پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

بهترین برندهای لپ تاپ

بهترین برندهای لپ تاپ

بهترین برندهای لپ تاپ

 گرانی اینترنت شرکت حسابگر

کرمانشاه دیلی:   سایت سی نت فهرستی از برندهای مورد اعتماد درحوزه لپ تاپ براساس خصیصه های رتبه بندی جهانی،طراحی، کیفیت تصویر و صدا را به شرح زیر معرفی کرده است:

**رتبه اول (Apple):
رتبه اول به کمپانی Apple اختصاص دارد و بهترین لپ تاپ های پنج سال گذشته توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه شده است. لپ های این شرکت دارای کیفیت بالایی بوده و طراحی، صفحه کلید، کیفیت تصویر و صدا و سیستم عامل مکینتاش این لپ تاپ را منحصر به فرد کرده است.

**رتبه دوم (Lenovo):
رتبه دوم مربوط به کمپانی لنوو می باشد و لپ تاپ های لنوو دارای مدل های بسیار متنوعی است و می توان گفت لنوو تقریبا برای هر نوع کاربر لپ تاپ مناسب تهیه کرده است . از ویژگی های مهم لپ تاپ های لنوو می توان به وزن کم و طراحی پرتابل آن اشاره کرد.

**رتبه سوم (ASUS):
نوآوری و کیفیت پشتیبانی فنی این کمپانی قابل تحسین می باشد و در مورد این کمپانی می توان گفت که مدل های خلاقانه لپ تاپ های این شرکت باعث نشان دادن قدرت ریسک پذیری بالای این برند می باشد.

اگر شما به دنبال یک طراحی خلاقانه هستید این برند می تواند انتخاب خوبی باشد.

**رتبه چهارم (HP):
کمپانی HP دارای شهرت بسیار زیادی از زمان تاسیس می باشد و کاربران آن همیشه طراحی و صفحه کلیدهای راحت لپ تاپ های HP را دوست دارند و پشتیبانی فنی آن در حد متوسط می باشد.

**رتبه پنجم (DELL) :
کمپانی Dell در دو سال گذشته جزو رتبه های بالا بوده و این کمپانی سعی بر آن دارد که کیفیت پشتیبانی محصولات خود را ارتقا دهد.

**رتبه ششم (TOSHIBA) :
ممکن است شما از شنیدن نام توشیبا تعجب کنید اما بدانید برند توشیبا جزو بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۱۵ می باشد و بدانید در سال گذشته نمره خوبی را در نقد و بررسی ها کسب کرده است.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 29 دی 1393 ساعت 12:23 ب.ظ

دیدگاه