دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تصاویر: فروش علنی دختران زیبا در بلغارستان

تصاویر: فروش علنی دختران زیبا در بلغارستان
  •  تصاویر: فروش علنی دختران زیبا در بلغارستان

اسلام آبادتایمز: دختران جوان و زيباي ارتدوکس بلغاري به خاطر عقايد محدود و تندروي ديني و مذهبي در سنين کم و در حدود 15 سالگي توسط والدين از مدرسه خارج شده و در اين مکان به فروش ميرسند. خانواده ها معتقدند با اين کار وسوسه هاي شيطاني و غرايز جنسي اين دختران را کنترل ميکنند.

پرداد نوشت :هر ساله با جمع شدن در يک مکان خاص در اين کشور جشنواره اي ترتيب داده ميشود که در آن زنان و مردان به همراه دختران و پسر جوان حضور ميابند و با رقص و پايکوبي شاهد وصلت ده ها زوج جوان ميشوند.   خانواده هاي اين دختران با دريافت پولي که گاهي مبلغ آن به 4500 دلار ميرسد دختر خود را به عقد پسري که خانواده اش اين پول را پرداخت ميکنند در مي آورند، شايد به همين دليل باشد که به اين مکان بازار اطلاق ميشود.

به گفته حاضران در اين جشن اين محل بهترين مکان براي انتخاب دختران خوب و هنرمند است و هرکس بتواند در اين بازار عروس خوبي پيدا کند شانس زيادي داشته است. قيمت پيشنهادي خانواده عروس با توجه به مسائلي نظير زيبايي دختران ، تحصيل و هنرمندي آنان متغير است.   بحران اقتصادي اروپا سبب شده است بسياري از جوانان حتي در اين شرايط نيز قادر به ازدواج به صورت رسمي نباشند.

منبع:آخرین نیوز

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 25 فروردین 1392 ساعت 11:39 ق.ظ

2 نظر

  1. دمشون گرم کاش منم اونجا بودم ای کاش

  2. ايكاش اين وسط  ملاك بول نبود  هدف فقط ازدواج بود وبس همه مردم دنيا استقبال ميكردن جه بسا اكربراي همه افراد نياز مند ازدواج  مهيا  بشه اينقدر بهانه جويي نكنند انقدر قوانين دست و باكير قانون كذاران وضع كردند كه ازدواج بي معني شده همه مجبور به خيانت ودور زدن قوانين  مي شوند جون نمي توانند ازبس خواسته هاي قوانين وضع شده برايند متسفانه قبل از ازدواج هيج نوع اموزشي نمي دهند

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه