جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

جای خالی اسلام آبادغرب ، گیلانغرب و دالاهو در فهرست مناطق عملیات جنگی دوران دفاع مقدس جهت بهره مندی از مزایای ماده 112 برنامه ششم توسعه / آقای فلاحت پیشه کجا هستید؟

جای خالی اسلام آبادغرب ، گیلانغرب و دالاهو در فهرست مناطق عملیات جنگی دوران دفاع مقدس جهت بهره مندی از مزایای ماده 112 برنامه ششم توسعه / آقای فلاحت پیشه کجا هستید؟

جای خالی اسلام آبادغرب ، گیلانغرب و دالاهو در فهرست مناطق عملیات جنگی دوران دفاع مقدس جهت بهره مندی از مزایای ماده 112 برنامه ششم توسعه / آقای فلاحت پیشه کجا هستید؟

 جای خالی اسلام آبادغرب ، گیلانغرب و دالاهو در فهرست مناطق عملیات جنگی دوران دفاع مقدس جهت بهره مندی از مزایای ماده 112 برنامه ششم توسعه

کرمانشاه دیلی: فهرست مناطق عملیات جنگی دوران دفاع مقدس جهت بهره مندی از مزایای ماده 112 برنامه ششم توسعه منتشر شد و در کمال ناباوری و بهت همگان ، نامی از شهرستان های اسلام آبادغرب ، گیلانغرب و دالاهو در این فهرست وجود ندارد.

این در حالیست که در متن این بخش نامه آمده است مناطق جنگی ( مورد تصرف یا به شدت در حال بمباران و گلوله باران بوده) و امنیتی درگیر در دوران دفاع مقدس ( که حضور ضدانقلاب و درگیری های مداوم در این مناطق موجب عقب ماندگی های آنها شده است) ، حال باید پرسید ، اسلام آبادغرب که قریب به 300 بار بمباران شده شده و شاهد حضور ضدانقلاب نیز بوده و اتفاقا تاثیر جنگ عقب ماندگی زیادی برای این شهرستان به ارمغان آورده ،‌ بر چه اساسی در این فهرست از قلم افتاده است؟

آقای فلاحت پیشه شما کجا هستید؟ دقیقا کجا هستید؟

در حال تحلیل مسائل بی ارتباط با حوزه انتخابیه شما و گذراندن اوقات در فضای رسانه ای هستید؟

یا به دنبال توجیه جنجال نطقی که اخیرا بیان فرمودید که نمایندگان مجلس گفتند که از روی بی اطلاعی ، احساسی و هارت و پورت بوده است؟

در حال تعرف و تمجید از خویش هستید یا گفتن جمله تکراری این هفته یکشنبه فلان وزیر را به مجلس می کشانم؟

آقای فلاحت پیشه شما کجا هستید؟ دقیقا کجا هستید؟

آیا تصور می کنید مردم تفاوت حرف و شعار را با عمل نمی دانند؟

باور کنید مردم ما فهیم هستند و می دانند

 • اما ماده 112 چه می گوید؟

ماده 112-

به‌منظور جبران عقب‌ماندگی‌های استان‌های مناطق عملیاتی دفاع مقدس:

الف- ستادکل نیروهای مسلح موظف است محدوده مناطق عملیاتی دفاع مقدس را تا پایان سال اول اجرای قانون برنامه به سازمان اعلام نماید.

ب- سازمان موظف است ارزیابی جامعی از وضعیت توسعه‌یافتگی زیرساخت‌های این مناطق را تا سطح شهرستان تهیه کند.

پ- دولت موظف است ردیف متمرکزی را درقوانین بودجه سنواتی به‌جبران عقب‌ماندگی‌ها و ارتقای شاخصهای برخورداری مناطق موضوع این ماده اختصاص دهد به‌گونه‌ای که این شاخص‌ها سالانه ده‌درصد(10%) افزایش یافته و به سطح متوسط شهرستان‌های برخوردار کشور  برسد.

ت- دولت موظف است از سال اول اجرای این قانون، در قالب قرارداد 1975 میلادی (موضوع قانون عهدنامه مربوط به مرز دولتی و حسن همجواری بین ایران و عراق مصوب 29/2/1355) و قوانین مربوطه و در قالب بودجه سنواتی، حداقل سالانه بیست و پنج درصد(25%) نسبت به لایروبی اروندرود و توسعه سواحل آن اقدام نماید به‌طوری‌که در پایان چهارسال به اتمام برسد.

ث- سازمان و سازمان اداری و استخدامی کشور موظفند اعتبار لازم را برای اعمال سقف فوق‌العاده‌ پیش‌بینی شده در بند(1)‌ ماده(68) قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان شاغل در این مناطق از سال اول اجرای قانون برنامه تأمین و اعمال نمایند.

ج- سازمان و سازمان اداری و استخدامی کشور مکلفند نسبت به صدور احکام پرداخت مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برابر جداول و ضوابط ابلاغی سال 1376 سازمان امور اداری و استخدامی کشور از سال دوم اجرای قانون برنامه اقدام نمایند.

 

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 10:43 ب.ظ

10 نظر

 1. حشمت خان بيچاره دنبال گرفتاري ….. خودش است

 2. این طرح مربوط به دوران جنگ تحمیلی هست,ودر آن زمان باید نام اسلام آبادغرب  گنجانده میشد,زمانی که آقای لطیف صفری نماینده مجلس بود باید از آن دفاع می کرد

 3. واکنش محمود صادقی، نماینده مجلس ایران به تجمع اعتراضی مشهد

  تجمع اعتراض آمیز مردم درمشهد و بعضی از شهرها درواقع اعتراض به نابسامانی ها و کاستی ها در نظام کلان تدبیر و مدیریت کشور در ادوار مختلف است؛ به جای تلاش برای خاموش کردن و سیاسی و جناحی جلوه دادن آن، صدای مردم را بشنویم و برایش چاره اندیشی کنیم.

 4. فلاحت در حال رسیدگی به حواشیح خود است..بنده خدا سرش شلوغه

 5. ……………پیشه بیشتر دنبال مسایل حاشیه ای خود است..بعد از نطق احساسی زده به سیم اخر

 6. ……….. پیشه، ……………….. پیشه، ……….پیشه، ………….پیشه و هزار پیشه …متاسفم برای هفتنه نامه صدای ازادی

 7. در استان کرمانشاه بغیر از هفته نامه صدای ازادی هیچ رسانه ای از فلاحت بدلیل دروغ پردازیش حمایت نمیکنه…صدای ازادی هم مدیر مسولش هم قبیله ای فلاحت هست.

 8. تجری کجایی!!!! هارت وپورت میخوادیا این موضوع؟؟؟؟دلاور فقط حاج فتح الله حسینی واقعا از وجودش مایه گذاشت وبین شهرستانهای حوزه انتخابیش تفاوت قائل نبود مثل آقای تجری,

 9. گیلانغربی:به کوری چشم حسودا درخودسوزی هم صاحب رتبه شدیم،

  زنان ایرانی، رتبه اول خودسوزی در خاورمیانه
  روزنامه جهان صنعت
  ……
  خودسوزی یکی از خشن‌ترین و دردناک‌ترین روش‌های خودکشی است وبه دلیل زخم‌ها و عفونت‌های عمیق و پیچیده، میزان هلاکت با آن حتی از روش‌هایی چون حلق‌آویزی هم بیشتر است.

  امروزه استفاده از این روش برای خودکشی، در کشورهای پیشرفته رایج نیست. اما در کشور ما و بین زنان به ویژه زنان غرب کشور رایج ترین شیوه خودکشی است.

  اخیرا رئیس انجمن حمایت بیماران سوخته با اعلام این خبر که خودسوزی در ایران در حال افزایش است آماری از قربانیان سوختگی در کشور را اعلام کرد.

  محمد جواد فاطمی با اشاره به کمبود تخت های سوختگی بیمارستان آمار بیماران سوختگی در کشور را ۳۰ هزار نفر عنوان کرد و به افزایش آمار خودسوزی در برخی از استان های مرزی هشدار داد.

  آماری که در سال‌های اخیر رو به فزونی نهاده است. پدیده‌ خودسوزی میان زنان در استان‌هایی مانند ایلام، لرستان، کرمانشاه و کردستان، ترکمن‌های گلستان ‌و بوشهر بیشتر دیده می‌شود.

  در این میان، آمار خودسوزی زنان در ایلام بیش از سایرین است و تقریبا به فرهنگ غالب آن منطقه تبدیل شده است.

  به گفته زهرا حضرتی، استاد جامعه‌شناسی زنان ایرانی رتبه اول «خودسوزی» را در خاورمیانه دارند.

 10. جوانیم فدای جوانان اسلام آباد!!!!!!

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه