جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

باز توليد حركت انتخاباتي مردم اسلام‌آباد و دالاهو در خرداد 1392

باز توليد حركت انتخاباتي مردم اسلام‌آباد و دالاهو در خرداد 1392

  • باز توليد حركت انتخاباتي مردم اسلام‌آباد و دالاهو در خرداد 1392

باز توليد حركت انتخاباتي مردم اسلام‌آباد و دالاهو در خرداد 1392

انتخابات در نظام مقدس جمهوري اسلامي ميراث خونبار ملتي دين‌باور و ولايتمدار است كه در راه اعتقاد خويش، جوانان پاك فطرت خود را آگاهانه به ميدان‌هاي جهاد و شهادت روانه ساخته و در اين مسير نوراني همه هستي خود را نثار راه مقدس شهدا نمودند.

اينك در آستانه انتخاباتي ديگر(انتخابات رياست جمهوري و شوراها) معدود افرادي سربرآورده‌اند تا بار ديگر در راه تحقق شعار سال 92 مقام معظم رهبري يعني سال حماسه سياسي – حماسه اقتصادي تفرقه ملي و منطقه‌اي ايجاد كنند و آراء مردم را مصادره شخصي و منوط به پاداش سياسي خود نمايند. غافل از اينكه اين مردم سه دهه است با روحيه انقلابي و هوشمندي سياسي خود راه پر صلابت امام، رهبري و شهدا را خوب پيموده‌اند و تمام اميدهاي استكبار را نقش بر آب نموده‌اند.

گامهاي فاتحان ديروز دفاع  مقدس، فردا فتح ديگري را در تاريخ خونبار اين ملت ثبت مي نمايند و سياسيون وامانده را دچار بهت و حيرت خواهد كرد. با نزديك شدن به انتخابات 92 افرادی انتخابات را قائم به خود می پندارند این در حالیست که در نظامهای دمکراتیک شخص محوری ترجمانی از دیکتاتوریست و امروز قشر جوان و ميانسال جامعه ما در يك فضاي مجازي زندگي مي كنند و با روش‌هاي كدخداگري سياسي نمي توان مردم را اقناع فكري و سياسي نمود افراد بدانند اين مردم آگاه نياز به قيم ندارند. قيم اين مردم پيمان‌نامة شهدا، راه روشن رهبري و بصيرت حسيني آنهاست. اين افراد بدانند كه:

انتخابات صحنه بازسازي سياسي افراد نيست، انتخابات صحنه نوسازي نظام و ارزشهاي انقلابي است- انتخابات صحنه تسويه حساب شكست خوردگان از مردم و نظام نيست، انتخابات صحنه تسويه حساب مردم با استكبار جهاني و عوامل فريب خورده داخلي آنهاست – انتخابات صحنه همراهي مردم با نظام اسلامي است، نه صحنه همراهي نظام با فرد يا افراد.

اينك در آستانه انتخابات 92، باز افرادي طرفدار و دلسوز اتحاد مردمي شده‌اند – اما در خفا بر سر سفره تفرقه و نفاق مي نشینند و حركت آگاهانه و شعور مدارانه مردم را در انتخابات مجلس نهم زير سوال مي‌برند – مردم را فريب خورده و منافق معرفي مي‌كنند- غافل از اينكه خود آنها در ادوار گذشته از بركت رأي همين مردم به اعتبار اجتماعي دست يافتند- همان كج‌انديشان به زعم شما، كساني بودند كه شما را به نام و نان رساندند لذا مختصر اعتباري هم كه همه ما داريم، ناشي از رأي مردم است- با رد صلاحيت كانديداي ايل خالدي، اتاق فكر آنها به تكاپو افتاد تا باقيمانده كانديداهاي همان ايل را به قربانگاه مقاصد سياسي ببرند و در اثر تجزيه رأي ايل خالدي فرد مورد نظر آنها پيروز شود كه با هوشياري مردم اين توطئه سريعاً در نطفه خفه گرديد و خواب آنها به كلي پريشان شد.

امروز هم آگاه باشند كه هرگونه قصور و كوتاهي در رفع مشكلات مردم، مستقيماً در كارنامة اعمال و رفتار گذشته آنها ثبت مي‌گردد. چرا كه اگر عملكرد درست و عدالت‌گونه‌اي در زماني كه قدرت در اختيارشان بود از خود نشان می دادند امروزه دچار سونامي انتخاباتي نمي‌شدند. امروز افرادي دم از دلسوزي و اتحاد ايلي مي‌زنند كه ساليان متمادي رأي آنها را نردبان ترقي و ثروت‌اندوزي خود ساختند نمك مردم را مي‌خوردند و نمكدان نظام را مي‌شكستند. كساني كه امروز بحث كلهربازي براه انداخته‌اند و شرافت و غيرت اين ايل بزرگ را ابزار دست قرار داده‌اند. مگر در دوره‌هاي مختلف انتخابات فرزندان ساير ايلات كلهر در اسلام‌آباد كانديدا نشدند، افرادي چون اسدي، كياني، حاتمي، صيدمحمدي، نريماني و ناصري‌پور چرا در آن زمان مورد حمايت شما قرار نگرفتند گناه آنها اين بود كه آزادانديش و اصولگرا بودند و اهل زد و بند سياسي اقتصادي نبودند. مردم خوب به ياد دارند شما در دوره دوم، سوم، چهارم و پنجم مجلس در حوزه انتخابيه اسلام‌آباد طوایف  رقيب خود را به تحقير و تمسخر گرفتيد. چه شد كه در انتخابات دوره هفتم و هشتم در يك چرخش 180 درجه اي دوستدار یک طایفه خاص شديده اید. نقطه جوش و دلسوزي بيش از حد شما با مردم شريف و نجيب و با غيرت آن طایفه در چه چيزي نهفته است؟ پس زنده باد سفسطه كه چه راحت انسان را از تنگناي رفتاري و تناقض كلامي بيرون مي‌كشاند.

در هر دوره از انتخابات اسلام‌آباد براي موج‌سواري بر رأي مردم و پيشبرد مقاصد سياسي خود– هميشه يك دشمن فرضي را براي مردم مي‌تراشيد تا با فضاسازي و ترساندن مردم رأي آنها را به نام خود مصادره كنيد– در انتخابات دور اول مجلس دشمن فرضي آقاي خاموشي بود – در دور دوم و سوم انتخابات دشمن فرضي آقاي نعمت‌ا… اسدي بود در دور چهارم دشمن فرضي آقاي نريماني بود. در دور پنجم دشمن فرضي آقاي دامغاني بود، در دوره ششم دشمن فرضي آقاي علي ا كرم كياني بود.- در دور هفتم و هشتم دشمن فرضي آقاي ماشاءا… حاتمي بود و در دوره نهم دشمن فرضي آقاي صيدمحمدي بود. آيا نبايد در فريب‌كاري و بيماري سياسي شما شك كرد. خداوند به همگي ما شفاي عاجل عنايت فرمايد.

آگاه باشيد كه دوران امر و نهي براي مردم اسلام‌آباد به پايان رسيده است اين ادبيات، ادبياتي پوسيده و رنگ باخته است. قوم ستيزي و بي حرمتي به رأي مردم نمي‌تواند كارت اعتباري كسي باشد.

در ادوار گذشته اين اتحاد ايلي مايه خير و بركت شخصي و خانوادگي بود. اما چه شده كه امروز اين اتحاد نفاق است و مردم نااهل و نامحرم شده‌اند. جواب روشن است، زيرا اتحادي كه دستها را از قدرت و ثروت كوتاه كند، سياست بازان را به حاشيه براند و مردم را به متن بكشاند، خوشايند بازيگران سياسي نخواهد بود. “باش تا روزگارت به سرآيد”.

در انتخابات مجلس نهم هيچ فرد يا گروهي در هيچ محفلي شما را به كمك و همفكري فرا نخواند و هيچ احدي كارت دعوت براي وابستگان شما نفرستاد تا در ستاد کسی فعالیت کنند اما حركت‌هاي زيرپوستي اقوام درجه يك شما شائبه حمايت از كانديداي خاصي را در ذهن مردم تقويت نمود – مردم كشاورز و عشاير منطقه دركي از شارلاتان بازي ندارند بلكه شارلاتان بازي صفت بارز سياسيون بي تقواست و مردم نان حق و حقيقت مي‌خورند نه نان نامردي و نفاق.

عليرغم ميل شما و همفکرانت نتايج انتخابات دوره نهم مجلس براي مردم اسلام‌آباد بسيار شيرين و مسرت‌بخش بود و احدي از ايل خالدي از عملكرد انتخاباتي خود پشيمان نيستند و تا ابد به آن مي‌بالند زيرا انتخابات در كمال اقتدار و افتخار  و بدون پشتوانه نامشروع مالي برگزار و در اين پيروزي فقط ياري خداوند راهگشاي كار انتخاباتي آنها بود.

پايگاه رأي كانديداي رد صلاحيت شده آنچنان بالا بود كه اگر مورد بغض و دسيسه سازي منطقه‌اي و ناجوانمردانه قرار نمي‌گرفت و در صحنه انتخابات حضور مي‌داشت مطمئن باشيد كه ركورد 9 دوره انتخابات مجلس در منطقه را مي‌شكست و سرجمع آراي وي به شهادت اجتماعات مردمي دارای بالاترین آراء بود.

اشاره فرموديد كه با جعل اطلاعيه از مظلوميت ما سوء استفاده شده است، كسي كه در پشت ميله‌هاي زندان اوين است كدام انسان عاقل توقع كمك از يك زنداني را دارد مضافاً اين كه انسان مظلوم چگونه به ناحق گرفتار زندان مي‌شود آيا خداي ناخواسته دستگاه قضايي ما مظلوم ستيز است.

اشاره به رأي نامشروع كرده‌ايد، آيا سیزده هزار رأي پاك و سالم مردم در انتخابات مجلس ششم نامشروع بود اگر رأي مردم نامشروع بود، پس جنابعالي هم دو دوره وكيل نامشروع مردم بوده‌ايد. فرموده‌ايد كه پرونده جعليات و خيانت‌ها در دادگاه مفتوح است به استحضار مي‌رساند اگر دچار فراموشي نشده‌ايد لطفا رأي کلاسه پرونده 1/80/2159 به شماره 3395 مورخه 15/8/81  دادگاه اسلام‌آباد غرب را مشاهده كنيد تا رسوبات ذهني شما مانع قضاوت‌هاي صادقانه نشود.

تصميم مردم اسلام‌آباد در انتخابات مجلس نهم در راستاي صيانت از حقوق سياسي خود بود، بانيان حركت انتخاباتي، مردان و زنان پاكدامن و انقلابي بودند كه ساليان متمادي افراد گمنام را به قدرت سياسي رساندند و دست‌آخر هم خود قرباني ماجرا شدند. اينك همان جماعت پاكدامن به بيداري انتخاباتي رسيده‌اند و مصمم هستند هر دوره باز هم اتحادي مستحكم تر از گذشته بر پا كنند اتحادي كه به شعار واقعي رهبري(حماسه سياسي – حماسه اقتصادي) ختم شود و به راه شهيدان لبيك نهايي و عاشورايي گويند بدخواهان بدانند باز هم در انتخابات يكپارچه و همسو شركت خواهند كرد. شركتي فراگير و انقلابي كه در برگيرنده همه طيف‌هاي سياسي- قبيله‌اي از مردم پاك و نجيب اسلام‌آباد و دالاهو خواهد بود، و يأس و ناميدي ديگري براي آمريكا و دشمنان داخلی به دنبال خواهد داشت چه حماسه‌اي بالاتر از حضور عاشورايي شما مردم در انتخابات خرداد ماه 92 و طرد افراد معلوم‌الحال كه در صدد نفاق طايفه‌اي هستند. اين بار هم شعور و ايمان انقلابي مردم اسلام‌آباد در دايرة جغرافياي تمام اقوام منطقه، راههاي نامردمي را خواهد بست و تمام اقوام – ايلات و قبايل پشت سر رهبر خود، راه پرفروغ شهدا را نوراني تر و تمام ناخالصي‌ها درون نظام را شستشو خواهند كرد. انشاءا… حركت كوبنده و آگاهانه مردم در خرداد 92 راه انقلاب، راه شهدا و آرمانهاي رهبري را در تاريخ اين سرزمين نهادينه و ابدي خواهد كرد.

والعاقبه للمتقين

دكتر حميدرضا صيدمحمدي

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 02 اردیبهشت 1392 ساعت 6:30 ب.ظ

1 نظر

  1. با سلام.لطفا اگر شماره دکتر نادر نادری را دارین برایم بفرستید.ممنون

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه