چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

دکتر قدرت احمدیان به عنوان سرپرست دفتر آموزش و پژوهش استانداری منصوب شد.

دکتر قدرت احمدیان به عنوان سرپرست دفتر آموزش و پژوهش استانداری منصوب شد.

دکتر قدرت احمدیان به عنوان سرپرست دفتر آموزش و پژوهش استانداری منصوب شد

کرمانشاه دیلی:  دکتر قدرت احمدیان از چهره هایی برجسته سیاسی و علمی استان کرمانشاه و شهرستان اسلام آبادغرب به عنوان سرپرست دفتر آموزش و پژوهش استانداری منصوب شد.

دکتر قدرت احمدیان از اساتید بنام و شاخص دانشگاه رازی کرمانشاه و یکی از لیدرهای جریان اصلاحات در استان کرمانشاه می باشد. ایشان سابقه کاندیداتوری در مجلس ششم در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو را دارند.

دکتر احمدیان از شخصیت های مورد احترام اصلاح طلبان استان و نیز شهرستان زادگاهشان ، اسلام آبادغرب می باشند.

به اعتقاد ما بکارگیری این استاد علوم سیاسی آن هم در حوزه تخصصی ایشان ضمن اینکه انتصابی قابل تحسین می باشد و اعتبار این مجموعه را فزونی می بخشد ، قطعا عملکرد حوزه پژوهش استانداری را ارتقاء خواهد داد.

مدیریت کرمانشاه دیلی ضمن تبریک به جناب آقای دکتر احمدیان ، این انتصاب را به مجموعه استانداری نیز تبریک می گوید.

 

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 02 شهریور 1393 ساعت 5:29 ب.ظ

4 نظر

  1. جناب آقای دکتر احمدیان منصوب شدن شما را به عنوان سرپرست دفتر آموزش و پژوهش استانداری استان کرمانشاه تبریک میگویم و آرزومندم همانند سایر مسئولیتها همیشه ایام موفق باشید.

  2. باسلام ضمن تبریک به استاد عزیز جناب احمدیان قطعا ایشان موجبات تحول در این حوزه را باعث خواهد شد . ایشان خردمندی با اخلاق و اندیشمندی ژرفا نگر و علمی عمل گرا هستند که باعث خیر و برکت خواهند شد . موفقیت این عزیز و سربلندیشان را از حضرت دادار خواهانم

  3. سلام انتصاب دکتر احمدیا ن راتبریک ،…………………….. برای این انتصاب تشکر میکنیم

  4. من هم به نوبه ی خودم انتصاب دکتر احمدیان را تبریک میگم. شک نیست که جایگاه و منزلت دکتر خیلی برتر از این مقام ومنصبهاست. از خداوند برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون و پیشرفت لحظه به لحظه آرزومندم.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه