یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

بيمارستان ۱۰۰ تختخوابی اسلام آبادغرب ۷۶ درصد پيشرفت فيزيكی دارد

بيمارستان ۱۰۰ تختخوابی اسلام آبادغرب ۷۶ درصد پيشرفت فيزيكی دارد

بيمارستان ۱۰۰ تختخوابی اسلام آبادغرب ۷۶ درصد پيشرفت فيزيكی دارد

بیمارستان

مدير فنی و اجرايی راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: بيمارستان ۱۰۰ تختخوابی اسلام آباد غرب ۷۶ درصد پيشرفت فيزيكی دارد.

کرمانشاه دیلی:  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان كرمانشاه، واحد اميری اظهار داشت: ساخت بيمارستان ۱۰۰ تختخوابی اسلام آباد غرب در زمينی با زير بنای ساختمان ۱۱۰۰ متر مربع در دست احداث بوده كه در حال حاضر ۷۶ درصد پيشرفت فيزيكی دارد.

وی افزود: در راستای احداث اين بيمارستان تا كنون ۱۳ ميليارد تومان هزينه شده و براي تكميل و بهره برداری آن ميزان ۹ ميليارد تومان نيز اعتبار لازم است.

امیری گفت: با توجه به نياز استان به بيمارستان و به خصوص شهر اسلام آباد غرب و باتوجه به سياست وزارت راه و شهرسازی مبنی برتكميل پروژه ها با پيشرفت فيزيكی بالا، با سرعت و دقت بيشتری كيفيت و كميت اين پروژه را دنبال کرده و تمام تلاش خود را در راستای تامين اعتبار آن به كار می گيريم.

مدير فنی و اجرايی راه و شهرسازی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در صورت تامين و تخصيص به موقع اعتبار، اين پروژه در سال ۹۵ به بهره برداری می رسد.

نوشته شده توسط admin در شنبه, 16 خرداد 1394 ساعت 10:20 ق.ظ

6 نظر

 1. با سلام.متاسفانه نماینده محترم بشدت پیگیر اسفالت راه روستایی خصوصا در منطقه هرسم بوده و سه راه ارتباطی برای روستای قلعه هرسم اجرا شده در حالیکه با پیگیری بیشتر به راحتی میتوانست مبلغ 9 میلیارد را جذب کرده تا کل جمعیت شهرستان از امکانات درمانی مطلوبتر بهره مند شوند.در حالیکه فقط برای اجرای راههای قلعه هرسم و کمالگیر ودیزگران که جمعیت انها به کمتر از 300 خانوار رسیده واکثر این روستاها راه اسفالته دارند به همین میزان هزینه شده است.

 2. جناب آقای دکتر بیگرضایی
  ریاست محترم شبکه بهداشت اسلام آباد غرب 
  با اهدای سلام
  احتراما در خصوص وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) مطالبی چند بحضور اعلام میگردد امید است با توجه به اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاستهای کلی سلامت وطرح تحول نظام سلامت،تنها بیمارستان شهر اسلام آباد هم بتواند خدمات لازم را به شهروندان ارایه نمایید:
  1-اگر کسی برای اولین بار به اورژانس بیمارستان مراجعه کند متوجه بی نظمی در اتاق معاینه ، در برخورد کارکنان و پرسنل و در جا نمایی بد قسمت های مختلف می شود.هم زمان چند مریض در اتاق پزشک حضور دارند که واقعا برخی از بیماران نمی توانند درد خود را با پزشک در میان بگذارندو گاهی پزشکان هم چند بیمار را همزمان معاینه می کنند.
  2- ظاهر بیمارستان، دیوارهای کثیف ، بوی بد،و… بیمارستان را دلگیر و حالتی افسرده در آورده است.
  3-رفتار سازمانی که از برخی از پرسنل مشاهده می شود زیبنده نیست و کسی که به بیمارستان مراجعه می کند در حال خوشی بسر نمیبرد کاش برخی از کارکنان با سعه صدر بیشتری برخورد نمایند.
  4-تغییر در یک سیستم به زمان احتیاج دارد اما برخی از تغییرات ایجاد شده در بیمارستان نه تنها در جهت بالا بردن بهره وری صورت نمی گیرد که گاهی از روی غرض ورزی می باشد.نیروهای متخصص در جایگاه خود قرار ندارند و مدرک و رشته تحصیلی اکثر پرسنل با کاری که انجام می دهند کاملا متفاوت است،گویا پست و مقام مهمتر از رسیدگی به بیماران می باشد.
  5- بسیاری از پرسنل از مدیریت بیمارستان به علت داشتن دو شغل و سمت و عدم رسیدگی بطور همزمان به هر دو شغل گلایه دارند و آنرا مغایر با قانون می دانند.

  جناب آقای دکتر بیگرضایی نکات فوق بر اساس حقوق شهروندی به حضرتعالی و همکاران زحمت کش شما در جهت رسدگی و پیگیری بیشتر  یادآوری  گردید امید است بتوانیم در جامعه  به انتقاد سازنده رسیدگی شود. 
  شهروند اسلام آبادی

 3. جناب آقای پرندین چرا مطلب رو از رو سایت حذف کردین از شما انتظار نداشتم

 4. درباره منافع و مزایای تفکر انتقادی از زوایای مختلف ، مقالات و تحقیقات و کتب متعددی به چاپ رسیده و به دلیل اهمیت این موضوع همچنان مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد . در این گفتار مختصر به بعضی از مزایای عمومی تفکر انتقادی به طور اجمال اشاره شده است . به جهت اختصار این گفتار برای درک بهتر هر بخش نیازمند دقت بیشتری برای ایضاح و همچنین یافتن مصادیق منافع ذکر شده خواهیم بود . به یاری خداوند در مطالب بعد نیز به مزایای دیگری از سنجشگرانه اندیشی اشاره خواهد شد و نیز بعضی از این مزایا را به شکلی مبسوط مورد بررسی قرار خواهیم داد.
  منفعت های تفکر انتقادی (به طور عام)
  تفکر انتقادی به عنوان داوری و قضاوت متمرکز و همچنین با ملاحظه افکار و باورهای خود شناخته و مشخص میشود. که این برای تصمیم گیری در پاسخ به مشاهدات خود فرد و تجربیات و استدلال و اظهاراتش کمک کننده خواهد بود.

  روند تفکر انتقادی با ارزیابی آگاهانه از افکار و ایده های ما آغاز میشود ، به طوری که می توان آن ها را بهبود داده و با شرایط پیرامونی مطابقت داد . این به معنای  افزایش دادن  هوشیاری “خودمان و (پیرامون) فرآیند اخذ نتیجه و حکم از فرآیند فکر کردن خودتان” است . نتایج تفکر کردن انتقادی (ارزیابانه) معقولیت بیششتر ، تدقیق ، وضوح و سازگاری می باشد که مناسب با محیط در حال تغییر است .

  تفکر انتقادی دارای منافع بسیاری می باشد که بعضی از آن های شامل : …

  منفعت های تفکر انتقادی (به طور عام)

  تفکر انتقادی به عنوان داوری و قضاوت متمرکز و همچنین با ملاحظه افکار و باورهای خود شناخته و مشخص میشود. که این برای تصمیم گیری در پاسخ به مشاهدات خود فرد و تجربیات و استدلال و اظهاراتش کمک کننده خواهد بود..

  روند تفکر انتقادی با ارزیابی آگاهانه از افکار و ایده های ما آغاز میشود ، چنان که می توان آن ها را بهبود داده و با شرایط پیرامونی مطابقت داد . این به معنای  افزایش دادن  هوشیاری “خودمان و (پیرامون) فرآیند اخذ نتیجه و حکم از فرآیند فکر کردن خودتان” است . نتایج تفکر کردن انتقادی (ارزیابانه) معقولیت بیششتر ، تدقیق ، وضوح و سازگاری می باشد که مناسب با محیط در حال تغییر است .

  تفکر انتقادی دارای منافع بسیاری می باشد که بعضی از آن های شامل :

  1- ذهن بدون  ابهام

  در موقعیتهایی که هراس و آشفتگی های عمومی (فراگیر) وجود دارد، متفکران معقول انتقادی به تمام صداهایی (گفتارهایی)  گوش فرا می دهند که دلیل برای آن ها باشد . تنها این دلایل و تصمیمات معقول هستند که قادر به حل همه آشفتگی ها می باشند . مطابق این گفته مشهور فرانکلین روزولت که تنها  دلیل پشت ترس خود ترس است . آن دسته از افرادی که در فرآیند تفکر انتقادی قرار دارند دارای مهارتهای جامع وتواناهای لحاظ کردن “همه گزینه های احتمالی و نیز گزینه های انتخابی که عملی تر و مناسب یک موقعیت خاص است” ، می باشند.
  2- توانایی (مهارت) تردید در تصمیمات
  کسانی که در فرآیند تفکر انتقادی قرار می گیرند معمولا ساکن و آرام هستند و (این چنین) درستی و نادرستیشان را مورد شناسایی قرار می دهند . بنابراین آن ها به ندرت گرفتار کلاهبرداری و کلاهبرداران خواهند شد. این به خاطر این واقعیت می باشد که در رویکردشان به هر چیز، به مقدار کافی شکاکیت و تردید وجود دارد. افرادی را را فرض کنید که فاقد این مهارت هستند . انها شنیده ها و تصمیمات شان را صرف نظر ازمطابقت با واقعیت ها و منابع (استناد) درست می پندارند.

  3- صرفه جویی در زمان
  متفکران انتقادی درباره تمام گزینه های ممکن “قبل از عمل” و یا گرفتن تصمیم در مورد مشکلی فکر می کنند. و هنگامی که زمان محدود باشد (زمان عامل محدود کننده ما باشد) و یا این که زمان عامل مهمی باشد این افراد سریععترین شیوه رسیدن به  هدف یا دستیابی یک مقصود را می سنجند و مورد ملاحظه قرار می دهند. گاهی اوقات ممکن است  اگز زمان اقتضاء کند آنها راه میانبری را پیدا کنند .
  4- گرفتن تصمیمات موثر
  هنگامی که وقت گرفتن تصمیم در شغل های درآمد زا می رسد و یا شغلهایی که به سمت حرفه ای شدن میروند تفکر انتقادی بسیار مهم است.
  مهارتهای تفکر انتقادی برای تولید ایده های موفق و تصمیم گیری های مهم الزامی است . در مصاحبه های استخدامی متقضایان (در این مراکز و مشاغل) سوالاتی پرسیده می شود که به پرسشگران برای آزمودن توانایی های تفکر سنجشگرانه کمک می کند.
  تفکر انتقادی همچنین به یک کارمند که قصد ارتقا داشته باشند کمک می کند
  5- متمایز کردن احساسات و عقلانیت.
  متفکران انتقادی خودآگاه هستند و قادر به شناسایی تفاوت تفکرات مبتنی بر عقلانیت با تفکرات مبتنی بر واکنش عاطفی و تعصب شخصی هستند .

  درک دیدگاه های خودمان کمک می کند به درنظر گرفتن خودمان از نقطه نظر دیگران. این به گرفتن تصمیمات مبتنی بر واقعیت به جای احساسات کمک خواهد کرد.

  همه مزایای ذکر شده در بالا از تفکر انتقادی نشان گر این است که این فرآیند سوالاتی را در قبل از گرفتن تصمیم پیش قرار می دهد که مرتبط با درک مسائل پیچیده میباشد .
   “بررسی شواهد تقویت کننده و تایید کننده اظهارات داده شده و بعد تصمیم گیری”
   

 5. با سلام
  خداوند به حق علی ( ع) گذر هیچ کس را به اورژانس بیمارستان امام اسلام آیاد نیندازد بعد از جندین سال نصیب شد یک شب برای درمان به بیمارستان رفتم افسوس خوردم درد خود را فراموش کردم وضعیت پذیرش صندوق داروخانه توهین نباشد پرسنل بوی بد محیط و ……….. همش صفر صفر صفر هر کدامش نیم ساعت معطلی داشت .

 6. وضعیت بد مرکز بهداشت اسلام آباد و رفتار بدتر رییس مرکز بهداشت( دکتر نادری) یک تحول و تغییر جدی در این مرکز را می طلبد، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی فردی کاردان و لایق را جایگزین دکتر نادری کنین ….

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه