یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

در گرداب هیاهوهای اسلام آباد؛ 1میلیارد و 800 میلیون تومان بودجه در آستانه عودت

در گرداب هیاهوهای اسلام آباد؛ 1میلیارد و 800 میلیون تومان بودجه در آستانه عودت

در گرداب هیاهوهای اسلام آبادغرب؛ یک میلیارد و 800 میلیون تومان بودجه در آستانه عودت

 در گرداب هیاهوهای اسلام آبادغرب؛ یک میلیارد و 800 میلیون تومان بودجه در آستانه عودت

 

کرمانشاه دیلی:  اطلاع حاصل نمودیم که در حالیکه یکی از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه در شهرستان اسلام آبادغرب ، اختصاص 1 میلیارد و 800 میلیون تومان جهت احداث 3 مرکز بهداشتی درمانی در نقاط پرتراکم شهرستان که از این حیث دچار کمبود هستند در نظر گرفته شده است ، اما متاسفانه به دلیل بی توجهی مسئولین و عدم همکاری و هماهنگی ادارات ذی ربط در این مورد ، این بودجه به واسطه عدم جذب در آستانه عودت قرار گرفته است.

شرح ماجرا بدین قرار است که محله شهرستانی ، محله پشت بهزیستی و مسکن مهر شرف آباد به علت تراکم بالای جمعیت و فقدان مراکز بهداشتی مورد نیاز در این مناطق ، از سوی شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد بدین منظور در نظر گرفته شده اند. در محله شهرستانی شبکه بهداشت و درمان زمین مورد نیاز را در اختیار دارد اما در محله پشت بهزیستی با وجود اعلام آمادگی مالکی به نام اعظمی و علی رغم توجه شهردار محترم ، متاسفانه بوروکراسی و ریز و بم های اداری شهرداری اسلام آباد مانع از رفع این مشکل گردیده است.

اما این موضوع درباره مسکن مهر شرف آباد جالبتر هم می شود چرا که در کمال تعجب شاهد آن هستیم که طراحان و دست اندرکاران این شهرک هیچ زمینی را با کاربری بهداشتی درمانی برای آن در نظر نگرفته اند تا مشکلی دیگر بر مشکلات انبوه و خلف وعده های گذشته مسئولین مسکن مهر شرف آباد اضافه شود.

انتظار می رود مسئولین محترم شهرستان به ویژه شهردار محترم و اعضای گرامی شورای شهر و اداره مسکن و شهرسازی با همکاری و هماهنگی بیشتر زمینه جذب این بودجه را فراهم نمایند و گرنه مسئولیت آن بر عهده این عزیزان خواهد بود.

 

البته طبیعی است وقتی که اسلام آبادغرب غرق در هیاهو ، جنجال و حاشیه می شود توسعه ، عمران ، انجام امور مردم و …. به باد فراموشی سپرده می شود.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 23 مهر 1393 ساعت 3:56 ب.ظ

6 نظر

  1. تا وقتی مسئولین به فکر نوشتن مقاله وگرفتن عکس ودرج آن در سایتها هستند طبیعی است اعتبارات عودت داده میشود؟؟؟؟؟؟

  2. این جنجال وهیاهو کجاست مردم که جنجالی احساس نمی کنند اگر رسانه های صادق مثل سایت شما جنجال نکنند

    پاسخ کرمانشاه دیلی:

    انشاءالله که شما از مسئولین جنجال کننده نباشید چون مطمئنم در میان مردم حضور ندارید یا نمیخواهید حضور داشته باشید

  3. بیلاو وسر مردم که تصمیم گیرها ولیدرهاش آقایان ا….ص…و.ف…ر..هستند؟

  4. یاد نان سنگک قدیم انهم با حرکات موزنش بخیر!

  5. انسان همیشه باید به عقبه خود برگردد ویک مروری داشته باشد وشکر گزار خداوند باشد.که چه کسی بوده واز قبل نعمتهای نظام جمهوری اسلامی وآرامش موجود به کجا رسیده شکر گزار باشیم ضرر نخواهیم کرد ! وبه مردم خدمت کنیم وحق کسی راضایع نکنیم .

  6. به اطلاع مسئولین شهر .چون مصرف نان مردم زیاد است .هم به شاطرها عنایت شود وهم به انها نظارت زیرا نان کیفیت ندارد؟

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه