دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

حضور معاون محترم وزیر راه در فرمانداری اسلام آبادغرب/ چهار بانده شدن 8 کیلومتر از راه اسلام آبادغرب به حمیل

حضور معاون محترم وزیر راه در فرمانداری اسلام آبادغرب/ چهار بانده شدن 8 کیلومتر از راه اسلام آبادغرب به حمیل

حضور معاون محترم وزیر راه در فرمانداری اسلام آبادغرب/ چهار بانده شدن 8 کیلومتر از راه اسلام آبادغرب به حمیل

 حضور معاون محترم وزیر راه در فرمانداری اسلام آبادغرب-چهار بانده شدن 8 کیلومتر از راه اسلام آبادغرب به حمیل

معاون وزیر راه در امور روستایی:اکثر راههای آسفالته روستایی حوزه این شهرستان نیاز به تعمیر و بازسازی دارد.

کرمانشاه دیلی:  در ابتدای این جلسه آقای مهندس کریمی فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم گویی به معاون محترم وزیر و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل راه و شهرسازی استان در سخنانی بیان داشت در شهرستان اسلام آباد غرب 380 کیلومتر راه روستایی و 180 کیلومتر راه اصلی  وجود دارد که 90 کیلومتر راههای روستایی حوزه شهرستان شنی می باشد. 

ایشان افزود از معاون محترم وزیر در امور راههای روستایی انتظار داریم اعتبار لازم برای روکش  آسفالت راههای روستایی ، رفع نقاط حادثه خیز راههای اصلی ، چهار بانده نمودن راه اسلام آباد به حمیل و رفع مشکل راه دسترسی مسکن مهر را مورد توجه داشته باشند و در این خصوص دستور اقدام لازم را صادر بفرمایند. 

در ادامه این جلسه معاون محترم وزیر در امور راههای روستایی با بیان اینکه وضعیت راههای موجود روستایی این شهرستان مناسب نبوده بیان داشت.

در بحث اعتبارات مشکلاتی وجود دارد اما قول می دهیم بزودی 50 کیلومتر با اعتبار 50 میلیارد ریال  و در سالهای اتی 150 کیلومتر از راههای روستایی این شهرستان را مجددا روکش آسفالت نمائیم. 

ایشان در ادامه سخنان خود اظهار داشت امسال هم 8 کیلومتر از راه اسلام آبادغرب به حمیل چهار بانده می شود و مابقی این پروژه در سالهای آتی انجام خواهد شد. 

معاون وزیر همچنین بیان داشت مشکلات راه دسترسی به مسکن مهر و همچنین نقاط حادثه خیز راههای اصلی را در وزارتخانه و به مدیران محترم متولی ارائه خواهم نمود تا انشاالله این مشکلات هم مرتفع گردد.

 http://www.ostan-ks.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=fd27995e-9a9b-426c-8326-0b6f9f0c301a

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 10 اردیبهشت 1394 ساعت 1:27 ب.ظ

2 نظر

  1. باسلام مطلب حرم هرگز تنها نمی ماند در اعتدال کرمانشاه در صورت صلاح دید منتشر کنید

  2. مدت خیلی زیادی به انتخابات نمونده!!واقعا خیلی به این اقدام نیاز داشتیم امیدوارم تا  افتتاحیش آسفالتش سالم بمونه.اسلام آباد ی سری مشکلات ریشه ای داره که برای حلشون باید ی سری برنامه های دقیق و اصولی داشت و گام به گام پیگیری کرد تا به نتیجه رسید که با آسفالت کردن در زمان نزدیک انتخابات درست بشو نیست
     

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه