دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

بخشدار حمیل: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ترمز تورم 40درصدی تورم کشیده شد

بخشدار حمیل: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ترمز تورم 40درصدی تورم کشیده شد

بخشدار حمیل: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ترمز تورم 40درصدی تورم کشیده شد

????????????

کرمانشاه دیلی:  گزارش زیر برگرفته از وبلاگ اسلام آبادپست و در خصوص نشست مسئولین بخش حمیل با مردم می باشد که در آن مسعود جابری بخشدار خوشفکر و توانمند حمیل به دفاع از عملکرد دولت تدبیر و امید پرداخته و همچنین عملکرد خویش در این منطقه را برای مردم تشریح نموده است.

بخشدار حمیل در سخنان خویش در جمع مردم و نماینده اسلام آباد و تنی چند از مسئولین گفت خوشبختانه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ترمز تورم 40درصدی تورم کشیده شد تا جایی که حتی به زیر 13/8هم رسیده است و این را مدیون زحمات این دولت هستیم.

جابری در بعد سلامت , حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت را یک غنیمت برشمرد و نماد بارز و ملموس تغییر در این حوزه را ارتقاء سطح کمی و کیفی درمانی ذکر کرد و گبیان داشت هم اکنون هزینه های درمانی به زیر ده درصد رسیده است. 

بخشدارحمیل با اشاره به سیاست خارجی ایران حمایت مقام معظم رهبری , مدبر بودن رئیس جمهور و تخصص وتوان بالای دکتر ظریف را علت پیروزی ما در مذاکرات هسته ای عنوان کرد.

این نماینده ی عالی دولت تدبیر و امید در بخش حمیل ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های دلسوزانه نماینده مردم اسلام آبادودالاهو در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : در چندماهه سال جدید حدود800میلیون تومان در بخش های مختلف از جمله جدول گذاری سطح روستاها , بهسازی معابر و… هزینه شده است همچنین اکثر راه های روستایی آسفالت و تقریبا تکمیل شده است(ازجمله کندهر ,زعفران سفلی وعلیا و…)

 

ایشان در پایان افتتاح چاه های آب , اجرای طرح های هادی روستایی , کسب مجوز لازم و شروع بکار تکمیل بزرگراه حمیل که خط ترانزیت چندین استان و حتی بین المللی است را بخش دیگری از اقدامات انجام شده عنوان کرد.

 

در ادامه علی جلیلیان نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در جلس شورای اسلامی با ابراز این نکته که همه برای خدمت به مردم آمده این اظهارداشت : اصول گرا و اصلاح طلب , اهل حق و شیعه وسنی , همه ایرانی و مسلمانیم و نباید از نیت دشمن که به قصد تفرقه این جریانات را بزرگنمایی می کند قافل شویم.

علی جلیلیان گفت : حمیل نسبت به گذشته خیلی رشد داشته است ودر این راستا مسئولین زحمت فراوانی کشیده اند. از جمله موضوع گاز این بخش که نمایندگان قبلی در دوره های گذشته و درایام نزدیک به انتخابات , به قصد فریب مردم و با تخلف و تقلب بصورت نمادین در چند روستای بزرگ این منطقه بدون مجوز قانونی حفاری کردند که همین عمل که بدون کسب حتی یک ریال اعتبار قانونی انجام شده بود باعث شد تا 2سال این پروژه به تاخیر بیافتد .

 

وی بیان داشت با تلاش فراوان و بدون هیچگونه فریبکاری و به گواه مسئولین شرکت گاز استان مجوز گازرسانی به روستاهای بخش حمیل را دریافت و  انشالله بزودی همه از این نعمت برخوردار خواهند شد.

 

درپایان این مراسم مردم بخش حمیل با نماینده حوزه انتخابی خود در مجلس شورای اسلامی و بخشدار این بخش دیدار به بیان مشکلات خود پرداختند.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 08 شهریور 1394 ساعت 6:59 ب.ظ

دیدگاه