یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

تذکر فلاحت پیشه به ظریف در خصوص لزوم پیگیری علل شکل‌گیری اختلافات تازه با برخی کشورهای مسلمان

تذکر فلاحت پیشه به ظریف در خصوص لزوم پیگیری علل شکل‌گیری اختلافات تازه با برخی کشورهای مسلمان

تذکر دکتر فلاحت پیشه به دکتر ظریف در خصوص لزوم پیگیری علل شکل‌گیری اختلافات تازه با برخی کشورهای مسلمان

 فلاحت پیشه

کرمانشاه دیلی:  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبررنجبرزاده در نشست علنی  روز (شنبه 25 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که تذکرات نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو نیز به شرح زیر عنوان شد:

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو به وزیر امور خارجه در خصوص لزوم پیگیری علل شکل‌گیری اختلافات تازه با برخی کشورهای مسلمان و عدم مدیریت دیپلماتیک این مناسبات تذکر داد. همچنین به رئیس جمهور در خصوص الزام دولت به ارائه آمارهای استانی مربوط به حوزه بیکاری و اشتغال با تعیین مصداق‌های عملیاتی شده تذکر داد.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 5:13 ق.ظ

11 نظر

 1. ثروت هشت نفر برابر با «ثروت» نیمی از مردم جهان!

  در آستانه نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد در “داووس” سوئیس، سازمان بشردوستانه “اوکسفام” در تازه‌ترین گزارش از شکاف عمیق ثروت در سال ۲۰۱۶ پرده برداشت.

  به گزارش ار اف آی، سازمان بشردوستانه “اوکسفام” با اعلام این گزارش که ۸ تن از ثروتمندان جهان بیش از نیمی از ثروت جهانی را در اختیار دارند، اعلام کرد شکاف ثروت بیش از گذشته در جهان گسترش یافته است. این سازمان بشردوستانه خواستار اقدام برای محدود کردن شکاف میان فقرا و ثروتمندان در جهان شد.
  جدیدترین محاسبات این سازمان نشان می دهد که در سال ۲۰۱۰ مجموع دارایی‌های ۴۳ ثروتمند جهان برابر با ثروت نیمی از فقیرترین مردم جهان بوده است.
  برپایه گزارش اوکسفام، اگر آمار جدید پیش از این موجود بودند، نشان می دادند که ۹ نفر در سال ۲۰۱۶ به همان میزان ۳.۶ میلیارد نفری که فقیرترین مردم جهان را تشکیل می دهند، ثروت در اختیار دارند.
  نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد از روز سه‌شنبه ۱۷ ژانویه تا روز ۲۰ ژانویه در “داووس” با حضور سیاست‌گذاران اقتصادی، رهبران سیاسی جهان و ابرثروتمندان برگزار می‌شود.
  ماکس لاوسون، مدیر سیاسی در اوکسفام با اشاره به گزارش اخیر می‌گوید: واکنش‌های زیادی را نسبت به این موضوع (بی‌عدالتی) مشاهده می کنیم که از آن جمله پیروزی دونالد ترامپ و برکسیت است اما هنوز جایگزین مناسبی برای نظام کنونی وجود ندارد.

 2. تو اگر خیلی زرنگی به فکر حوزه انتخابیه ات باش و تحقق اون همه وعده های دروغین و اون جوانان پاک که فطرت پاک آنها به سخره گرفته شد اینها دردی از بیکاری ما کم نمی کند

 3. خواهشاذهن مردموبه انحراف نکش تودرموردبیکاری خودکشی بدبختی حوزه انتخابیه ات باش نه به فکر عربستان وسایرکشورهای عربی بقول شمامسلمان ضمنااونجابه زن ومردایرانی مهمان خدارحم نکردن ازقتل وتجاوزگرفته تاتوهین ونپذیرفتن مسئولیت کشتارالان شما بفکرمردم اسلام آبادباش کرندوگهواره (دالاهو)وحمیل فدای وعده هات راستی اون خانمه قرارشدکارخانه بسازه براجوانان اگه رای بیاری کجاست الان شروع کنه کی مردم میرن سرکار

 4. سعد جان تو هر وتی من هر نشنفتم …بزن ……………. …………

 5. هیور کو …………. شاباد گیان خود.؟؟؟

 6. سلام برهمه

 7. حیف نیست بخاطر رسیدن به اهداف شخصی وسیاسی ,به سردار دمکراسی  که اخیراً با ترامپ اتمام حجت نمود وگفتند! ما برای سوپرایزکردن وی گزینه های رومیز داریم . بحثها ی غیر ضروری نمود.

 8. آقای دکتر تو که همش داری عوام فریبی میکنی و اخیرا به وزیرخارجه به علت علل شکل گیری اختلاف با برخی از کشورهای عربی تذکر داده ای میشه بفرمایید علل شکل گیری جنگ مذهبی و قوم و قبیله گرایی در حوزه انتخابیه ات چیست؟

 9. غلام خود بیل
  مواظب اسلام آباد بو وعده هات چه شد

 10. بی لایق ترین نماینده ای ک تا حالا دیدم فلاحت شیشه بوده

 11. دکی خود بیل شما و تفرقه

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه