جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

خبرهایی از اسلام آباد غرب/ کشف 16 کیلوگرم موادمخدر ظرف 9 ماه در اسلام آباد غرب

خبرهایی از اسلام آباد غرب/ کشف 16 کیلوگرم موادمخدر ظرف 9 ماه در اسلام آباد غرب

 

  •  خبرهایی از اسلام آباد غرب/ فرماندار اسلام آباد درجمع دهیاران:استكبار و حاميان غربي آن چشم ديدن پيشرفت كشورمان را ندارند

 

 

  • برگزاري جلسه شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر در اسلام آباد غرب

 

 

اسلام آبادتایمز: صدراله بابلي فرماندار اسلام آباد غرب در جلسه مواد مخدر اين شهرستان از كشف 1 كيلو و 232 گرم انواع مواد مخدر طي يكماه اخير خبر داد و افزود 27 نفر در اين راستا دستگير و به مراجع قضايي معرفي شده اند.

فرماندار اسلام آباد غرب در ادامه بيان داشت از ابتداي سالجاري تاكنون 16 كيلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ كشف و ضبط شده است.

وي در ادامه سخنان خود برگزاري كلاسهاي توجيهي آموزشي در سطح مدارس و دانشگاهها  را مورد تاكيد قرار داد و بيان داشت دشمن هدفش ترويج مواد مخدر در بين نسل جوان و نوجوان كشور است و مي بايست اوليا دانش آموزان و دانشجويان   به فرزندان خود آگاهي هاي لازم را ارائه نمايند.

بابلی از قاطعيت و جديت نيروي انتظامي و دستگاه قضايي در برخورد با عاملين توزيع مواد مخدر قدرداني و تشديد نظارت و برخورد در اين راستا را خواستار شد .

در ادامه اين جلسه فرماندار اسلام آباد غرب در نشست دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي روستاهاي بخش مركزي  كه در محل فرمانداري برگزار شد حضور يافت و با اشاره به تحريم اقتصادي دشمن  گفت امروز استكبار و حاميان غربي آن بخاطر اينكه چشم ديدن پيشرفت و توسعه كشورمان را ندارند.

در ادامه توطئه هايشان تحريم همه جانبه اي را عليه ملت و كشور ما براه انداخته اند كه اين تحريم ان شاء الله  هيچ نتيجه اي براي آنها نخواهد داشت و موجب خود كفايي كشورمان در تمام زمينه ها خواهد شد.

وي افزود كشور ما با  داشتن رهبري شجاع و خردمند  و  با تكيه بر مردم هميشه در صحنه و جوانان مستعد خود روز به روز در حال  توسعه و پيشرفت است  وي خطاب به حاضرين در جلسه ضمن تشريح مضرات و عواقب شوم  مواد مخدر و اعتياد خواستار برنامه ريزي و همكاري  دهياران و شوراهاي اسلامي براي مقابله با مواد مخدر شد و ترويج فرهنگ اقتصادمقاومتي  در سطح روستاها و دهستانهاي بخش مركزي را مورد تاكيد قرار داد.

  • جلسه شوراي ترافيك شهرستان اسلام آباد غرب

 

 

  • اسلام آبادتایمز: در اين جلسه كه در محل فرمانداري برگزار شد جمع آوري و ساماندهي وانت بارهاي ميوه فروش و عرضه مواد غذايي ازمهمترين نكاتي بود كه فرماندار اسلام اباد بر آن تاكيد نمود.

صدراله بابلي فرماندار اسلام آباد در اين جلسه بيان داشت  از ابتداي سالجاري تاكنون در شهر اسلام آباد غرب 37825 مورد تخلف رانندگي صورت گرفته  كه  مجموعا متخلفين  696 ميليون تومان جريمه شده اند و طي اين مدت   رانندگان 140 دستگاه خودرو متخلف،227 دستگاه موتور سيكلت متخلف ضمن توقيف به مراجع  قضايي معرفي شده اند .

وي افزود در سطح شهر اسلام آباد 483 دستگاه تاكسي در مسيرهاي مختلف مشغول فعاليت و جابجايي مسافر هستند كه راستاي نظارت  بر ناوگان حمل و نقل عمومي  با رانندگان  128 دستگاه خودرو مسافر بر شخصي طي يكماه اخير برخورد و ضمن توقيف  23 دستگاه تاكسي فاقد مدارك فعاليت از جمله كارت شهري  متخلفين به مراجع ذيربط معرفي شده اند و با فعاليت ويژه كشت تاكسيراني  نظارت بيشتري بر ناوگان حمل و نقل عمومي صورت خواهد گرفت و تلفن 5228695 تاكسيراني آماده دريافت گزارش شهروندان در خصوص تخلفات تاكسيهاي سطح شهر مي باشد.

بابلی در ادامه بيان داشت يكي از مشكلاتي كه موجبات ترافيك درميادين و خيابانهاي اصلي شهر را فراهم نموده حضور وانت بارهاي ميوه فروش است كه بارها توسط پليس راهور اعمال قانون شده اند وبا توجه به اينكه  روند ادامه فعاليت اينگونه اشخاص موجب بروز مسائل و مشكلات اجتماعي  براي شهروندان  خواهد شد اكيپي  تشكيل و تا يك هفته آينده تمامي وانت بارهاي ميوه فروش  جمع آوري خواهند شد و اين اشخاص مي توانند براي كسب درآمد با ايجاد واحد صنفي در سطح شهر اقدام به فعاليت نمايند.

  • نشست فرماندار اسلام باد غرب با اعضاي كميسيون بانوان اين شهرستان

اسلام آبادتایمز: طي نشستي با حضور فرماندار اسلام آباد واعضاي كميسيون بانوان ترويج فرهنگ عفاف و حجاب و همچنين احياي امربه معروف و نهي از منكر در سطح شهرستان ،ادارات ،مدارس و دانشگاهها مورد بررسي قرار گرفت.

صدراله بابلي فرماندار اسلام آباد در اين جلسه پيروي بانوان از سيره حضرت فاطمه(س)  در جهت تشكيل زندگي سالم ،تربيت فرزندان صالح و متدين و تقويت باورهاي ديني و اعتقادي در جامعه را مورد تاكيد قرار داد و بيان داشت هرچه بيشتر جوانان و نوجوانان ما به سمت ائمه اطهار سوق داده شوند در مقابل هجمه هاي فرهنگي دشمن بيمه خواهند شدو از آسيبهاي اجتماعي دور خواهند بود.

وي افزود امروز در سطح جامعه بايد اهميت احياي امربه معروف و نهي از منكر اطلاع رساني شود و هريك از مسئولين به نوبه خود به اين امر مهم توجه داشته باشند و در حوزه كاري خود اين امر مهم را نهادينه نمايند .و نقش بانوان در گسترش اين فرهنگ بسيار با اهميت و تاثير گذار است  ايشان رعايت حجاب در جامعه را موجب معنويت و نورانيت هرچه بيشتر در جامعه دانسته و رعايت حجاب را سدي محكم در مقابل انحرافات اخلاقي دانست و بر لزوم رعايت حجاب و عفاف در ادارات ،مدارس و دانشگاهها تاكيد نمود.

فرمانداري اسلام آباد غرب

نوشته شده توسط admin در شنبه, 02 دی 1391 ساعت 11:11 ق.ظ

دیدگاه