چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

تصاویر؛ بازدید محسن هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد اسلام آباد غرب

تصاویر؛ بازدید محسن هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد اسلام آباد غرب

بازدید محسن هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد اسلام آبادغرب

 

اسلام آبادتایمز: به گزارش روابط عمومی این واحد دانشگاهی مهندس مهدی هاشمی معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در صدر هیئتی از پروژه های عمرانی واحد اسلام آباد غرب بازدید نمود.

وی پس از بازدید از پروژه های عمرانی واحد بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام و حل مشکل راه دسترسی با هماهنگی ارگانهای مربوط تاکید کرد و از آمادگی سازمان جهت هرگونه کمک و مساعدت خبر داد.

در جریان این بازدید مقرر شد که واحد مکاتبات لازم را جهت صدور مجوز تکمیل ساختمان 1098 و نیز اجرای ساختمان اداری در دست احداث طرح 4140 در دو طبقه به صورت آجری با معاونت عمرانی سازمان مرکزی انجام دهد.

محسن بزرگ‌ترین پسر اکبر هاشمی رفسنجانی، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه پلی تکنیک مونترال کانادا می‌باشد.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 19 اسفند 1392 ساعت 11:59 ق.ظ

7 نظر

 1. ……به اسلام آباد ………………

 2. خاک تو سرت کنن برای نظری که تایید کردی

 3. قمار یک مسئول برای گرفتن حکم ابقا یش جواب داد…..آقای …. اسلام اباد غرب که وابستگی وی به گروه های افراطی اصول گرا بر هیچ کسی پوشیده نیست  موفق شد بایک ترفند وبه کمک افرادی خاص حکم ابقایش رابگیرد……جریان ازاین قرار است ؟آ….. که از مسئولین وقت …. است برنامه ای جهت بازدیدبه ………جلسه ای جهت هماهنگی در …..اسلام آباد غرب برگزار میشود ………دراین جلسه دستور میدهند هیچکس حق ندارد(…..را اطلاع رسانی به عموم کند)(هیچ بنری نصب نشود وفقط 15دقیقه قبل از آمدن وی یک بنر نصب وسریع نیز برداشته شود)(وی همچنین به هیچ یک ازمسئولین شهرستان اطلاع نمی دهند)(به روابط عمومی دستور میدهد هیچ خبری را تارفتن ایشان منتشرنکند )دلیلش را اینگونه بیان می کند که ….. فرزند کسی است که…. ایجاد می شود……به نظر شما این همه کار وتدابیر شدید حفاظتی ….برای چه بود؟جواب این سوال ؟باخبر شدیم …درسکوت کامل رسانه ای وارد …..می شود حتی برخی از …. بی اطلاع هستند ……..آقای …در دیدار آقای ….خود را از فعالین ستاد آقای روحانی معرفی می کندو مدعی می شود که کمک هایی به ستاد کرده باهمانگی قبلی با افرادی که اسمشان را درصورت ضرورت اعلام می کنیم .چند نفری حرف های وی را تائید می کنندو آقای ….هم دستور ابقا ایشان رامی دهند و3روزه بدون اطلاع مسئولان شهرستان واستانداری حکم ایشان صادر میشود…….جالب آن جاست که حتی در عکس های منتشر شده: آقای ….را جهت بازدید …. میبرندتاکسی متوجه حضور ایشان نشود…سیرنزولی تعداد ……… اسلام آباد غرب تنها یک مورد از عملکرد ضعیف ایشان است….مسئولین مربوطه جهت اطلاع…..؟

 4. در جواب شهروند میخوام بگم
  از خدا بترس بخاطر دروغ هایی که مطرح کردی در بین قشر دانشجو در مورد دکتر احمدی سوال کنید بهترین قاضی خود دانشجو هست در ضمن شهروند کوته بین تمدید حکم ریاست دانشگاه چه ارتباطی به معاونت عمرانی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مهندس محسن هاشمی معاونت عمرانی از صحنه و کنگاور و کرمانشاه، همدان بازدید داشتن حکم ریاست اونجا هم تمدید شد؟؟

 5. آقای پرندین

  اگر میخواهی کینه ات را نسبت به یک شخصیت علمی نشان دهی این مسیرش نیست. مگر میشودعلت ابقاء یک رئیس دانشگاه دعوت از معاونت عمران یک سازمان باشد. آن هم رئیس دانشگاهی که وجهه علمیش بر کسی پوشیده نیست. اگر یک جورنالیست واقعی هستی اولا این نظر را تأیید کن، و ثانیا یک مقدار دامنه اطلاعاتت را در مورد شخصیت های علمی شهرستان توسعه بده. با عرض پوزش

  1. با سلام به شما؛

   دوست عزیز کجا نسبت به یک شخصیت علمی کینه نشان داده ایم؟

  2. باتشکر ازمدیریت سایت که مطلب رومنتشر کرد.چندسوال ازدوستانی که گزارش بنده رو ازروی کینه می دانند.1-به چه دلیلیلی سفر چنین شخصیتی به شهرستان ازچشم همه دانشجویان دانشگاه مسئولین شهرستان مخفی نگاه داشته شد2-چراهیچ بنری برای ورود ایشان زده نشد همان طور که مستحضر هستیدحتی برای ورود مسئولین خیلی رده پایین تر از ایشان دها بنر نصب شده است؟

   3-چرا روابط عمومی دانشگاه خبر ورود ایشان راباتاخیر انتشار کرد؟بعد برادر شما که حمایت می کنید یروید تحقیق کنید که چنین مواردی بوده یاخیر……بعد برادر آقای محسن رفسنجانی اراده کنه یک روزه دبیر منطقه اارو عوض میکنه چه برسه به رییس یک واحد…..همه می دانیم که مدیریت افای دکتر قویه یاضعیفه چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است….مکر خداوند ازهمه ی مکرها بالاتر است

 6. کدام عقل سلیم بین معاونت عمران یک سازمان و انتصاب ارتباط برقرار می کند. از طرفی آقای دکتر احمدی یک اسلام آبادی است که از بهترین دانشگاهها مدارک تحصیلیش را گرفته است، و تاکنون همه می دانند به بسیاری از کنفرانس های بین المللی برای سخنرانی دعوت داشته اند از جمله ترکیه، هندوستان، انگلستان، تایوان، اسپانیا و …. ریاست یک واحد متوسط حداقل توانائی علمی اجرائی است که ایشان دارد. لطفا اگر در مورد این نظر شک دارید تحقیق کنید و سپس آن راتأیید بفرمائید. با تشکر

 7. با سلام و تشکر از مدیریت اسلام آباد تایمز

  : در خصوص سیر نزولی دانشجویان خواستم نظر خودم رو بگم کشور ما با کاهش جمعیت روبه رو شده بدلیل سیاست تک فرزندی که قبلا اعمال شد الان مدارس ما هم با کمبود دانشجو مواجه شدن از طرفی قتل های پشت سر همی که متاسفانه در شهرستان اتفاق می افته کمتر کسی از شهر دیگه میاد اینجا.
  در پایان من با نظر آقا یا خانمی که به اسم دانشجو نظر گذاشتن بیشتر موافقم. موفق باشید

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه