پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

زلزله بی سر و صدای استاندار کرمانشاه؛ 8 فرماندار در هفته آینده تغییر می کنند

زلزله بی سر و صدای استاندار کرمانشاه؛ 8 فرماندار در هفته آینده تغییر می کنند

زلزله بی سر و صدای استاندار کرمانشاه؛ 8 فرماندار در هفته آینده تغییر می کنند

 

اسلام آبادتایمز: امروز زمزمه های زیادی از تغییرات گسترده در مجموعه استانداری کرمانشاه شنیده می شد. ابتدا بحث برکناری محمد نجفی و حسین پیرزادی مطرح شد و اما اکنون خبر می رسد که استاندار کرمانشاه ظرف هفته آتی 8 فرماندار را در سطح استان تغییر خواهد داد.

البته باید به انتظار نشست و دید که این تغییرات به چه صوت خواهند بود.

به هر حال گویا قرار است کاخ استانداری کرمانشاه در کانون توجهات قرار گیرد و در حالیکه عدم ایجاد تغییرات می رفت که به چالشی جدی برای ابراهیم رضایی در میان افکار عمومی استان تبدیل شود، به نظر می رسد که با وقوع این تغییرات استاندار رضایی چشمه هایی از تجربیات خویش را به منصه ظهور بگذارد و امید را به فضای استان برگرداند.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 26 دی 1392 ساعت 7:50 ب.ظ

4 نظر

 1. این خبر بسیار مسرت بخش و مایه خشنودی رای دهندگان به دولت تدبیر و امید است آن توده ملیون که خواهان تغییرات به سمت و سوی دنیای نو و پیشرفته نه طالبانی پیشانی داغ کرده تغییرات به سمت تکنولوژی نه چرتکه و میزا بنویس های قدیمی راستی فرمانداران سرپل ذهاب و اورامانات( که مظلوم محلی برای آزمایش …و … آدم هایی بود) که معلمینی ….بودند در بازگشت به آموزش و پرورش که دکتر محبی با سواد و خردمند بعد از قرنی از مدیریت …..عهده دار آن شده است چه توانی برای ادامه خدمت دارند آقای محبی این افراد را که نه …و نه …دارند می خواهد در چه پستی بگمارد مگر آن … کذایی که با …پیروز شد چاره ای بیندیشد و گریه ای آغاز کندراستی آن یکی فرماندار …که ….هاشمی استاندار که معلوم نبود چه خطی بودو کرمانشاه را بدبخت نمود کجا می رود. درود بر اصلاح گران واقعی سلام و درود خدا بر پیروان امام آزاداه تمام دوران حسین شهید آزادی و درستی و عدالت

 2. انشاءاله که فرماندار اسلام آبادغرب هم جز آنها باشد وفردی همفکر با دولت تدبیر وامید معرفی شود .فرماندار فعلی اسلام آبادبه هیچ وجه اصلاح طلب نیست وفقط روزی که آقای عباس عبدی سخنرانی داشت برای بررسی وضعیت سری به سالن جلسه کشید.

 3. سلام
  جناب پرندین در قسمت پیوند های مفید همچنان عکس احمدی نژاد برای پایگاه ریاست جمهوری قرار دارد؟؟؟

 4. سلام؛
  آقای بهادر رضایی عزیز از نکته سنجی و دقت بالای شما سپاسگزارم.
  اصلا متوجه نبوده ایم.
  چشم.اصلاح می کنیم

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه