ای مردم عزیز شما را به خدا از الفاظ نا مناسب در مقابل هم دیگه استفاده نکنید ما قوم اصیلی هستیم با لات و لوتای تازه از بازداشتگاه بیرون امده فرق داریم درک داریم عقل داریم مسخره کردن همدیگه دور از نزاکته منم بیکارم سر سفره بابام میشنم اما خدا وکیلی بیاید بزرگ شیم با کورری خوندن برای همدیگه کار درست نمیشه ما قبلا تو فقر سیاسی بودیم جنگ چیزی برامون نذاشت همه پدرای ما تو چنگ بودن همه مادرای ما تو جنگ دلاشون سوخت شاید یه عده مثل من از حقوقیمثل بچه های تحت پوشش بنیاد شهید برخوردار نباشن اما منم سوختم دارم میگم باید کسی رو انتخاب کرد که با عقل و درایت و تجربه است کسی که بلده حرف بزنه وقتی ریس مجلس میگه وقت تمامه بگه همیشه برای مردم غرب ثانیه ها زود سپری شد در عین حال مردم رو در کنار هم متحد و امیدوار نگه داره به فکر فرهنگ سازی باشه در کنار رشد اقتصادی و جذب سرمایه به منطقه.. کسی که تو دم و دستگاه دولت هم برای خودش جا باز کرده نه کسی که متن سخنرانیشو یکی دیگه براش نوشته و حتی بلد نیست از روش بخونه ما جوانان بیکار زیاد داریم که وواقعا سرمایه هایی هستن که دارن خاک میخورن فقط پای صندوق رای و امدن راه پیمایی و مسولیین به شهرمون اونارو رو میکنن جوانایی که خیلیاشون رفتن کارگری تو شهر های بزرگ اینجوری به منطقه ما سرمایه واریز نمیشه کسیم بخواد کارگاهی راه بندازه باید کلی رشوه بده که تا بیاد مجوز بگیره پولش برای گرفتن مجوز رفته یا یکی دیگه با روابط ایل و طایفه ای یا مجوز رو گرفته برای کار  خودش یا برای وام خودش 
  وضع ادارات ما خرابن فساد رو برملا کنید تا توبه بشه برای باقی اونایکه با پارتی و سفارش پشت میز چرت میزنن تا فیش حقوقیشون بیاد اونجا هم ناراضین در صورتیکه ادمای لایقی هستن که از جون مایه میذارن بیکارن مثل من که موقع طرح سر لجبازی ریس مرکز دالاهو با کارکنان مرکز با موندن من مخالفت کرد من همه جا ناخواسته خوش لیاقتیم رو نشون دادم اما بی لیاقتی از دولته که یه مشت مفت خور رو رو کار اورده..بیاید کسی رو انتخاب کنیم که مدیرا رو بشناسه ازشون کار بخواد نه فرمی که یه مشت امار دروغ و بی سند عینی رو همراه داره کسی که رفته اون بالا با چندرغاز دهن همه رو گل میگیره و خودش میلیونی میبره اونم نامحسوس
   از نماینده ها جذب سرمایه بخواهید کارخونه بخواهید به شرط اینکه سپاه و ارتش و بسیج عین بختک خودشون رو نندازن روش و باز مردم بدبخت سرشون بیکلاه بمونه کار باشه دزدی و بزهکاری نیست الاف سر کوچه نیست گدا نیست همه سیرن اونوقت مزه زندگی رو با هم میچشیم زندگی مثل یه رود باید خروشان باشه و الا  عین مرداب میمونه و میگنده ما کار میخوایم اونجوری میشه که دیگه فرصتی برای گلایه و غیبت و دعوا و توقع زیادی و رشوه دادن و گرفتن و سر کوچه الف نشستن و دزدی کردن و پول حرام خوردن و زندان و حبس کشیدن رو نداریم باید هر روز بریم با روی گشاده به کارمون برسیم تا شهر رو برای بچه هامون ابادتر کنیم ممنون که حوصله به خرج دادید و خوندید..

 43. برادرهای گرامی و عزیز کمی واقع بین باشید
    ما به  یک لیدر دانا و اگاه نیاز داریم کسی که کار بلده اقای فلاحت پیشه اگر کارشان را بلد نبودن مشاور تیم هسته ای نمیشدن حالا هم که جای خوبی تو دولت پیدا کرده که محاسنشون صد چندان میشه ما بیکار زیاد داریم اگه  اشتغالزایی بشه برای شهرمون از هر خونواده یکنفر بیشتر شاغل بشن البته بجز پدر ها منظورم فرزندانه مطمینا خود ما میتونیم درامدمون رو صرف  تولید در منزل کنیم اونم توسط سایر اعضای بیکار خانواده مثل کارگاه های زود بازده البته با پشتیبانی دولت بخصوص در زمینه بازار یابی..بعد نتیجه رونق رو با هم تجربه کرده و میبینیم

   با حرف فرزند ایران کاملا موافقم حرفش انصافا از ته دل و از روی عقل و درایته هر کی هستی زنده باشی…
  برادری و برابری و اشتغال وحدت ملت کرد با سایر ایرانیان  رو به تصویر میکشه..

 44. سلام بابا کم بحث جنجالی بکنید شما هم اینجا رو تبدیل کردید به بازار تبلیغات و تخریبات ادب و نزاکت نماینده ها خورد تو سرشون ما فقط باید به کسی بیندیشیم که ما رو مطرح کنه با فرزند ایران موافقم ما باید دنبال کسی باشیم برامون جذب سرمایه و کار کنه حالا میخواد مشاور ظریف باشه میخواد فروشنده کیک و نوشابه در ترمینال باشه مهم معذل جوانای ولگرد و معتاد ماست که کاره.. عوض کار کردن یا قرص بالا میندازن که هر مغازه ای تو بازار توزیع کنندست یا با تریاک ویولن مینوازن یا پایپ بدست تو کوچه های شهر هر جا عشقشون کشید میشینن در خونه مردم باشه یا نونوایی میکشن کار تولیدی بخواید از کاندید هاتون ،  نگو این پسر عمه مه.. بگو پسر عمه چطور میخوای پول کارخونه و پتروشیمی ای که قولشو میدی جور کنی اسپانسرات کیان اگه اسپانسراشو اورد گفتن ماییم بعد برو زیر بار دین مردم براش تبلیغات کن…

 45. مصاحبه فلاحت پیشه کاملا وارونه نوشته شده است وایشان چنین مطلبی نگفته است.

 46. این سایت برای چیه میخواین مردم رو تفتیش عقاید کنید ؟میخواین به جون  هم بندازید میخواید رسوای عالم کنید میخواید چی کار؟مردم ما بلد نیستن به هم دیگه احترام بذارن میخواین به دنیا بقوبولونید مردم اسلام اباد دو رو هستن دروغ گو هستن بی ادبن الافن هی با کورری خوندن و جار و جنجال کارشون پیش میره منطق ندارن فقط بلدن قمه بکشن مردم ما رشد نمیکنن همین ها که دارن دروغ دهن کاندیداها میذارن یا ناسزا میگن شدن شهر اشوب به قدر کافی مردم ما بهانه بیخود برای افتادن به جون هم رو دارن بدترشون نکنید  ما سه نفر عقایدمون رو نوشتیم سه تا دوست در کنار هم از سه فرقه مختلف ما فرزندان ایرانیم و فرزند ایران میمانیم و حاضر نیستیم گوشه ای از این مملکت عزیز و ازاد بخاطر چند تا کاندید انتخاباتی دشمنی پیش بیاد بیاید کنار هم بمونیم ما سه نفر هر کدوم عقایدی داریم گاهی کاملا در تضاد   اما باز کنار همیم خب شما هم کنار هم بمونید و به دنبال پیشرفت شهر باشید نه ایل و طایفتون ما همه ملت غیور کردیم کرد بمانیم..کرد یعنی غیرت شرافت برادری حقیقت دوستی در کنار و شانه به شانه هم…

 47. اگر متن اصلی مصاحبه وتمام انرا بخوانید واقعیت چیز دیگری است و ایشان مطالب بجا و درستی را گفته اند

 48. ضمن ادعای احترام به تمامی کاندیداهای محترم وهمه عزیزیان نظر دهنده شماها که بدون در نظر گرفتن خدا شروع به سمباشی علیه کاندیداها می نمایید فردا با ید در محضر عدل الهی جوابگو باشید بنده بیطرفانه اعلام می نمایم این بار اسلام آباد بدور از قبیله گرایی وتعصبات بی جا شخصی را به مجلس روانه کنید که قوانیین مجلس را بلد باشد وآنرا درک وتحلیل نماید تا اسلام آباد برا ی بار دیگر قر بانی محافل شبانه وزد وبند های ناجوانمردانه نشود وبا نام نماینده اسلام آباد لرزه بر اندام وزیران بیفتدو چه افتخاری بالاتر از این که دکتر فلاحت پیشه لیاقت وشجاعت به مجلس رفتن دارد که این بر هیچ انسان با وجدان و آزاده ای پوشیده نیست .

 49. رای خودتونو خراب نکنید،برنده این دوره کسی نیست جز دکتر فلاحت پیشه افتخار غرب کشور.ازتون خواهش میکنم بحث قبیله گرایی و این مزخرفاتو کنار بگذارید مرد شایسته انتخاب کنید ،کدام نماینده بود که در حضور رءیس جمهور از کارخانه زمان رضا شاه حرف بزند از منظقه آزاد دفاع کند.به والله افتخار داره مجلس برای طرح هاش فقط از چن نماینده خاص نظر میخواد دکتر فلاحت پیشه جز همون نمایندهه بود.منطقه آزاد یه رقابت بود بین چند شهر که فقط پیگیری های دکتر فلاحت پیشه باعث شد که طرح برای اسلام آباد تصویب بشه

 50. واقعا جالبه 
  نوه امام بشینه تو خونه تا آقایون دلواپس مملکت داری کنن

 51. بنظر من آقای فلاحت پیشه خیلی هم درست میگه و  بیت امام نباید در یک حزب باشند. یادگارهای امام بر گردن همه ملت ایران حق دارند و نباید با چسباندن خود به یک حزب دیگر ملت را که طرف دار حزب مقابل هستند را از خود دور کنند. کجای حرف فلاحت پیشه غلط هست که گفته یادگارهای امام در دل تمام ملت جا دارند و نباید با وارد شدن در یک حزب بقیه ملت را از خود دور کنند. یکی مثل من که خوشم از اصلاح طلب ها نمیاد آیا از این به بعد نیز باید یادگار امام هم از دلم بیرون کنم و کاندید بشه بخاطر نفرتی که از اصلاح طلب ها دارم به ایشان هم رای ندهم؟؟؟؟؟؟؟؟

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه