جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

جزئیات دستگیری محمدرضا مشیری کلاهبردار دو هزار میلیاردی و مدیرعامل مکتب گلیم و گبه و فرش در کرمانشاه

جزئیات دستگیری محمدرضا مشیری کلاهبردار دو هزار میلیاردی و مدیرعامل مکتب گلیم و گبه و فرش در کرمانشاه

جزئیات دستگیری محمدرضا مشیری کلاهبردار دو هزار میلیاردی و مدیرعامل مکتب گلیم و گبه و فرش در کرمانشاه

 جزئیات دستگیری محمدرضا مشیری کلاهبردار دو هزار میلیاردی و مدیرعامل مکتب گلیم و گبه و فرش در کرمانشاه

کرمانشاه دیلی:  معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی به نام محمدرضا مشیری که مدیرعامل «مکتب گلیم و گبه و فرش کرمانشاهان» است شب گذشته در منزل شخصی خود و در هنگام انتقال 2 هزار میلیارد ریال از پولهای مردم که در شرکت وی با وعده های سود 40 تا 70 درصدی سرمایه گذاری کرده بودند، توسط نیروهای امنیتی استان دستگیر شد.

سرهنگ محمدرضا آمویی با بیان اینکه حجم سرمایه گذاری در این شرکت بالا بوده افزود:  سرمایه های مردم محفوظ است و تلاش می شود در اسرع وقت به دست صاحبان خود برسد.

محمدرضا عدالت خواه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه هم اظهار داشت: تضمین های این واحدهای به ظاهر اقتصادی ضمانتهای محکم و اطمینان بخشی نیست که سرمایه گذار را به امنیت خاطر برای سرمایه گذاری اش برساند و مردم باید بدانند دادن پول به اشخاصی با هدف دریافت سود بدون شفافیت که منطبق با موازین شرعی نیست اساسا ممنوع و خلاف قانون است.

لازم به ذکر است از شب گذشته تا کنون بسیاری از مالباختگان در مقابل دفاتر متعلق به این شرکت در شهر کرمانشاه تجمع کرده اند.

منبع: تابناک

 • کلاهبردار سرشناس حین خروج از کشور دستگیر شد

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت که‌ ‘فرد کلاهبردار’ با اقدام به موقع ماموران امنیتی و انتظامی استان حین خروج از کشور دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است.
سرهنگ محمدرضا آمویی البته در باره مکان دستگیری این فرد توضیحی نداد.
مجتبی ملکی، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه هم در گفت و گو با ایرنا این خبر را تایید کرد اما فقط گفت که پرونده در دستگاه قضایی استان در حال بررسی است.
به گفته معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه، ‘فرد کلاهبردار’ با تبلیغات اغوا کننده توانسته بود، سرمایه کلانی از پول مردم را جمع آوری کند که خوشبختانه اموال مردم در این شرکت محفوظ است.
سرهنگ آمویی اضافه کرد: وی در قالب یک شرکت صنایع دستی و با وعده پرداخت سودهای بالا اقدام به افزایش سرمایه خود کرده بود تا بتواند آن را از کشور خارج کند.
به گفته او، مراحل قضایی رسیدگی به پرونده مذکور در دستگاه قضایی در جریان است و امیدواریم که بزودی سرمایه های مردم به دست صاحبانش برسد.
آمویی در باره تبلیغات وسوسه کننده شرکت ها و موسسات خصوصی هشدار داد و از مردم خواست که با تامل بیشتری در این شرکت ها سرمایه گذاری کنند و فریب تبلیغات غیرمنطقی را نخورند.

** سود تضمینی 60 و 72 درصدی!
فرد دستگیر شده از سال 92 با تاسیس یک شرکت خصوصی،‌ فعالیت خود را در زمینه تولید و صادرات فرش،‌ گلیم و گبه و چند صنعت دستی دیگر آغاز کرد اما از سال 94 تبلیغات خود را بشدت توسعه داد و با وعده های وسوسه انگیز ‘پرداخت سودهای تضمینی’ به سرمایه گذاری مردم، سرمایه خود را ده ها برابر کرد.
60 درصد سود برای تولید و خرید و فروش پشم، فرش،‌ گلیم و گبه و 72 درصد سود برای تولید زیورآلات سنتی از جمله سودهایی بود که این شرکت برای پرداخت آن تبلیغات گسترده ای به راه انداخته بود.
تبلیغات این شرکت از ابتدای سال 95 آنقدر گسترده شد که در بیشتر رسانه های استان، برنامه های مختلف صدا و سیما و جشن های سطح استان پای ثابت بود.
طبق اعلام بانک مرکزی پرداخت سود ثابت به سرمایه مردم توسط شرکت ها ‘غیرقانونی’ و ممنوع است.
رضا حواس بیگی، رییس گروه بازرسی بانک مرکزی در غرب کشور خرداد ماه 95 در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که به استناد قانون تنظیم بازار غیرمتشکل پولی و قانون عملیات پولی و بانکی، فعالیت شرکت مذکور تخلف و اخلال در سیستم پولی و مالی است.

** میزان کلاهبرداری؟
محمدرضا عدالتخواه، رییس کل دادگستری استان کرمانشاه هشتم آبان امسال بدون نام بردن از این شرکت گفت: کسانی که تبلیغ می کنند 72 درصد سود می دهند، مردم را به امور واهی امیدوار می کنند و مردم به ظاهر یک کار تولیدی را نیز مشاهده می کنند اما از مسایل پشت پرده آگاهی ندارند.
به گفته او ‘اگر کسی که سرمایه مردم را گرفته، هوس فرار از کشور به سرش بزند، دادن سفته یا تنظیم سند رسمی برای مردم پول و سرمایه نمی‌شود.’
رییس بازداشت شده شرکت فعال در زمینه فرش، گلیم و گبه رو یکشنبه قبل از دستگیری در واکنش به سخنان عدالتخواه به خبرنگار ایرنا گفت: فعالیت شرکت ما طبق قانون و بدون مشکل در حال انجام است و شاید منظور آقای عدالتخواه شرکت دیگری باشد.
به دنبال دستگیری این فرد، یکشنبه شب جمعی از سرمایه گذاران این شرکت، مقابل یکی از دفترهای آن در کرمانشاه تجمع کردند.
هنوز آمار دقیقی از میزان کلاهبرداری و سهامداران فریب خورده این شرکت منتشر نشده اما برخی رسانه ها نوشته اند که متهم قصد خارج کردن 100 تا 200 میلیارد تومان پول از کشور را داشته است.
خبرگزاری ایرنا اول خرداد 95 طی گزارشی مشروح و مستند نسبت به رویه مشکوک و نوع فعالیت سوال برانگیز این شرکت خصوصی هشدار داده و به جمعی از مسوولان تصمیم گیر استان کرمانشاه اطلاع رسانی کرده بود.

ایرنا

 • اخبار مرتبط با دستگیری مدیرعامل مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان

 

جنجال بازداشت محمدرضا مشیری مدیرعامل مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان در کرمانشاه +تصاویر

 

جزئیات دستگیری محمدرضا مشیری کلاهبردار دو هزار میلیاردی و مدیرعامل مکتب گلیم و گبه و فرش در کرمانشاه

 

دادستان کرمانشاه: اتهام مدیرعامل مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان اخلال در نظام اقتصادی است

 

توضیحات کاملتر دادستان کرمانشاه در خصوص بازداشت مدیرعامل مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 10 آبان 1395 ساعت 8:34 ق.ظ

78 نظر

 1. چطور بانک مرکزی سود ثابت ماهیانه البته چندرغازی میده اشکال قانونی نداره ولی این اقا با هوش و ذکاوت و تلاش و البته رعایت انصاف به مردم بیچاره سود ثابت میده اشکال قانونی داره!!!بانک بلده وام 27 و 30 درصدی اونم با چندتا ضامن و سفته و هزارتا بدبختی به مردم بده و سود کلان ببره ولی موقع سود دادن دست و دلش میلرزه.این اقا اگر قصد کلاهبرداری داشتن 200 میلیارد تومن یک دهم سرمایه شون هم نمیشه.ایشون مجبورن پول از کشور خارج کنن چون میبرن خارج کشور سرمایه گذاری میکنن و این علاوه بر سرمایه گذاری داخل کشور هست.بانک ملی از کی تا حالا به فکر جیب مردم بوده؟بهتره به جای انتشار این اکاذیب فکری به حال اقای مشیری کنید تا هرچه زودتر به حساب کتاب مردم رسیدگی کنن.از بانک و بازار که خیری به مردم نمیرسه.یه نفر با عرضه و باهوش پیدا شده و مایه امید هزاران نفر شده بذارید به کارش برسه.

  1. مرگ برکسانی که فقط بفکرجیب خودهستن و مردم هربلایی بسرشان میاد بجهنم این اقایان ازمشیری باج خواستن خودتان مشیری خوب میشناسیدخیانت به پول مردم نکردکه به این مفت خورا بده وپول زورنداد وکله پاش کردن حالاسرمایه گذاران عزیز بیاییدپولی جمع کنیم بدیم ………………. وریس ………………….. کرماشاه تاداغ بدل نباشن چشاشون به این پولهای مردم افتاده دهانشون اب افتاده

 2. رساناها خجالت بکشن
  جایی که نه به مال بلکه به ناموس مردم خیانت و تجاوز شده و چندین شاکی خصوصی وجود داره هیچکس صداش در نمیاد و چند سال همه چی ساکت میمونه و حتی توسط رسانه ها همه به سکوت تشویق میشن و اونجا که حق و حقوق مردم تا قران آخر پرداخت شده و حتی یک شاکی خصوصی هم وجود نداره صرفا جهت تامین منافع و متامع یک عده آدم رشوه گیر و متجاوز ، قبل از اثبات اتهام و تشکیل دادگاه عادل همه جا پر از داد و بیداد و تبلیغ و تیتر درشت و … میشه که آی برد و خورد و کلاهبرداری کرد و …
  جالب اینکه صدای جمعیت امروز ( که به قول شما مورد دزدی واقع شده بودند ) با شما هم صدا نبود و تقاضای همه اونها آزاد شدن فوری مشیری بود!

  خیلی وخته صدای مردم از گلوی رسانه ها شنیده نمیشه
  شما فقط یک رسالت دارید و اون بوق بودن و بلندگو بودن برای صداهای خلاف مردمه طوری که صدای خروجی از دهانهای گشادتان انقدر بلند باشه که هیچ صدای دیگه ای بگوش نیاد!

 3. شما درست میگین یک نفر که ما رو از بدبختی نجات داد همین آقا بود این شخص هیچ کلاهبرداری نکرده تا کنون ما دو برابر اصل پول خود بردهایم ولی وقتی وامی با 27درصدبگیری با چه درآمدی آن را پرداخت کنیم ما مجبور هستیم به اشخاصی مانند آقای مشیری اطمینان کنیم

 4. انشالله زودتر آزاد بشن چون به مردم خیر میرسونن .اگه دست دولت بیفته تا دوسال دیگه هم به پولها نمیرسنن 

 5. من با 45 میلیون سرمایه گذاری در فرش و گلیم کرمانشاه که دارو ندارم بود آگاهانه اعلام میکنم که پول مارو فعلا دولت بالا کشیده واز مشیری هیچ بد حسابی ندیدیم! آقای …………………..
  در اخبار کرمانشاه با نشان دادن …………. مال باخته هارو تهدید هم کرد بجای دلداری که پولها و اموال پیش ماست!

 6. بانک ها بصورت انحصاری حجم بالای نقدینگی مردم در دستشان است و عرضه ندارند با این همه پول کاری بکنند و یا پول ها رو به کارمنداشون میدن یا اختلاس میکنن و یا چندرغازسود میدن… حالا که مشیری داره به مردم سود میده و این همه جوان را مشغول بکار کرده به چه اتهامی میان برخورد میکنن…. به اتهام اخلال در نظام اقتصادی!! این یعنی آقا کاسه کوزه ت رو جمع کن تا ما بانک ها مطابق روال گذشته همه نقدینگی را در دست داشته باشیم…. در ضمن ایشون نه فرار کرده و نه پوله را از کشور خارج کرده و قیمت اموال ایشان از این 200 میلیارد هم بیشتر است…. فکر میکردن با گرفتن مشیری مردم را در مقابل او قرار میدهند اما کور خواندند و مردم هم آنقدر درک و فهم دارند که شرایط را تحلیل کنند

 7. حالا یکی پیدا شد به مردم کمک کنه ،تو این کرمانشاه خراب شده که کاری پیدا نمیشه ،یکیم پیدا برای مردم کاری میکنه میگن کلاه برداره.چطور بقیه اختلاس چن میلیاردی میکنن کلاهبرداری نیست .اون حق مردم نیست.

 8. چه بگم. امیدوارم این طور نباشه
  من حتی هنوز برگه ای که مربوط به قرار هست رو نگرفتم امروز رفتم بگیرم دیدم مردم تو خیابان هستند

 9. آقا بقران مجيد هيچ كي از اين آقا شكايتي نداره فقط آقايون كه احساس كردن سرشون بي كلاه ميمونه وارد كار شدن و انگ كلاهبرداري بهش دادن والا خجالت داره تا كي ميخواين ب مردم دروغ بگين مردم همه آگاه هستم از اتفاقات

 10. بسم الله الرحمن الرحیم
  من هم با نظر اکثریت موافقم.آقای مشیری کلاهبردار نیستند.بلکه به یک فعالیت اقتصادی سالم و مشروع مشغول هستند.ام از آنجا که فعالیت ایشان مورد استقبال عموم قرار گرفته و موجب جذب سرمایه های مردم شده است،لذا مشتریان بانکها و در نتیجه سرمایه ء آنها کاهش یافته است.بنا براین روءسای بانکهای شهرمان آقای مشیری را رقیب سرسختی برای خودشان دیده اند و از قوه ء قضاییه درخواست نموده اند که رقیبشان را از میان بردارد.قوهء قضاییه هم به بهانه ء کلاه برداری ایشان را بازداشت نموده و قصد دارد که کسب و کار خداپسندانه و خیرخواهانهء ایشان را تعطیل کند.

 11. بسم الله الرحمن الرحیم
  من هم با نظر اکثریت موافقم.آقای مشیری کلاه بردار نیستند،بلکه به یک فعالیت اقتصادی سالم و مشروع مشغول هستند.اما از آنجا که فعالیت ایشان با استقبال عمومی مواجه شده و باعث جذب سرمایه های مردم گردیده است،لذا مشتریان بانکها و در نتیجه سرمایه های آنها کاهش یافته است.بنابراین،روءسای بانکهای شهرمان مکتب فرش و گلیم و گبه را رقیبی سرسخت برای خودشان دیده و از قوهء قضاییه درخواست نموده اند که رقیبشان را از میان بردارد.قوهء قضاییه هم به بهانهءکلاه برداری آقای مشیری را بازداشت نموده و قصد دارد که کسب و کار ایشان را برای همیشه تعطیل کند.والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

 12. رسانه های دروغگو. چرا واقعا نمیتونن ببینن  یه نفر خیر مردمو میخوادو داره از بدختی درشون میارن که سریع جلوشو میگرن تا مردم به جایی نرسن این آقا همهی سود مردمو همونجور که قول داده تا بحال پرداخت کرده اگه کلاه برداری بود شماره شخصی خودشو به مردم نمیداد بی حیا نباشید ازش حمایت کنید تا ماهارو از این فقرو بدبختی که توش داریم خفه میشیم نجات  حالا که این آدم که فکر مردمه پیدا شدهبدهدس

 13. من یک ماه با ایشان آشنا شدم ولی به اندازه موهای سرم دیدم که به فقیر و غنی کمک کرد خدا بهش کمک کنه چون از شما آبی گرم نمیشه. خواهش میکنم به امثال آقای مشیری کمک کنید

 14. من یک ماه فقطبا ایشان آشنا شدم ولی به اندازه موهای سرم دیدم که به فقیر و غنی کمک کرد خدا بهش کمک کنه چون از شما آبی گرم نمیشه. خواهش میکنم به امثال آقای مشیری کمک کنید

 15. سلام بنده 200 میلیون تومان گذاشتم خدا راسش نیاره . دیده چه وه پیمان کرد ؟؟؟!!!

  1. رحمت باوگد تو هی دویست میلیون وعمرباوگد دیده،درو زن

  2. توکه داشتی200میلیون گذاشتی حتماتاحالاچندبرابرپولتوگرفتی پس جوش زدنت برای چیه حتما200میلیونت کردی500میلیون پس دیگه ناراحت نباش حتما200میلیون برات پول خرده من به اقای مشیری ایمان دارم ایشالله اگه ازادش کنن من بازم پول پیشش میذارم تاباسودش بتانم قسط وامی که گرفتم بدم 

 16. اقای مشیری عزیز خدا یار توست وهمین دعاهای مردم بدبخت بیچاره پشت سر توست ایشاللا
  .چون نیت تو خیر بود

  1. چی میگی؟تاتونسته کلاهتونوبرداشته دفاعم میکنی؟دندون طمع کاردستتون داد.آدم بی شام سرشو روبالشت بذاره اماطمع نکنه هه پول بی زحمت خواستین اینم نتیجش

 17. اقا ی
  مشیری کلاه بردار نیست

 18. با عرض سلام و ادب خدمت مردم فهيم كرمانشاه ديار مردي و مردانگي. من يك معلم هستم كه با فروش خودروي زير پاي زن و بچه م و مقدار ناچيزي طلا در اين شركت سرمايه گذاري كردم كه بتوانم از عهده اقساط تمام نشدني وامهاي بي بركت با سودهاي بالا.كه از بانكهاي به ظاهر اسلامي گرفته ام را پرداخت كنم كه صاحبان پول وقدرت جلوي اين كار رو گرفتن . شما بگيد الان تكليف هزاران چون مني كه اين كار را انجام داده اند چه ميشود كه ديگر توان پرداخت اقساط را نداشته و اندك سرمايه ام نيز در جيب صاحبان قدرت. خدايا كجايي دقيقا كجايي؟

 19. با سلام. به نظرم کار این آقا جز نزول و ربا چیزی نبوده و کسانی هم که سرمایه گذاری کردن ربا خواری کردن. هر طور حساب کنی رباخواریه.

  1. با سلام تماس بگیر باهات موافقم شماره تماس 099…………….

  2. برو بابا جوجه آخوند
   ربا اون دوازده میلیاردی ک اختلاس میشه و هیش کی نمیفهمه..ربا اون میلیاردها میلیارد پولیه ک دارن میریزن تو حلق کشورهای عربی ولی مردم تو ایران دارن تو فقر دس و پا میزنم
   ربا اونیه ک از میلیاردها سرمایه ی کشور چندرغازش هم تو جیب این مردم نمیره
   نزول اینه ک با هیژده درصد سود تو این کشور ب این ثروتمندی مردم با بدبختی و فلاکت ب زور زندگیشونو بچرخونن
   ربا خود جنابعالی ای ک وقتی همه ی این دزدیا انجام شد در دهنتو بسته بودی و معلوم نبود کجا بودی
   وقتی پونزده هزار میلیارد اختلاس شد جنابعالی کجا بودی ک حالا واسه پونصد تومن سودی ک ماهیانه ب مردم میدن تا فقط از گشنگی‌نمیرن شدی کاسه داغ تر از اش؟
   تو دوس نداری نگیر…برو بانک پولتو سرمایه گذاری کن بذا مردم ب درد و بدبختیشون زندگی کنن
   این پولا حق مردمه.خیلی خیلی خیلی بیشتر از اینا حق مردمه…دولت دزد ک فقط بلده اختلاس کنه
   باز ب مرام این آقا ک این کارو میکرد و ب مردم کمک میکرد

 20. با سلام.به نظر من اینکه این اقا کلاهبردار هست یا نیست رو من نمیدونم ولی اینکه از ایشون ضمانت گرفته بشه معادل سپرده ها کار عاقلانه ای هستش واینکه تنها شاکی پرونده بانکه جالبه واینکه ………. مردم رو تشویق میکنه به شکایت که فقط شاکی بانک نباشه .رساناهای محترم هم از حقوق های نجومی روسای بانک ها هیچی نمیگه واز فحشا در کلاس قران هم نمیگه اما کسی رو که هنوز حکمش اثبات نشده رو میگن کلاهبردار.اونقدر دروغ میگن تا از خودشون بدشون بیاد بعد مثل اقای حسینی فرار میکنن خارج از اونجا فوحش میدن.

 21. لطفا دروغ ننويسين شفاف سازي كنين خدا شاهده من نه پول خواباندم نه ميشناختمش ولي بعد قضيه رو فهميدم گفتم درود به شرفش مردانگي داشته و چون باج به كسي نميداده گرفتنش خدا هميشه نگهدارش باشه از قاري قران هامان بهتره

 22. مردم شکایت نکنند. چون مال کسی رو نبرده. ایشان در عمل اقتصاد مقاومتی رو اجرا کردند. تولید ملی را رونق دادند . هزاران نفر را مشغول کار کردند .

 23. همش دروغه مشیری کلاه برداز نیست این دولت کارش همینه الان ما پولمان را از کی بگیریم دزد دولته نه مشیری

 24. حالا که دست …………… و دولت و برادران خودی در کار نیست و تو بازی نیستند میبینیم که کشور ما قانونمند شده و به خاطر مردم بسیار به موقع فرد خاطی رو دستگیر کردن … واقعا خنده داره . تا یک وجب بالای سر در فساد و فحشا از سوی خود متولیان عدل غرق هستیم اونوقت یک بان. میاد و از شخصی شکایت میکنه و …. !!! به فرض اینکه این خبر صحت داشته باشه مردم باید درس بزرگی بگیرن . اگر این ربا هست پس بانک ها هم ربا میگیرن . 37 درصد و 50 درصد هم فرقی نداره ! پس فارغ از جریان آقای مشیری باید یک کمپین تشکیل بشه و فرهنگ تمام ایرانیها بشه کمپین خارج کردن سرمایه از بانک های ایران ! اگر مردم ایران همت کنند و پولهاشون رو از بانک ها خارج کنند و خیر سودهای بی ارزش اونها بگزرند خواهیم دید که کشتی ظلم و فساد اقتصادی چطور بر گل خواهد نشست

 25. حاج سعید طوسی بره قژتان. تو این مملکت پول و سرمایه برای طبقه ضعیف حرامه . مردم تا ی حدی باید کیف کنن بیشتر از اون رودار میشن. داشتیم حال میکردیم ها. نزاشتنمون. در هر صورت پول من یکی خوردن نداره . ایشالله برگرده

 26. کسی تابه حال سوده پولشو گرفته . لطفا جواب بدید

 27. همش درغه اخه مگه این اقا کاره بدی کرد برای ۶هزار نفر ایجاد شغل کرده و با پولهای کمی که بعضی از مردم داشتن سود خوب گرفتن خوب بانکها چرا باید سود کم بدن که مردم اینکارو بکنن تمام مردم به مشیری اعتماد دارن اگرم الان شکایت میکنن بخاطر لینه که دولت این پول رو نبره وگرنه مشیری قابل اعتماد مردم هست ایجاد شغل کرده برای مردم مگه مردم کرمانشاه گناه کردن خود دادستان تو این کار دست داشته که اجاز تبلیغ اقای مشیری رو  توی تلوزیون داده دیشب داشت تکذیب میکرد گناه مردم چیه که قربانی لجاجت چند نفر بشن خدا رو خوش نمیاد مشیری رو ازاد کنید

  1. بنظر من دویست میلیارد ارزش اینو نداره که 23000 نفر از حکومت دلسرد بشن! اگه واقعا قوه قضاییه بخاطر مردم اینکارو کرده پس کاری کنه تمام سرمایه گذارها سریع به کل سرمایشون برسن تا دچار افسردگی شدید و عوارض روانی هم نشن! و مطمعن باشین دیگه فقط پولشونو تو بانک میزارن حتی با سود 1 درصد!!!!!!

 28. سلام خداوکیل من این اقا رو اصلا نه دیدم نه میشناسم ولی از سال 92بود که اومد منطقه ما و یه تالار عروسی رو خرید و کارگاه فرش بافی زد و شروع به تشویق مردم برای سرمایه گذاری کرد …حتی تا پریروزهم خانوم های این منطقه مشغول به کار بودن که این اتفاق افتاد..اگه حق مردم خورده انشاا… خیر نبینه. عده زیادی هستن که واقعا ربا خوارن از خداشان بود رفتن سرمایه گذاری کردن چوب خدا صدا نداره بله..انشاا… اونایی که واقعا پولشان حلال به حقشان برسن…

 29. با سلام خدمت تمامی کرمانشاهیان عزیز
  مشیری کلاهبردار نیست خواهشا شکایت نکنید ایندفعه هم مثل دفعه قبل آزاد میشه به خدا پول دست مشیری باشه بهتر از دولت اگه دست دولت بیفته باید اونو سرمایه گذاری کنن تا بتونن ضرری رو که مشیری بهشون زده رو برگردونن

 30. ای بابا ، اینا یه مشت حرف مزخرف ! همه میدونن بهش افترا زدن مجبورن ازادش کنن

 31. خواهش میکنم فقط کسی شکایت نکنه گوش ندیدبه حرفای بقیه اوناچون اقای مشیری شاکی خصوصی نداره نمیتانن نگهش دارن ازاین طریق میخوان مردموشاوی کنن تابهانه داشتع باشن مانبایدپشتشوخالی کنیم چون دست همه ماروتوبدبختیامون گرفته بی انصافیه اگه الان شکایت کنیم وبگیم پولمانه برده درصورتی که تادیروزسودهمه روبحساب ریخته

 32. مشیری به ولاه یه مرده من فقط 1 بار ازش کمک خواستم اون هر کسی که میومد پیشش کار میدادو دسته همه بدبخت ها رو میگرفت بعدشم اون بارها به کشورهایه خارجی سفر کرده اگه میخاست کلاه برداری کنه اونوقت ها میکرد ترو خدا دست از سرش بردارید بزارید کمکه مردم کنه اون بود که صنعت فرش رو باره دیگه بلند کرد ترو قرآن بزارید به هدفش که همیشه میگفت زندگی تو جامعه ی ثروتمندیه برسه التماستون میکنه

 33. سلام. خدمت دوستان عاقل و تنبل .که عقل کردند و پول خوابوندن که پول نزول صدی پنج درصد را بگیرند. اگر این بابا فرار می کرد همین جماعت محترم می گفتند که چرا مسولین کار نکردند و جلویش را نگرفتند!!!

  1. عزیز من اگه اینا عقل داشتن که طمع نمی گرفتن و گول یه کلاه بردار رو نمی خوردن.طرف صبر کرده صد هزار نفر احمق دیگه رو هم بچاپه.اینا رو باید میذاشتن بلا سرشون بیاد تا بفهمن چه حماقتی کردن.خدا عقل بده به هرچی تنبل طماع

 34. آقاي محمدرضا ناصري شما بچه زرنگ مثلا شما با سرمايه تان چكار ميكرديد به نظام بانك داري اسلامي ميداديد كه با نزول دادن پول شما به بدبخت بيچاره ها اندك سودي هم به شما ميداد و شما هم راضي از كار خيرتان. برو داداش كدام مسول تا حالا احقاق حق مردم رو كرده كه حالا انجام بده. اونايي كه هزاران ميليارد بردن و خوردن و چه رفتن و چه همين الان صاحب منصب هستن كسي هيچ غلطي نكرد. حالا يكي مثل شما سنگشونو به سينه ميزنه. اين بابا داشت كارشو انجام ميداد كه چهارتا از خدا بي خبر به خاطر ذينفع نبودن جلو كارشو گرفتن خدا برا خودشون و زن بچه شون نسازه و به درد بي درمان گرفتار بشن هم اونا و هم كسايي كه طرفدارشونن. يا علي

 35. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، سیدحسن موسوی چلک با بیان اینکه بر اساس میانگین آمارهای نشاط اجتماعی که از سوی سازمان‌های معتبر بین‌المللی ارائه شده، ایران جزو کشورهای شاد نیست، اظهار کرد: ایران در میان 185 کشور در رتبه 105 قرار گرفته و در جدول غمگین‌ها از پایین جدول، رتبه دوم را دارد؛ بعد از عراق دومین کشور غمگین جهان محسوب می‌شویم.!!!!!!!!!!!!!!!

 36. ما اصلا انتظاری از مسئولین نداریم!!لطفا دخالت نکنند ،ما اصلا مشکلی نداریم،مگه زوره ما شاکی نیستیم،فقط دولت میخواد پولمونو بخوره

 37. خداوند یار مشیری قهرمان یاور فقیران

 38. هیچ کار اقتصادی وحلالی چنین سودهای که این شرکت به مردم میداده در نمیآورد وهیچ آدم عاقلی قبول نمی کند لذا کلاهبرداری محرز ومشخص است 

  1. قطعا کلاهبرداره

 39. ایناچیزی که به نفع مردم باشه باهاش مقابله مکنن که مردم رودارنشن ولی گندشیخ طوسی روحوب میپوشانن که مثلاابروشان نره بجای اینکه باهاش برخوردکنن که مردم بیشتربهشان اعتمادکنن گندمیزنن به همه چیرحالایه نفرپیداشده میخوادمردم روازفقرنجات بده من مشیری رو12ساله که میشناسم ازبانک مرکزیم بیشتربهش اعتماددارم به همه بافنده هایی که توی گلیم وگبه کارمیکردن صبحانه ناهار       میدادهرکی توشرکتش ازدواج میکردمحال بودپاداش بهش نده از2میلیونم کمترنمیدادمیگفت جوانن اول زندگیشانه بایدکمکشان کنیم حالاازهمچین شخصی کلاهبرداری ومال مردم خوری برمیادواقعاکه

  1. دنیا در پناه خوبان است..خدا با اقای محمد رضا مشیری است…انشالله مشیری حامی مستضعفان برمیگرده پیشمون……مشیری مشیری حمایتت میکنیم.جز خوبی ازت چیزی ندیدیم…

 40. اين اقا فرد بسيار محترم و باخدايي هستند و جز خير از ايشان ما چيزي نديديم … براي رسانه ها واقعا ممتاسفم كه به دروغ هر مطلبي را منتشر ميكنند.

 41. چرا اینجوریه؟؟؟چرا مسئولین فقط به فکر خودشونن؟؟؟؟با پول مردم بیچاره میخواین چی کار کنید؟؟؟از اینی که هستیم بدبخت ترمون نکنید!!!!!این دزدی ها کی تموم میشه؟؟؟

 42. سلام به مردم دوگانه ایران////مردم اسلامی و غیر اسلامی من یه چیز فهمیدم اینکه این روایات هست که مصخره شون می کنیم واقعا دارن به واقعیت تبدیل میشن روایت میگه یه روز بیاد دین دار و بی دین هر دو مشغول فساد روی زمین بشن الان من نگاه به یه سری از افراد و مسول و اشخاص غیر مسول می کنم همه دنبال مال اندوزی هستن مشیری و غیر مشیری رو ولش کنید کلا سرمایه دارها دارن خون مردم رو می خورن//من فقط امید یه مهدی زهرا و نائب ایشان دارم///والسلام

 43. من 48 میلیون یعنی تمام سرمایه ام رو گذاشتم خدا کنه مسئولینی که بهش اتهام دوروغ زدن نابود بشن به حق خدا

 44. سلام
  بخداقسم که زندگی من یکی سیاه شده بوداون پولی روکه دست این اقادادم رهن خانه ام بودچون مجبورشدم چون ازهمه لحاظ اگه کسی بودکه به دادم برسه ایشان وسودی بودکه بهم میدادچون صاحب خانه ام پول پیش قبول نمیکردهمه جاهمینجوربودبه اینخاطراجاره خانه روباهاش پرداخت میکردم عاجزانه تقاضادارم بدادبرسین چون دیگه بایدکاسه گدایی بگیرم

 45. د اگه ب این باشه ک کلن کار بانک ها هم حرامه
  دوست عزیز شما برو پول حلالتو بریز تو ………….. و ……………. و ………… و لبنان ک ببرن الکی خرج یتیما کنن
  ما هم خریم مثلن
  بذا ما سودمونو بگیریم

 46. این بابا هزاران فقره شکایت دولتی و خصوصی و پرونده و سابقه داره . یکی از سوابقش هم ……………….. در سال 1375 بود که ……………. بود و ……………

 47. فایل صوتی هم موجود دارم کسی خواست تا براش بفرستم از گند کاریهایی که انجام داده . درضمن دیگه هیچ کدوم چشممون به پولمون نمیافته و گفته شده حتی سودهایی که داده بوده رو پس میگیرن از همه . متاسفم

 48. شماره تما تلگرامم …………………

 49. خداتان شر مه الان دانستم
  چه شده !!!!!!!!!!!!!!

 50. با سلام خدمت دوستان عرض کنم که جناب مشیری یا همان زورو کرمانشاه سه فقره ……………. دارد 1-…………………….. 2 …………….. 3-………………. به مردم ومقادیر زیادی از پول ها رو هم از ………………… بجای خیال بافی برید شکایت کنید تا درصدی ازپولتان رو پس بگیرید

 51. چون این داستان ابهامات بسیاری داره و من به شخصه واقعا موندم که آقای عدالت خواه درست میگه یا این همه شاهد که رو آقای مشیری قسم میخورن.عاملان این داستان و خانواده و فرزندانشان رو واگذار میکنم به قوم لوت زمان.

 52. اقاي مشيري جان دوباره اي به صنعت فرش دست بافتت داده اگه فقط ٥ نفر مثل ايشان بود اقتصاد ايران رو به ترقي ميرفت بايد از ايشان حمايت شود

 53. مسعولین کرمانشاه مثل این انسان خیر توی این شهر به اندازه انگشت 1دست نیست لطفا بخاطر ملت یک قدم بردارید و آزادش کنید که در قیامت ملت از شما راضی باشند. خیلی دولت کار آفرینی کرده که یک کارآفرین رو با تهمت زمین گیر میکنید؟؟ بفکر آخرت خود نیز باشید

 54. ………………………. با ……………. و ………….. مشیری را روانه زندان کردی . بعد به مردم دستور دادی که شکایت کنید الان هم میگی که کسی که 4هزار نفر شاکی داشته باشه چطور آزاد میشه . ……………………….. آیا کار تو که ضربه به اقتصاد کشور است خیانت نیست ……………………. آیا بی آبرو کردن کار آفرینی که برای هزاران نفر کارگر کارآفرینی کرده ……….. به کشور نیست. آیا بانک مرکزی که تو بخاطرش این فرد درستکار را بی اعتبار کردی این همه کارگر را استخدام میکند. ………………………………………

 55. تا حالا جلو کدام دزد رو گرفتید که این دومی باشه . همه بیت المال رو به تاراج بردید. بخدا قسم که اگر مشیری دزد بود با رشوه دادن الان مثل خاوری توی خارج زندگی میکرد و مال ملت هم بالا میکشید همین که بی آبروش کردید همین نشان میده که مشیری دزد نیست و باج نداده. الان هم اگر ملت نخان که دولت و دادستان دخالت کنه باید کی رو ببینن؟؟؟ خدایا حق ملت فقیر رو از اونایی که به مشیری تهمت زدند رو بگیر . خدایا مسعولینی که به آدم پاکی مثل مشیری تهمت زدند خودشان و بچه شان به درد بی درمان مبتلا کن آمین

 56. ما به گفته آقای علما تمام زندگی مان رو پیش مشیری درستکار سرمایه گذاری کردیم ! آیا امام جمعه شهرمان نمیداند که کار مشیری نزول است یا نه؟! بخدا قسم که مشیری یکی از درستکار ترین و خدمتکار ترین انسان های این مملکت بود که بخاطر بانک ها او را با تهمت زمین گیر کردن و آبروش را بردند . خدایا کسانی که تهمت به مشیری زدند ………………………….. . خدایا کسی که تهمت به مشیری زد رو خود و ……………… رو در اختیار امثال طوسی قرار بده ، آمین

 57. ماشاا…پاش بیافته کم نزول خور نداریم ها

  1. آدمای بیسواد و بی معلومات که میگن نزول خور در حالی که اصلا معنی نزول رو نمیدونن چیه،این کار مشارکت در سرمایه گذاری یا همون مضاربه است،که کاملا قانونی و شرعی است،آدمای بیسواد لطفا اول معنی نزول رو یاد بگیرین بعد به مردم تهمت نزول خوری بزنین

 58. خیلی ببخشید که اینجوری مینویسم, چرا کودن بازی در میارید اقایون خانومها کسی بخواد کلاه برداری کنه اول خوب سود میده که مردم پول بیشتر بهش بدن اعتبار بیشتر کسب کنه بعد که پوله خوبی به دست اورد فرار کنه بره,اگه از اول سود نمیداد که هیچ کسی پول  دسته اون اقا نمیداد, عزیزانی که میگید بانکه ملی ازش شکایت کرده واقعا براتان متاسفم که فکره اینو نمیکنید که مشیری فقط از کرمانشاه پول گرفته که سود بده, بعدش بانک ملی تو تمام ایران شعبه داره  حتی با کشورای دیگه ارتباط داره اخه بانک مرگزی فوت کنه که هزار تا مثله مشیری رو باد میبره چرا فکر میکنید شاکیش فقط بانکه برای بانک 200 میلیارد پولی نیست اصلا کل مردم کرمانشاه تو باک پول نذارن کوچیکترین مشکلی برا بانکه ملی پیش نمیاد چرا پیشه خودتون خیالای عجیب میکنید, یه کم فکر کنید این شخص کلا برداره وگرنه اینجوری سود نمیداد 

 59. اول اینکه روش این آقا خیلی قدیمیه، جلب اعتماد با پرداخت سودهای کلان از اصل پول خود به اصلاح سرمایه گذاران و بعد…، این دیگه نیاز به فکر کردن و فلسفه بافی نداره آخه عزیزان من کدام کار و سرمایه گذاری موجب پرداخت سودهای ۶۰٪ به بالا میشه، این اصلا با عقل جور درنمیاد این موضوع رو سرمایه گذاران بخش خصوصی خوب درک میکنن هرچند نمیشه از نحوه و رویه غلط سرمایه گذاری در بانکها صرف نظر کرد… دریافت سودهای کلان از طریق پرداخت تسهیلات بانکی به نام بانکداری اسلامی و پرداخت حداقل سود به سپرده های مردمی که هر دو رویه صددرصد ظلم به مردمه.

 60. بانکها برای اینکه هیچ کس پول نزدشان نمیزاشت شکایت کردن

 61. سلام جان مادرتون جمع کنید کاسه کوزتون و دیگه همه مردم چشم وگوششان باز شده این آقا اگه کلاهبرداری میخواست بکنه همون سال اول یا نهایتش سال بعدشم مثل خیلی از رییس ورواسای کشور فرار کردن دست بکار میشد واز این مملکلت که مثل کوفه هواش دلگیر وخف ست فرار میکرد حالا که یکی پیدا شده دست چندتا جوون بگیر و بدون تکیه به وام وپشتیبانی دولت خودش رو پای خودش وایسه کمر به قتلش بستن من چند وقته پیش این آقا پول گذاشتم تمام دار و ندار خانوادم..پدرم پیر واز کار افتادست هیچیم نداره رفت کمیته امداد بعداز هزار یک کاغذ بازی بالا وپایین رفتن قبولش کردن بیچاره 4تومان داشت میزاشت پیش مشیری هر ماه کمک خرجی بهش میداد الان اون کمک خرجم دیگه نیست…خدایا به داد این مردم برس

 62. اولا ما چیزی نداریم شمایید کاسه کوزتون وسطه بعدشم هر جور راحتین فکر کنین ،نمیدونم چرا نمیخوان قبول کنن که این مشیری کلا برداره، شمایی که میگی اگه کلاه بردار بود ساله اول میرفت باید خدمتت عرض کنم مشیری 2ساله که تبلیغاتو کارشو علنی کرده

 63.  با سلام خدمت مردم عزيز كرمانشاه بنظر من مشيري  فردي فعال  و درستكار كه نميتوان حتي يك مورد كلاهبرداري در طول فعاليت مكتب فرش نداشته ضمنا اگر كسي بخواهد كه از پول خود مردم به مردم سود بدهد خيلي زود به بن بست ميرسد و نميتواند پنج سال فعاليت كند .اميدوارم حالا كه سرمايكه مردم دست  دستگاه قضايي است ثابت كند كه دلسوز مردم است .

 64. سلام تعریف ربا و کلاه برداری اولا پولی مال خودماست وبا عده کثیری درقالب تجارت وتولید واقتصاد مقاومتی بوده ربا نیست الان برید کاپشن بخرید از مغازه خدا وکیلی دوتا کاپشن باهم صد هزارتومانی فرق دارند این سود رباست ثانیا کلاه برداری باید قصد وانگیزه باشه آیا ۱ این فرد قصد خارج کردن پول کارگران خودرادارد که ۶ساله به آنها ترحم دارد ۲انگیزه اش از کلاهبرداری آینه که  تمام سرمایه اش را به ایتالیا بفرسته که اونجا فرش بافی کنه با۱۶۰۰۰بافنده ای که تو ایران داره اما بانک ها که همیشه از پولهای مردم جمع میکنند وپولهاش ماشین چند صد میلیون زیر پاهاشونه و با حق الناس مملکت کلاه برداری وایجاد اشتغال هم الحمدالله نیست وندارند مردمو به خاک می‌سپارند والله حقیقتو من گفتم 

 65. من پیش  این آقا چیزی حدود ده میلیون سرمایه گذاری کردم الان  با این امید که یه پولی گیرم بیاد حالا همون اصل پول خودم از دست دا دم .جالبه بدونید که همین الان من از دست طلبکارا ازخونه زدم بیرون د امدم زاهدان .حالا موندم پولمو از کی  بگیرم .یکی میگه شکایت کن که مشیری کلاهبرداره یکی دیگه میگه نه شکایت نکنی تا مشیری لز زندان ازار بشه پولتونو میده

 66. لعنت به مملکت دزد ما بیاد که بانکهای دزد و بهره خورو کلاهبردار نمیدونن ولی یکی مثل اقای مشیری که میاد به مردم خیر برسونه رو کلاهبردار فرض میکنن حتی اگه قصد مشیری کلاهبرداری بوده نوش جونش چون ما همه داریم تو مملکت دزد پرور زندگی میکنیم که همه اختلاس میکنن ولی هیچ قانونی مجازاتشون نمیکنه

 67. مملکت ما خودش دزده ولی ادم خوبا مثل اقای مشیری میشن کلاهبردار چون هرکی داره دزدی و اختلاس میکنه و حق مردمو میخوره راحت به زندگیش ادامه میده ولی یکی مثل مشیری که هزاران خونواده رو سرپرستی میکرد باید تو زندون باشه

 68. لطفا شکایت نکنید و خودتونو بازیچه عدالت خواه قرار ندید،

 69. یعنی آخر این داستان به کجا میرسه?دیوانه کنندس

 70. لطفا یک گروه دذ کورد آقای مشیری تشکیل بدید تا همه کسانی که پولشون رو گذاشتن با هم در ارتباط باشند و زودتر به نتیجه برسند

 71. این لینک کانال تلگرامی مکتب هست جدید ترین خبر ها اینجاس

  برای

  …………………………..

 72. این مشیری ……………….. پول همه رو بالا کشید روز دوشنبه بیست و یکم آذر ماه جلوی استان داری خون به پا می شه

 73. یعنی امیدی به بازگشت پول ما هست،من که دیگه دارم نا امید میشم

 74. چرا نوشته اید کلابردار بثی انصافی هم حدی دارد اتهام زدن گناه کبیره است کلابردار خودتان هستید که اینطوری مردم را گمراه میکنید نه آن مرد بزرگ که داشت مردم کرمانشاه از فلاکت وبدبختی نجات میداد.

 75. باسلام این آقا اگه کلاه بردار بود سه سال سه سال پول اجاره پیش پرداخت نمیداد…اصلا مگه میشه…دیگه فردا میگن دچار آشوب شده چون اتهامی نیس دیگه براش…

 76. به خدا من کل پولم وام بوده گذاشتم هنوزهم سودی نگرفتم تورابه خداپول مردمو بدین الان که دسته دولته اگه راست میگین الان مقداری ازپولمونو بدین 

 77. توراخدا پول ماروبدین من یکی به اخرخط رسیدم تمام زندگیمو گذاشتم اگه پول ازش گرفتین حداقل مقداری ازپولمونوبدین

 78. به نظر من مشيري دزد نیست این دولت است که پول مردم را نگه داشته تا سود آن را بخورد

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه