دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

اسلام آباد غرب و پروژه های اقتصادی که در دهه فجر افتتاح میشوند

اسلام آباد غرب و پروژه های اقتصادی که در دهه فجر افتتاح میشوند
  • اسلام آباد غرب و پروژه های اقتصادی که در دهه فجر افتتاح میشوند

اسلام آبادتایمز: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خاطر گرامیداشت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن سال 1357 بسیاری از طرحهای اقتصادی به میمنت ایام الله دهه مبارکه فجر در این دهه افتتاح می گردد. در واقع به نوعی می توان گفت که میزان طرحهای افتتاحی، وضعیت تغییر و تحولات اقتصادی را به خوبی مشخص می کند و مسئولین در این ایام نتیجه عملکرد خود را در حوزه توسعه بالاخص توسعه اقتصادی به معرض نمایش میگذارند.

در بخش زیر طرحهای اقتصادی افتتاح شده در اسلام آباد غرب را در این ایام به صورت مصور می بینید. ضمنا منبع این گزارش پورتال اطلاع رسانی فرمانداری اسلام آباد غرب می باشد.

  • افتتاح 3 نمايشگاه بمناسبت اولين روز از دهه مبارك فجر در اسلام آباد غرب

 

بمناسبت اولين روز از دهه مبارك فجر نمايشگاههاي كتاب ،عكس و محصولات فرهنگي،نقاشي و خوشنويسي و ادوات كشاورزي در شهرستان اسلام آباد غرب با حضور مسئولين افتتاح و در معرض ديد علاقمندان قرار گرفت.

 

  • برنامه هاي چهارمين روز از ايام الله دهه مبارك فجر در اسلام آباد غرب

 

بمناسبت چهارمين روز از دهه مبارك فجر يك واحد گاوداري در روستاي بوربور شيان ، استخر ذخيره آب كشاورزي روستاي قلعه شيان ،خانه بهداشت روستاي قلعه شيان و طرح هادي روستاي سياه خور با حضور فرماندار و جمعي از مسئولين افتتاح و به بهره برداري رسيد.

  • برپايي نمايشگاه بمناسبت دهه مبارك فجر در اسلام آباد غرب

در پنجمين روز از دهه مبارك فجر نمايشگاه دستاوردهاي دانش آموزان هنرستان نيايش اسلام آباد غرب باحضور فرماندار و جمعي از مسئولين افتتاح و در معرض ديد علاقمندان قرار گرفت.

  • افتتاح 2 طرح كشاورزي بمناسبت دهه فجر در اسلام آباد غرب

با حضور فرماندار و جمعي از مسئولين دو طرح كشاورزي در روستاهاي چالاوبكر و فيروز آباد به نمايندگي از طرحهاي دامپروري تصويب شده در جلسات توسعه بخش كشاورزي به بهره برداري رسيدند اين طرحها شامل خريد جايگاه و ميش داشتي كه براي اجراي آنها  اعتبار 570 ميليون ريال هزينه شده است.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 16 بهمن 1391 ساعت 4:10 ب.ظ

دیدگاه