یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مهمان شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب+تصاویر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مهمان شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب+تصاویر

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مهمان شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مهمان شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب

 

 

کرمانشاه دیلی:  دکتر کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با برنامه ریزی شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب دیروز با حضور در اسلام آبادغرب از نزدیک در جریان امور مربوط به این حوزه قرار گرفت. شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب از ادارات بی حاشیه شهرستان می باشد که علی رغم کاستی های فراوان در بخش اعتبارات که البته ریشه در مشکلات اقتصادی کشور دارد ، با مدیریت توانمند و متعهدش جناب آقای دکتر بیگرضایی ، نهایت مساعی خویش را در جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز به کار می گیرد.

بخشی از گزارش حضور دکتر کریم در اسلام آبادغرب را به نقل از سایت اسلام آبادخبر در ادامه مشاهده می کنید.

 دکتر بیگرضایی در ضیافت شام پزشکان متخصص اسلام آباد غرب: پذیرش ۱۱۳ هزار بیمار در بیمارستان اسلام آباد غرب در طول سالجاری

در این ضیافت که با حضور دکتر کریم ریاست دانشگاه ، دکتر احمدی معاون بهداشتی و دکتر شتابی معاون درمان دانشگاه برگزار شد ، محمدی فرماندار شهرستان ، شهردار ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و تنی چند از مدیران ادارات شهرستان حضور داشتند.

 
در این نشست صمیمی دکتر بیگرضایی طی سخنان کوتاهی گفت : طرح تحول نظام سلامت تاثیر عمیق و شگرفی بر ارایه خدمات درمانی به مردم بخصوص اقشار آسیب پذیر داشته و بدون اغراق تاثیر آن با تمام کارهای حوزه بهداشت و درمان در بعد از انقلاب برابری می کند.
 
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلام آباد با اعلام این مطلب به شرح پاره ی از فعالیت های بخش درمان این شهرستان پرداخت و گفت : در ده ماهه سال جاری ۱۱۳ هزار بیمار در اورژانس بیمارستان پذیرش و ۴۳ هزار نفر در درمانگاه تخصصی مدلل توسط پزشکان شهرستان ویزیت شده اند.
 
دکتر بیگرضایی همچنین از انجام ۵۵۰۰ مورد دیالیز ، ۴۸۰۰ مورد سی تی اسکن ، ۵۹ هزار مراجعه به آزمایشگاه و ۱۹۰۰۰ مورد رادیولوژی خبر داد و افزود : انجام ۵۵۰۰ مورد سونوگرافی ، ۱۱۵۰ مورد اکوکاردیوگرافی ، ۶۳ هزار مورد عمل جراحی و بستری کردن ۱۳۵۰۰ بیمار در بیمارستان از جمله فعالیت های بیمارستان این شهرستان بزرگ بوده که در این مدت بیش از ۸۸ درصد اشغال تخت داشته است.
 
وی گفت : در این مدت دو میلیارد و هفتصد میلیون تومان بابت فرانشیزی که مردم باید می پرداخته اند  پرداخت شده و ۵۰۰ میلیون تومان نیز صرف بازسازی بخش ها و ارتقای هتلینگ بیمارستان شده است.
 
در ادامه این نشست یکی از متخصصین حاضر در شهرستان اسلام آباد غرب به نیابت از جامعه پزشکی متخصص اسلام آباد غرب مشکلات موجود متخصصان و جراحان را به دکتر کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد و گفت: نبود پزشک رادیولوژی در بیمارستان و کمبود برخی امکانات اتاق عمل از مهمترین مشکلات درمانی شهرستان اسلام آباد غرب است.
 
همچنین دکتر کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هدف از این نشست را ایجاد جو همدلی و صمیمیت عنوان کرد و گفت: مشکلات بهداشت و درمان اسلام آباد غرب در جلسه برنامه ریزی که بعد از دهه فجر در شهرستان برگزار خواهد شد بررسی می شود.
1

14 
13 
12 
10 
99 
8 
7 
6 
5 
4 
3 

 منبع: اسلام آبادخبر

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 09 بهمن 1393 ساعت 4:28 ب.ظ

دیدگاه