یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

حکم معاون جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری اسلام آباد در استانداری امضاء شد

حکم معاون جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری اسلام آباد در استانداری امضاء شد

حکم معاون جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری اسلام آباد در استانداری امضاء شد

 

اسلام آبادتایمز: همانطور که پیشتر اطلاع رسانی کرده بودیم بالاخره معاونت جدید عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب پس از امضای حکمش رسما معرفی شد. بر این اساس فرهاد شهبازی کارشناس حوزه عمرانی فرمانداری، به عنوان  معاون جدید عمرانی فرمانداری جانشین سعید محرابی پور شد. برخورداری از تحصیلات مرتبط ( مهندسی عمران)  با حوزه کاری و سالها کار در این حوزه از ویژگی های مثبت فرهاد شهبازی می باشد.

سعید محرابی پور در آذرماه سال ۱۳۹۰ جانشین مرتضی تهم شده بود.

معرفی معاونت جدید برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری اسلام آباد ظرف روزهای آینده

فرمانداری اسلام آباد و معرفی معاونین سیاسی و عمرانی جدید

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, 28 آبان 1392 ساعت 4:38 ب.ظ

5 نظر

 1. ایشونم از انتصابات نماینده محترم آقای جلیلیان هستن .
  خدائیش اگر منصف باشیم باید بگیم که شهبازی نه سواد محرابی پور رو داره ، نه توان محرابی پور رو داره ، نه هوش اونو ، نه صبر اونو ، نه درایت و توانایی اونو و نه سخنوری و بیان محرابی پور رو داره ! شهر باز هم دنده عقب رفت …
  البته خوب جناب دمیاد یک ماشین امضاء خوبی برای آقای جلیلیان نماینده محترم بودند.

 2. بنده به دفعات مشاهده کردم که وقتی منصوبین نماینده می خوان نطق کنن صداشون به رعشه می فته ! جملات یادشون میره و به نفس نفس می فتن ! آقای جلیلیان جان خودتان وقتی کسی رومنصوب می کنین حداقل در جلسه معارفه اون، دستور بفرمایید یک واحد CPR اگر نبود حداقل یک ……
  خدایی این درسته مطلب در قالب طنز گفته شده اما متاسفانه این موضوع یک واقعیت خیلی تلخ هستش که باید بخاطرش گریست.

 3. با سلام . آقاي فرهادشهبازي كه به قول شما كارشناس عمران فرمانداري بوده و سالها باصطلاح در راستاي امور عمراني شهر فعاليت داشته است و اطلاعات مورد نياز فرمانداران را تامين نموده پس چرا وضعيت شهر از لحاظ عمراني به روز افتاده است . ؟!!! باور بفرما ايشان براي اداره ……با اين وجو نميدانم چطوري ….. .؟

 4. از زحمات برادر متعهد , متخصص و با اخلاق , جناب آقای مهندس سعید محرابی پور که حدود دو سال به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان اسلام آباد غرب منشاء خیر و برکات فراوانی برای این شهرستان بودند صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم . مطمئناً با توان و تخصص بسیار بالایی که دارند در آینده شاهد موفقیت روزافزون ایشان خواهیم بود. حقیقتا در طی مدتی که افتخار همکار بودن با ایشان را داشتم خیلی فنون کاری را ازایشان یادگرفتم. امید که این معلم علم و اخلاق همیشه پیروز وسربلند باشند و یاد خاطر شما با حسن شهرت و نیک نامی در اذهان اینجانب و سایر همکاران شما در مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه برای همیشه ماندگار خواهد بود.

 5. آقای شهبازی واقعا ……. گویا به کمک بخشدار مرکزی پسر عموش رو به عنوان رئیس شورای بخش بالا آورده .

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه