چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

دو خبر از نماینده اسلام آبادغرب

دو خبر از نماینده اسلام آبادغرب

دو خبر از نماینده اسلام آبادغرب

سایت علی جلیلیان نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو دو خبر را از ایشان را در ارتباط با سفر وزیر ورزش و جوانان به همراه امیررضا خادم قهرمان سال 1996 مسابقات جهانی آتلانتا و معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان به استان کرمانشاه  به شرح زیر درج نموده است:


ورزشگاه چندمنظوره در اسلام آبادغرب با درخواست وطرحی از نماینده و موافقت وزیر ورزش وجوانان احداث خواهد شد

http://alijalilian.ir/fa/wp-content/uploads/09oikj-150x150.jpg

چه خبر ی خوش تر از احداث یک مجموعه ورزشی با ظرفیت های مختلف چندرشته ورزشی از فوتسال تا کشتی والیبال و هندبال و بدنسازی و استخر برای ورزشکاران وجوانان اسلام آباد،طرحی که علی جلیلیان مطرح کرد وزیر ورزش مصوب،اتفاقی که در مذاکر ه شبانه نماینده اسلام آبادغرب و وزیر ورزش وجوانان افتاد ،ماحصل این گفتگو احداث ورزشگاه چند منظوره شد که جلیلیان با اشاره به پتانسیل های موجود در اسلام آبادغرب و وجود سرمایه های عظیمی از جوانان فهیم ورزش دوست اجرا و احداث این طرح را یک ضرورت و اولویت دانست دکتر جلیلیان  مجری این را شهرداری و بخش خصوصی  معرفی کرد واشاره ای به بازده های اجتماعی ،فرهنگی و تقویت حوزه قهرمانی این شهرستان داشت.


دیدار سردار صداقت با قهرمان دیروز و مدیر امروز امیرضا خادم


دکتر علی جلیلیان که در زمان کوتاه حضورش در مجلس بخاطر صداقت و صمیمیت زیادش محبوبیت خاصی بین رجال سیاسی و اجتماعی پیداکرده است، و همه دوستش دارند چون به سلامتش اعتقاد دارند امیررضا خادم از قهرمانان و پهلوانان بنام در صحنه های بین الملی و معاون امروز وزیر ورزش وجوانان  با دعوت علی جلیلیان قرار است در آینده نزدیک به اسلام آباد سفر کند.

نوشته شده توسط admin در جمعه, 20 دی 1392 ساعت 5:23 ب.ظ

4 نظر

  1. قابل توجه موكلين آقاي نماينده ؛ آقاي علي جليليان…. دو عكس يادگاري با آقايان گودرزي وزير ورزش و جوانان و رسول خادم معاون اين وزارتخانه بگيرد . لطفا…..نصب بفرمائيد!!!

  2. شما چرا شدین بولتن خبری ایشان داداش عملکردشان مورد رضلیت هیچکس نیست

  3. اين جليليان چه ميكند؟!!!

  4. شما جیب مارا نزن ورزشگاه پیش کشتان شما اگه چشم ت باز کنی و ببینی که ورزشگاه شهید رستگار با همه وسعتش چه جوری مثل گوشت قربانی دست به دست میشه یه روز کلانتری،روز بعد پارکینگ آقای صفری رییییسسسسسس دانشگاه فنییییییی شده کافیه

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه