چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمانشاه در مورد تخلف تبلیغات زودهنگام هشدار داد

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمانشاه در مورد تخلف تبلیغات زودهنگام هشدار داد
  • رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای کرمانشاه: تبلیغات زود هنگام عمده ترین تخلف صورت گرفته

 اسلام آبادتایمز:  رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه، تبلیغات زود هنگام را عمده ترین تخلف صورت گرفته از سوی داوطلبین انتخابات شوراها از آغاز تاکنون عنوان کرد.    


علی جلیلیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به تشکیل هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان، از پیگیری و رصد مداوم این هیات بر فعالیتهای داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.وی انجام تبلیغات زود هنگام را عمده ترین تخلف صورت گرفته طی این مدت عنوان کرد و افزود: این تخلفات در پرونده کاندیداها ثبت شده و در رسیدگی به صلاحیت این افراد لحاظ می شود.


رییس هیان نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا استان کرمانشاه از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، فرمانداری،نیروی انتظامی و یا هیات های نظارت مستقر در شهر یا روستای خود را در جریان بگذارند.


جلیلیان در ادامه به کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا توصیه کرد در چارچوب قانون حرکت کرده و از تخریب یکدیگر و دادن وعده های دروغین به مردم خودداری کنند.


وی گفت: اگر کاندیدایی از هم اکنون قوانین را نادیده گرفته و اقدام به تخلف کند، این شخص مطمئنا در صورت رای آوردن هم به اجرای قانون گردن نمی نهد، لذا ضروری است مردم در این زمینه هوشیار باشند.  

نوشته شده توسط admin در شنبه, 14 اردیبهشت 1392 ساعت 12:56 ب.ظ

دیدگاه