یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

تغییر فرمانداران غرب استان / ورود کرم محمدی به حوزه انتخابیه دکتر فلاحت پیشه

تغییر فرمانداران غرب استان / ورود کرم محمدی به حوزه انتخابیه دکتر فلاحت پیشه

تغییر فرمانداران غرب استان / ورود کرم محمدی به حوزه انتخابیه دکتر فلاحت پیشه

  فلاحت پیش-کرم محمدی

کرمانشاه دیلی:  طی روزهای آینده فرمانداران غرب استان جا به جا خواهند شد.

بر این اساس کرم محمدی فرماندار گیلانغرب به عنوان فرماندار شهرستان دالاهو منصوب خواهد شد ،  مرادعلی تاتار سرپرست فرمانداری قصرشیرین به عنوان فرماندار گیلانغرب منصوب خواهد شد و فرامرز اکبری سرپرست فرمانداری دالاهو به عنوان فرماندار قصرشیرین منصوب خواهد شد.

آفتاب کرمانشاه

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 10 شهریور 1395 ساعت 10:28 ب.ظ

9 نظر

 1. با این انتصاب مشخص شد که آقای کرم محمدی فقط دنبال پست هست وخدمت به مردم در حد شعار بیشتر نیست خدا به مردم دالاهم صبر بدهد با فرماندار جدید

 2. کرم اسلام اباد را اباد کرد .وبعد گیلانغرب محروم حال نوبت دالاهو!؟

 3. اقدام عجیب دولتمردان:در حالیکه چند ماهیست برملا شدن ارقام باور نکردنی فیش های حقوقی دل مردم را به درد آورده و آنها سخت چشم به راه مجازات و باز پس گیری پول ها هستند متاسفانه در هفته گذشته شاهد اظهارات عجیب و دور از انتظار از آقای روحانی و نو بخت بودیم.آقای نوبخت در برنامه تلوزيوني اعلام کرد که تعداد افراد متخلف فقط 15نفر بوده اند وی در حالی این ادعای خنده دار را مطرح کرد که همه به خوبی آگاهند که افراد متخلف بسیار بیشتر از این رقم هستند. 
  اما درد اور تر و نا امید کننده تر سخن خود رییس جمهور بود که اعتقاد داشت باید از پیگیری قضایی فیش های نجومی صرف نظر کرد.! این مطلب علاوه بر سرپوش گذاشتن بر قضیه باعث بیشتر شدن و فزاینده تر شدن مسئله میشود.حال آیا بهتر نیست دولت و مسئولین و مجلس بجای سکوت و فرار به جلو با شجاعت پیگیر حل مشکل و خشکاندن ریشه آن باشند تا هم اعتماد مردم جلب شود و هم مشکل بحرانی تر نشود؟؟

 4. در تایید حرفهای جناب هوادار
  مجموعه دولتی حضور دارند و بنا به اعلام نمایندگان مجلس و مقامات قضایی، حقوق نامتعارف و نجومی دریافت می‌کنند مشخص شود اما پس از مدت‌ها تعلل و سکوت در نهایت فقط ۱۲ مدیر متخلف از جمله مدیران عامل چند بانک و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی کنار گذاشته شدند و صدها مدیر دولتی متخلف با حقوق‌های نامتعارف همچنان بر صندلی مدیریت تکیه زده‌اند.
  ادامه حضور ۹۵۰ مدیر نجومی
  دولت تدبیر و امید همزمان با آغاز افشای فیش‌های حقوقی نجومی و در شرایطی که اعتراض‌ها در جامعه به این مساله شدت گرفته بود، سیاست سکوت و تماشا را در پیش گرفت و طوری وانمود کرد که این موضوع اهمیت چندانی برای دولت ندارد اما آنچه مردم را به پیگیری موضوع امیدوار کرد ورود مقام معظم رهبری به این موضوع و دستورات قاطع ایشان در این باره بود که موجب قوت قلب مردم بویژه اقشار ضعیف و متوسط شد. با این حال به‌رغم دستور رهبر انقلاب برای برکناری مدیران متخلفی که لیاقت خدمت ندارند، همچنان حدود ۹۵۰ مدیر دولتی متخلف مشغول فعالیت (و نه خدمت) هستند و این موضوعی است که افکار عمومی تا حصول نتیجه و برخورد قاطع با متخلفان، آن را پیگیری خواهد کرد.  پیشنهاد مردم و رسانه‌ها به دولت تدبیر و امید این است که روشن و واضح بگویند «با مدیران نجومی چه کرده‌اند؟!» و دیگر اینکه مشخص شود دستور ۲۳ خردادماه رئیس‌جمهور به آقای معاون اول برای برخورد با نجومی‌ها و ارائه گزارش این برخورد، اکنون دقیقا کجا و در چه مرحله‌ای است؟!
  ارجاع ۵۰۰ پرونده به کمیسیون اصل ۹۰

  در همین حال رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از نهایی‌شدن گزارش این کمیسیون درباره فیش‌های نجومی تا پایان شهریور خبر داد. داوود محمدی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به طرح ساماندهی دریافتی مقامات و مدیران اظهار داشت: طرح یک‌فوریتی ساماندهی دریافتی مقامات و مدیران کشور و لزوم استرداد دریافتی‌های مازاد تا پایان هفته جاری به هیات‌رئیسه مجلس تقدیم می‌شود. همچنین گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره فیش‌های نجومی نیز تا آخر شهریور نهایی و پس از قرائت در صحن علنی کمیسیون در اختیار هیات‌رئیسه مجلس قرار داده می‌شود تا در صحن علنی پارلمان قرائت شود. وی با اشاره به پرونده‌های ارجاعی به این کمیسیون در مجلس دهم، اضافه کرد: تاکنون حدود ۵۰۰ پرونده به کمیسیون ارجاع شده که در حال بررسی آنها هستیم.
  بازگشت ۲ میلیارد تومان از پرداخت‌‌های نجومی
  سخنگوی دولت با اشاره به آخرین وضع پیگیری پرونده حقوق‌های ناعادلانه گفت: تاکنون ۱۳ نفر از مدیران عزل شده‌اند و بیش از ۲ میلیارد تومان از ارقامی که چه به صورت تسهیلات یا به صورت حقوق و پاداش پرداخت شده بود، مسترد شده است. محمدباقر نوبخت درباره آخرین پیگیری‌های مربوط به حقوق‌های ناعادلانه افزود‌: همانطور که به دفعات،  نظر رسمی دولت را در جهت تقبیح دریافت‌های ناعادلانه اعلام کردم و از مردم بزرگوار و مقام معظم رهبری به خاطر تکدری که فراهم شد عذرخواهی کردم، این موضوع بررسی شد و مدیرانی که دریافت‌هایی‌ درباره آنها اعمال شده بود شناسایی شدند. نوبخت ادامه داد: همه کسانی که از این دریافت‌های غیرعادلانه استفاده کرده‌اند با آنها برخورد شد و تا الان براساس آخرین گزارشی که دریافت کردم بیش از ۲ میلیارد تومان از ارقامی که چه به صورت تسهیلات یا به صورت حقوق و پاداش دریافت کرده بودند، مسترد شده است. وی افزود: با مصوبه‌ای که در شورای حقوق و دستمزد داریم اطمینان داریم از این پس چنین موضوعی را نخواهیم دید. همچنین از همه دستگاه‌های نظارتی استدعا می‌شود با دقت همه دریافت‌ها را کنترل کنند تا هیچ دریافتی به صورت غیرعادلانه انجام نشود.

 5. ان شاءلله هم به تخلفات مالی دولت احمدی نژاد (بعنوان نمونه دکل و اخیرا مفقودیت چند کشتی و…. )رسیدگی شد. و هم به موارد تخلف حقوقهای غیر متعارف هم که به هجمه ای سنگین علیه دولت تبدیل شده رسیدگی میشود. این حقوقهای نجومی را با 3 هزار ملیارد مقایسه بفرمائید. این حقوقهای نجومی را با تخلف آقای بابک زنجانی مقایسه بفرمائید. این فیشهای حقوقی را با تخلفات مالئی که معاون اول رئیس جمهور از دولت گذشته تاکنون اعلام داشتند مقایسه بفرمائید .البته اعتقاد دارم باید با قاطعیت با منافذ فساد برخورد قاطع قانونی بر اساس عدالت انجام گیرد .از یک یک ریال تا ……..

 6. قحط الرجال امده در کرمانشاه که فقط امثال کرم محمدی وفرامرز اکبری رو شاه گردان میچرخونن به عنوان فرماندار متاسفم برای دولت بی تدبیر

 7. سلام آقای پرندیدن
  تورو خدا نظرمو تایید کنید
  بچه اسلام آبادم مجلس رفته بودم واسه ی مشکل ک داشتم.متاسفانه بزرگترین اشتباه زندگیم رای دادن به این آقا بود……..اونجا با یک آقایی برخورد کردم بنام آقای الطافی که شده بود همه کاره دفتر مجلس فلاحت پیشه.کار من را راه نیداختند که هیچ من رو الکی دست به سر کردند….بعد که پرسدم گفتند این آقای الطافی از روستاهی چله هستند.آقای فلاحت پیشه فقط شکایتتو به خدا میکنم که دل مردم اسلام آباد رو اینجوری میشکنی…….اگر به جای بها دادن به امثال الطافی از مردم اسلام آباد اونجا بود حداقل احساس غربت نمیکردم،انجام نشدن کارم که دیگر به درک……………باز همه کاره شهرم را از بچه های چله کردی…

 8. افسوس اینهمه نخبه وتوانا. رجال قطعی شده !
  سکان فرمانداری را به شخصی کاربلد بسپارید..
  قابل توجه دولت تدبیر؟
  .

 9. بسیار عالی است
  کرم فردی توانمند است .

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه