جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

توضیحات پلیس فتا درباره فیلتر شدن وایبر، لاین، واتس آپ و تانگو

توضیحات پلیس فتا درباره فیلتر شدن وایبر، لاین، واتس آپ و تانگو

توضیحات پلیس فتا درباره فیلتر شدن وایبر

 گرانی اینترنت شرکت حسابگر

کرمانشاه دیلی:  معاون حقوقی و بین الملل پلیس فتا توضیحاتی درباره اخبار منتشر شده در نرم افزارهای پیام رسان تلفن همراه در خصوص فیلتر شدن لاین، وایبر واتس آپ و تانگو را مطرح کرد. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ حسین رمضانی معاون حقوقی و بین الملل پلیس فتا با اشاره به  اخبار منتشر شده در نرم افزارهای پیام رسان تلفن همراه در خصوص فیلتر شدن لاین، وایبر، واتس آپ و تانگو گفت:‌ امروز خبری به نقل از پلیس فتا در نرم افزارهای پیام رسان تلفن همراه منتشر شد که در آن ادعا شده بود نرم‌افزارهای وایبر، لاین، واتس‌آپ و تانگو تا ساعاتی دیگر فیلتر می‌شود. 

معاون حقوقی و بین الملل پلیس فتا اادامه داد: پلیس فتا در صورتی که قصد اطلاع رسانی درباره موضوعات مرتبط با فعالیتش را داشته باشد، از طریق رسانه‌های رسمی و سایت رسمی این نهاد اطلاع رسانی خواهد کرد. 

سرهنگ رمضانی از هموطنان خواست به هیچ عنوان به اخبار غیر رسمی توجه نکنند و برای بررسی این اخبار به سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir مراجعه کنند، ضمنا لینک‌های منتشر شده در این پیام‌رسان‌ها هیچ ارتباطی با موضوع مورد نظر پلیس فتا ندارد.

نوشته شده توسط admin در شنبه, 18 بهمن 1393 ساعت 6:53 ب.ظ

2 نظر

  1. سلام  نظر من درمورد فیلتر کردن تانگو و بیتالک و لاین و ….است …و از شما میخوام بجای اینکه  برنامه هایی مثل واتساپ و وایبر را فیلتر کنید در فیلتر کردن بیتالک و …. سعی کنید این برنامه هازندگی افراد زیادی را به هم زده است …اما برنامه ای مثل واتساپ بسیار خوب است…من خودم را مثال میزنم …دوستانی دارم که از کلاس اول تا الان حدود هست سال با من بودند ولی امسال از آنها جدا شدم و در یک مدرسه نیستیم…. برای ما سخت است پس از هشت سال از هم جدا شویم…اما با واتساپ هر روز در ارتباط هستیم و این مارو خوشحال میکنه…

  2. بیتالک چه ضرری به تو و دوستات رسونده که میگی فیلترش کنن ؟؟؟؟؟؟؟

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه