یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

دستور فرمانداری اسلام آباد به شهرداری در خصوص برخورد با سد معبر مغازه داران

دستور فرمانداری اسلام آباد به شهرداری در خصوص برخورد با سد معبر مغازه داران

دستور فرمانداری اسلام آباد به شهرداری در خصوص برخورد با سد معبر مغازه داران

 دستور فرمانداری اسلام آباد به شهرداری در خصوص برخورد با سد معبر مغازه داران

کرمانشاه دیلی:   فرمانداری اسلام آباد در دستوری کتبی از شهرداری این شهرستان خواسته است تا نسبت به جمع آوری سد معبر مغازه داران اعم از نمایشگاه های اتومبیل ، دستفروشان و سایر مغازه داران در راستای وظیفه ذاتی خویش ، برخورد قاطع و قانونی به عمل آورده و پس از اقدام گزارش عملکرد خویش در این خصوص را به فرمانداری اعلام کند.http://s5.picofile.com/file/8160686468/2.jpg

یادآور می شویم این مهم با پیگیری جمعی از شهروندان حاصل شده است که خواستار برخورد قانونی با این پدیده آزار دهنده شده اند.

سایت کرمانشاه دیلی نیز اخیرا با مطلبی تحت عنوان تجاوز به حقوق شهروندی در اسلام آبادغرب و بی تفاوتی مسئولین به این موضوع پرداخته بود.

متاسفانه در سایه بی توجهی مفرط مسئولین نسبت به تعرض آشکار به حقوق عمومی شهروندان ، پدیده سد معبر روز به روز پر رنگ تر و آزار دهنده تر می شود.

به هر حال باید به انتظار نشست و مشاهده نمود که قاطعیت و اقتدار فرمانداری و عمل به وظایف شهرداری به چه میزان خواهد بود.

نوشته شده توسط admin در شنبه, 27 دی 1393 ساعت 5:17 ب.ظ

6 نظر

 1. آقا جلسات شبانه همه جا دیدیم تازگی جدیدش رو …….. اختراع کرده با آقای ……. و …….. ها تو …….. جدیده واقعا لایک داره

  دقیقا زیر نظری مملکت بی قانون نیست ……..

 2. صمدی : شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه ، تنها ائتلاف و مرجع تجمیع احزاب و تشکل های اصلاح طلب کرمانشاه است

  صمدی : گروهی از دوستان بزرگوار با نام شورای هماهنگی اصلاح طلبان ، فعالیت می کنند که بسیاری را دچار این اشتباه نموده که آنها نیز شورایی تشکیل شده از سوی اصلاح طلبان هستند !و بعضا هم با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اشتباه گرفته می شود . در حالی که آنها تشکل و یا حزبی از اصلاح طلبان هستند که پیگیر دریافت مجوز می باشند ، که قطعا با این عنوان نیز به آنها مجوز داده نمی شود .

  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات امروز شنبه ۲۷ دی ماه تشکیل جلسه داد .
  سخنگوی شورا در خصوص ، تصمیمات و مصوبات امروز شورا گفت: در جلسه امروز در پی پایان یافتن ریاست دوره ای نماینده حزب اراده ملت ، آقای کورش شهبازی نماینده انجمن اسلامی معلمان کرمانشاه به عنوان رئیس دوره ای شورا معرفی گردید. همچنین در این نشست ، در پی اعلام آمادگی ، حزب کارگزاران سازندگی کرمانشاه ، حزب توسعه کرمانشاه و انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه رازی برای حضور در شورای هماهنگی جبهه اصلاحالت کرمانشاه ، حضور آنان تصویب گردید .
  حمید رضا صمدی سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه ، حضور احزاب مذکور در شورای هماهنگی را گامی موثر درراستای انسجام و یکپارچگی اصلاح طلبان ارزیابی نمود و گفت: پایبندی به اصول ، قواعد و مقرراتی که در شورای هماهنگی تنظیم و تصویب گردیده ، یکی از اساسی ترین راه هایی است که موجبات انسجام و اتحاد اصلاح طلبان رافراهم خواهد ساخت . لذا همه اعضا تعهد سپرده اند که به تمامی قواعد و مصوبات شورا متعهد و پایبند باشند و هیچ عضوی حق خروج از مقررات شورا را نداشته باشد . صمدی در خصوص تشکیل شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در شهرستان های استان اعلام نمود : جدای از این که راه اندازی شورای هماهنگی ، در سایر شهرستان های استان مورد تایید و تصویب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان می باشد . یادآوری این موضوع ضروری است که ، در کلیه شهرستان های استان اگر تعداد احزاب موجود ، در شهرستانی ، به حد نصاب برسد ، می توانند نسبت به تشکیل و راه اندازی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان مربوطه اقدام نمایند ، و نیازی هم به اجازه و یا تصویب کسی ندارند. صمدی افزود: در گفتگویی که با دکتر رهامی رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات صورت گرفت ، این موضوع مطرح شد و ایشان اعلام نمودند که در صورت به حد نصاب رسیدن احزاب در چهارچوب آیین نامه و مقررات شورا هر شهرستان می توانند نسبت به تشکیل شورا اقدام نمایند. البته ظرف چند روز آینده آیین نامه مذکور در اختیار شهرستان ها قرار خواهد گرفت . تا هم قواعد و مقررات و هم چهارچوب های فعالیت برای تمامی شوراها مشخص باشد و از این طریق شوراهای شهرستان ها هماهنگ عمل نمایند . من از همین جا به نمایندگی از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه ، از تمامی شاخه های احزاب درشهرستان ها درخواست می کنم ، تا نسبت به راه اندازی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان خود ، اقدام نمایند. وی در رابطه با تشکیل شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در اسلام آباد غرب اظهار داشت . بر اساس آن چه ذکر گردید ، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان اسلام آباد ، کاملا قانونی است و آنان برای تشکیل این شورا نیازی ندارند از طرف کسی یا گروهی برای آنان مجوز صادر شود ، اگر چه بدیهی است ، برای گام گذاشتن در مسیر یکپارچگی و هماهنگی ، شاخه های شهرستان ها می بایست با احزاب متبوع خویش در مرکز استان و نیز شورای استان ، هماهنگ باشند.
  سخنگوی شورای هماهنگی گفت همانگونه که بارها گفته شده است . مواضع ، دیدگاه ها و برنامه های شورای هماهنگی ، توسط سخنگوی این شورا اعلام می شود و هیچ فرد و یا گروهی حتی اگر عضو شورا هم باشد ، حق ندارد از طرف شورا اقدام به موضعگیری نماید لذا برای چندمین بار متذکر می شویم ،هر آنچه که به نام شورا اعلام شود ، جز آنچه سخنگو بیان می کند ، پیشاپیش تکذیب می شود و نباید به عنوان موضع شورا تلقی گردد.
  صمدی افزود : شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه ، تنها ائتلاف و مرجع تجمیع احزاب و تشکل های اصلاح طلب کرمانشاه است .اما اخیرا گروهی از دوستان بزرگوار با نام شورای هماهنگی اصلاح طلبان ، فعالیت می کنند که بسیاری را دچار این اشتباه نموده که آنها نیز شورایی تشکیل شده از سوی اصلاح طلبان هستند و بعضا هم با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اشتباه گرفته می شود . در حالی که آنها تشکل و یا حزبی از اصلاح طلبان هستند که پیگیر دریافت مجوز می باشند ، که قطعا با این عنوان نیز به آنها مجوز داده نمی شود . من نمی دانم چرا این دوستان اصرار دارند برای حزب و تشکل خویش از چنین عنوانی استفاده کنند؟، که موجبات اشتباه و اختلاف را فراهم می آورد .
  سخنگوی شورا در ادامه گفت: من به همه اصلاح طلبان توصیه می کنم ، جدای ازائتلاف ها و شوراهایی که ممکن است بین اصلاح طلبان تشکیل شود ،که آن هم باید معلوم و شفاف باشد ، که بین چه گروه ها و اشخاصی شکل گرفته ؟ با شناسنامه و عنوان خویش فعالیت نمایند و سعی نکنند فعالیت ها ، برنامه هاو تحرکات خویش را به همه اصلاح طلبان منسوب نمایند و یا چنین وانمود کنند.. همانگونه که ذکر شد در حال حاضر تنها ائتلاف و شورایی که احزاب و گروه های سیاسی در آن گرد هم آمده اند ، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است و هیچ تشکل و یا گروه دیگر وجود ندارد که اصلاح طلبان در آن ائتلاف کرده باشند . انشاا.. این شورا خواهد کوشید بر اساس آیین نامه موجود ، از شخصیت های برجسته و ذی نفوذ اصلاح طلب که عضو احزاب و تشکل های سیاسی اصلاح طلب نیستند، استفاده نماید و امید است در آینده نزدیک همه شخصیت های حقوقی و حقیقی اصلاح طلب ،در قالب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فعالیت نمایند

 3. گمان نیکم فلانی:

 4. ماشالله اثار دستور دیده میشه.؟علاوه بر پیاده رو خیابان ها هم به تصرف درامد.

 5. تمام شهرهای ایران دست فروش داره / چکار مردم دارید گدایی بکنن خوب ؟

 6. از زمانی که ایشان دستور داده تعداد نیسان ها وسیب زمینی وپیاز فروشها بیشتر ولو شدن.اصلا معلوم نیست شهر کجاست روستا کجاس.خواهشان دستوری هم بابت چند چاله چوله در خیابان یادگار امام هست حسابی راننده هارو کلافه کرده بدید .از یه همسایه یک فرغون اسفالت قرض بگیری حله؟

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه