یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

تصاویر استقبال گردشگران از خانه سنتی ورودی اسلام آبادغرب

تصاویر استقبال گردشگران از خانه سنتی ورودی اسلام آبادغرب

تصاویر استقبال گردشگران از خانه سنتی ورودی اسلام آبادغرب

 تصاویر استقبال گردشگران از خانه سنتی ورودی اسلام آبادغرب

در ایام نوروز 96 طرح های ابتکاری ایجاد “خانه سنتی” در ورودی شهر اسلام آباد غرب در خور توجه گردشگران و مردم بومی قرار گرفته است.

کرمانشاه دیلی: طرح “خانه سنتی” در ورودی شهر اسلام آباد غرب (از سمت کرمانشاه) که با تلاش مجموعه شهرداری ایجاد شده است مورد توجه بسیاری از گردشگران و حتی مردم بومی منطقه قرار گرفته است و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

در طرح خانه سنتی نگاهی به فرهنگ ایلی و عشایری مردم منطقه شده و از معماری تا طراحی دکور خانه و کارهایی که اهالی خانه انجام می دهند تماما” سنتی است.

در کنار این طرح ها نمایشگاه فروش صنایع دستی نیز به همت اداره میراث فرهنگی و گردشگری اسلام آباد غرب برپا شده است.

شهرام علی یاری  مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری شهرستان اسلام آباد غرب در گفتگو با اسلام آبادخبر، گفت: تا پایان روز  پنجم فروردین بالغ بر 15 هزار گردشگر به شهرستان ورود کرده اند که بیش از 750 نفر در مراکز اقامتی حداقل یک شب اسکان داشتند.

تصاویر تکمیلی: 
منبع: اسلام آبادخبر

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 06 فروردین 1396 ساعت 1:35 ب.ظ

3 نظر

  1. چه باصفااااااااااا

  2. با سلام خدمت شما
    از زحمات بی شائبه آقای مهندس نوری کمال تشکر و قدردانی را دارم امید است در سال جدید با همتی مضاعف تحولی در شهر ایجاد کرده و با تغییر مبلمان شهری، روکش آسفالت خیابان های اصلی و ایجاد فضای سبز بالاتر و… فضایی در خور مردم عزیز این دیار ایجاد کنند.

  3. زهرا دوگان یک نقاش و روزنامه‌نگار کرد، که تصویر پرچم ترکیه را روی ویرانه‌های شهری در استان «ماردین» کشیده بود، ماه گذشته، به دو سال و ده ماه زندان محکوم شد. شهر «نوسایبین» سال گذشته در عملیات ارتش ترکیه علیه نیروهای «ک. ک. پ» مورد حمله قرار گرفت.

    خانم دوگان در توئیت خود گفت: به خاطر کشیدن پرچم ترکیه روی ساختمان‌های ویران، به زندان محکوم شده‌ام. ولی مسئول آن ویرانه‌ها، دولت ترکیه است. من فقط آنها را نقاشی کرده‌ام.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه