یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

دو طرحی که نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو جهت تخصیص اعتبارات به آنها توجه دارد، کدامند؟

دو طرحی که نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو جهت تخصیص اعتبارات به آنها توجه دارد، کدامند؟

دو طرحی که نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو جهت تخصیص اعتبارات به آنها توجه دارد، کدامند؟

 

علی جلیلیان گفته است : اعتبارات اسلام‌آباد غرب در بودجه سال آینده کاهش یافته است. وی در ادامه تکمیل راه اصلی حمیل به کرمانشاه و تکمیل سد زمکان در منطقه گهواره را اولویت های خویش جهت تخصیص بودجه معرفی کرده است.


 اسلام آبادتایمز: علی جلیلیان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: از منظر دولت لایحه بودجه سال آینده در بهترین وضعیت پیشنهاد شده است در حالی که سیاست دولت در بودجه 93 مبنی بر تخصیص اعتبار به پروژه‌های با پیشرفت بیش از 80درصد بهترین پیشنهاد نیست.

این کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس افزود: نمایندگان مجلس اعتقاد دارند که با این سیاست مناطق برخوردار از این چنین طرح‌هایی پیشرفت می‌کنند و در مناطق محروم هیچ طرحی تکمیل نخواهد شد و نقطه ضعف بودجه همین موضوع بوده که به اختلاف‌نظر نمایندگان و دولت تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه تصویب نهائی لایحه بودجه بر عهده مجلس است بیان کرد:در حال حاضر لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است و احتمال دارد با بررسی گام به گام لایحه بودجه سال 93 شاهد تغییرات کلی در بودجه باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت بودجه شهرستان اسلام‌آباد غرب در چه وضعیتی قرار دارد گفت: در بودجه سال آینده اعتبار کل شهرستان‌ها چند درصد کاهش داشته و اسلام‌آباد غرب نیز از این قاعده مستثنی نیست.  نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی افزود: در بودجه سال 93 به تمامی بخش‌ها توجه شده و ملاک اصلی تخصیص بودجه نیاز استان‌ها است.

علی جلیلیان گفت: در لایحه بودجه سال آینده اختصاص اعتبار جهت تکمیل راه اصلی حمیل به کرمانشاه مورد توجه قرار گرفته و بطور قطع این موضوع مصوب می‌شود. 

وی با اشاره به پیشرفت 80درصدی پروژه سد زمکان اظهار کرد: آبگیری سد زمکان جهت استفاده کشاورزان در فصل بهار و تابستان سال آینده نیازمند کمک مالی 3 الی 4 میلیاردی است که برای تخصیص این اعتبار درخواست خود را ارائه داده‌ایم.


نوشته شده توسط admin در شنبه, 30 آذر 1392 ساعت 12:15 ب.ظ

3 نظر

  1. این که همش مربوط به حمیل ودالاهو بود پس سهم شهرستان اسلام آبادغرب به این بزرگی چه میشود ووضعیت راه آهن چه خواهد شد

  2. حمیل نه عزیزیم بگو همش مربوط به اطراف هرسم بود !!

  3. ازتلاش وهمت استثنايي و مثال زدني ايشان تشكرميكنيم

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه