دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

حیدر آتش پیکر و شانس بالای پیروزی در انتخابات شورای شهر

حیدر آتش پیکر و شانس بالای پیروزی در انتخابات شورای شهر
 • حیدر آتش پیکر و شانس بالای پیروزی در انتخابات شورای شهر

حیدر آتش پیکر یکی از 9 عضو شورای شهر چهارم اسلام آباد غرب

اسلام آبادتایمز:  کسانی که حیدر آتش پیکر را از نزدیک می شناسند به خوبی می دانند که ایشان انسانی سلیم النفس و پاک سرشت می باشد. این نخبه اسلام آبادی که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه تربیت مدرس تهران، آن هم با کسب رتبه ممتاز  می باشد متاسفانه ادامه تحصیل در مقطع دکترا را پیگیری نکرد و گرنه به واسطه استعدادی که در وجود ایشان سراغ داریم، هم اکنون در موقعیتی بسیار فراتر، قرار می گرفت.

حیدر آتش پیکر که هم اکنون دبیر دبیرستان و مدرس دانشگاه می باشد در میان فرهنگیان و جامعه اساتید از مقبولیت فراوانی برخوردار است. سوای تحصیلات علمی بالا، آنچه که وی را در موقعیت ویژه ای در میان فرهنگیان قرار داده است برخورداری از سجایای اخلاقی والا می باشد به گونه ای که همگان بر  سلامت نفس وی، صحه می گذارند.

همچنین این مدرس دانشگاه از پایگاه و جایگاه اجتماعی نیرومندی در میان مردم اسلام آباد برخوردار می باشد.

لازم به ذکر است ایشان در انتخابات دور دوم شورای شهر یکی از پدیده های انتخابات بود و با وجود جوانی قریب به ۶ هزار رای به نام وی به صندوق های رای ریخته شد و تا آستانه حضور در ترکیب اعضای شورای شهر پیش رفت. طبیعی است که اکنون نسبت به گذشته از شرایط بسیار بهتری برخوردار است.

به اعتقاد ما آقای حیدر آتش پیکر به دلیل حمایت گسترده جامعه فرهنگیان و فرهیختگان اسلام آباد ، پشتیبانی فراوان اقشار مختلف و بالاخره حمایت تقریبا صد در صدی هم طایفه ای هایش یکی از افراد منتخب شورای شهر اسلام آباد خواهد بود.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 20 خرداد 1392 ساعت 12:47 ب.ظ

3 نظر

 1. باسلام
  مردم اسلام آباد با انتخاب آقاي حيدر آتش پيكر آينده شهرمونو بسازيم

 2. راي من و ما و شما حيدر اتشپيكر به اميد فردايي روشن.

 3. استاد عزیز
  با آرزوی موفقیت شما در انتخابات شورای شهر  
  حمایت خودمان را اعلام می نماییم. 
  فرزاد بختیارزاده 

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه