پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

بلاگفا از دسترس خارج شد/ توضیحات جدید بلاگفا

بلاگفا از دسترس خارج شد/ توضیحات جدید بلاگفا

بلاگفا از دسترس خارج شد/ توضیحات جدید بلاگفا

 

 

کرمانشاه دیلی:  سایت بلاگفا – یکی از بزرگترین ارائه‌دهندگان سرویس وبلاگ شخصی در ایران – از دسترس خارج شده است.

به گزارش ایسنا، این اختلال از روز پنجشنبه، 17 اردیبهشت 1394 برای سایت بلاگفا به وجود آمده است و علیرغم پیغامی که این سایت برای کاربران مبنی بر رفع خرابی تا دو روز آتی منتشر کرده است، اما همچنان کاربران این سرویس‌دهنده وبلاگی امکان دسترسی به صفحه مدیریت وبلاگ خود را ندارند.

با گذشت سه روز از این خرابی همچنان در صورت مراجعه به آدرس بلاگفا پیغامی مبنی بر اینکه «دوستان و کاربران عزیز سایت، به دلیل برخی مشکلات و انتقال سرورها به مکان جدید برای دو روز آتی امکان ارائه خدمات سایت وجود ندارد.از صبر و شکیبایی شما متشکریم » نمایش داده می شود.

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1394/2/20/459263_279.jpg

اما بلاگفا پیام روی صفحه خویش را به نوشته زیر تغییر داده است

 

کاربران محترم و همراهان عزیز سایت
نیاز به تغییر مکان سرورهای سایت بود که اینکار در اواخر هفته پیش آغاز شد اما متاسفانه این انتقال طبق برنامه پیش نرفت و در این بین به سخت افزارهای مهم سایت آسیب جدی رسیده است. برطرف کردن مشکل نیاز به چند روزی وقت دارد و احتمالا اینکار تا انتهای هفته جاری (هفته آخر اردیبهشت ماه) بطول خواهد انجامید و امیدواریم پس از آن خدمات سایت بصورت عادی ادامه پیدا کند. عمیقاً از آنچه پیش آمده متاسفیم.
از صبر و شکیبایی شما متشکریم

 

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 20 اردیبهشت 1394 ساعت 11:14 ق.ظ

3 نظر

  1. بلاگفا بازم غیر قابل دسترس مدیرشم هیچی نمیگه

  2. یادتون باشه اگه یک زمانی راه افتاد زود اطلاعاتتون رو بردارید برید جای دیگه چون باازم احتماش هست اینطوری بلاتکلیف بمونید

  3. بلاگفا خرابه هم بخش مدیریتش هم قالب وبلاگ چند بار قالب تغییر دادم بازم خودبه خود برگشت به روز اول پیام هم دادم بهشون کسی جوابگو نبود

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه