جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

در حاشیه برکناری احسان خسروی/ در خواست از همشهریان برای نقد ادارات و مدیران در راستای اصلاح امور

در حاشیه برکناری احسان خسروی/ در خواست از همشهریان برای نقد ادارات و مدیران در راستای اصلاح امور
  • در حاشیه برکناری احسان خسروی/ در خواست از همشهریان برای نقد ادارات و مدیران در راستای اصلاح امور

 

 

در حاشیه برکناری احسان خسروی/ در خواست از همشهریان برای نقد ادارات و مدیران در راستای اصلاح امور


 اسلام آبادتایمز:  انتصاب احسان خسروی به سمت بخشدار مرکزی  اسلام آباد غرب در زمان دکتر حشمت الله فلاحت پیشه نماینده پیشین مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی در آذرماه سال 1390 و در فاصله دو ماه مانده به برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انجام شد.

نحوه انتصاب ایشان به عنوان بخشدار مرکزی دومین شهرستان بزرگ و پرجمعیت استان کرمانشاه که تبعا مدیری مجرب و توانمند را می طلبد برای ما کاملا نامشخص است.

علی جلیلیان نماینده فعلی اسلام آباد غرب نیز یکسال و اندی او را حفظ نمود و اکنون و در آستانه استقرار دولت جدید برکناری خسروی انجام گرفت. احسان خسروی که قریب به دوسال بخشدار مرکزی اسلام آباد غرب بود جوانی ناشناخته بود و اطلاعات زیادی از وی در دسترس نیست.

پورتال فرمانداری اسلام آباد غرب در توضیح مختصری درباره وی نوشته است: احسان خسروی بخشدار سابق مرکزی  از فرزندان معظم شهدا می باشد که قبل از سمت بخشداری کارشناس دفتر سیاسی استانداری بوده است. اما هم اکنون وی دیگر ناشناخته نیست و فارغ از موفقیت یا عدم موفقیتش، دو سال بخشداری مرکزی اسلام آباد را در کارنامه مدیریتی خویش دارد و همین نردبانیست برای ترقی وی در آینده.

در طول این دو سال ندیدیم و نشنیدیم که به شکلی گزارشی از عملکرد وی ارائه شود و یا حتی خبری از وی به میان آید. شایسته است مدیران جوان برای کسب تجارب مدیریتی حداقل در میادین کوچکتری محک بخورند تا خدایی ناکرده مدیری سوخت نشود.

به هر حال اسلام آباد دوران خوبی را سپری ننموده و نمی نماید. بر این اساس تغییرات مدیریتی برای اسلام آباد نیازی حیاتی، ضروری و فوری است. وضعیت کنونی، داد همه مردم را در آورده است هرچند بخشی از مشکلات ریشه در مسائل کلان کشور مانند کمبود اعتبارات و … دارد اما ضعف مدیریتی شهرستان کاملا مشهود است و ما به عنوان رسانه باید رسالت خویش را انجام دهیم. در همین راستا انشاء الله منبعد بیشتر به نقد عملکرد ادارات و مدیران می پردازیم هرچند که همگان میدانند مخاطرات این راه را.

شما همشهریان عزیز نیز لطفا در این مسیر با ما همراه شوید چرا که این دردهای مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی شود. با پیشنهادات و نقدهایتان که هدفی جز اصلاح و بهبود وضع موجود ندارد.

مدیران ما باید بدانند مسئولیت آنها شأنی جز خدمتگزاری ندارد.

چنانچه شما مخاطبان عزیز نقدهای خویش را به صورت مستدل و منطقی و بدون توهین و تهمت و مطالب خلاف واقع و در چاچوب قانون و اخلاق برای ما ارسال کنید، ما هم با اطلاع رسانی از مدیران و ادارات محترم اصلاح و بهبود امور را تقاضا خواهیم نمود. منتظر حضور سبزتان هستیم. 

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 30 تیر 1392 ساعت 12:16 ب.ظ

3 نظر

  1. جالب بود

  2. ایکاش در مورد دانشگاه آزاد -پیام نور وآموزش وپرورش همین کار می کردنند

  3. با سلام و خسته نباشید:از قدیم الایام همینطور بوده هر نماینده که میاد مدیران قبلی رو برکنار و اطرافیان خودشو سر کار میذاره…البته لایق بودن یا نبودنش بماند…

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه