پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

دانلود فیدلی

دانلود فیدلی
  • دانلود فیدلی

دانلود کنید: فیدلی به جای گوگل ریدر/ ثبت نام ۵۰۰ هزار کاربر در کمتر از ۴۸ ساعت

استقبال از سرویس فیدلی بعد از اینکه گوگل اعلام کرد گوگل ریدر را خاموش می کند با افزایش بی سابقه ای روبرو شده و در کمتر از 48 ساعت بیش از 500 هزار کاربر، ثبت نام کرده اند.

اسلام آبادتایمز: فیدلی سرویسی شبیه گوگل ریدر است و به صورت پلاگین به مرورگرهایی مانند موزیلا و سافاری وصل شده و خبرخوانی می کند.
فیدلی در حرکتی دیگر اعلام کرد کاربران گوگل ریدر می توانند RSS خود را از گوگل ریدر به فیدلی منتقل کرده و به اصطلاح import/export کنند.
گفتنی است برای این کار فقط باید داخل ایمیل جی میل لاگین کردهو با باز کردن فیدلی، همه چیز به صورت خودکار از گوگل ریدر به فیدلی منتقل می شود.
البته باید این کار را قبل از اول جولای و زمانی که گوگل ریدر خاموش می شود، انجام دهید.
خواندن اخبار به صورت مجله ای و یا به صورت Card و تنظیم ورودی خبر و .. از دیگر ویژگی های فیدلی است که باعث جذابیت این سرویس برای کاربرانی شده که از گوگل ریدر به این سرور مهاجرت می کنند.
فیدلی همچنان اعلام کرده ظرف 30 روز آینده سرویس خود را با آیتم های جدیدتر به روز می کند.
یکی از دلایل حمله مردم برای استفاده از سرویس فیدلی به جای گوگل ریدی این است که فیدلی خدمات مشابه گوگل ریدر داشته و پهنای باند خود را 10 برابر افزایش داده تا سرویس های خود را مانند گوگل ریدر عرضه کند.
برای دانلود مستقیم مرورگر خود را باز کرده و بعد سایت feedly.com را باز کنید. در سافاری و کروم به طور خودکار لینک دانلود فیدلی ظاهر خواهد شد. همزمان اکانت جی میل را نیز باز کنید تا سینک و سازگاری RSS به طور خودکار انجام گردد.
خبرخوان مخصوص مرورگر فایرفاکس را از این لینک  بگیرید.
کاربران اپلی نیز از این لینک استفاده کنند.
کاربران آندرویدی نیز می توانند برای دریافت فیدلی از این لینک استفاده کنند.
خبرآنلاین

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, 29 اسفند 1391 ساعت 10:00 ق.ظ

دیدگاه