شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

حشمت الله فلاحت پیشه: سران فتنه 88 از لحاظ سیاسی و راهبردی به سفارت انگلستان وابسته بودند

حشمت الله فلاحت پیشه: سران فتنه 88 از لحاظ سیاسی و راهبردی به سفارت انگلستان وابسته بودند

حشمت الله فلاحت پیشه: سران فتنه 88 از لحاظ سیاسی و راهبردی به سفارت انگلستان وابسته بودند

 ناکامی دیگر برای فلاحت پیشه؛ طرح تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز فلاحت پیشه از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس رد شد

تصویر فوق مربوط به مجلس هشتم می باشد که در آن شعبانی ، فلاحت پیشه و زمانی نمایندگان کرمانشاه ، اسلام آباد و کنگاور در مقابل لاریجانی مشاهده می شود

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با گرامیداشت حماسه 9 دی اظهار داشت: سران فتنه 88 از لحاظ رسانه‌ای، سیاسی و راهبردی به سفارت انگلستان وابسته بودند.

کرمانشاه دیلی:   عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ‌شورای اسلامی گفت: در فتنه 88 برخی از عناصر داخلی و خارجی با هدف به دست‌گیری تحولات منطقه و نظام اسلامی ایران و با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران به اطاعت از سیاست‌های خصمانه آمریکا پرداختند و آن قضایا را پدید آوردند.

دکتر فلاحت پیشه در بخش هایی دیگر از این مصاحبه گفته است:

وی با بیان اینکه اوباما بارها به‌طور رسمی در ماجرای فتنه 88 در کنگره به براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران و برنامه‌ها و حمایت‌های آمریکا از این حادثه اشاره داشته است افزود: نظام استکباری آمریکا زمانی که متوجه شد، نمی‌تواند از طریق دیپلماسی در ایران نفوذ کند، تلاش کرد که از طریق به‌وجود آوردن آشوبهای داخلی به فضای داخلی نظام و وحدت ملت مسلمان خدشه وارد کند.

وی با بیان اینکه به هرحال اسنادی که بعد فتنه 88 به دست آمده نشان می‌دهد که ریشه اصلی فتنه در خارج از کشور قرار دارد بیان کرد: در همان زمان مقامات آمریکایی و انگلیسی بحث مذاکرات هسته‌ای با ایران دنبال می‌کردند و چندین بار از آشوبهای خیابانی حمایت کردند و تاکید کردند که سفارت انگلیس در ناآرامی‌های ایران ایفای نقش کرده است.

نماینده مردم اسلام‌ آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خیلی از سرکرده‌های فتنه هم از لحاظ رسانه‌ای، سیاسی و راهبردی به سفارت انگلستان وابسته بودند عنوان کرد: این واقعیت وجود دارد که این راهبرد را اکنون نیز دشمنان به پیش می‌برند و بر این باورند که ملت مسلمان ایران در مقابل تهدیدهای خارجی مقابله جدی می‌کنند پس تنها راه شکست ایرانیان این است که در داخل آنها را دچار چنددستگی کنند.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 8:39 ب.ظ

6 نظر

 1. ما نمیدانیم دیگرچه کسی در این مملکت سالم باقی مانده است!؟ بگذریم ازبقیه امافقط همین را میگوییم که بدبخت ملتی که رییس جمهور، نخست وزیرورییس مجلس سابق اش هم جاسوس ویا بجایی وابسته بوده اند.

 2. آقای حزب باد !!! اولا بهت نمیاد راجع به اونها اظهار نظرکنی ، اونها در پیشگاه ملت دارای قرب و جایگاه ویژه ای هستند . ثانیا یادت رفته برای آقای میرحسین موسوی روستا به روستا رفتید و تبلیغ کردید ؟ همه ما نیک میدانیم امروز نان شما و امثال شماها در این هست که به اون بندگان خدا بتازید ، حداقل ما از آن جریان چهره بسیاری از منافقان رو شناختیم از این بابت دستاورد خوبی برای مردم بود

 3. حزب باد
  نان به نرخ روز خور

 4. …………. بر م………… دو …………….. ه……. چ……….

 5. تو دقیقا نماینده کدام مردمی؟

 6. خود بیل معلوم نیست تو در کدام جنبه صادقی
  …………….
  سیاسی قول قرار کدام

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه