دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

تمجید بخشدار حمیل از دولت تدبیر و امید در یک سخنرانی

تمجید بخشدار حمیل از دولت تدبیر و امید در یک سخنرانی

تمجید بخشدار حمیل از دولت تدبیر و امید در یک سخنرانی

تمجید بخشدار حمیل از دولت تدبیر و امید در یک سخنرانی

کرمانشاه دیلی:  مسعود جابری بخشدار موفق و خوشفکر حمیل در سخنرانی خویش در جمع مردم حمیل به تمجید از دولت تدبیر و امید و همچنین بیان توفیقات این دولت پرداخت.

ایشان در بخشی از سخنان خویش در مورد دولت و خدمات آن گفت: به حمدالله در خرداد 92 ملت ایران اسلامی با لبیک به ندای مقام معظم رهبری حماسه ی سیاسی منظور نظر معظم له را با حضور حداکثری خود در انتخابات تحقق بخشیدند و با انتخاب حداکثری مردم شخصیتی سکان اجرایی کشور را عهده دار شد که ملبس به لباس مقدس روحانیت و برخاسته از حوزه و دانشگاه بودند و سوابق درخشانی قبل از انقلاب و بعد از آن را در کارنامه ی روشن خود دارند و به واقع جناب آقای دکتر روحانی از سابقون انقلاب اسلامی ایران می باشند و در طول این یک و نیم سالی که از عمر دولت تدبیر و امید  می گذرد خدمات شایسته ای به این ملت عزیز داشته است که به اختصار مواردی از این خدمات را خدمت عزیزان عرضه  می دارم :

همانطوریکه از نام دولت پیداست  مهمترین خدمت دولت تدبیر و امید آرامش روانی و امیدواری خاصی است که بر جامعه حکم فرما گردیده است که البته شخصیت و گفتمان دکتر روحانی نقش اصلی را در این آرامش و امید داشته است و حتی این آرامش و امیدواری نیز در سیاست خارجی و روابط بین المللی قابل لمس و درک است که این نشأت گرفته از سیاست مدبرانۀ رئیس جمهور و در رأس بودن فردی شایسته و توانمند در وزارت امور خارجه می باشد.

دومین خدمت دولت تدبیر و امید ایجاد و اجرای نظام سلامت در کشور است که حقیقتا” باعث تحول عمده ای در وضعیت بهداشتی و درمانی کشور گردیده است و سبب امیدواری و اطمینان خاطر افراد بی بضاعت بویژه قشر آسیب پذیر جامعه گردیده است و روند درمانی بیماران را با کیفیت بهتری و با حداقل هزینه تحقق بخشیده است. 

سومین خدمت مهم دولت کنترل تورم فزاینده در کشور بود که با تدابیر تیم اقتصادی دولت سرعت تورم گرفته شده و زمانی که دولت تدبیر و امید مستقر گردید تورم بالای چهل درصد بود که الان به حدود زیر بیست درصد رسیده است. 

در بعد سیاست خارجی بویژه در مسالۀ هسته ای دولت در مقابل زیاده خواهی آمریکا مقاومت کرده و با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد نرمش قهرمانانه ، آقای روحانی نیز با توجه به این موضوع، مواضع روشنی براساس عزت ، مصلحت و حکمت در دفاع از حقوق هسته ای ملت ایران اتخاذ نموده اند.

امیدواریم که با حمایت همه جانبۀ  مردم شهید پرور ایران اسلامی از خدمتگزاران صدیق خود شاهد پیشرفت و شکوفایی روزافزون ایران اسلامیمان باشیم.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 21 آبان 1393 ساعت 6:35 ب.ظ

6 نظر

 1. جناب بخشدار امیدوارم تمجیدد از سر صفا وصداقت باشد نه برای بقاء وبسفارش دیگران

 2. البته واضح و مشخص است این ……………….
  ………….

 3. خدا می داند که …………….

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام بر شما دوست عزیز
  احتمالا شما ایشان را از نزدیک نمی شناسید و گرنه یقین دارم که به گونه ای دیگر قضاوت می کردید آقای جابری شخصیتی نجیب و دارای عزت نفس بالایی است و البته برخاسته از یک خانواده متشخص ، متدین و اصیل می باشد. باور کنید اینها را با شناخت عرض کردم.

 4. جناب ح مولانی توکه دیگه برای همه شناخته شد ه ای !!!

 5. جناب ح مولایی شفای عاجل برایتان آرزو مندم ……………

 6. عزیزم اولا اون مولایی که شما فکر می کنید من اون نیستم اشتباه گرفتید و به خاطر این اشتباه خدا شما را شفا دهد

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه