جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

با حضور علی جلیلیان و آیت الله آزرمی؛ مراسم معارفه حشمت الله رضایی به عنوان معاون فرماندار دالاهو برگزار شد

با حضور علی جلیلیان و آیت الله آزرمی؛ مراسم معارفه حشمت الله رضایی به عنوان معاون فرماندار دالاهو برگزار شد

با حضور علی جلیلیان و آیت الله آزرمی؛ مراسم معارفه حشمت الله رضایی به عنوان معاون فرماندار دالاهو برگزار شد

 

 کرمانشاه دیلی: جلسه شورای اداری شهرستان دالاهو با حضور  آزرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه ،  علی جلیلیان نماینده شهرستان دالاهو در مجلس شورای اسلامی و مسئولان ادارات دالاهو در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .  

لطف الله شهبازی فرماندار دالاهو در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم و تبریک میلاد امام حسین و روز پاسدار به بیان نکاتی در مورد  وضعیت شهرستان دالاهو در عرصه های مختلف  پرداخت.

علی جلیلیان نماینده شهرستان های اسلام آباد غرب و دالاهو نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانبه در سخنانی  به خدمت رسانی و مردم داری مسئولان تاکید کرد و افزود : مسئولین ادارات در این دوره و جایگاهی که قرار دارند باید بیشترین خدمت را به مردم و ساکنان شهرستان دالاهو انجام دهند .

آزرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه نیز پس از تبریک اعیاد شعبانیه خطاب به مسئولان شهرستان دالاهو اظهار داشت ، اهالی شهرستان دالاهو در دوران  هشت سال دفاع مقدس از هیج تلاشی دریغ نکردند و این موضوع و مجاهدت آنان مسئولیت مسئولان شهرستان دالاهو را دو چندان می کند .

وی افزود شهرستان دالاهو با وجود محرومیت هایی که وجود دارد اما از استعدادهای خاصی برخوردار است که با تدبیر مسئولان شهرستان و در راستای محقق کردن منویات  مقام معظم رهبری باید از آنها استفاده شود .  

وی در مورد انتخاب رضایی به عنوان معاونت فرمانداری دالاهو اظهار کرد : خوشبختانه مسئولانی که برای خدمت رسانی به شهرستان دالاهو انتخاب می شوند سابقه مدیریتی در شهرستان  را دارا می باشند که این نقطه قوتی برای دالاهو به شمار می آید.

حشمت الله رضایی نیز در سخنانی اظهار داشت : متاسفانه شهرستان دالاهو از لحاظ زیرساختی در وضعیت مطلوبی قرار ندارد که انشاله با همت و کمک مسئولان بتوانیم این کاستی ها را جبران کنیم.

منبع : کرند کرد

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 11 خرداد 1393 ساعت 7:30 ب.ظ

3 نظر

  1. آقای جلیلیان توی این مدت سه ساله فقط کارش شده انتصاب، آخر اینهم شد نان وآب برای مردم، کمی هم به فکر اشتغال وبیکاری جوانان باشند

  2. علاوه بر انتصاب مدتیه که کارش شده عکس انداختن با وزیر ومسوولین رده بالای مملکت!برای خالی نبودن عریضه هم قرار است درسال1404(افق پشم انداز)در منطقه وِیژه اقتصادی مجتمع پتروشیمی راه اندازی شود. البته الان فعلان احداث آن درحد رسانه ای وکاغذبازی می باشد(دنبال نخود سیاه فرستادن یعنی این)

  3. زنده باد جلیلیان

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه