دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

جدیدترین لیست اسامی کاندیداهای نمایندگی در حوزه اسلام آبادغرب

جدیدترین لیست اسامی کاندیداهای نمایندگی در حوزه اسلام آبادغرب

جدیدترین لیست اسامی کاندیداهای اسلام آبادغرب

 انتخابات

 

کرمانشاه دیلی:  در حالیکه قریب به 3 ماه تا برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است به تدریج شفافیت فضای پرابهام انتخاباتی بیشتر شده و در این میان کاندیداها نیز بیشتر در تکاپوی تدارک حضوری بهتر در انتخابات پیش رو می شوند.

لیست زیر جدیدترین اسامی کاندیداهای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب می باشد.

دکتر قدرت احمدیان – دکتر حمیدرضا صیدمحمدی – دکتر حشمت الله فلاحت پیشه – دکتر نادر نادری – دکتر علی جلیلیان – دکتر قباد کاظمی – دکتر تیمور بستی – دکتر نورالدین زارعی – تورج بدری – عبدالرضا رستمی – علی صابری – شبنم حیرانی – دکتر شهریار مصطفایی – مهرداد زمانی – حسن پیرکرمی – اکبر جوهری – بهمن رضایی – محسن نوری – منصور روشناسی – سعدالله مرادی – فلیچر خانی

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 11 آذر 1394 ساعت 12:58 ب.ظ

66 نظر

 1. ان شاءالله و با کمک اراده مردم و خرد جمعی ابن دوره رای مردم شدیف حوزه انتخابیه به نام دکتر نادر نادری خواهد بود.

 2. فقط دکتر نادری

 3. از اقای رستمی ومصطفایی تقاضا داریم یکی شان تو صحنه انتخابات بمانند قطعا یکی از آنها نماینده اند کاش ائتلاف می کردند

 4. با عرض سلام وخسته نباشید به همکاران سایت ای کاش این نمایندگان عزیز سه مطلب را شفاف اعلام کنند تا مردم در خصوص انتخاب با خیال راحت رای بدهند 
  1- وابسته به چه حزب وگروهی هستن؟( به غیر از دکتر صفری  نماینده دور اول ودوم تاکنون هیچکدام شفاف اعلام نکرده اند تا کنون اقای اسدی. جمشید نژاد .نریمانی . ناصری پور. فلاحت پیشه . جلییان)
  2- هزینه تبلیغات انتخابات از کجا تامین شده است ؟ 
  3- قبل از کاندیدا شدن چه کار مثبتی برای حوزه انتخابیه انجام دادن ؟ 

 5. نادر نادری کاندیدای قطعی حزب موتلفه اسلامی در اسلام آباد غرب
  نادر نادری کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای به عنوان کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در شهرستان اسلام آباد غرب انتخاب شده است.دبیر حزب موتلفه در استان کرمانشاه هفته گذشته این موضوع را به اطلاع برخی اصولگرایان شهرستان اسلام اباد رسانده است.بر اساس اخبار واصله نادر نادری کاندیدای قطعی اصولگرایان در این حوزه انتخابیه است.لازم به ذکر است ماشاء الله حاتمی اصولگرای شناخته شده اسلام آبادی و عضو حزب موتلفه از طرفداران جدی نادری میباشد.
  دکتر نادری دور گذشته انتخابات به عنوان نامزدی نزدیک به جریان اصلاحات شناخته میشد و به همین دلیل آراء بخش اعظم روشنفکران و فرهنگیان را از آن خود نمود اما پس از انتخابات دور گذشته به شدت به اصولگرایان نزدیک شد و در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نیز در ستاد علی اکبر ولایتی حضور داشت واخباری مبنی بر ارتباط نزدیک وی با ستاد سعید جلیلی نیز مخابره شده است.

  1. پس کارش تمومه بیخودی نباید بهش امید داشت چون مردم اسلام اباد بطور مداوم نشان دادن که بیشتر طرفدار اصلاحات یا اعتدالند. خیلی خیلی بعیده کاندیدای موتله در اینجا رای بیاره فاتحه خودشو خوند.

  2. افراطی خواندن دکترنادری دروغ و کذب محض است آقای نادری شخصیتی هستند مانند محمدجواد ظریف که خودشون رو متعلق به هیچ حزبی نمیدونن و از لحاظ سیاسی بسیار معتدل و با درایت هستند این انگ افراطی بروی رقبا زدن تاکتیک لو رفته ی طرفداران فلاحت پیشه است که به هرقیمتی شده میخوان فلاحت پیشه رو به کرسی مجلس بنشونن و بازهم همون آش و همون کاسه ( انتخاب مدیران ناکارآمد از بین ایل…. و پله و ماهیدشت – ایجاد فضای انزجار کننده ی قبیله ای در ادارات و …)

 6. سلام! آقای علی نظری از مدیران وزارت آموزش وپرورش هم بصورت جدی کارتبلیغاتی خودراآغازکرده وموج خوبی رادرمنطقه برپانموده است.لازم به ذکراست که ایشان اصلاح طلب است وازحامیان دولت وتدبیروامیدمی باشد.

 7. موج عظیم حمایت از دکتر فلاحت پیشه و صرفه جویی کاندیداهای محترم نمایندگی مجلس
  ای کاش کاندیداهای محترم نمایندگی مجلس در حوزه اسلام ابادغرب پول و هزینه این دوره انتخابات مجلس را صرف یک کار خیر کنند که ثواب زیادی را برای این کاندیداها داردو به نظرم پول خودشان را حرام نکنند. چون بنظرم این دوره اینقدر رای آقای دکتر فلاحت پیشه بالا هست و مردم طرفدارش هستند که با قاطعیت نماینده این دوره هستند. به نطرم این دوره اکثر مردم اسلام آباد ایل گرایی را کنار میگذارن و دکتر را با عقل و امید به آینده انتخاب می کنن. چون هرجا در مورد انتخابات صحبت میشه مردم حرف از رای به دکتر فلاحت پیشه را میزنن. امیدوارم که کاندیداهای محترم موج عظیمی که در حمایت از دکتر فلاحت پیشه در بین مردم به راه افتاده را ببینن و الکی پول خود را خرج انتخابات نکنن.
  پاسخ

  1. زرشک!

 8. با سلام در جواب سحر باید عرض کنم تا اونجایی که ما در جریان هستیم فلاحت پیشه نه تنها آرای قاطبه مردم رو از دست داده بلکه حمایت و  آرای ایل خود رو نیز از دست داده .تدابیری هم جهت برگزاری سالم انتخابات در نظر گرفته شده از جمله برگزاری الکترونیکی انتخابات و برخورد با کسانکه خیال تخلف دارند .در مجموع با این اوصاف برای دکتر شکستی سنگین پیش رو داریم و برای همیشه از صحنه سیاسی خدا حافظی خواهند کرد

 9. فلیچر خود بیل؛ 5 رای نیری.

 10. افراطی خواندن دکترنادری دروغ و کذب محض است آقای نادری شخصیتی هستند مانند محمدجواد ظریف که خودشون رو متعلق به هیچ حزبی نمیدونن و از لحاظ سیاسی بسیار معتدل و با درایت هستند این انگ افراطی بروی رقبا زدن تاکتیک لو رفته ی طرفداران فلاحت پیشه است که به هرقیمتی شده میخوان فلاحت پیشه رو به کرسی مجلس بنشونن و بازهم همون آش و همون کاسه ( انتخاب مدیران ناکارآمد از بین ایل…. و پله و ماهیدشت – ایجاد فضای انزجار کننده ی قبیله ای در ادارات و …)

 11. اگر جلیلیان نیاید سنگین تر است.

 12. دوستان عزیز و بزرگوارم طرفداران فلاحت پیشه با بردن نام ایل های دیگر و مطلب گذاشتن از زبان انها دارند تفرقه افکنی می کنند گول مطالبی این گونه را نخورید.

  باتشکر از استاد عزیزم اقای پرندین

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  لطف دارید بزرگوار

 13. نادری رسما عضو موتلفه شده !!!!! پس چطور عضو هیچ حزبی نیست .خواهشا شان آقای ظریف هم پایین نیارید. این کامنت رو به خاطر داشته باشید ایشان اگر یکسال هم فرصت تبلیغات آزاد رو داشته باشند حد اکثر 5000 رای خواهند داشت . 

 14. با سلام خدمت مردم شریف اسلام آباد ودالاهو وخسته نباشی خدمت شما مدیریت محترم سایت بله اطرافیان آقای فلاحت پیشه اینطور عنوان می کنند که رای تمامی ایلات وطایفه ها را کسب نموده اند وبا تهمت زدن به سایر رقبا سعی در خارج کردن آنها از صحنه رقابت را دارنداین کار یک حربه تبلیغاتی است و میخواهند جنگ روانی ایجاد کنند هرچند مردم آگاهند وگول این فریبکاری ها را نمی خورند همه کاندیدها محترم هستند ولی در فضای سالم وهمراه با اخلاق مداری به رقابت بپردازند هر چه مردم تصمیم گرفتند همه احترام بگذاریم مردم را تهدید نکنیم چون ما بدون مردم هیچیم آخرت خودمان وخانوادمان را بخاطر چند صباحی نمایندگی با دروغ وتهمت و افترا و…. نفروشیم 

 15. مردم اسلام آباد کمتر از 10درصد در انتخابات مجلس به افراد خاص جناح رای می دهند ما جمعی از فرهنگیان ا(ز هردو جناج )بدون در نظر گرفتن رفتار حزبی به جناب دکتر نادر نادری رای خواهیم داد . ان شاء الله ایشان هم بدون در نظر گرفتن خط وحزب در صورت پیروزیشان در انتخابات عمل کنند

 16. آقای اسلام آبادی شما علم غیب دارید از5000 میگویید این پیش بینی شما ناشی از ناراحتی ونگرانی از موج های عظیم مردمی حمایت از دانشمند فرزانه دکتر نادری می باشد 

 17. باسلام خدمت تمامی خوانندگان محترم
  در بین ای افراد آقای     عبدالرضا رستمی    از همه بهتره چون هم خرد جمعی داره هم بینش ساسی و ولایی داره و هم اهل پارتی بازی نیس و از لحاظ خانوادگی و ایلی در جایگاه مناسبی برخوردار هست و اعتقادی به اینکه قوم سالاری نداره و شایسته سالار هستش. نمونش معاونین اداره آموزش و پرورش که ایشان در زمان ریاستشن انتصاب کردن

  1. ببخشید ایشان انتخاب کردند یا آقای جلیلیان دوما کدانشان کارخاصی انجام دادند

 18. با سلام
  متاسفانه نام ممو عزیزمان احد رضایی ذکر نشده.

 19. فقط دکتر حمیدرضا صیدمحمدی . توانایی هاش هم از سوابق اجراییش کاملا معلومه

 20. باسلام فلاحت پیشه افتخار غرب کشور است.اگر ایرادی هم داشت نقاط قوتش بیشتر بود.جلوی نور خورشید را نمی توان گرفت

  1. با سلام
   بدون هیچگونه طرفداری از کاندیدای خاصی خدمت شما عرض کنم که اگه امکانش هست بفرمایید که جناب دکتر فلاحت پیشه طی دو دوره متوالی چه اقدامات مثبتی در جهت خدمت به مردم شهرستان دالاهو که قسمتی از حوزه انتخاباتی است انجام داده اند. حالا مردم اسلام اباد غرب رو زیاد خبر ندارم. آزموده را آزمودن خطاست.

 21. نادر نادری اصلح ترین کاندید می باشد

 22. عبدارضا رستمی توانایی اداره یک مدرسه را نداره چه به مجلس

  1. سلام کلهر عزیز
   دوران مدیریت آقای رستمی ر ببین وقضاوت کن منصفانه. در ضمن به دیگران هم توهین نکن .متشکرم

 23. ه منظور انسجام هر چه بیشتر  و گذر از معضل قبیله گرایی , چهارشنبه شب مورخ ۱۱/ ۰۹/ ۹۴ به همت خانواده های  شهبازی و اسدی  ,   جلسه ای با حضور برخی بزرگان ایل بزرگ خالدی و دکتر فلاحت پیشه در روستای چقاکل برگزار شد  . 
  در ابتدای این جلسه جناب آقای شهبازی ضمن عرض خوش آمد گویی به دکتر فلاحت پیشه و همراهان , پیمان اتحاد و برادری مردم چقاکل را با دکتر فلاحت پیشه را اعلام و اظهار داشتند مردم چقاکل بعنوان یکی از ارکان و پایه های ایل بزرگ خالدی با تشکیل این جلسه ، تابوی ایل گرایی و تفرقه را شکستند و از مردم و بزرگان سایر روستاها و ایلات نیز انتظار داریم که این روند را ادامه دهند . 
  تلاش همه ما برای این است که بعد از این تاریخ کسی به خود اجازه ندهد که با مطرح نمودن بحث سیاه سیاه _ خالدی , گوران-  سنجابی یا منصوری – زنگنه و …… از سادگی مردم سوء استفاده کند و با کوبیدن بر طبل تفرقه و ایل گرایی مردم را فریب دهد . در انتخابات دوره گذشته مردم چقاکل  هیچ تقصیری نداشتند و در دام شایعات درون ایلی افتادند .مردم  همه ایلات برادر هستند و اگر سرنوشت کوورد و کوورد زبان برایشان اهمیت دارد باید از تفرقه اجتناب کنند . 
  ایشان در ادامه گفتند چندین و شاید چند دهه طول بکشد که شخصیتی همچون دکتر فلاحت پیشه و دکتر لطیف صفری پیدا شوند که بتوانند در صحنه منطقه ای و ملی و جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند و در تصمیم گیریهای کلان تأثیر گزار باشند . 
  اگر در گذشته نخبه ای چون دکتر لطیف صفری باعث افتخار ایل خالدی و کلهر بود ، اینک در همین جا در روستای چقاکل بعنوان یکی از ارکان ایل بزرگ خالدی از طرف خودم و همه بزرگان جمع حاضر و ایل خالدی اعلام می کنم که در حال حاضر دکتر فلاحت پیشه نه تنها افتخار ایل کلهر و سایر ایلات می باشد بلکه افتخار غرب کشور است  و بر خود می بالیم که از فرزند لایق خود حمایت می کنیم . 
  در ادامه جناب اسدی از بزرگان روستای چقاکل بیان داشتند : عزیزان تفرقه یک درد است و همه ما می خواهیم این درد مشترک را درمان کنیم و تنها راه درمان این درد بزرگ ‘’این است که بدور از هر گونه حب و بغض ‘ تعصبات کور ’ و کینه ها را کنار بگذاریم و ضمن اعتماد مجدد به دکتر فلاحت پیشه با انتخاب ایشان یک بار دیگر نام غرب کشور را در سطح ملی “زنده ” نماییم . 
  در پایان این جلسه دکتر فلاحت پیشه با  اشاره به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و لزوم دقت در انتخاب مسؤلان و دینی که مردم بر گردن منتخب خویش دارند ، برد و باخت انتخابات را گذرا  و خود را مدیون مردم و بزرگان ایل خالدی دانست و خدا را شاهد گرفتند که با هدف خدمت به مردم و جبران گذشته و اجرای عدالت پا به کارزار رقابت گذاشتند

  1. این خانم این مطالب را از تلگرام کپی کردن فکر کنم دوستان جوابشان را هم انجا داده بودن که چگونه این جلسه برگزار شده.
   بهر حال کسی که از ماجرای این جلسه باخبر بود . نوشته بود به زور این جلسه را میزبان قبول کرده وگفته فاید ه ای نداره انگار

  2. هر چند ممکن است برگزاری جلسه ای که شما فرموده اید صحت نداشته باشد اما همین خود جناب افتخار غرب کشور بود که آتش قبیله گرایی را شعله ور کرد و این را هم تمام مردم میدانند و مطمئن باشید که دیگه حناش برای هیچ کس رنگی ندارد

  3. اصلا همچین جلسه ای که شما ازش حرف میزنید در چقاکل برگزار نشده و اگر در آینده برگزار شود در حمایت از فلاحت پیشه نخواهد بود 

  4. جلسه ای که به زور به یک نفر تحمیل شود که برگزار کند و از کل جمع حاضر که حدود 20نفر بودند که حدود 15نفر از آنان از همراهان خود فلاحت پیشه بود را نمیتوان به این معنی جلوه داد که تمام افراد روستا از این آقا حمایت کرده اند.نظر یک نفر را نمیشه  به همه تحمیل کرد

  5. من که پرس و جو کردم گفتند دروغه اینم حربه جدید طرفداران امیر کبیر زمان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. شماها خودتان را به نادانی بزنید ولی حقیقت دارد و طبق شنیده ها بیش از صد نفر حضور داشتند و مردم روستا حسابی و با شوق زیاد  از وی استقبال کردند. شماها لازم نیست ببینید یا نمیبینید یا خودتان را به نادانی زده اید. خیلی سخت است بیدار کردن کسانی که خود را به خواب زده اند همان مردم روستا خیلی بهتر از شماها درک و تصور دارند. نه تنها در روستای چقاگل در بسیاری از منازل ایل خالدی تا حالا برای آقای دکتر فلاحت پیشه جلسه گذاشته شده و مردم استقبال کرده اند.

  7. خانم سحر مردم دیگر گول اقای دکترشما که مردم ……………..پر استنبولی خواند نمی خورند.این شایع ها بی فایده است.

  8. تا باشه از این گول خوردنی ها باشه. ببخشید یکی از کاندیاها تا دیروز اصلاح طلب بود. دیروز شد اعتدال گرا امروز شده اصول گرای موتلفه. دو تاشونم که دفعه پیش رای خالدی ……………. ببینم کی حالا گول میخوره تو یا من؟

  9. تا باشه از این گول خوردنی ها باشه. بهتر از حمایت از کاندیدایی هست که تا پریروز اصلاح طلب بود، دیروز شد اعتدالگرا و امروز اصولگرا (ن ن). یا بهتر از کاندیدهای انتخابات گذشته خالدی که……………. حالا تو گول میخوری یا من. نچایی

 24. دکتر حمیدرضا صیدمحمدی اصلح ترین است

  1. لایک فراوان 

 25. آقای پرندین اسم چن نفر اصلی رو ننوشتین سایت شما ما با بغض از بعضی افراد داره اداره میشه
  فکر میکردم شما اصلاح طلبین وخیلی قبولت داشتم اما چند وقته مطالب شما رو نگاه میکنم براتون تاسف می خورم

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  لطفا بفرمایید چه کسانی از قلم افتاده اند تا اضافه کنیم

 26. چقاگل يكي از چند روستاي ايل خالدي است ونظر خودشان را دارند و اين قابل تعميمبه ايل محترم خالدي نيست تو روستاهاي ايل محترم سياه سياه هم چندر روز پيش براي آقاي جليليان و يك نفر از كانديداهاي ديگر جلسه بسيار بزرگي برگزار كرده اند اين به معني تعميم به كل ايل محترم نيست وبه برگزاي جلسات هم نيست آخرش 80درصد در قالب ايل راي مي دهند

 27. كسي كه وابسته به جناه تندرو افراطي باشد 3000راي بيشر نمياورد خدا حافظ اقاي نادري5

 28. سحر خانوم چی میزنی انقدر توهم داری.

 29. سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
  آقای نظری از مدیران شایسته و به نام وزرات آموزش و پرورش می باشند و جز حزب اصلاح طلب میباشند
  ………….
  با تشکر

  1. من هم باشما موافقم علی نظری از هر نظر بهترین است

 30. سلام خدمت استاد گرانقدر اقای پرندین لازم به ذکر است اقای علی نظری ازقشر فرهنگی و از حزب اصلاح طلب جهت شرکت در انتخابات مجلس اعلام آمادگی کرده است.ایشان فردی سخنور و قوی میباشد.
  با تشکر

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام
  ما از حضور هر چه بیشتر نامزدهای اصلاح طلب استقبال نموده و از ایشان حمایت خواهیم نمود.

 31. نادری دوره قبل گفتید اصلاح طلبم الا شدی اصولگرا افراطی خود فروش

  1. کمی مودب باش درد هرچه اصولگراست روسرت

 32. چند وقت پیش در یک مراسم فاتحه خوانی در یکی از روستاهای بزرگ خالدی فلاحت پیشه حضور یافت و به یکی از بزرگان خالدی که در جمع حضور داشت دست میدهد و آن بزرگ از جهت منش و بزرگی که دارد جواب اورا میدهدکه سریعا یک نفر از همراهان فلاحت اقدام به عکس گرفتن میکند و با واکنش بسیار تند آن از طرف بزرگ خالدی مذکور روبرو میشود.اینطور است حربه های فلاحت پیشه و اطرافیانش . مثلا با این عکس گرفتن بعدا میخواستند به دروغ در شیپور بدمند که فلان بزرگ خالدی از ما حمایت کرد

 33. جناب نادری مثل ااینکه اهل ………….. هم هستید روز به روز ماهیتت داره مشخص میشه 

 34. باسلام . آقای فلاحت پیشه تحمل نداره که کسی رقیبش باشه . مدتیه شروع کرده بر علیه آقای دکتر زارعی شایعه درست کردن . منتظر باشین و ببینین که چطور در مقابل آقای زارعی کم میاره . اینو بعد متوجه میشین .

 35. دکتر نادری انسانی بسیار وارسته و دانشگاهی و بی غل و غش هستند.
  دکتر نادری اهل دل و خدمت به همشهریانش است و اینقدر شهامت داره که از خودش برای مردم شهرش بگذره. نه اهل لابی و سیاست بازی با همشهریانش.و حقیر کردن همشهریان نخبه اش با آوردن نیرو از گیلان غرب و مردم را در اسمبولی دیدن و نفاق بین برادرانی که 8 سال برای ایشان دست از پا نشناختن بعد با شعار آشتی آشتی بیاد جلو . و الان هم مرتبط بگه عذر خواهی میکنم عذر خواهی میکنم. +این نظر بالا با عکس گرفتن

 36. با سلام
  خانم محترم شما حق نداری در قسمت پاسخها به روستا و مردم روستا با کنایه صحبت کنی خواهشآ آن یک رای روستا هم از دست اقای دکتر فلاحت پیشه درآوردی. تمام نوابغ این شهر همه از روستا بلند شدن نه از شهر خیلی هم هستند. در راس کارهای مهم این کشور بار آخرتون باشه شما و اطرافیان آقای دکتر فلاحت پیشه با کنایه با روستاییان صحبت کنید.
  جناب دکتر فلاحت پیشه با احترامی که برای شما قائلم طرفداران را توجیه بفرمایید.

  1. اگر کمی فقط کمی شعور داشته باشی که نداری میبینی هیچ توهینی درکار نیست و خیلی هم مودبانه است.

  2. خیلی بی ادبی سحر خانم این چه ادبیاتی است شما بکار میبری شما فامیل فلاحت پیشه هستین آستانه تحمل پایین اعصاب خراب تقصیرتون هم نیست اوضاع دکتر این دوره هم وخیم و هم خرابه کار از کار گذشته مواظب سلامتیتون باشید اعصاب خوردی برای پوستتون خوب نیست احتمال داره پوستتون چروک شه

 37. با سلام خدا گواه من دکتر نادری رانزدیک 30 ساله میشناسم و دوستم هست ولی هنور نشناختمش ولی فلاحت پیشه اگر هاشم نوروزی وچند نفر دیگر کنار بگذارن صداقتشان خیلی از نادری بیشتر است

 38. سلام
  چه شور و شوقی دارید ،همتون در اشتباهید، فلاحت پیشه نادری زارعی بستی هیچ کدوم از اینا نماینده مجلس اینده شهرمان نیستن
  یک فرد اصلاح طلب که خارج از استان زندگی میکنه برنده انتخاباته

  1. حاجی بردیمسه. خخخخخخخ

 39. رئوف خود بیل!

 40. دوستان من خودتونو خسته نکنین هرکی نماینده بشه وضع ما همینه که هست فقد خداکنه بدتر نشه مگه قبلیا چکار کردن که جدیدا مخان بکنن دلتون خوشه و مولا

 41. با سلام آقاي رحمان دكتر نادري دوستي مثل شما ندارد آخرت خودتو بخاطر اينكه كي بشود نماينده خراب نكن بقول صادق اينهايي كه رفتن مجلس تا حالا چكار كردن براي من و شما بجز اينكه فاميلهاي خودشان را استخدام كردن يا بهشون پست دادن يا ارتقاع شغلي دادن براي مردم چكار كردن الان بعضي از اين كانديداها كه مي بيني روي دست مردم افتادن اگر بخاطر منافع از دست رفته خودشان نيست پس بخاطر چه چيزي است كه اينقدر اين درو اون در مي زنند كه راي بيارنند در چند روز اخير تخريب دكتر نادري بخاطر آن است كه موج هاي عظيمي از بزرگان و مردم ايلات مختلف از ايشان حمايت قاطع نمودن پس شما و دوستانتان حق داريد ناراحت بشيد

 42. سلام من يك سئوال از مردم شريف ايل بزرگ خالدي كلهر دارم چرا با وجود اينكه آقاي فلاحت پيشه در دور قبل مردم ايل شرافتمند خالدي را پر اسمبولي فرض كردن الان مي بينيم در يكي از روستاهاي اين ايل {چقاگل}براي ايشان جلسه مي گذارند؟؟؟؟

  1. مردم خالدی دشمن فلاحت پیشه نیستند وایشان را از خود می دانند جواب گرفتی؟

 43. آقای به اصطلاح دانشگاهی واقعا بی انصافی ونظرت کاملاًمشخصه ازروی غرضه،من خودازمستمعین اون روزسخنرانی جناب دکترفلاحت پیشه بودم وچه قشنگ اونهایی که سکوت رابه اسلام آبادتحمیل کردندرانفراتی محدودو”پریه اسمبولی”قلمدادکردندومردم هم خودبسیارآگاه شده اندکه دراون زمان واقعا گول مطامع اون چندنفروخوردندوحقیقتا من خودبه فلاحت رای ندادم ولی نفرستادن اوالبته باجزیی کوتاهی های انتصاب مدیران ظلمی بزرگ به شهروآیندگانمان بود..درضمن لازم بودجناب دکترفلاحت هم سرشون دراون زمان به سنگ بخوره ومشخصه کاملا بیدارشده ومردم ایلات مختلف وازجمله ایل محترم خالدی که حقیر افتخارخالدی بودن رادارم هرگز دیگه گول هچون رستمی ها و…نخواهندخورد وحقیقتا خانواده های ما که جمع کثیری ازاین ایل محترم بوده باافتخاربه دکترفلاحت پیشه رای میدهیم وبرای تمامی کاندیداهای محترم دیگه آرزوی موفقیت داریم وبخدای سبحان خودکاندیداهاهم واقفندکه فلاحت برای نمایندگی یه سروگردن ازاونهابالاتره ..به امید موفقیت واینکه انشاا..بهترین وتواناترین فردروراهی مجلس کنیم

 44. خیلی بی ادبی سحر خانم این چه ادبیاتی است شما بکار میبری شما فامیل فلاحت پیشه هستین آستانه تحمل پایین اعصاب خراب تقصیرتون هم نیست اوضاع دکتر این دوره هم وخیم و هم خرابه کار از کار گذشته مواظب سلامتیتون باشید اعصاب خوردی برای پوستتون خوب نیست احتمال داره پوستتون چروک شه

 45. باسلام در جواب دانشگاهی علت این کار اینه که آیا خالدی فقط چالابکر وعلیرضاوندی وبیگرضایی نیست که همه کاره شدن در جواب اینها از فلاحت حمایت می کنند

  1. شک نمیکنم تو از اطرافیان فلاحت پیشه هستید و می خواهید با این نظر در بین ایل بزرگ خالدی تفرقه بیانداری

 46. آقای فلاحت پیشه هر جلسه ای میره میگه ایل گرایی نکنید و بر اساس لیاقت رای دهید آیا در مورد ایل خودشان هم آن شرایط رعایت میشه و ایل گرایی نمی کنند. بعدشم آقای فلاحت پیشه طرفدار آقای قالیباف و یک اصول گرا می باشد.

 47. سلام وقت همگی به خیر و شادی
  در فرمایشات دوستان عزیزی به بحث فقر،بیکاری،اعتیاد،اختلاس سیستمی،رشاء،ارتشاء،زمین خواری،تبعیض،تبانی و چندچهره بودن بعضی نمی پردازندمتأسفانه خود را درگیر توهمات بی پشتوانه کرده ایم خیلی عجیب است یکی یک روز چپ و یک روز راست و یک روز معتدل میشود و همه میدانند به خاطر مردم نیست و فقط به خاطر ارتقاء مقام و پول است اگر کسانی در صددخدمت به مردم هستندخدمات خودرا در جایگاه فعلی به مردم ارائه دهند تا نیت شان برای مردم مشخص شود یکی به خاطر عبور از فیلتر شورای نگهبان ظاهری ذوق زده میشود،یکی تقابل قومی و ایلی به راه می اندازد و یکی هم در کمین حوادث اتفاقات نشسته است.دوستان توجه داشته باشید در پیشگاه انسانیت همه مسئول هستیم مبادا با انتخاب میلی و ناحق مدیون مردم شویم که غیر قابل بخشش است.خوب واضع است اولا-کارنامه کسانی که فرصت خدمت داشتند و نتوانستدند معضلات و مشکلات فقر،بیکاری،اعتیاد،اختلاس سیستمی،رشاء،ارتشاء،زمین خواری،تبعیض،تبانی و تبعیض را بر خورد اصولی کنند مردودهستند دوما-کسانی به خاطر عبور از صافی صلاحدیدها چندچهره میشود بدان که عادت خود را ترک نمیکنند اینها به دنبال قدرت و ثروت هستندبرای خدمت به مردم نیامدند.سوما-کسانی در سکوت هستند مطئمن باشید همیشه  زبان بسته میباشنداینان مشکلات و معضلات مضاعف میکنند.پس بهتر است به دنبال کسی بگردیم در صدد حل مشکل و سد معضلات باشد.الکی کسی دانشمند،فیلسوف،شجاع،خدمتگزار،ناجی و پیشمرگ مردم نکنیم. 
  تندرست و شکیبا باشید.

  1. با سلام خدمت برادر عزیز رضا خانی، سعی کنید با دقت بیشتری نظر بنویسید، چند اشتباه نگارشی دارید که متذکر حضرتعالی می شوم:1-بجای جمله”در فرمایشات دوستان عزیزی به بحث فقر، بیکاری و ….نمی پردازند” بایداینطور بنویسید”در فرمایشات دوستان عزیز، چرا به بحث فقر، بیکاری و… پرداخته نمی

   شود. 2- شما بجای کلمه واضح به معنای روشن و مبرهن نوشتید واضع که معنای وضع و ایجاد کننده می دهد.3- بجای جمله”معضلات و مشکلات فقر،بیکاری و … را برخورد اصولی کنند”بایداینطور بنویسید”با معضلات و مشکلات فقر،بیکاری و … برخورد اصولی کنند”4-بجای جمله”کسانی به خاطر عبور از صافی صلاحدیدها چندچهره میشود” بایداینطور بنویسید”کسانی که به خاطر عبور از صافی تعیین صلاحیت شورای نگهبان هزار چهره می شوند” فاعل (کسانی) جمع است ولی شما از فعل مفرد (میشود) استفاده کرده اید. 5-از علائم نگارشس(،؛.؟!) استفاده کنید تا خواننده راحت تر متن شما را بخواند. درود بر شما برادر پایتخت نشین که اسم واقعی خودتان را نوشتی نه اسم مستعار!!!!!!! پیروز باشید.

 48. جناب مهندس خانی اینها فرمودی درست است اما شدنی نیست الان در اوضاع کنونی رفوزه ها بازگشتند و چندچهره به عوامفریبی مشغول هستند.

 49. رضا خانی یه جوری ژست گرفته، انگار دکترای علوم سیاسی داره، با این نگارش پر از غلط

 50. جواب ایلیا

  : ایراد شما به آقای خانی خیلی بی ربط است شما آزادی هم ژست بگیری علوم سیاسی و غلط نگارشی چه ارتباطی به مطالب ایشان داره

  1. ارتباط به بی سوادی ایشان داره، چهار کلمه حفظ کرده، غلط می نویسد، موجبات خنده و شادی ما را فراهم می کند!!!!!!!!!!!!!معلومه تو هم دست کمی از او نداری!!!!!!!! این دیگه چه جمله ای هست”شما آزادی هم ژست بگیری علوم سیاسی” زبان برره ست.خخخخخخخخخخخخخ درستش اینه حمید خان، “شما هم آزادی، میتونی ژست علوم سیاسی بگیری” برین با هم انشا کارکنید.

 51. جناب آقای ایلیا خان عزیز
  -سلام وقت به خیر و شادی از اینکه بنده را مورد لطف قرار دادی ممنون و متشکرم ولی بهتر بود در مورد مطالب بنده اظهار نظر میشد نه اینکه به ژست و بی سوادیم در واقع بضاعت علمی اینجانب در همین حد بود متاسفانه توانایی تحصیل در علوم سیاسی نداشتم و در شاخه فنی مهندسی رشته مکانیک ادامه تحصیل دادم خیلی ببخشید البته اگر فرصتی پیداکنم در رشته مورد دلخواه جنابعالی هم ادامه میدهم و از شما خواهشی دارم با ژست عالی و اسم کامل ورود بفرمائید.تندرست و شکیبا باشید.

 52. اگه دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و غیر انتفاعی تو کشورمان نبود دیگه این همه آدم بی سواد مدعی نداشتیم.
  گفتا شیخا هر آن چه گویی هستم

  آیا تو چنان که می نمایی هستی ؟

  1. شما گرفتارخودبینی شدید شدی و از فقرفرهنگی,اخلاقی و ایمانی رنج میبری و وجودت از کینه پر شده پس پناه بر خدا ببرتا راحت بشی

 53. ایلیا جان شما که دردت کهنه داری چرا به همه توهین میکنی سیستم آموزشی کنونی مصوب افراد باسواد است نه بی سواد ضمنا ظرفیت دانشگاههای مورد غضب شما (بی سوادها)بیشتر از شیفتگی شماست آقای باسواد ادب از کی آموختی ….

  1. حرف حق تلخه!!!!!!!!!!!!! کاملا واقعیت داره، مدرک گرایی شد مد!!!!!!!!!!!!!

 54. دردت کهنه داری یعنی چه؟ ادبیات رضا خانی و حمید احمدیان و کورش مرادی یکیه، بجای توهین، اشکالات نوشتاری را اصلاح کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 55. دکتر محسن بدل دکتر ایلیا
  مرقوم بفرما شما توهین کردی بعدش معلم ادبیاتم میشی به همه فارغ تحصیلان دانشگاه آزاد،علمی کاربردی و غیر انتفاعی انگ می زنی!!!!!

 56. کورش جان اشکالات نگارشی که تذکر داده شد مربوط به تحصیلات ابتدایی نه دکتری!!!!!!!!!!!!! برو یه کم انشا و نگارش کار کن.خخخخخخخخخخخخخخخخ

 57. محسن جان خخخخخخخخخخخخخ بنده ادبیات نخواندم که دکترای علوم سیاسی بشم چشم ریاضی خوندم !!!!!!!!!!!خخخخخخخخخ پسربرو برای دکترای علوم سیاسی صاحب ادبیات و نگارش رای جمع بکن تا چهار سال بخخخخخخخخخخندیدالبته فکر کنم ادبیات تو مدارس جمع کردند.دکی جان از ما انشاء و نگارش گذشت .

  1. جلو ضرر رو از هر جایی بگیری نفعه، برو انشا کار کن، برو عزیزم، برووووووووووووووووووو

 58. سحر هم شيشه كيشايده 
  فليچر ……..قوي بسده دي 
  باتشكر 
  مردم اينقد آگاهي دارند كه كسي بره بهارستان نميشه پيداش كرد چون بغير از خوردن و جمع كردن پول وقتي برا سر خاروندم ندارن .متاسفانه اينم يه جويه چهار سال يبار شاباد رو ميگيره و درگيري و اختلافات ايلات گذشته رو به ميان ميارن 
  دقيقا چهار سال پيش بود كه درگيري خالدي و سياه سياه سر دو نامزد انتخاباتي شروع شود آقاي صيد محمدي و فلاحت پيشه اين دو عزيز شهرشهيد پرور شاباد رو با تگزاز يكي كرده بودن طوري كه افراد ستاد انتخابي اين مجهز به سلاح هاي گرم وسرد بودن بگذريم گذشت و دكطر جليليان عزيز و باغيرتمون رو فرستاديم بهارستان .تا اينكهآقاي فلاحت پيشه در شهرداري تهران مشغول به كار شدن .گذشت.تا بحث انتخابات رياست جمهوري به ميان آمد و  فلاحت پيشه و صيد محمدي شدن ٢برادر عزيز تر از جان كه براي دكتر قاليباف هردو سخنراني كردن بنده خداها هيچي ……….. …………… فقط يه ……………. در سعادت آباد …………..بودن .
  مردم عزيز شاباد برادر و خواهر عزيز خود شما بهتر از هر كسي ميدانيد كه كسي به بهارستان برود مردم شهرش را تا چهارسال بعدي نميشناسد 

 59. سحرتیوش شربای ایریشه کردیده دی کم خود ارای فلاحت بکش هیچگه قدردنیزانی کافیه له ای چن ساله بچیدله گورایل دنیادیده بپرسیدبزانی له ای شاره انسانیل خادم وزحمت کیش چن نفرراءی دیده پیان

 60. همشهریان عزیز بنظر من فقط فن سخنوری وبازگو کردن رساله دکترای دانشجوی بعضی از نمایندگان دردی از این شهر مظلوم با جوانانی تحصلیکرده با پتانسیل فنی دوا نمیکند به نظربنده این شهر نمایندهای میخواهد که علاوه بر دانش سیاسی دانش مهندسی واقتصادی هم باید داشته باشد و کسی نیست جز دکتر نورالدین زارعی

 61. باسلام

  ………….شاخص ترین و سخنور ترین فرد در بین نماینده ها جناب دکتر علی نظری است

 62. دکتر نظری از اصلاح طلبان وحامیان دولت تدبیرو امید است.

 63. اخبار جدید . در سیاه سیاه بزودی شاهد تحولی نو در باز شدن جبهه های جدید بر علیه فلاحت پیشه خواهیم بود .

 64. دوستان رای شیان و حسن آباد یکپاچه متلق به دکتر نظری است ودر ان شکی نیست. به همین خاطر است که کاندید های دیگر *علی نظری* را رقیب سر سخت خود میبیند وانشااله به عنوان یک اصلاح طلب شایسته راهی مجلس خواهد شد.

 65. به نظر من عملکرد کاندیداهایی که قبلا نماینده مجلس بوده اند مشخص هستش و بهتره بقیه کاندیداها رو کامل بشناسیم.

  آقای فلاحت پیشه با 8 سال سابقه نمایندگی که هیچ جایگاهی در آینده اسلام آباد نداره چون مرد عمل نیست همش شعاره و متخصص تبعیض و تفرقه هستش

  آقای جلیلیان هم که هرچند 4 سال کمتر فرصت داشتن ولی ایشون هم عملکرد خوبی نداشتن هرچند ” بد همیشه بهتر از بدتر هستش” 

  در کل امیدوارم هرکی نماینده بشه به شعارهایی که میده عمل کنه 

 66. به قول یه بزرگی یه بار  
  آزموده را آزمودن خطاست 
  3بار آزموده را آزمون جفاست 

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه