چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

توضیحات رییس اداره بهزیستی اسلام آبادغرب در خصوص درنظر گرفتن سرپناهی برای کارتن خواب ها

توضیحات رییس اداره بهزیستی اسلام آبادغرب در خصوص درنظر گرفتن سرپناهی برای کارتن خواب ها

توضیحات رییس اداره بهزیستی اسلام آبادغرب در خصوص درنظر گرفتن سرپناهی برای کارتن خواب ها

 فرشته اکبری رییس اداره بهزیستی اسلام ابادغرب

کرمانشاه دیلی: به دنبال اطلاع از اقدام اداره بهزیستی اسلام ابادغرب مبنی بر در نظر گرفتن مکانی برای سرپناه کارتن خواب ها ، کرمانشاه دیلی جهت به دست آوردن اطلاعات بیشتری از این امر ، گفتگویی را با خانم فرشته اکبری رییس اداره بهزیستی اسلام ابادغرب انجام داد که مشروح آن را در ادامه مشاهده می کنید.

خانم اکبری در این خصوص اظهار داشت در اسلام آبادغرب برای اولین بار چنین اقدامی بصورت جد و منجسم انجام شده است و مکانی در محله شهریارشهر که پیشتر محل قالی بافی بوده است بعنوان شلتر و سرپناه شبانه از ساعت 8 شب تا 8 صبح برای کارتن خواب ها درنظر گرفته شده است.

ایشان در خصوص برنامه غذایی این مکان برای کارتن خواب ها گفت: وعده های غذایی صبحانه و شام به آنها ارائه می گردد. منابع مالی این خدمات از اعتبار سالیانه ای که برای این امر اختصاص یافته و همینطور نذورات و کمک های مردمی و مشارکت بیمارستان و بعضا رستوران ها انجام می پذیرد.

خانم اکبری در خصوص آمار کارتن خواب ها اظهار داشت: تعداد این اشخاص اکنون 15 نفر می باشد که همگی مرد هستند و تا کنون با توجه به تجسس گروه های امداد گزارشی مبنی بر کارتن خواب های خانم دریافت نشده است اما در صورت مواجه با چنین موضوعی ، اقدامات لازم جهت حمایت از آنان به عمل خواهد آمد و این امر مهم، نیازمند مساعدت همگانی و اراده قوی سایر نهادها و ادارات و مردم می باشد تا بتوان در جهت رفع نیازمندی های این اشخاص گامی موثر و خداپسندانه و انسان دوستانه برداشت علی الخصوص اکنون که شرایط آب و هوایی و سرما حساسیت و توجه بیشتری را نیازمند است.

رییس اداره بهزیستی اسلام ابادغرب در پایان بیان داشت که برای اقدام در جهت کمک به کارتن خواب ها می توان با روابط عمومی اداره بهزیستی هماهنگی های لازم را انجام داد.

گزارش از خانم راضیه منصوری

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 21 آذر 1395 ساعت 9:34 ب.ظ

دیدگاه