دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

تصویری از عمر مختار، دقایقی پیش از اعدام

تصویری از عمر مختار، دقایقی پیش از اعدام

 تصویری از عمر مختار، دقایقی پیش از اعدام

اسلام آبادتایمز:متجاوزان ایتالیایی 81 سال پیش در چنین روز عمر مختار رهبر مبارزان و استقلال طلبان لیبی را به دار آویخته و به شهادت رساندند.

بیش از بیست‌سال رهبر جنبش مقاومت مردم لیبی علیه اشغالگری نظامی ایتالیا بود. وی در روستای کوچک جنزور در نزدیکی طبرق در شرق لیبی به دنیا آمد.ابتدا در سال 1912، او سازماندهی و نزدیک به بیست سال، به رهبری مقاومت مردمی لیبی در برابر استعمار ایتالیا پرداخت و بیش از هزار بار با نیرو های ایتالیایی درگیر شد. دولت ایتالیا وی را دستگیر و در روز 16 سپتامبر سال 1931 در سلوق به دار آویخت. روحش شاد.

منبع:خبرآنلاین

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 26 شهریور 1391 ساعت 1:08 ب.ظ

1 نظر

  1. این برادران در سایه اسلام عزیز وبه بهانه اینکه تعداد زنها میتواند اختیاری باشدهر جنایتی را انجاممیدهند از خلفا گرفته تا به استلاح رئیس جمهور هادر کشورهای اسلامی باز به نضر میرسد در این مقوله صدام از بقیه بهتر بودهاستشما زندگی المعتسملبلاه خلیفه عباسی را بخوانید از خوک کثیفتراست این مرد حرزه ……. که به دختران معصوم مردم تجاوز میکرد ودر فاصله ان درهرساعت دو رکعت نماز هم میخواند این وحشی عرب که از انسانیت هیچ بوئی نبرده است خلیفه مسلمین جهان بوده است که مشهور است بقدری با زنان ودختران غیر زنا میکرد از انجام وظیفه زنان خود بر نمیامد ومردان داخل حرم وسرداران در این مسئلهبه او کمک میرساندند به همین علت هچکدام از فرزندان او هیچ شباهتی با او نداشتند حتی یکی از فرزندهای او سیاه پوست از اب در امد کهباعث جنجالدر قصر شدRD

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه